KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

+44
naca
elijana70
Dionisia
gea
Lily
bak
brinbili
buby
zoxa
Pakki
Anuska
anna
black magic woman
Simona
SannI-AlL
nesalela
kasia
Struzzo
sanja77
Deni
cipiripi
maka71
lisy
Shizika
nena beba
nabla
Aki
Nefertari
Filippa
jovana 77
bebko
catherine290505
maus
Jelena*
BiKsi :)
Tinche
sneza-milan
maja76
Zoka83
Orline
lena
cufta
adriatika
djole42
48 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Aki 19/8/2010, 20:42

Ori draga....kako si?
Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Jelence 19/8/2010, 23:32

Moram priznati da ovo nisam ocekivala,samo sam na kratko kod kuce i reko ajde da virnem da li si uopste radila betu,kad ono....ma ne znam vise stvarno,bas sam se razocarala,e jbg.
Ljubim te i izdrzi
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Anuska 20/8/2010, 12:32

Uh... ljuta, tuzna... ma ne znam vise.
i ta glupa brojka.

Novi posao... reci, ne reci... Meni i sad stoji nekakav bezvezan osecaj krivice sto sam trudna primljena na novi posao. Sve sam kolege, i seficu posebno, unapred znala, nekako kao da sam ih izneverila. Cak ni to sto sam radila do 7. meseca trudnoce izgledalo je kao da nije bilo dosta.
Tako je s nama, radoholicarima, ispravnim, vrednim, sve bi u zivotu da odradimo maksimalno, poslednju mrvicu sebe da damo. Ali nijeovo samo- hvalospev i samo- sazaljenje tamo gde mu nije mesto...
Eno moje zlato spava tamo u kreveticu.
Tvoje ce doci.
A posao? To je nesto drugo. To treba da bude potpuno nezavisno sada u tvojoj glavi. Prihvati ga ili ne, onako kako bi razmisljala o tome da ti beba i ne pada na pamet. Ja s ove tacke gledista ne bih govorila nikom nista. Uzela bih bolovanje, ili odmor (koji prenosis) zarad nove vto kad za nju dodje vreme.
Ili - daj Boze da i tebi bude kao meni - sve iznenadila objavom da sam trudna prirodno onda kad to budes zelela ili morala da saopstis. Lako ces sa osecajem krivice...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od nabla 20/8/2010, 14:10

Orlicu nas najmiliji....

ne znam sta bih ti pametno rekla jer znam kako sve ovo ume da boli i gusi.

zagrljaj

nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od HappyGirl 1/9/2010, 15:38

Dušo moja zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 10 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu