KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/7/2010, 15:13

mali pariz ::
Šmeknula sam neke sandale...na štiklu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 561840 ,i mislim da će biti moje...hahahaha,kad se ovolika natakarim Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Lol
U 17h idem na UZ,kod svog dr,pa ću vam javiti da sam odlično,super!,kako svaki prokomentariše,kad me prikači i nakači na sondu...
Brojim sitno do mora,i tako... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 692299



Ne traži začkoljice, draga...no-no! I ja sam navikla da mi je na UZ pregledu sve odlično, super, pa kad me oladi ona Novosađanka...prema tome, kad je super, neka je super, živelo super... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 561840
Za sandale sas štiklu... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 612963 ...Navali, takari se...kad budeš bila trudna i vijala decu, biće teže, osim ako planiraš biti mamica od tih pomenutih što samo vise po baštama... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes
Blago tebi za morence...čeznem za njim...
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/7/2010, 17:46

Evo me Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Dobro Struzzo,stanje nije idealno Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink ,ali ipak je dobro.
Nema ničega čega i ne treba da ima Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 805311 i to i jeste idealno!
Ali... endo 2mm Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Affraid ala sam se oljuštilaaaaaa,a 12. dan c.
Levi pun malih folikula...
desni sa jednim,ali ne može se nazvati vodećim jer ima 10mm.
Malo sam tužna,jer sad sam svesna šta prolazim zbog svih ovih stimulacija. Do sada,NIKADA (a da znam),nisam imala anovulatoran ciklus.Eto ga sad.
Opet kažem,išla sam samo da potvrdim sebi da nema karakondžula,i zbog toga sam srećna! sad mirna mogu da pakujem kofere...al je rano još. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Lol
Strule,ne kupih štikle...ali moram priznati da kad sam se popela na iste...prosto sam namignula sebi Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink no,nisu sjajno kvalitetne,samim tim ni stabilne,samim tim-neće biti moje! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_lol
Ipak će u Grčkoj da padnu neke štikloce Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Strule,ima li šta novo kod tebe?
Lenče nam valjda mazi stomačić.S'd ću je zovem.
Nego,stiže mi muž,pa ću da napravim gibanu,naseckam mesnate slan'ne i izrežem paradajz preko kog ide tvrdi kozji trapist Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Ako ima gladnih,,nek navrne za koji sat.
Sad stisak,za sve! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 692299
p.s. reče mi ovaj moj doca za nekog u BG ko ima kliniku u Strahinjića Bana,zaboravih prezime,jer nikad čula za tog docu nisam čula,kao ovi naši sarađuju sa njim,i bla,bla,ja ga prekidoh pričom da neću godinu dana da pomislim na VTO,i da to neće biti zemlja Srbija,tako da stade čovek sa reklamom...
znate li o kome je reč?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 12/7/2010, 18:03

Biksi :) ::U subotu me dve klinke (od 3 i 5,5 godina) urnisale! Koliku energiju deca imaju, da ne veruješ! U 20h sam mogla leći i zaspati kao kap. Kao da sam trčala maraton, a njih dve neumorne.

D
yes
znas kako kazu ...kad bi profesionalni sportista ceo dan pratio dete...i radio sve sto i ono puklo bi mu srce affraid ..pa ti vidi...i ja imam od mm sestre cerka...sad ce 5 god...kost i koza...dete ne staje...ta nikad ne hoda...ta nikad ne cuti...ma zlo malo...a prepametna...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 12/7/2010, 18:09

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 2yxf6ev...mucenica i ruku lomila..
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/7/2010, 18:16

Pa, dobro, Paris, ne zaboravi da je to ciklus posle VTO, nije u svakom slučaju reprezentativan, a ni standardan...A za anovulatoran, pa, draga moja, ne idemo mi baš svaki mesec na folikulometrije i sa godinicama nije neobična stvar da i jedan takav promakne.
Joj, naša obuća je generalno vrlo nekvalitetna za cene na koje smo osuđene... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes Prema tome, živeo shopping u Grčkoj!!! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 595783
Kod mene ništa novo...niko mi ne odgovara na mail...moram priznati da sam očekivala veću ažurnost od MB ili su ipak na nekim godišnjim odmorima, u pitanje je tumačenje snimaka, ne mogu preko telefona...Ništa, čekam da dobijem menstruaciju pa ću kod Orinog i Đoletovog Zokija... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Hmm...lep ti predložen obrok, ali ja se upravo sita najela svoje paste sa sosom od svežeg paradajza na maslinovom ulju sa belim lukom i svežim bosiljkom (mojim, sa terase) i parmezanom...i čaša crnog i divota, ne može ništa i niko da me izvede iz takta sad... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Pozdravi mi Lenče...mora da je uzbuđena...
Gde su ostale cure...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/7/2010, 18:17

Joj, Buby, što je medena.... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 690119
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/7/2010, 18:54

Evo me,again...
Lena pozdravlja drugarice,mislim da je ovih minuta stigla kući-trudna Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Malo joj je bilo teško da izdrži pune bešike,jer se potrudila svojski da je napuni,ali kad radimo to što radimo-ništa teško nije,je l' te?
Nije joj lasno, lap-top je verovatno na stolu,tako da se neće mnogo izvijati da bi nam kucala izveštaj.
Struzzo,i tvoj obrok mi je poprilično primamljiv,posebno desert.Nego,sigurno su odmori,ali neko bi trebalo da dežura. No, Zoki je tu,te se ne sekiraj! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/7/2010, 19:04

Hahaha...dezert...sad idem na pravi dezert, kod moje mamice na rođendansku tortu. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/7/2010, 19:22

e pa kad je bal,nek je maskenbal!
Nek je mami srećan rođus,a tebi prijatna njena torta! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 12/7/2010, 19:46

Ja vecerkala tzaziki (dah Grcke na stolu) i spremam se za motanje bajsa.
Pari
i bolje sto si odustala od sandalica,natrcaces garant dole na neke lepse,bolje ,kvalitetnije.Za ciklus ne brigaj,bitno da nema sto rece karakondzula a ostalo ce se srediti Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568

Struzzo ,lepo se provedi kod mame,srecan joj rodjendan a za sledeci da dobije najlepsi poklon od tebe
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/7/2010, 19:56

Bubi, šica je vidi se! A i gips sve govori!

Struzita, lep provod kod mame, čestitaj rodjendan i u moje ime!

Djolence, ti se opasno dala na skidanje kila! Svaka čast! I meni se isto smeši.

Pariz, pojma nemam o kome je tvoj doca pričao. Važno da je sve ok, a ovaj ciklus, ma mani ga! Ipak stimulacija čini svoje, zato valjda i treba praviti pauze. Odmori ti telo i dušu na moru, biće ciklusa. A s njima i novih pobeda!

CMOKIĆI
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 12/7/2010, 20:13

Ja odlucila da ne veceram, pa sma odlepila citajuci vas eopise. nekako mi je slasniji i masniji Parizinin, pa cu ako posrnem i ne izdrzim da ne veceram otici kod nje. Strule, nije ni tvoj za bacanje, ali je nekako dijetalniji :)))
Lena stigla........ navijanje moze da pocne......
Ja sam sve deblja tako da o stilama ni ne razmisljam......ustvari samo na hranu i mislim :)
nemam ni ja pojma ko je tip u Strahinjica Bana..... prosle reklame, nastavlja se Seherezada
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 12/7/2010, 21:35

Pari, mislim da znam o kome pricas. cula sam od frizerke za tog doktora tj njegovu zenu. rade zajedno ali sam prezime zaboravila. njoj treba neko da cuva decu pa ce mi nabaviti njen broj. ako ne nadju nekog pre, mozda prihvatim taj poslic. nazalost vise nista ne znam. ali sam povezala da je mozzda to ista osoba.

deca, eh ja cuva jednu od 15meseci pre podne i podpdne jednog malog vragolana od 3 godine i sestricu od 6 godina.....nestignem ni zube da operem zaspala bih.
nego vezbaam se, hvatam kondiciju sa svoju :))
joj kako lepo zvuce oni pozivi za klopu i kaficu, steta sto sam okasnila
ja sam pravila musaku od tikvica, sopsku salatu.ostalo i za sutra musake.
Struzi, cestitaj mami rodjendan i pojedi jedno parce torte za mene
ljudi..pojedose me komarci ima ih na izvoz... ;(((
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/7/2010, 09:16

Hvala vam drage moje, u mamino ime! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 388958
Da sam stvarno mogla da vam sinoć pošaljem po parče njene divne torte....mama kao mama, napravila je ne svoju omiljenu tortu, već svojih ćerki...Španski vetar sa puno lešnika... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 934446
Toliko sam se sinoć naždrala, da se nosim mišlju da danas ništa ne jedem, naravno, ako budem karakter i izdržim... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_lol
Moja mama kao prava Račica sva je raznežena ali i zabrinuta pred svaki moj pokušaj vantelesne...(nisam joj baš u detalje govorila o onim "miomčićima" jer znam da bih je dodatno mnogo uzrujala) i tako, baš je Rak, pravi Rak...Inače, meni, jednoj Strelici neverovatno koliko me "opsedaju" žene Rakovi...mama, svekrva, bivša nesuđena svekrva, kuma, drugarice...sve rođene u julu, u par dana...Mora da mi je neka planeta zadužena za sentimente i porodicu upravo u Raku.
Ljubim vas sve...
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 8326
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 13/7/2010, 09:32

Jutrić devojke,
uživajte u suncu dugo smo ga čekala Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_sunny
Struzzo, isti slučaj sa rakovima, ali ja sam škorpija pa je razumljivo što smo se spajali, voda spaja Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
I.......... obožavam rakove Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 0913
Da li ti je MB odgovarao, na koji mail si slala? Jasnin ili ivf.mb@ukc-mb.si ili ivf.amb.maribor@gmail.com?
Dakle, kod mame kao kod mame, najlepše na svetu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 13/7/2010, 09:36

Dobro jutro djevojke Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_sunny
Struzzo poželi mami srećan rodjendan, a tebi želim lijep provod... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 543728
Pari ja sam prije nego što smo saznali za sterilitet išla par mjeseci na folikulometrije i ubola su čak 2 ciklusa bez ovulacije, doktorica je rekla da je gotovo svakoj ženi godišnje bude jedan ili dva ciklusa bez ovulacije, inače kada sam ovako bezveze išla ovulacija je uvijek bila. Uglavnom važno je da nemaš miome, ciste, polipe, a i to je tek ciklus nakon vantjelesne, tako da nema razloga za brigu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 543728
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/7/2010, 09:37

Na oba, Tuli...i Jasnin i taj od klinike i niko ne odgovara. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 13/7/2010, 09:44

Pozovi na one brojeve koji su ti poslali sa protokolom, odmori su i kod njih, pa dok kontaktiraju prof ako nije na poslu....
Ti uradi sve po planu kod Zokija, neće tvoji miomi biti prepreka , nesto mislim da je dr Trninić možda prenaglila u proceni Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 13/7/2010, 10:24

Struzzo, pritiskaj ih stalno dok ti ne odgovore! Sto rece Tuli, i ja mislim da ti miomi nece biti prepreka...
Pari, posle bombardovanja zdravog i mladog organizma svim onim hormonima, pa nije ni cudo sto je endo, prvog ciklusa nakon postupka, utanjio. Imaju pravo jajnici i da se odmore.
A najbitnije je da nema nikakvih, kako rekoste, karakondzula!

Pozdrav svima! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 679696
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/7/2010, 10:37

tuli :: isti slučaj sa rakovima, ali ja sam škorpija pa je razumljivo što smo se spajali, voda spaja Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
I.......... obožavam rakove Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 0913

Je li onda mene obožavaš, škorpija, a u podznaku rak?! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes Heh, heh.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 13/7/2010, 12:11

Evo je Leeenaaaa
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 13/7/2010, 14:56

Biksi :) ::Je li onda mene obožavaš, škorpija, a u podznaku rak?! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes Heh, heh.

Biksi, moj si covek100%, a ja se pitam odkud tolika energija Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
A sta bi rekla za duplu skorpiju Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink
Nema nam Niki, da nam saopsti da je danas zasenila sve u Lisabonu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 566213
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/7/2010, 15:07

Žene,kakav speed...
jutro smo proveli u gradu,sad mi se ručak krčka u kesi,u rerni,a ja se kanim da uzjašem usisivač,jer mama dolazi za satak da me farba...
Predveče u selo,po kofere,i sve se bliži,a ja ne znam stižem li sve planirano?
Sad kad prste ne koristim više-za utrogestane,traba i na manikir ...sutra,valjda.
Mola sam i ja na rafting sa dragim,prekosutra...ali...jarčica nije imala to u planu,pa mi te iznenadne mogućnosti i prilike,ne odgovaraju Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes
a šta ću kad sam taka...
lenče,vidi nju,skoknula,da me uteši Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 766699 sve znam,i kao što ti rekoh,samo kad nema karakondžula,jer meni je zdravlje na 1. mestu!
Nego,šta se planira po ovom paklenom danu?
Struzzo preskače obroke,jer joj je Španski vetar bio pun pogodak? Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
A repeta danas?
A horoskop...ah škorpije.Živim sa troduplom,i najmračnije su same za sebe.Crpe mnogo.
Ali ja ne mogu bez njih: kuma,najbolja prijateljica,brat,kolege s kojima se družim...uh bre,koliko vas je! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Lol
Стисак цуре! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/7/2010, 16:23

Tuli i Leno, i ja sam ubeđena da to ne menja stvar i da mi Mariborci neće odložiti VTO zbog toga i da je najverovatnije dr Trninićka bila prepodozriva, pa i tako nešto "pretpostavila", e sad, što sam ja na takvu "pretpostavku" tako reagovala...ali kao što već rekoh, u datom trenutku dala sam od sebe sve što sam mogla i sad ću da odem do dr Z. Stanković da me UZ pregleda i protumači snimke i to je to...ne bavim se time više...uživam u letu i radujem se odlasku u MB. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Paris, ideš na rafting?!?! Gde? Uživaj!!!!
Hm...repeta...znaš sve, opasnice... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink
Kad već pominješ zdravlje, ja 26.7. idem na UZ dojki...i to se negde podrazumeva, pogotovo nama sa ovakvim hormonskim kljukanjem. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes
Biksi, Tuli....škorpije....slažem se sa Paris, toliko energije, ali i one negativne, usmerene ka sebi...inače, nesuđena sam Škorpija, ali sam ostala 10 dana duže u maminom stomaku. Jadnu sam mučila već od tad... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_redface
Ljubim vas sve...
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 670661
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/7/2010, 18:09

Struzzy,rafting je na Tari,ali ipak neću ići...
volim ja natenane da se spremam sad,pranje,peglanje,pakovanje za more...nisam baš toliki avanturista,da sa tare idem u Grčku Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Lol
a UZ dojki-podržavam!
meni je moj dragi redovan kontrolor Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_wink
evo me ofarbana,pecka,ali ipak sam srećna,jer nisam se duuugo macnula...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu