KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

+35
bobica83
adriatika
Milijana
maka71
BiKsi :)
Deni
Orline
brinbili
gea
bokica
Tijana78
nena beba
bebko
tuli
catherine290505
jovana 77
HappyGirl
djole42
Struzzo
Simona
ninko
bak
maja76
Zaneta
buby
nevena50
key
ciklama
anna
Niki-Kiki
ŽenoLina
naca
lena
dr mali pariz
maja kg
39 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od catherine290505 13/4/2010, 11:01

Drzim palceve MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 21831
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Zaneta 13/4/2010, 11:16

Majo, znam kako se osećaš...ja nisam dobila ni jednom 2004, 2005 i tek sam posle akupunkture dobila u januaru 2006.
Držim fige sutra, da nađete neko dobor rešenje MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Icon_biggrin
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od ninko 13/4/2010, 11:26

Bravo za MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 150370 i navijam.
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 885881
ninko
ninko

Broj poruka : 280
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 13/4/2010, 11:37

Devojke hvala na podrsci.....Sada odoh na posao,i da regulisem taj slobodan dan za sutra!!!!Najbitnije mi je samo da se nesto desava,pa kako bude.......POZDRAV! MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od bak 13/4/2010, 11:45

Bravo za MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 150370 Sta ti je ironija, sto se vise trudimo da dobijemo bebe, to se vise radujemo MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 150370 . Drzim fige za sutra
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od anna 13/4/2010, 11:50

Bravo za dotičnu! Držim palčeve i navijam!
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 49892
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od tuli 13/4/2010, 15:53

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 216281 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 216281 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 216281 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 216281 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 216281
Samo napred to je dobar znak,sansa!
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od ŽenoLina 13/4/2010, 18:39

Čestitamo za MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 150370
I njoj da se nekad obradujemo, hi, hi, hi....
Sad hvataj zalet
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od dr mali pariz 13/4/2010, 23:08

Drržim palčeve za sutra! igracice igracice igracice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 17:35

Evo i mene sa izvestajem sa danasnje kontrole.....Bez obzira na ovaj ciklus,prvi nakon sest meseci koji nije izazvan,situacija sa jajnicima nije nista bolja MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Icon_cry ....Zbog slabog odgovora na sve dosadasnje stimulacije,dr.je bila u velikoj dilemi sta cemo dalje,a onda se odlucila za LAPARASKOPIJU.Za pocetak,dala mi je pripremu,sta mi treba sve od nalaza,a kada ciklus prodje,i prikupim sve to,dogovaracemo se dalje.

Za svaki slucaj uvela mi je i Klomifen 3 puta po 1,jer se kod mene nikada ne zna,pa cisto da probamo jos jednom dok se pripremam za ovo.
Ako imate iskustva sa laparaskopijom i resekcijom jajnika podelite ih sa mnom,jer sam u taj deo slabije upucena,do sada nikada to nije bila jedna od opcija.

Najvise me je zbunilo to kada sam je pitala gde cu to da odradim,misleci da li mozda kod njih ili u nekoj od ustanova kod mene u gradu,rekla mi je samo u Valjevu...a ja dalje nista nisam pitala,mada mi uopste nije jasno...pa ako nesto znate i o tome,znacilo bi mi puno!!!! MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 490909
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Zaneta 14/4/2010, 17:41

Koliko sam čitala na netu, dr Goca sve svoje pacijentkinje šalje u Vlajevo na laparaskopiju, jer oni imaju najbolju opremu. Resekcija jajnika se radi kod postojanja PCOS, jer se na taj način uklanja zadebljala opna jajnika. To se primenjjuje kad nijedna druga opcija ne daje rezultata.
Ti si danas bila na kontroli? Mogle smo da se vidimo , ja sam išla u 13,30.
Držim fige MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 639820
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 17:48

Ja sam izasla oko 15 do jedan,danas je bila strasna guzva,ne znam kako je bilo kasnije....Ja cu sada ici cesce(vec 22 aprila na folikulometriju),pa se mozda i sretnemo neki put,bilo bi lepo.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Zaneta 14/4/2010, 17:51

Možemo se mi dogovoriti za druženje, mimo ordinacije...kad god budeš imala vremena...ja idem sada učestalo, pa čekam do bete, ako Bog da da se sve bude ok...
I samo da dodam, posle resekcije jajnika (driling) uspostavlja se prirodna ovulacija.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 18:00

Naravno da moze,i ako sam iz Kg-a,u Beogradu sam jako cesto u poslednje vreme.....bicemo u kontaktu.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 490909

Cekacemo tu betu zajedno sa tobom,i ja cvrsto verujem da ce ovoga puta sve proci i zavrsiti se kako treba..... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 38642

Hvala ti na ovim informacijama.....danas nisam znala sta pre da je pitam,ali zato ste vi tu.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 490909
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od catherine290505 14/4/2010, 18:07

Majo ja sam radila laparo, pitaj sta te interesuje. Dakle kao sto znas verovatno, to je exploratorna procedura, gleda se stanje jajnika, polozaj materice, prohodnost jajovoda, a meni je usput skinuto par priraslica. Naprave se tri rupice (dve ako se nista ne radi) i kroz njih se uvlace instrumenti kojima se posmatra i radi. Moja procedura je trajala oko 45min, a sve je individualno, sta ti rade -moze da traje od 20min koliko najcesce traje i vise, kao sto rekoh zavisno od potrebe. Uglavnom devojke nisu imale nikakve posebne tegobe posle budjenja i lezale su tri dana- dve noci. Nazalost, kod mene sve naopako, pa sam imala malo jace bolove jer sam usput zaradila upalu jajnika, pa sam lezala sedam dana, ali to nema veze sa tobom. Uglavnom, posle toga je situacija cista i znaju u kakvom si stanju i sta da ocekuju. Ako imas jos nekih pitanja, tu sam. Sa srecom!!! MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 18:22

Catherine hvala ti......Cim mi se zavrsi ciklus odradicu sve potrebne analize,kada vec treba,bar da odradim to sto pre.Moracu samo da se raspitam kakva je procedura za Valjevo,da li se ceka,na koliko se zakazuje,koliko se ostaje i sl.POZDRAV!!!! MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Zaneta 14/4/2010, 18:27

Zaboravila sam da kažem da sam i ja radila laparoskopiju, malo sam teže podnela buđenje, povraćala...imala sam 2 reza, ništa strašno. Jedino što sam ja radila na GAK-u i u bolnici 20 dana čekala red, nisu hteli da me puste kući...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od key 14/4/2010, 19:22

draga,ja sam radila u Valjevu,prosle godine,negde u ovo vreme.kostalo je 40000din.ja sam odusevljena dr.Jokicem,kao i sestrama.nisam imala osecaj da sam u bolnici.otisla sam u ponedeljak,a pustili su me kuci u sredu.u utorak je radjena intervencija.
ako imas nekih pitanja,tu sam MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 639820
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 19:38

Key da li je to u okviru drzavne bolnice ili privatno?I kako ste se dogovarali oko intervencije,telefonski ili si pre toga isla licno?Hvala ti.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od key 14/4/2010, 23:02

to je drzavna bolnica,ali je sve cisto,osoblje ljubazno,da ne poverujes.ja sam zakazala telefonom(videcu sutra da li imam jos taj broj,pa cu ti poslati na pp),zvala sam na fiksni.sestre su mi rekle sta sve treba od analiza-cini mi se krvna grupa,kompletna krvna slika,urin i urinokultura,vaginalni i cervikalni bris..nisam sigurna da li jos nesto treba..inace,Goca mi je dala mobilni dr.Jokica,tako da sam se i sa njim dogovorila kada je najbolje da dodjem i ostale detalje oko laparoskopije.
nemoj nista da brines,stvarno ces biti u sigurnim rukama.dr.Jokic je sjajan,sve ce ti lepo objasniti pre operacije.meni je cak trazio telefon od mm i javio mu posle operacije kako sam.novac uplacujes u racunovodstvu bolnice,ako nemas uput.
ako ti treba jos nesto,samo pitaj...
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 14/4/2010, 23:15

Key hvala jos jednom.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 191975
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od naca 15/4/2010, 10:09

Evo i ja da pohvalim dr. Jokića, divan čovek i lekar. Ne znam da li si čitala u mom dnevniku, ja sam išla kod njega radi eventualne laparaskopske operacije mioma. Kad smo se čuli telefonom, rekao mi je da ili dodjem kod njega privatno ili da dodjem u državnu bolnicu, njemu je sve jedno, nije mu cilj da mi uzme pare, tako da sam ja otišla u bolnicu, primio je i mene i supruga, bio je jako ljubazan, i ne samo to, bio je rekla bih, srdačan i nekako baš čovek. Malo je takvih lekara danas, ili ih ja bar retko srećem. Laparaskopija je prošlog septembra koštala 30000 din, moguće da je poskupela. Inače, kad smo se čuli telefonom, naglasio mi je da je ta cena i da se plaća na šalteru bolnice, da je to SVE ŠTO TREBA DA PLATIM. Tako da definitivno nije korumpiran lekar, a za taj pregled u bolnici i ćaskanje o mom problemu od skoro sat vremena, nije ništa naplatio, primio me je onako, bez knjižice. Sve preporuke za dr. Jokića, sigurno se nećeš pokajati ako odeš tamo, imaćeš i stručnost i ljudskost . Pozdrav.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od key 15/4/2010, 13:05

Majo,poslala sam ti pp sa brojem telefona..
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 543728
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 15/4/2010, 17:06

Key,procitala sam i vec sam zvala da se informisem.Sestre su mi ukratko sve objasnile,a sa dr.cu se dogovarati oko detalja kada budem prikupila sve rezultate.Cena je 40000,ali su mi dali predlog da pokusam da dobijem uput.Ja sam se danas malo raspitala,pricala i sa svojim ginekologom ovde u Kg-u,i cini mi se da to necu uspeti.U pitanju je neka komplikovana procedura,vise potpisa bolnickih ginekologa,pa onda komisija u socijalnom...mislim da to ne vredi ni pokusavati s obzirom da se ni kod koga od njih ne lecim,a uz to se laparaskopija radi i u nasoj bolnici.
Jos jednom vam hvala na svim ovim informacijama i detaljima..... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od dr mali pariz 15/4/2010, 17:15

Da Majo,ako se radi kod vas u bolnici laparo,oni ni za živu glavu neće uputiti u drugi grad...iz iskustva ti pišem...
u svakom slučaju,srećno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 2 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu