KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

+44
naca
elijana70
Dionisia
gea
Lily
bak
brinbili
buby
zoxa
Pakki
Anuska
anna
black magic woman
Simona
SannI-AlL
nesalela
kasia
Struzzo
sanja77
Deni
cipiripi
maka71
lisy
Shizika
nena beba
nabla
Aki
Nefertari
Filippa
jovana 77
bebko
catherine290505
maus
Jelena*
BiKsi :)
Tinche
sneza-milan
maja76
Zoka83
Orline
lena
cufta
adriatika
djole42
48 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od zoxa 18/8/2010, 12:12

Orline navijam jakooo!!!! b b b jumping beta roda
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od maja76 18/8/2010, 12:37

Evoo malo dobrih vibracija radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty BETA

Počalji od Orline 18/8/2010, 12:43

Žao mi je devojke, talas razočarenja se nastavlja beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_cry beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_rolleyes

Beta 8.1, ref<5

Nije dovoljno ni za lažnu nadu
beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_rolleyes

Jedino što me nervira je to što nije manja od 5 jer kad javim u Jevremovu tražiće mi da ponovim u petak da bude negativna skroz.

Više sreće drugi put.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od maja76 18/8/2010, 12:47

No No No
Da, trazice da ponovis betu, sta znam sve je moguce...
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od nesalela 18/8/2010, 12:58

tuga žao mi je Ori, baš sam se nadala i mislila da je ovaj put to to...žao mi je...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Zoka83 18/8/2010, 13:04

Uf, Ori, sta da ti pametno kazem. U ovom trenutku nista nije dovoljno.
Zao mi je jako, nadala sam se da si ovog puta bas jako trudna....
h v
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od nena beba 18/8/2010, 13:06

tuga

ma sta je to? kako bas tolika? ni ispod pet , ni veca? ne razumem... ne mogu da verujem....
a u pm!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 18/8/2010, 13:14

Ne mogu da verujem....bila sam ubedjena da je to to.....
Da ,trazice da ponovis betu za dva dana i da nastavis sa utrogestanima.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 18/8/2010, 13:15

Ma ni ja, neno, zaslužila sam da bude bar ispod pet, ako nisam zaslužila visoku beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_lol
Jer ovo je baš mučenje beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_mad
Zvala sam Jevrema...Već poznata priča, kao rano je...Ponovite u petak, nastavite utrogestan...eto možda... beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_mad jako me to nervira sve.
Uvijek sam bila po fazonu kolji, ne davi, šta sad...
Negativna, OK, isplakaću pa idemo dalje, ali šta me muče zbog vrednosti 8, eeej
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od sneza-milan 18/8/2010, 13:19

Ori zao mi je, i ja sam se nadala da ce biti trocifrena toliko sam verovala u tebe!
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od lisy 18/8/2010, 13:30

Hrabra Ori.........kao što kažeš idemo dalje........
Žao mi je Sad

lisy

Broj poruka : 29
Datum upisa : 05.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od cufta 18/8/2010, 13:37

bila sam ubedjena kao i ti....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od catherine290505 18/8/2010, 13:42

JBGA fd

Sad zao mi.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 18/8/2010, 13:44

orline ::Ma ni ja, neno, zaslužila sam da bude bar ispod pet, ako nisam zaslužila visoku beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_lol
Jer ovo je baš mučenje beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_mad
Zvala sam Jevrema...Već poznata priča, kao rano je...Ponovite u petak, nastavite utrogestan...eto možda... beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_mad jako me to nervira sve.
Uvijek sam bila po fazonu kolji, ne davi, šta sad...
Negativna, OK, isplakaću pa idemo dalje, ali šta me muče zbog vrednosti 8, eeej

Ori ,ni meni to nikad nije bilo jasno ali....nikad nisam ni imala snage prekinuti terapiju.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Aki 18/8/2010, 13:46

Žao mi je..... Sad

Toliko pozitivne energije.....i ništa....(sada psujem na sav glas, ali nije primereno da to i pišem)

Mad Mad Mad
Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 18/8/2010, 13:47

Obilazim skoro sat vremena oko tvog dnevnika ... Videla, pročitala, i tek sad smogla snage da napišem... Stvarno nije fer! Ali stvarno! Au pm!
Ta jbn vrednost od 8, seljanka od cifre, zar nije mogla da doda jednu O pored sebe, nego morala zarez! Uf, baš sam besna, i tužna, i grrrrr., i škljmljikždfadm...
Ljubim te i grlim i volim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 18/8/2010, 13:52

Hvala vam sto puta beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 692299

Baš je seljanka od cifre beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_lol
Isplakala sam se malo posle razgovora sa dragim, nekako mi bilo baš teško jebenim telefonom mu saopštavati ružne vijesti, i lakše mi je sad.
Moramo biti hrabre posle ovakvih padova, jasno mi je.

A pozitivizam...Šta znam, moraćemo jedna drugu da podržavamo u kukanju, a ne da napadamo kad je neko paničan i nervozan u postupku. Vidite da je obrnuto
beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 18/8/2010, 14:06

orline ::
A pozitivizam...Šta znam, moraćemo jedna drugu da podržavamo u kukanju, a ne da napadamo kad je neko paničan i nervozan u postupku. Vidite da je obrnuto[/b] beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_biggrin

Evo ja stajem u red da kukamo zajedno! Ako će da pomogne, evo iz momenta počinjem da kukam! Jeste da me koleginica čudno gleda, ali ako pomaže, što da ne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 18/8/2010, 14:07

Idemo dalje......
A ja cu uz mikroginon dodati dozu panike i nervoze jer ti si u pravu,izgleda da pozitivizam nije u modi No
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 18/8/2010, 14:09

Izgleda Djole da ni moda nije više kao što je nekad bila kad joj se pozitivizam ne svidja! I ona je seljanka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Filippa 18/8/2010, 14:09

Ori nemam reci da iskazem ono sto osecam Sad zao mi je ...tako smo se svi nadali. Ne znamsta je ovo sa julom i avgustom Shocked Dobro je sto si pustila po koju bice ti lakse....ja nisam mogla odmah al me kasnije stiglo!
Ja se ne razumem bas u te bete ali ti nastavi kako su ti rekli mozda je jos rano za videti, zasto bi se cekao 14. ako se vidi dvanaestog dana!
Ni ja nikada nisam vozela situacije nesto izmedju ali ih cesto srecemo i one nam najvise pokidaju zivaca.
Oki glavu gore i mora se dalje tu nema sta...ne okreci se sine ff
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od lena 18/8/2010, 14:27

u pm. svi smo se nadali najboljem...
al ne vredi kukati, treba smoci snage za dalje.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Zoka83 18/8/2010, 14:30

djole39 ::Idemo dalje......
A ja cu uz mikroginon dodati dozu panike i nervoze jer ti si u pravu,izgleda da pozitivizam nije u modi No

Slazem se. Dve najpozitivnije osobe ovde, Ori i Parizanka - pa nis'.
Definitivno pozitivizam nije u modi.... Sad
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od SannI-AlL 18/8/2010, 14:40

Ori jako mi je žao i skroz je bzv ta beta.Ni tu ni tamo.
cmoka
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 18/8/2010, 14:53

Pozitivizam nije u modi, haha. Tako ispade beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_rolleyes
Al, što reče lena, ništ nema od kukanja.

Idemo dalje, nego ne znam šta da radim za ovu poslovnu ponudu što mi je bila kao back up.
Treba da se čujem sledeće nedelje sa potencijalnim šefom, pa da u septembru dogovaramo transfer druge vrste
beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_biggrin
Ja bila rešila da prihvatim ako ne uspe, al se malo dvoumim, jer nekako nije fer da radim dva-tri meseca na novom radnom mestu, pa da otvaram bolovanje za sledeći postupak, ili da tražim dane.
na odmor neću imati pravo šest meseci sigurno, a to bi bio maj sledeće godine
beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Icon_rolleyes
Planiram da mu kažem da će me verovatno čekati neka VTO, pa ako mu odgovara odgovara.

Rano je sad za razmišljanja, ostaviću da prenoći, ali moram nečim da zabavim mozak, nemam vremena za samosažaljenje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 7 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu