KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

+44
naca
elijana70
Dionisia
gea
Lily
bak
brinbili
buby
zoxa
Pakki
Anuska
anna
black magic woman
Simona
SannI-AlL
nesalela
kasia
Struzzo
sanja77
Deni
cipiripi
maka71
lisy
Shizika
nena beba
nabla
Aki
Nefertari
Filippa
jovana 77
bebko
catherine290505
maus
Jelena*
BiKsi :)
Tinche
sneza-milan
maja76
Zoka83
Orline
lena
cufta
adriatika
djole42
48 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od gea 18/8/2010, 20:35

..."bem ti zivot bez rakije...
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od jovana 77 18/8/2010, 20:57

Uf Ori ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Kopfschuettel .......neznam šta da ti kažem u ovom trenutku a da ti bude lakše. Plači, tuguj, izbavi to iz sebe, pa opet u akciju, nema nam druge draga ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 863904
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od maja76 18/8/2010, 21:13

Ma grozno je sve ovo sto se desava, pitam se cemu smo zasluzili, sta je to sto nam ne da pozitivan ishod. Izvini ja umesto da te bodrim, samo glasno razmisljam Rolling Eyes
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od cipiripi 18/8/2010, 21:46

Ori mila, ako si radila ICSi nema cekanja to je sto je..iskreno ti kazem i ne volim "lazne nade"...
Razumem te skroz..ali skroz..prosla sam kroz to..meni je 10dc bila manja od 1! A ICSi sam radila..
Nisam u toku da li si i sta radila od imunoloskih ali ako nisi trebala bi..
Seti se samo mog slucaja..zivot stvarno ponekad pise romane..
Ja vise ne volim nijednu jedinu kliniku za vto..svih se gnusham i ogavni su mi..

Ima Boga , zakacice se i tvoj crvic za zidic..kad ti kaze Cipi..

Ljubim te puno ljubav
cipiripi
cipiripi

Broj poruka : 761
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Nefertari 18/8/2010, 23:19

Oriska necu ti da kazem da mi je zao, jer znam da u ovom trenutku ti sazaljenje nije potrebno, bice bebica uskoro, mozda cak i vise od jedne, da nadoknadi ovaj neuspeh. I kad budes padala s' nogu od nespavanja, ovaj neuspesni postupak bice ti daleka proslost.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 18/8/2010, 23:23

Shizika ::Ja znam samo slucaj "dr bobe" na ringeraji koja je 14 dana nakon ET (radila ICSI) imala negativnu betu, isplakala se nedjelju dana, prestala sa terapijom i kad joj vjestica nije stigla nakon svog tog vremena ustanovila da je trudna. Svjesna sam da je njen slucaj sa ruba naucne fantastike, ali je istinit.
To je boba imala neki folikul koji je narastao naknadno, seks sa mužem posle ET-a i eto ga SF ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Lol
Videćemo za posao, meni nije preporučljivo da radim posle ET, ima relativno štetnih materija, dosta stajanja i puno nespavanja. Al o tom potom, smisliću nešto

cipiripi ::Ori mila, ako si radila ICSi nema cekanja to je sto je..iskreno ti kazem i ne volim "lazne nade"...
Razumem te skroz..ali skroz..prosla sam kroz to..meni je 10dc bila manja od 1! A ICSi sam radila..
Nisam u toku da li si i sta radila od imunoloskih ali ako nisi trebala bi..
Seti se samo mog slucaja..zivot stvarno ponekad pise romane..
Ja vise ne volim nijednu jedinu kliniku za vto..svih se gnusham i ogavni su mi..
Ni ja cipi. Uradila sam ja mislim sve analize. Uvek izleti još ponešto, verovatno, ali imam imunologiju, trombofilije i kariotip, o onim manje "egzotičnim" da ne pričam.

Na kraju ispade dobro veče, vodila me kuma na utakmicu, kumić igra vaterpolo ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Icon_biggrin
Završih čak u Zrenjaninu ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Lol i super sam se provela
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 18/8/2010, 23:24

Tako je nef ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 18/8/2010, 23:26

O super za kumu! To ti je bio pravi potez! Želim ti laganu i mirnu noć.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Filippa 19/8/2010, 07:06

Oriska dobar jutar draga ljubav zelim ti lep i miran dan.
Samo zelim da ti kazem svoje misljenje u vezi novog posla....
I sam sam ti takva sestro mila medicinska :) reci posteno sta imas....otvori karte i vidi sa ljudima....itd... MEDJUTIM tu postoji jedno veliko medjutim jer ljudi cesto nisu ljudi nego neljudi i samo gledaju svoj interes (a razmisljam sto bi neko gledao moj interes) pa ne verujem da ce shvatiti tvoje palanove i nastojanja ili ako shvate nabijace ti to na nos. Covek treba da ulazi u posao normalno odmeravajuci za i protiv po profesionalnoj ponudi a planiranje dece i trudnoca su pitanje broj jedan....nema tu fer igre nije fer ni sto moramo da prolazimo sve ovo da bi dosli do bebe niti je fer sto muski deo publike moze da odradi sve na distancu i gura svoju katrijeru....mnogo toga ima sto nije fer igra a ipak funkcionise. U zivotu neko uvek mora vise da zalegne...
Prema tome ako je ponuda valjana prihvati je a kada dodje vreme za nov postupak lepo uzmi bolovanje i dovidjenja. Niko nam nece dati orden zasluge za narod sto sve nosimo na plecima i radimo od jutra do sutra. Ja sam posle operacije mioma sve ukupno dosla za manje od mesec dana na posao (a isekli su me ko Bozicno prase) a kada sam vec bola dobila omamljujucu inekciju a sa kolicima dosli po mene pred operaciju zvonio mi je tel da me pitaju sta i kako. Naravno kad im vise nisma trebala osudili su me sto samo otisla i sto i dalje ne radim i ne zaradjume platu za sve njih. Ogovarali su me godinama kako sam jadna nedoj....bana (citaj usedelica) i zato nervozna. Niko nije rekao da sam nervpozna jer radim od jutra do sutra i da sm non stop na tockovima i da ne mogu ni imati pristojan zivot. Sve su to bile ribetine a mene kao sazaljevale i smejale mi se iza ledja. Pa kada se pojavio moj dragi bilo je gutanja knedli i verovatno su komentarisali i pitali se "sta vidi onakav frajer na njoj".
Odoh sad tamo gde covek ne treba da se vraca....Poenta je ...razmisli i ne prenagljuj. Nekada covek treba da gleda sopstveni interes a ne da razmislja dal je fer ili nije fer...I zasto mislis da tvoji planovi nisu fer za poslodavca...
Kasnim na posao...ljubim te ljubav
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od bebko 19/8/2010, 07:34

Procitala sam jos juce...I pobegla glavom bez obzira...
Nisam mogla da poverujem...Nekako sam se nadala...
Sta da radimo Orle,nas je put trnovit...
v tuga cmoka
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Dionisia 19/8/2010, 08:57

Ori, bas mi je zao, znam kako ti je prosla sam i ja kroz slicno. Mada, ko zna, mozda je ipak bilo prerano, ponovi ti tu betu ako nisi dobila.
Izvini, citam sa posla, pa onako na brzaka, mozda si negde i napisala, pa mi je promaklo.
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 19/8/2010, 09:16

Dobar jutar! Nadam se da si uspela da se naspavaš.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od black magic woman 19/8/2010, 09:58

Ni juče, ni danas ne znam šta da napišem. Crying or Very sad
Mene lično niko ne može da uteši nakon takvih neuspeha,osim sopstvene odluke da je dosta tugovanja i da nastavljam dalje.
Što je čovek realniji,bolje je,brže se prebrodi prepreka ili neuspeh i nastavi dalje.
A ti si Oriška draga jedna od takvih boraca.
yes
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 19/8/2010, 10:09

Novi avatar ,kornjacica,polako ali sigurno......
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 19/8/2010, 10:09

black magic woman ::
Mene lično niko ne može da uteši nakon takvih neuspeha,osim sopstvene odluke da je dosta tugovanja i da nastavljam dalje.
Isti slučaj ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 561840
Nekad me nervira što sam toliko oslonjena sama na sebe, ali nekako najbolje tako bude.
Hvala ti BMW. Nisam ni znala za maj ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Icon_mad

Pa da...i to zaljubljena, djole ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 19/8/2010, 10:19

Love is in the air! osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od anna 19/8/2010, 11:33

Uf Ori, ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 639820 sve znam ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Kopfschuettel
Ja još varim svoj neuspeh pa mi ova tvoja beta došla kao kamen, ako me razumeš...
Novi posao bila bi ti baš lepa promena, ja sam zatrudnela baš kad sam promenila posao, šteta što ta trudnoća nije imala srećan kraj.
Nije loša ta ideja da im odmah kažeš za tvoje planove, pa da znaju na čemu su. Tako je postupio mm prošle godine kada je menjao posao, a mi tek krenuli u vto priču. Išao je na dva razgovora i odmah im naglasio da će morati da odsustvuje tad i tad, zbog toga i toga... Začudo bili su predusetljivi i puni razumevanja...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od elijana70 19/8/2010, 11:45

Ori draga sve smo uz tebe, drzi se mila zagrljaj
elijana70
elijana70

Broj poruka : 179
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od SannI-AlL 19/8/2010, 11:52

orline ::Završih čak u Zrenjaninu ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Lol i super sam se provela[/b]
Eeejjjj Oriška pa ti bila u mom Bečkereku.Drago mi je da si se lepo provela.
Novi avatar ti je lep.VolEm kornjače.Nekako su mi uvek ulivale poverenje,delovale snažno,pouzdano i pametno.
srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od lena 19/8/2010, 13:09

Novi avatar... hm, ima bre da zivis sto godina ko kornjaca! Da budes prababa okruzena unucima i praunucima! Cmok!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od naca 19/8/2010, 14:27

Ori, izvini, ja tek sad videla. Ja sam mislila da radiš betu sutra, pa nisam ni očekivala novosti. JA te potpuno razumem. Ona tvoja rečenica, ako nisam zaslužila visoku betu, zaslužila sam da bude ispod 5, je kao da sam je ja napisala. Kad sam ono imala spontani, nakon 5 dana krvarenja, beta mi je bila 25. Ovo kroz šta sad prolazim znaš i sama. Ali idemo dalje, mora jednom da uspe. Ljubim te.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od dr mali pariz 19/8/2010, 18:44

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Kopfschuettel
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od dr mali pariz 19/8/2010, 18:44

eeeeeeeeeeeeee breeeeeeeeeeeee
jbm ti zivot!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od dr mali pariz 19/8/2010, 18:49

A shta da ti kazem?
Jutros sam stigla,ceo dan na nogama,prvo kod tebe letim...i nishta mi se ovo ne svidja...
Draga moja... kako su ovo glupi momenti.Kad bi moglo da se preskochi do krvarenja,pa onda sve da ode brzinom svetlosti,da ne podseca...uh...da ne seca...
i opert jbm ti zivot,kad samo ovaj put za nas vazi.Ma nek ide.Bice beba,bice dece,samo ne znam da li imam kapacitet za toliku kolichinu vazduha u plucima...ipak sve to davi...ali se ispliva na kraju...ali ne kao lesh.Izvini na morbidnosti,besna sam u pzdu mterinu!
Ljubim te i grlim jako jako jako jako jako...etc.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od nevena50 19/8/2010, 18:59

No
A dodjoh da se obradujem! Crying or Very sad
Sreca pa orlovi nisu neke kilave ptice pa ce sve to podneti uzdignute glave. Al mi vrapci oko tebe! Uh.
Kornjacica je love !
zagrljaj
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 9 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu