KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pronatal - Prag

+33
sunny.tp
KoMetaK
anavim
missile
babybe
lenjivica
hany
Ami745
nuno
Erata
viktorija1901
pempy
krol
dr mali pariz
Bubica28
anak
bbelly
barby
djole42
anamake
MARA
Dionisia
7-patuljaka
Zaneta
zoxa
maja76
ciklama
Kockica
bokica
Orline
Zoka83
anna
nena beba
37 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od babybe 8/6/2013, 09:12

Samo da se upisem. Cekam odgovor od Pronatala za konsultaciju. Prvi put sam im pisala u januaru, odgovor dobili brzo ali nam pocetak aprila nije odgovarao za konsultaciju, jer smo u CG planirali jos jedan pokusaj, koji se juce, konacno, zavrsio, neuspjesno. (4-ti)
Cekam odgovor pa se javljam.
Cmokic
babybe
babybe

Broj poruka : 19
Location : Crna Gora
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od missile 8/6/2013, 09:56

babybe, nadam se da će vam se ubrzo javiti, i da će 5 pokušaj biti onaj pravi. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od anavim 26/6/2013, 11:40

Zdravo svima, ako zelite pronatal a da prije dodjete na red, mozete pronatal repro u C. Budejovicama,
Kontakt osoba Ljiljana Škorić, tel 00420606512058, mozete je naci i na stranicama pronatala, pod centrom pronatal repro.

anavim

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od sunny.tp 19/4/2015, 13:07

Vidim da ovde dugo niko nije pisao, pa da osvežim temu :-). Da li je neko skoro išao kod njih na VTO, ima li razlike među njihovim klinikama (sajt im nije nešto preopširan) i zašto sad svi idu u PFC?
Mnogo pitanja, nadam se nekom odgovoru cvet
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od KoMetaK 19/4/2015, 13:41

Sonja je nekada radila u pronatalu, posto je sa nasih prostora, a imala dosta uspeha, kad je otvorila kliniku vecina parova je otisla za njom, pa je tako postala popularnija, a ima i uspeha dosta. Mada, mislim da ne mora da se ide u Prag, ni u jednu kliniku, jer nova klinika Ferona, otvorena u Novom Sadu pruza npr. vise nego PFC, ne znam za Prenatal, a prof. Koptovic je mnogo vise posvecenija pacijentu od Sonje, iz mogi skustva. Stekla sam utisak i da koriste mnogo vise dodatnih stvarcica od PFC. Svakako, vredi otici makar na konsultacije kod profesorke, pre nego se neko odluci za Prag. JEdno je sigurno, jeftinije je, trenutno, komplet, bez terapije kosta 1600 €, a u Pragu smo mi platili 2200 cini mi se, a mislim da su digli jos cene. Imas temu i o Feroni i PFC, procitaj iskustva.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od sunny.tp 19/4/2015, 15:57

Hvala na brzom odgovoru! Za Pronatal se interesujem jer mm ima preko posla opciju refundiranja troškova VTO, al samo u toj klinici. Druga opcija su nam državne klinike ako prodjemo komisiju. Ako se odlučimo ipak privatno, išla bih kod Kopitovićke jer vidim da ima dosta uspeha i sviđa mi se njen pristup. Stalno se vrtimo u krug i nikako da odlučimo...
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od vanja1979 25/5/2015, 15:57

Mi smo isli u Pronatal i bili smo prezadovoljni. Vantelesna nam je uspela iz prve pa smo jos dodatno i zbog toga prezadovoljni. Bili bismo i da nije uspela. Od drugoh klinika smo posetili Ivanovice i pobegli smo od njih glavom bez obzira. Tako da Vas u Pronatalu nisko nece ganjati, pritiskati, nuditi vam sve i svasta, izmisljati vam dodatne analize i bolesti kako bi vam uzeli sto vise para. Imaju i oni neke manjkavosti u komunikaciji ali su korektni. Ako vas jos nesto interesuje, stojim vam na raspolaganju.

vanja1979

Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od anabojan 21/2/2016, 10:20

Pozdrav svima. Nova sam na forumu i interesuje me da li neko moze da mi kaze kada rade konsultacije u Pronatal-u. Ja sam ih kontaktirala mejlom i onisu mi zakazali konsultacije 15 marta. Medjutim pitala sam ih da li postoji neki drugi termin jer mi taj ne odgovara ali mi se oni nikada vise  nisu javili. Pa me sad interesuje kada se rade konsultacije. U toku cele godine ili u odredjenim mesecima. Jer sam nesto nacula da rade zakazivanja samo u martu i decembru., Da li je to tacno. I da li mozda ima neko mejl od dr Mardesica. Htela bih njega licno da kontaktiram posto sam vidla ovde na forumu da je neko napisao da on licno odgovara na mejlove. Unapre vam hvala na svim mogucim odgovorima. Inace lecim se od steriliteta vec 13 godina . Imam 39 godina .

anabojan

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od Amna84 26/2/2016, 20:55

Poslala sam i njima mail da mi posalju ponudu i cjenovnik,kad sve budem imala onda cu da uporedim,a do tad ucim pojmove i znacenja haha
Da li ima jos neka klinika,poslala sam mail u 4 klinike; PFC,Pronatal,Unica i Gynema.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od libra35 27/2/2016, 16:10

Donaciju rade i u makedoniji valjda u Sistini.Tu je moguce uzeti poznatog donora.
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od Amna84 29/2/2016, 18:30

Dobila sam odgovor od doktora Mardesic,kratak i jasan donacija 4500..Kaze ostalo mozete naci na stranici,pa i nije im neka stranica da imaju detalji sta spada u tu cijenu a sta doplacujem..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od pempy 19/6/2016, 01:43

Zdravo svima,

Podrška svima koji prolaze kroz prihvatanje opcije vto sa dj. Ja sam sve prošla u Pronatalu i blago rečeno, dobila sam sve što saam oduvek želela...Želim to svima Vama, sa ili bez vaših j.c.
Vreme teče, čitala sam i ostale teme...Život je takav da nas vreme ganja, a onda svatite da umesto agonije da imate dete, borbe sa sterilitetom i svim tim belim mantilima, morate kad tad stati i zapitati se šta želite. Ja sam htela dete, ali u Srbiji je teže usvojiti nego ga roditi...Imala sam sreće da sam u Pronatalu iz prve zatrudnela i moja prva vto, jer mi je fsh bio abnormalno veliki i nijedna druga solucija nije dolazila u obzir...mada nikad se ne zna šta će biti sutra...nada umire poslednja...Napunili smo 3g i sad mi je žao što onaj jedan smrzlić nismo iskoristili dok je moglo...
Puno sreće svima...
pempy
pempy

Broj poruka : 11
Godina : 46
Datum upisa : 08.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od Amna84 26/6/2016, 18:43

Slicna situacija mojoj,nadam se da ce i nastavak biti slican :-)
Hvala na podjeljenom iskustvu,meni sada puno znaci..super je sto tako realno razmisljas i tako uredjujes svoj zivot ..hvala
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Pronatal - Prag - Page 4 Empty Re: Pronatal - Prag

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu