KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 24 od 24 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od DMANA 28/12/2012, 13:03

hvala do neba...javicu se sta sam uradila..jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!!!
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Svetlana 23/12/2014, 17:32

Pozdrav svima na forumu.
Da li neko ima informaciju koliko su rigorozni na komisiji za VTO u slučaju niske vrednosti AMH?

Svetlana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sanjci87 23/12/2014, 18:20

Koliki je tvoj Amh..ne znam valda je donja granica 0,5 al nisam sigurna da li je tako i za NS..
Al mozda gledaju celokupnu hormonsku sliku..
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Lena_83 2/9/2015, 16:49

Ima li koga još na ovoj temi? Trebam savet 😃
Lena_83
Lena_83

Broj poruka : 58
Godina : 40
Datum upisa : 09.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Biki88 7/3/2016, 15:07

Devojke, ima li koja da je skoro predala dokumentaciju za prvostepenu komisiju u NS? Pored potrebnih analiza imam i dva uputa od kojih je jedan za Zitni trg za komisiju za VTO, a drugi za GAK takodje za komisiju za VTO. Na oba pise molim za pregled i misljenje, pa me zanima da li mi pored toga treba i neki poseban uput za ultrazvuk ili je to dovoljno? I da li suprugu treba poseban uput za spermogram? Radio ga je skoro u privatnoj klinici ali ga je radila Nada Tabs.
Biki88
Biki88

Broj poruka : 4
Godina : 36
Datum upisa : 04.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mala Mia 8/3/2016, 14:04

Ne treba dodatan uput za UZ, kao ni uput za spermogram-neće ga ni raditi tamo.
Mala Mia
Mala Mia

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Eho 9/3/2016, 05:13

Ja sam pre oko godinu dana predala i bio je potreban uput za spermorgram. Insistirali su da se nalaz uradi u Betaniji. Ali ako ti imas nalaz Nade Tabs, mozda ce ga uvaziti. Ne znam da li se nesto promenilo u vezi sa tim, najbolje da pozoves da pitas. Za UZ nije bio potreban uput.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Biki88 9/3/2016, 10:50

Hvala vam 💕
Biki88
Biki88

Broj poruka : 4
Godina : 36
Datum upisa : 04.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Likoli 27/5/2016, 22:19

Drage dame, znam da pisem na pogresnom mestu, ali nema otvorene teme za besplatnu vto za 2 i 3 dete koju finansira pokrajina, da li je neka od vas cula za to, ja sam na sajtu pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo citala da finansiraju parovima koji vec imaju decu jednu vto, ali nisam cula da je neko dobio. Ako neko ima informaciju, bila bih zahvalna da mi je prosledi.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od alisa 27/5/2016, 23:28

Pisi zsuki , ona je cini mi se koristila neki od tih programa a vec ima jedno dete. ili na koracima pitaj. Cini mi se da je i Libra isla preko pokrahinskog ali ona nema dece
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od libra35 28/5/2016, 06:30

Moze preko fonda za 2 i 3 dete .Mislim da ima na sajtu pokrajnskog sekreterijata za zdravstvo .I cak mislim da je szuki rekla da moze jednom godisnje da se konkurise 
Srecno!
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Likoli 28/5/2016, 21:40

Hvala na info.... Very Happy
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od tile 10/5/2017, 13:41

caos devojke. da li mi neka od vas koje ste u skorije vreme isle na komisije u NS odgovoriti da li starost analiza mora biti ispoštovana I za drugu komisiju tj za Betaniju ili samo za socijalno?
Naime, mi smo juče prošli prvu komisiju a danas kada sam zvala da zakažem drugu komisiju u Betaniji dobili smo termin tek u julu. Tada će neke analize biti stare oko 4 meseca pa da li trebam da ponavljam ili da nosimo samo ove analize koje su evidentirane u socijalnom na prvoj komisiji?

tile

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od alisa 10/5/2017, 17:06

Za Bgd brisevi za komisiju ne moraju da se ponavljaju jer se svakako donose svezi pred ulazak u postupak pa predpostavljam da je tako i u ns
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od tile 11/5/2017, 12:17

Hvala puno Alisa.

tile

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Lili76 15/12/2017, 05:56

Drage moje evo i mene na ovom forumu,dobila sam uput za histeroskopiju,al mi je dr predlozila da sto pre krenem sa skupljanjem analiza da bi prosla obe komisije za vto do aprila jer tada punim 42god.Za dva meseca radila dve inseminacije i nista,sve cu privatno uraditi analize i krecem na komisiju.Koliko sam razumela sa svim analizama i uputom od dr iz dz zovem u socijalno zakazujem i to je to za pocetak.Kad se prodju obe komisije cekam poziv i zakazuje se termin za vto,citam i vidim spominju se neka bockanja pred vto pa me zanima o cemu je rec?

Lili76

Broj poruka : 7
Datum upisa : 15.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

komisija - Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 24 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 24 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu