KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

+44
naca
elijana70
Dionisia
gea
Lily
bak
brinbili
buby
zoxa
Pakki
Anuska
anna
black magic woman
Simona
SannI-AlL
nesalela
kasia
Struzzo
sanja77
Deni
cipiripi
maka71
lisy
Shizika
nena beba
nabla
Aki
Nefertari
Filippa
jovana 77
bebko
catherine290505
maus
Jelena*
BiKsi :)
Tinche
sneza-milan
maja76
Zoka83
Orline
lena
cufta
adriatika
djole42
48 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 17/8/2010, 13:35

Oriska velika si ti devojka i isuvise pametna da bi sad nesto ja tu ovo ono ali beta je beta....ja verujem da ces me povuci za nos osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od jovana 77 17/8/2010, 13:51

Ori navijam od srca da to rozikasto i taj test ne znače ništa i da sutra iznenadiš i sebe i nas jednom lijepom betom
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od black magic woman 17/8/2010, 13:54

Mislila sam da ćeš me već obradovati trudnoćom kad se vratim sa odmora,ali izgleda da sam se malo zabrojala u danima b
Volela bih da je ovog puta sve u redu Oriška,pročitah tvoje dileme i trilleme oko simptoma i kažem ti iz bogatog iskustva da te misli apsolutno batališ,jer nema ničeg stresnijeg nego non stpo osluškivati svoje telo.
Tako sam ti se ja poslednjeg puta ( u maju) zarekla da to neću raditi sebi i ostadoh trudna.Nije se održalo,ali ono najvažnije da kada sam kasnije razmišljala o simptomima ukapirala sam da se uopšte nisu poklapali sa mojom prvom trudnoćom.
To iščekivanje ne može ništa potreti,sve znamo.
Ja sam pomogla sebi razmišljanjem da je pozitivna beta samo prva stepenica,a kako ima puno stepenika do 9.meseca treba čuvati svoje živce i zdravljepre svega ,jer nam ono omogućava da se i dalje borimo i pokušavamo.
zagrljaj
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Aki 17/8/2010, 13:55

Oriška.....draga vesela curo....test tako rano ništa ne znači, ali zato beta je beta.

Kako si to bila tri puta "pomalo" trudna?

Nemoj da razbijaš glavu nego sutra ranom zorom, da prekineš to iščekivanje, pravac laboratorija.

Ja te podržavam u tome i znam kako je to iščekivati.....

Verujem i dalje da će sve biti onako kako treba da bude

Šaljem ti veliki ljubav
Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 17/8/2010, 13:57

I ja verujem da ćeš Djoleta povući za nos!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od lena 17/8/2010, 14:11

nadam se najboljem i molim Boga da ispadne kako treba!
tvoj uspeh znaci vise nade i za sve nas...

lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 17/8/2010, 14:16

lena ::
tvoj uspeh znaci vise nade i za sve nas...


Kako si u pravu nemas pojma.... smajli angel
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od SannI-AlL 17/8/2010, 15:44

Ori i ja verujem u rode i debele Bete

roda roda roda roda roda
igracice igracice igracice igracice
vv vv vv vv vv
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
(a volem i smajliće Wink )
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Aki 17/8/2010, 15:48

djole39 ::
lena ::
tvoj uspeh znaci vise nade i za sve nas...


Kako si u pravu nemas pojma.... smajli angel


Više nade i samopouzdanja......i baš tako :"nemaš pojma" koliko!!!!! smajli angel
Aki
Aki

Broj poruka : 243
Godina : 46
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od nena beba 17/8/2010, 16:01

No
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 17/8/2010, 17:05

Da oteramo te boje kod tebe jednim fazonom:

Našli se u jednoj prostoriji Englez, Nemac i Bosanac, koji se nisu seksali duže vreme, i skontaju da imaju lutku na naduvavanje, te jedan predloži da je odrade. Ode Englez, vraća se posle pola sata sav onako hepi, pitaju ga ova dvojica kako je bilo, on potvrdjuje odlično, onda ide Nemac, isto ostaje pola sata, vraća se sav srećan, isto mu bilo super. Odlazi Bosanac u sobu, i eto ti ga posle 2 minuta. Ova dvojica sva u čudu ga pitaju, šta bi čoveče, kad pre, a Bosanac će njima: Ja je samo ugrizoh za sisu, ona pobeže! ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 17/8/2010, 17:09

Hvala vam svima, baš ste sjajne. ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
Dobro sam, stvarno. Nisam od onih koji glumi kako bi trebalo da se postavi a ne kako se stvarno oseća. Zato vam i pišem moje dileme i trileme. ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin Imala sam sreću da me je dosad mimoišlo, nego sam počela sa previranjima pred kraj ove priče, što u mnogome skraćuje broj nervoznih dana.
Nisam loše danas, šta je tu je. I dalje se ja nadam pozitivnoj beti, ne sumnjajte u to ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin

Zoka83 ::
Ali, ti si vec tri puta bila trudna POMALO kako si i sama rekla. Zar ne mislis da bi ovog puta trebalo da bude drugacije i da budes trudna JAKO?
Hihihi, ne bi bilo loše, uopšte ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Lol

djole39 ::Oriska velika si ti devojka i isuvise pametna da bi sad nesto ja tu ovo ono ali beta je beta....ja verujem da ces me povuci za nos
lena ::nadam se najboljem i molim Boga da ispadne kako treba!


tvoj uspeh znaci vise nade i za sve nas...
Ako ništa, djole a ono zbog tebe i lene ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 275568
black magic woman ::
To iščekivanje ne može ništa potreti,sve znamo.
Ja sam pomogla sebi razmišljanjem da je pozitivna beta samo prva stepenica,a kako ima puno stepenika do 9.meseca treba čuvati svoje živce i zdravljepre svega ,jer nam ono omogućava da se i dalje borimo i pokušavamo.
ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 561840 Upravo sam o tome i pisala par stranica pre, čitaš mi misli. ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 75087


Aki ::
Kako si to bila tri puta "pomalo" trudna?
Pa imala sam tri rana spontana, pa sam se "poetski izrazila" ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_lol

Biksi :) ::I ja verujem da ćeš Djoleta povući za nos!
ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 561840
I sve redom, samo da bude


Ljubim ja vas puno, sjajne ste.

Skoro sam čitala neke tekstove na rodi, u stvari na potpomognuta.info, ima par prevedenih tekstova koji su odlični. U jednom se govori o psihološkom aspektu svega ovoga i nedostatku empatije kod ginekologa. kao, ili su previše pesimistični pa prenose negativne poruke, ili lažno ushićeni pa daju pacijentkinjama nerealne nade. Tako nekako. I poenta priče je da čovek lepo kaže da su forumi na internetu sjajna stvar, sve dok reproduktivnim ginekolozima ne uvedu psihologiju kao obaveznu
ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 17/8/2010, 17:10

hahaha, biksi, luda si načisto ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od BiKsi :) 17/8/2010, 17:23

orline ::hahaha, biksi, luda si načisto ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Lol

Eh, kad bi mi neko od dr to i zvanično napisao, pa da ne idem na posao! I da ne ustajem rano! Mada, ustajati ipak rano moram, zbog ove glupače od štitne žlezde. Obrni okreni, lud nelud, svejedno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Nefertari 17/8/2010, 17:34

Orline ja nekako i dalje verujem u pozitivan ishod bez obzira na to pomalo rozikasto.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 17/8/2010, 18:22

Ma i ja nef. Nisam nikad bila pesimista ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
Dok ne vidim crno na belo ne priznajem ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_lol ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_razz

Nensi, nemoj ti da mi se sekiraš, molim te, pa danas je tvoj dan, prvi bebini pokreti, eeeej ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 17/8/2010, 18:32

orline ::
Dok ne vidim crno na belo ne priznajem

"Imam 38 godina ali ne i bore da to i dokazem!
Bese rozikasto ,al imam debelu betu da vam pokazem!"

Za sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 17/8/2010, 18:38

Hahaha, kakav stihoklepac.
Negde reče da ti propadne dan dok ne izmamiš neki osmeh.
Meni izmamiš po dva- tri svaki dan
ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 8326
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 17/8/2010, 18:44




djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od maja76 17/8/2010, 19:17

Crno na belo nego sta Wink
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od anna 17/8/2010, 19:20

Mila, šaljem ti veliki morski poljubac i zagrljaj
ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 766699 ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 670661
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od bebko 17/8/2010, 20:10

orline :: Nisam nikad bila pesimista[/b] ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
Dok ne vidim crno na belo ne priznajem ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_lol ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_razz
yes i ja cekam crno na belo da vidim...
molitva da nas obradujes sutra i da to malo rozikasto nista ne znaci.
A i kako da slusamo sta kazu komsije i prijatelji o tome sto si trudna a tm nije tu Wink
Ljubim te...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Orline 17/8/2010, 20:13

anna ::Mila, šaljem ti veliki morski poljubac i zagrljaj
Hvala, taj vredi duplo ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
Nadam se da uživaš...

bebko ::A i kako da slusamo sta kazu komsije i prijatelji o tome sto si trudna a tm nije tu Wink
Ljubim te...
Stvarno, kako da vas izneverim po tom pitanju ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Icon_biggrin
Ako nizbočeg, a ono zbog toga treba da bude pozitivna ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Shizika 17/8/2010, 20:49

I meni je "nesto brljalo tamo dole u gacama", 11og dana nakon transfera kad sam pretpostavila da je kasno za implantaciju. Ipak sam se b i sad znamo u kome sam stanju. Bilo bi mi drago da je takav slucaj i kod tebe. Hajde mala da nekontrolisano krkamo kokice!
vv vv vv
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od djole42 17/8/2010, 20:58

Pa sad mi je jasno,Shizi te zaprasila i ides njenim stopama.....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction - Page 5 Empty Re: ORLINE: Gnezdo za orliće- Under construction

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu