KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niški klinički centar- Iskustva

+9
noja
ivi
KoMetaK
sareni leptir
karakaca
*Maki*
MAAKKI
dr mali pariz
tonja
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od karakaca 14/5/2013, 23:01

IVI prica o nemanju lekova je smesna mogli su da kazu da je doktorka nema ubedljivija je, izguraces dve kutije kontracepcije pa ces poceti stimulaciju kad krene veštica pa kod nas su davali i po jednu, dve injekcije ali ni jednoj nije falilo, a i da nemaju obicno su bar kad sam ja zimus bila kazu da kupis i refundiraju novac. Nemoj da se nerviras znam da je tesko ali.......
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 08:38

potvrdjujem sta je ivi napisala o nisu ,ja bila da odnesem neke analize -tako da sam se raspitala ...tako je,nema lekova ! dali neka zna koga trebamo alarmirati za ovakve situacije ? ministrasstvo,tv ,novine ....dajte predlog ~! affraid No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od noja 16/5/2013, 22:15

E msm kako nema lekovs ako su vase pare legle preko fonda na njihov racun oko dvestotine hiljada rzza,,gde SU LEKOVI *???
TReba mozda glavni taj centar
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 22:16

sta centar glavni ,ne razumem '
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od noja 16/5/2013, 22:20

Mozda njih konsultovati kad ce biti i da li ce u skorije vreme, uglavnom ih pozvati ili poslati mail prvo na fin nacin se raspitsti sta se to desava
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 22:42

pustila mail danas ministarsrstvu ,pa cemo videti ..a javila i vestima Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 10:06

javilo mi se ministarsrstvo emailom
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od OKacica 17/5/2013, 10:54

Sta kazu brbljiva?
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 10:56

evo kopiracu sta mi odgovorili:



Poštovana,



Niste naveli kojih lekova nema, ali u svakom slučaju za to što medikamenata nema u apotekama, nije kriv RFZO, već apotekarske ustanove koje su po Zakonu o javnim nabavkama dužne da obezbede lekove. Najbolje je da pitanje koje ste poslali nama, uputite Apotekarskoj ustanovi Beograd.

sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 10:57

ja sam sada uputila opet pitanje -ko je zaduzen i kriv za sve to ,da mi kazu ?! a ujedno sam pitala i napisala mail i apotekarskoj ustanovi bg !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od OKacica 17/5/2013, 10:58

Nemam reci... Drzi se brbljiva... zagrljaj
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 11:11

a bestije te kkako nas muce ,,kako da ih iskorenim kod coveka ureaplazmu ,?! znaci ovo je haos koliko nas to muci !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od ivi 27/6/2013, 13:11

Pošto u listu klinika u kojima sam bila u postupku mogu da uvrstim i KC Niš, napisaću par reči o njima možda nekom bude značilo,
prvi utisak je bio grozan, haotičano, sve neorganizovano, što se i vidi u mom predhodnom postu na ovoj temi,
dok nisam krenula sa bockanjem, tada je sve išlo kako je i trebalo da ide, sestre su bile ok, doktorka kod koje sam bila na programu Jasmina Popović je jedna jako prijatna žena pre svega, ali prezauzeta, ona je i profesor na fakultetu i načelnik, tako da malo priča ali na svako pitanje dobiješ odgovor i u svakom trenutku sam se osećala da sam u sigurnim rukama, što se nje tiče svakom bih je preporučila ko se odluči da ide tamo u postupak,
biolog je profesionalan maksimalno, nekako se vidi da je posvećen svom poslu i da pre svega voli to što radi, to je moj utisak, verujem da ima neke bolje uslove i savremeniju opremu da bi im uspešnost bila daleko bolja, jedino mu zameram što nije hteo da mi da sličice mojih embriona, ali razumem da im je politika klinike takva da te podatke ne daju i tako da nema ljutiš.
Sve u svemu za jednu državnu kliniku, ja sam jako zadovoljna.
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 27/6/2013, 15:45

ivi...potpisujem! mada mislim da  su ipak u mom slucaju (posto su embrioni bili super),a nije doslo do implatancije -mislim da su propustili nesto ! nesto je tu falilo ...beta prosla put bila 250 ,a sada manja od 0,1 ....mislim ??!!   ..o cemu pricamo ....nesto ipak nije bilo kako treba ...sve pohvale za tim i dr Jasminu P.
  ...a mi ...mi moramo dalje !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od karakaca 27/6/2013, 22:29

Ivi i Brbljiva slazem se sa vama u vezi klinike i doktorke Jasmine mada ja sa biologom nisam bila uopste zadovoljna takvu drskost nisam videla nigde. Brbljiva to sto je beta bila 0.1 jednostavno nije uspelo oni su i u mom i u tvom slucaju uradili sve kako treba ali zasto nije uspelo ne mozemo da krivimo nikog ja sam cak do skoro sebe krivila a ispostovala sam sve sto mi je doktorka rekla sem to da uzmem slobodno bar nekoliko dana pre aspiracije jer mi je poso previse stresan.
Ipak mislim da klinika treba da napravi zasebno gde ce biti samo odeljenje za sterilitet a ne u cekaonici da gledamo trudnice koje imaju neke komplikacije ili zene koje su dosle jer su probile termine za porodjaj ili one koje oko nas koje toliko zelimo dete mole doktore da im odrade abortus.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od SoJa 8/8/2013, 13:56

Doslo je i mojih pet minuta (a možda i više Laughing ) da kažem koju reč o ovoj klinici...
Vidim da su sve cure pisale o dr.Jasmini, a mene je (na moju OGROMNU žalost) vodio dr.Dejan Mitić.
Elem, ja sam svesna toga da ne mora svaki pokušaj da uspe, ali.... za ovo što sledi imam razlog da budem Mad 

29.11.2011. stigla veštica i tada krećem sa mikroginonom (21 dan), pa pauza 7 dana
26.12. ponovo krećem sa mikroginonom (43 dana, do 6.2.), ja i još tridesetak žena smo u postupku, pa se usaglašavaju veštica 
28.1. kreće diferelin
11.2.Menopur (75 i.j. x1), Gonal F (75 i.j. x 2)

meni još nije krenula meca, ali su mi, svejedno započeli stimulaciju, jer, kao što rekoh, treba usaglasiti toliki broj žena!

17.2. UZ 5 folikula od 10 i 9mm, endo tanak, E2 68
pojačana ter. (Menopur x2)
19.2. UZ 5 folikula od 12mm, endo 5.5
pojačana ter. (Menopur x3)

Bez obzira na loše stanje endometrijuma i folikula, meni je aspiracija zakazana za 23.2. jer je to bio dan za aspiraciju, tako je predviđeno i to je to....

21.2. Pregnyl (00.00h)

21.2. oko 20h otišla sam privatno na UZ, kod dr. koji, inače radi u KC Niš, ali ne na sterilitetu, i evo mog UZ 4h pre pregnila:

Endom.
6.7
Levo folik.
12.65mm
13.70mm
Desno folik.
15.80mm

Dr. mi kaže da ne očekujem više od tri ćelije, i to iz ovakvih folikula(?)

23.2. Aspiracija
Biolog dolazi u sobu i svakoj saopštava rez. Meni kaže "7 jć". Ja kroz  b pitam "odakle, imala sam 3 fol", a on (jadničak) kaže "ne znam ja, tako piše" i izgubi se u vidu magle v 

Dan pre et, što će reći 25.2. zove mene biolog i kaže da se ništa ne deli, ali da ipak ujutro dođem...
26.2. izlazi on i kaže da će ipak biti et, i da imamo jedan petoćelijski embrion (nije se delio pa je odjednom ubrzao deobu, da smo sačekali još koji dan ladno bi postao beba  b )

Na et ponovo nelogičnost, nije radio Mitić, već dr.Bata. Mitić mu daje instrukcije, a ovaj se uči na meni c Ja stvarno ne mogu da tvrdim da dr.Bata nije do tad radio et, ali znam da su mi posle toga, svi koji su upućeni, pa čak i jedan anesteziolog koji tamo radi, tvrdili da Bata NIKAD NIJE RADIO ET! Tako ja ispadoh i zamorče ljuta sam 

Još da dodam da se radi sa PUNOM bešikom, i da je dr.Mitić posle et rekao da 14 dana moramo strogo da mirujemo, samo do wc-a i u krevet. 14 DANA!!!! sestro slatka 

I još da dodam da su sestre bile sve vreme nadr..ne, neljubazne i nismo smele ništa da pitamo.

Zimus smo konkurisali u SPEBO (o trošku fonda 2. pokušaj), međutim, u međuvremenu su privatne klinike ukinute pa su nas preusmerili u Niš. Pisala sam lični zahtev da promenim kliniku, pa smo otišli u Betaniju.

Moja drugarica je dobila blizance na niškoj klinici, i ima još parova kojima je uspelo. Kod nje znam da je sve bilo ok, samo njm ima malo smanjen broj spermatozoida.

Sve u svemu, što se klinike tiče, niko te ne gleda, sve smo kao na pokretnoj traci. Nije im cilj da dođu do dobrih rezultata, cilj im je da u tri dana završe 30 vto-a, da bi dr.Mitić mogao da radi na privatnoj klinici. Nema nikakve privatnosti, daju ti njihove spavaćice, koje su jedva ispod zadnjice, bez dugmeta, pa ne znaš dal da vučeš naniže, da sakriješ guzu, ili naviše da ti ne ispadnu (.)(.), pa sve tako jadna i polugola, prolaziš kroz čekaonicu i hol kod glavnog ulaza, gde sedi pregršt ljudi... ponižavajuće....

Možda sam čak i izostavila nešto, ali moja preporuka za ovu kliniku: IZBEGAVAJTE U ŠIROKOM LUKU

Volim vas sve, sve koje ste prolazile i koje prolazite kroz ovu mukotrpnu borbu za maleno stvorenje beba i svima želim pobedu u toj borba 

ljubav zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 8/8/2013, 21:46

meni iako je u junu radila dr jasmina drugu vto -nije uspela.a trazila sam genesis ,a eto bacili me u nis tada ..
prvu vto -isto nis ,vodio mitic i upropastio sve ..nemam zivaca da se prepricavam ali cu va jednom kada sam raspolozenija ,ispricati sta se sve meni desilo sa miticem .
zbog njega sam izmedju ostalog i dobila spontani oba ploda ,u 8 nedelji,...
tako da izbegavajte kliniku nis -u sto vecem krugu !
od nas 20 u grupi tada ,neke je vodio bata ,neke jasmina --nijedna beta !
ja sam imala 2 osmocelisjka i 1 -10 celijski ,i beta nula .samo da napomenem da mi dr put tokom vto -nijednom nije izvucena krv radi hormona ,tokom procesa ...nijednmom niko nije uzimao u obzir kakvi su e2 i oni dr bitni hormoni ,u tom periodu tokom procesa..
i ...onda nek vam bude sve jasno !
zelim svakoj srecu ,jer to je najpotrebnije !lol! sunny 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od TIJANAZ 25/10/2013, 10:56

U kojoj privatnoj klinici radi dr Dejan Mitic?
TIJANAZ
TIJANAZ

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od SoJa 25/10/2013, 11:20

Dr.Dejan Mitić radi u specijalističkoj ginekološko-akušerskoj ordinaciji "RODA"
adresa je ul.Vojvode Tankosića 72, 18000 Niš
tel: 018/4 257 257 (ukoliko nije promenjen)

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 25/10/2013, 11:56

TIJANAZ ::U kojoj privatnoj klinici radi dr Dejan Mitic?
devojko ,nemoj tamo da ides ! idi bilo gde ,samo ne kod Mitica ! licni savet...ne ljuti se ..ali se malo raspitaj o njemu ....cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od SoJa 25/10/2013, 11:59

BRBLJIVA76 ::
TIJANAZ ::U kojoj privatnoj klinici radi dr Dejan Mitic?
devojko ,nemoj tamo da ides ! idi bilo gde ,samo ne kod Mitica ! licni savet...ne ljuti se ..ali se malo raspitaj o njemu ....cvet
Ah, da, TIJANAZ, ovo ću samo da potpišem smiledraw 
A o iskustvu možeš da pročitaš i sama, sve sam napisala, kao i BRBLJIVA...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od TIJANAZ 26/10/2013, 09:48

Zbog spermograma pitam.Cula sam da na komisiji vaze jedino iz GAK-a,i iz neke privatne klinike,pa sam pretpostavila da je iz njegove.Ja cu ako Bog da u Novi Sad kod Kopitovicke.
Nema ljutnje,hvala na savetu!
Very Happy 
TIJANAZ
TIJANAZ

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od sareni leptir 26/10/2013, 11:38

bravo za Nsad i Kopitovicku ! to je pogodak a ne Nis...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od karakaca 15/12/2013, 22:42

spermogram mozes da radis gde hoces, ja i mm smo vecinu nalaza radili u Humani i niko rec nije rekao bitno je da imas sve nalaze i da su u redu.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od Zoranče 1/2/2024, 12:07

Ne znam da li će neko pročitati ovo ali evo čisto informativno.Ako vam se na Niškoj ginekologiji zadesi doktor ginekolog Dr. Miša Stefanović. Izbegnite ga po svaku cenu! Tražite odmah momentalno drugog!!! Čovek je nesavestan,bahat,gord i obožava da maltretira porodilje koje mu se ne dopadaju iz nekog razloga. A novac obožava zato što čim proceni subjektivno po načinu ponašanja,frakanja,odeće i drugih sugestija da buduća porodilja ima kintu,šalje je u privatnu kliniku gde naravno i on radi.Dotični je pogrešio terapiju u toku trudnoće pa je umalo došlo do fatalnog izhoda! Porodilja je bila izložena nepotrebnom maltretiranju.Totalno bezobzirno. Uputili smo prijavu a nismo ni jedini sa ovakvim iskustvom.Nadajmo se iskreno da će neko reagovati u budućnosti zato što je ovo potencijalna opasnost za sve.

Zoranče

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.01.2024

Julka likes this post

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Niški klinički centar- Iskustva - Page 2 Empty Re: Niški klinički centar- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu