KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 3/8/2010, 18:33

Bak, ti si Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_queen
Ja sam skroz neinteresantna, crna sam kako sam se rodila, mada će me ove nadolazeće sede možda uspeti naterati na farbu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/8/2010, 23:27

Bak, ti si moj čoek! Ja sam isto menjkala, dok sam imala dugu kosu te pramenovi zlatni, te crveni, te šatirana, a kako sam skraćivala kosu, i stigla na par centima, onda sam bila vrišteće crvena, pokušala da stignem do plavuše, ali avaj, više sam bila kao opaljena lija (što li mi neko ne reče da mi je grozno, samo da mi je znati! :))! Sad sam crna, crna, crna, moja boja! I mislim da ću ostati duže vreme crnjak! Wink
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 3/8/2010, 23:37

Joj, biksi, luda ženo...Od srca me nasmeja tvoj potpis, tek mi sad upade u oči šta piše Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_lol Stvarno si "crnjak"
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/8/2010, 23:39

Biksi :) :: I mislim da ću ostati duže vreme crnjak! Wink
E pa to baš i ne moraš Wink
ja gledam gde meni s godinama svetlija boja bolje stoji...doduše i manje kg Rolling Eyes al avaj! biće.polako. Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 3/8/2010, 23:39

A što se tiče farbe, to sam prošla sa mladjom sestrom, od smeđe, crvene (ferari) preko lije do plavuše u više nijansi. Sad je na plavu izvukla crvene pramenove, i znaš šta- sjajno joj stoji.
Da nije nosa i usana, niko ne bi pomislio da smo sestre Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 3/8/2010, 23:41

Pariz, znači kad krenem da se farbam da idem u smeđe Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_biggrin
U pravu si za svetlije boje, samo mislim da se to odnosi za žene posle 45, def. mlađe izgledaju nego sa crnom.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 3/8/2010, 23:43

Pa sve je idividualno Orli,pa iako sam daleko od te 45-e,meni sada bolje stoji svetlije,ali ne baš ovoliko koliko je sad,to ćemo malo reducirati Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/8/2010, 23:52

orline ::Joj, biksi, luda ženo...Od srca me nasmeja tvoj potpis, tek mi sad upade u oči šta piše Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_lol Stvarno si "crnjak"

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Lol Hi, hi, hi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 4/8/2010, 00:07

Devojke, hvala na pozitivnim vibracijama :)

Struzzo, super od tebe cu imati informacije iz prve ruke, al' cu da te gnjaaviiiim :))

Biksi, potpis je originalan hahaha...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/8/2010, 00:16

Da se pohvalim. Dragi i ja bili u parku na trčanju, prvi put u našim životima zajedno (mislim trčali!), sat jedan, baš je prijalo! Mora se skidati višak, nema nam druge! Samo da nastavimo, da nas ne prodje što smo se zahuktali. Lopta mi baš i ne prija.


Poslednji put izmenio Biksi :) dana 5/8/2010, 00:21, izmenio ukupno 2 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 4/8/2010, 00:18

Nećeš verovati,ali sam te baš tako nekako i zamišljala Very Happy
simpatična devojčice!
Ne odustajte kad ste krenuli!!! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/8/2010, 00:21

He, he, he, Pariz, hvala za to devojčice! :) Što bi rekla Niki-Kiki, kus pjevac-pile doveka! Te i ja! Nikako da ljudi oko mene shvate koliko imam godina! Mislim, dobro je to, ali u poslu, avaj! Uglavnom me gledaju sa neizgovorenim pitanjem idi dete, briši... šta ti znaš...
A ja znam svašta... He, he, he...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 10:10

Drage moje silno sam vas se poželila i sve vas jako, jako Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 670661


Na odmoru je bilo manje više OK, ali moram reći da me je jako razočarala
neljubaznost domaćina Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_rolleyes


Na Putovanja ću staviti slike jer trvrđave koje smo posjetili su
zaista nešto što ostavlja bez daha.

Biksi pravi si mali slatki đavolak Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 561840


Pari sandalice i crne none Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 779578 , ali gdje je halja?

Struzzo čitala sam na Usvajanju i čestitam od srca

Deni, Bak, Djole, Ori, Anči, Cufta i ostale djevojke Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 578491
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 4/8/2010, 10:33

Gde si ono beše bila, Joco?
Hvala ti, draga...savladali i taj stepenik...polako stižemo do cilja. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_biggrin

Ih, kakvo vreme danas... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_eek U odnosu na juče, da ne poveruješ... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Kopfschuettel
Znate li kakvo će vreme biti za vikend? Planiramo ići u našu kućicu na Dunavu...nikako da stignemo da odemo tamo, mada i nije bila slobodna dosad, svi su se izređali, svekar, svekrva, MM brat, sestra, prijatelji, kumovi...
Bubim!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/8/2010, 10:37

Joca je bila u Hrvatskoj, čini mi se.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 10:41

Struzzo bila sam u Šibeniku i okolici, sve smo obišli, nije baš more bilo za kupanje Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_eek
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/8/2010, 10:42

jovana 77 ::Struzzo bila sam u Šibeniku i okolici, sve smo obišli, nije baš more bilo za kupanje Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_eek

Misliš hladno, prljavo, nepristupačno, ili nešto četvrto?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 10:49

Sada ću ispasti pravi kritičar Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_redface
Prije svega bilo je hladno, a ja čuvam kao luda svoje jajnike Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_lol
Mjestu gdje smo odsjeli nema baš plažu za pohvaliti, bilo je stjenovito i nigdje na vidiku hladovine, pa smo išli u hotelsko naselje Solaris (nekih 2-3 km od našeg apartmana), e tamo je već druga priča i svakom bih preporučila da tamo ide, plaže su prekrasne, ima raznoraznih sadržaja, usluga je na nivou i tamo su svi ljubazni.
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 4/8/2010, 10:49

Ja sam čula lepe stvari o hrvatskom primorju (najviše od onih koji su bili na ostrvima), ali i neke ne baš lepe stvari...Ja bih volela ići tamo, mame me prodične fotke sa nekadašnjih letovanja u Hrvatskoj...ja sam tad bila baš mala i ne sećam se puno toga...Ali MM je vrlo kategoričan da za te pare koje Hrvati traže, još su aranžmani preko agencija samo na 7 dana da mu ne pada na pamet ići tamo...

Biksi, zaboravih reći, da strašno ličiš na jednu moju drugaricu...isto tako pozitivno otkačenu...i ona ima kratku, crnu kosu koja joj super stoji i sad je ne bih mogla zamisliti sa dugom... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_biggrin
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 4/8/2010, 10:53

Joca nam se vratila,Joca nam se vratila! radost radost radost radost
Joca je moj drug! love
Izgleda da su domaćini svuda posustali,samo im je priliv novca preko neophodan,bez adekvatnog sistema borbe za isti...
Jedva čekam slike.
Mila,slike su bile,ali i otišle.
Struzzo,nisam čitala,odoh da vidim šta sam propustila... deda mraz2
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 10:56

Struzzo, pošto smo dosta mjesta dole obišli, moje mišljenje je da treba ići definitivno na provjerene turističke destinacije, kao što je Solaris, Primošten, znači ona mjesta koja su još od prije rata bila poznata kao odmarališta, dok mjesta kao što je ovo naše, koje nema neku turističku prošlost brem za sada treba zaobilaziti, jer ljudi su baš neljubazni, primjera radi pitaš gdje je mjenjačnica, kažu ''doli'', gdje je toalet ''gori''. restoranu nam se desilo da mm uzima tanjur iako ovaj još uvijek drži i nož i viljušku u ruci, a tanjur pun Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Affraid
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 10:58

Moram također reći da bh tablice nigdje nismo sreli, sve sami Poljaci, Česi, Slovaci i pokoji Njemac..... e da vidjeli smo i dvije BG tablice i jednu novosadsku
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 4/8/2010, 11:07

Jovana dobrodosla. Ja toliko volim hrvatsko primorje, da bih se odmah menjala sa tobom sa sve tom neljubaznoscu. Ovo sto kayes ya proverena mesta, to vazi za sve turisticke destinacije u svetu. Znanje i iskustvo koje su neki sticali godinama su nezamenjivi. vazno da si promenila sredinu, sve ruzno ces brzo zaboraviti.
Biksi, i ja sam te tacno takvu zamisljala!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 4/8/2010, 11:20

Slažem se sa tobom Ćufta, ma generalno to je sve bilo OK, a svjesna sam i sama, a to uvijek tvrdi i moj mm, da ja uvijek od svega očekujem savršenstvo. Ipak super smo se odmorili, a i hrana je bila vrh Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Icon_king
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sneza-milan 4/8/2010, 23:05

Pozdrav za sve devojke na forumu a posebno za mali pariz koja mi je pomogla za pocetak. Ja sam vec pisala nesto o sebi ali ko zna gde, malo sam smotana sto se tice ovih stvari. Ovako imam jedan problem ali ukratko cu, imam dvoje dece ali radim na tome da ostanem trudna i sa trecim, tako zelimo i mm i ja. Proslog meseca nismo uspeli a pre dva dana su mi poceli bolovi u donjem delu stomaka koji se jave kad naglo sednem i tokom odnosa. Ne znam sta je i strah me je inace normalno mokrim ne ucestalo i nemam neke druge simptome. Pozzz
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu