KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+27
trkosoca
Roses81
Danara
nina :)
micam
Crvena detelina
Marina76
Rada74
mimi85
MalaSaJuga
Drina2
libra35
sanja 73
gremlin
BSNS
BiKsi :)
Blanka
Nella
Sanja78
Sanjosh88
lola1980
lilymar
HappyGirl
ixxa77
snedra
Palčica
Ambra
31 posters

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 4/4/2019, 19:15

Sanjos, ja bih se garant isto osećala. Ali opet, čim je tako bilo, nije bilo sudjeno za vas. Kao što usvojitelji kažu, nekako taj put se morao preći da bi se stiglo baš do onog pravog deteta za svakog od vas. Izvrišti se negde da ti prodje taj bljaki osećaj. Grlim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Nella 8/4/2019, 22:47

Roses dobrodosla i da brzo postanes mama!
mi smo u Registru bili polovinom novembra a prvi poziv je bio 3..4.. januara, sudbonosni 17. januara. bilo je dosta poyiva u medjuvremenu jer je socijalna radnica bila na odmoru ali ja nisam htela da idem ni na jedan dok ne vidim sta ce biti sa tim, ybog kojeg mi je nesto u grudima poskocilo i ispostavilo se da sam bila u pravu. ali vidim iz ostalih prica da nema pravila, prosto smo imali srece.bice dobro, ako ne bude prvi, bice drugi, treci, jednostavno bice onaj koji treba da bude.
Sanjos to mislim i za tebe, nije vam bilo sudjeno...veruj, bice! mora da bude sve ok.
nekada razmisljam da i sve nas Bog nagradi za sva nasa cekanja godinama, za sve tihe patnje i potajna nadanja i obraduje nasim andjelima srca
a sto se tice mora, da se malo nasalim, uzivajte jos u ovom sami ja se unapred sekiram kako ce proci nase prvo letovanje jer je to akcija od ujutu do uvece i kuci, sta ce tamo da rade ne mogu ni da zamislim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Nella

Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Nella 8/4/2019, 22:49

cestitam i Hipatiji! da ti mirno prodje trudnoca...uzivaj!

Nella

Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 9/4/2019, 09:57

Nella ::
a sto se tice mora, da se malo nasalim, uzivajte jos u ovom sami ja se unapred sekiram kako ce proci nase prvo letovanje jer je to akcija od ujutu do uvece i kuci, sta ce tamo da rade ne mogu ni da zamislim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Evo ja cu da ti kazem... one ce da se nauzivaju, njima ce biti super a ti ces da crknes i vratices se toliko umorna da ce ti sledeca misao biti da ces ponovo ici na more kad napune 10 godina.
Tako sam ja izgledala posle prvog letovanja sa Anom. lol!
Skoro smo bili u jednoj banji. Ona se kupala i kupala i kupala i 5 sati (bukvalno) bila u vodi. Topla voda a ona nece napolje. Ja sam mislila da ce mi prvi sloj koze ostati u onom bazenu, da cu kao zmija da se presvucem u vodi i izadjem sa novom kozom napolje, muz je izjavio da se ni kolenica u pasulju ne kuva 5 sati u vodi i sledece jutro mi rekao da nadjem nesto drugo da radimo i da negde idemo jer ako opet budemo morali 5 sati u vodi da sedimo da ce da zamrzi kupanje. Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 9/4/2019, 14:15

Hvala Nella osmeh srce
Verujem da je akcija sa decom, mada ne mogu jos da zamislim kako to izgleda i kako cemo se snalaziti po ceo dan. Nedavno nam je bila prijateljica sa klincem od godinu dana, puzi, samo sto nije prohodao.Izmorio nas je svo troje za dva sata.Oni otisli a suprug i ja se izvrnuli na fotelje i gledamo u jednu tacku i razmisljamo kako cemo preziveti kada nase bane u kucu Laughing
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 9/4/2019, 21:01

Ako bude decak bicete k'o vasa prijateljica. U slucaju devojcice bice vam malo lakse. lol!
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 9/4/2019, 22:41

Tako se i meni cini ali videcemo, imamo mi u okruzenju i devojcica koje su pravi cirkusi Very Happy Mislim da treba da pocneno da nabijamo fizicku kondiciju, dok cekamo poziv da ubijemo vreme Laughing
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 10/4/2019, 09:56

Roses81 ::Tako se i meni cini ali videcemo, imamo mi u okruzenju i devojcica koje su pravi cirkusi   Very Happy Mislim da treba da pocneno da nabijamo fizicku kondiciju, dok cekamo poziv da ubijemo vreme Laughing

Slažem se sa Ambrom... To je ono što smo odavno zaključili na ovim stranama... Pripremiti se fizički za dolazak deteta u kuću... Niko ti u školi roditeljstva ni na drugim razgovorima o tome ne govori, ali ZAISTA je neophodna dobra fizička priprema, naročito za dete od 2,3,4 godine koje ne staje... Naš Lepotan nije bio tako aktivno dete kao ostala deca u tom periodu, ali smo opet dobili upalu mišića...

Znači, hitno na trčanje i stvaranje fizičke kondicije!!! Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 10/4/2019, 10:24

U mom slucaju fizicka kondicija nije bila preko potrebna ali zato jeste ona verbalna. Moje dete moze da prica i prica i prica i prica i usta ne zatvara i opet prica i ceo dan prica i kad je muz pita gde se gasi kaze "NIGDE" i nastavi da prica. Prica od kad otvori oci dok ne zaspe, prica kad jede, kad se tusira, kad sedi na solji, kad se igra, prica i kad mi pricamo i muz kaze da od toga moze lepo da se "rikne". Vrlo cesto nas dovede u situaciju da dozivimo blokadu mozga, nit znamo sta smo hteli, sopstvene misli nam pobegnu, stanes pa ne znas gde si posao ili sta si hteo. Skoro smo bili za vikend u inostranstvu i trazimo hotel... ona prica, prica, prica a mi ko dve budale pokusavamo sa onim mapsom da ubodemo ulicu i zgradu i 3x vrtimo oko bloka jer ne mozemo da se skoncentrisemo da nadjemo ulaz u hotel. Na kraju smo morali da je ucutkamo da bi se snasli. Neki roditelji uce decu da sede mirno, da ne skacu... ja moje ucim da ucuti kad kazem "cuti malo". Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od mimi85 10/4/2019, 11:27

Ambra ::
Nella ::
a sto se tice mora, da se malo nasalim, uzivajte jos u ovom sami ja se unapred sekiram kako ce proci nase prvo letovanje jer je to akcija od ujutu do uvece i kuci, sta ce tamo da rade ne mogu ni da zamislim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Evo ja cu da ti kazem... one ce da se nauzivaju, njima ce biti super a ti ces da crknes i vratices se toliko umorna da ce ti sledeca misao biti da ces ponovo ici na more kad napune 10 godina.
Tako sam ja izgledala posle prvog letovanja sa Anom. lol!
Skoro smo bili u jednoj banji. Ona se kupala i kupala i kupala i 5 sati (bukvalno) bila u vodi. Topla voda a ona nece napolje. Ja sam mislila da ce mi prvi sloj koze ostati u onom bazenu, da cu kao zmija da se presvucem u vodi i izadjem sa novom kozom napolje, muz je izjavio da se ni kolenica u pasulju ne kuva 5 sati u vodi i sledece jutro mi rekao da nadjem nesto drugo da radimo i da negde idemo jer ako opet budemo morali 5 sati u vodi da sedimo da ce da zamrzi kupanje. Laughing


Oh Ana ❤❤❤❤❤❤ Nedostajete mi obe da znate!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 10/4/2019, 11:41

Znaci i fizicke i verbalne pripreme da uvrstim u dnevne aktivnosti Laughing
Mislim da nista ne moze da nas pripremi na to sto sledi, prosto cemo da se snalazimo u trenutku, okrenuce nam se zivot za 360° to je sigurno.
Super ti je cerkica Ambra, ja volim pricalice mada verujem da je izazov kada se ne " gasi" ceo dan lol!  Mi u okruzenju imamo vise decaka i vecinom su, kao sto Snedra kaze za njenog Lepotana, manje aktivni, mirni, dobrice. Sem ovog od godinu dana, on vec obecava, nema mira, non stop je u nekoj akciji Laughing  Videcemo kakvo ce nama doci.
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 10/4/2019, 20:02

Roses, Ana je tacno ono sto sam ja htela... vrhunska alapaca lol!
Ipak nekada to moze da bude, majke mi, stresno. Ne moze covek da veruje da tako malo dete moze toliko da prica. Jednom prilikom je bebisiterku poslala u tilt, ova je 8 sati cuvala i vidis devojku posle svih tih sati kako je gotova, oci krvave, suzne, promukla, meni je bi zao zivota mi kad sam se vratila kuci. A moje dete nastavlja da abla, ne kapira da je ova polu gotova, da ne kazem mrtva.



Ana je ovo drugo. lol!

PS. Mimi daj da pijemo neku kafu :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 10/4/2019, 21:14

Ambra, citam poruku, gledam snimak i ne verujem lol! Ana je legenda, otkud joj toliko energije Laughing Laughing Laughing Nadam se da bebisiterka nije odustala od cuvanja lol!
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 10/4/2019, 21:51

Takvo je dete, pricalica... nije fizicki zahtevna. Vise voli da se igra sa lutkama (ko lutkarsko pozoriste), nego da jurca po parku, staticna je. Nije od one hiperaktivne dece. I ne, nije bebisiterka odustala, prezivela je. Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 10/4/2019, 22:29

Divno je citati vase price i iskustva, super su vam decica.Ana mi je bas zanimljiva, citala sam i ostale tvoje poruke na forumu Very Happy Nadam se da ce se i nama tako sve poklopiti.
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Danara 10/4/2019, 23:38

Moja ćerka em što je alapača na kvadrat, em je i tasmanijski djavo u stanu. Kad je pitam: gde ti je dugme da te isključimo, kaže evo ga pritisni i nastavi da priča ko navijena. Što kaže Ambra, ubije nas sve svojom pričom, ko da ti mozak ispere.
Danara
Danara

Broj poruka : 199
Datum upisa : 30.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 11/4/2019, 00:10

Roses sve dodje na svoje mesto, pa ces tako i ti imati uskoro jednu "Anu" ili "Nikolu" i pricaces ovde svoje dozivljaje. :)
Danara daj da ih spojimo da se site ispricaju i bar da malo lanemo dusom  b Ova moja je pri tom ubitacno drustvena, svi joj dobro dodju za zezanje, igranje, pricanje. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 11/4/2019, 07:48

Definitivno treba da upoznate devojke pa neka se ispricaju Laughing
Jedva cekam i ja moju pricalicu ili decaka jednog Very Happy
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od trkosoca 11/4/2019, 10:14

mi imamo dvostruki problem, em hiperaktivan em priča gore od žene. U stanu je miran ali napolju jurnjava i u kuću ne bi ulazio. Kažem mu jel crkao durasel a on nikad radi beskonačno. al ono što mi je najbolje je da mogu sa njim da odgledam sve serije i filmove miran je tad ko bubica , a i naučne emisije ga zanimaju. Al sport je na prvom mestu , pošao na plivanje a pre toga išao u školicu sporta 2 g. Ja se smorim i uveče sam polumrtva, peške na posao peške sa posla, posle treninzi a o ulicom ne hoda trči pa traži da i ja trčim.
trkosoca
trkosoca

Broj poruka : 180
Godina : 44
Datum upisa : 13.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Danara 11/4/2019, 19:54

Ambra, al bi se site ispričale 😂😂😂 naše vršalice
Danara
Danara

Broj poruka : 199
Datum upisa : 30.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 11/4/2019, 20:56

Steta sto nisu blize :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Palčica 12/4/2019, 12:06

Evo i ja da se pohvalim jednom gimnastičarkom, uskoro će dve godine a još nema 10kg, a super jede, ali ne staje. Ta bi se na plafon popela, bez problema se sama penje na najveće tobogane, sama i spušta, naravno naopako, radi kolut napred po ceo dan. Da budem iskrena ja mnogo volim živahnu decu, kada smo je prvi put odveli kod pedijatra, da je ispregleda celu, sa 6 meseci, ona se okrenula kako je ona spustila na pult, dr nam je rekla, ovo vam je najbitnije, odlična je! :) Već sklapa rečenice, zna sama da otpeva tri, četiri pesama celih, ubode tačnu melodiju, ma deca su nam savršena :)))
Palčica
Palčica

Broj poruka : 25
Godina : 42
Datum upisa : 13.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 12/4/2019, 15:44

Ti si mlada zena, tebi jedna gimnasticarka odgovara, mozes da trckaras za njom. Moje godine vec pocinju da se bune, sreca pa pregurah tu zivahnost lol!
Moja Ana tek pre 3 dana provalila kolut napred pa posle kukala kako je boli vrat, sad nece vise Very Happy
Moje dete je onako vise hedonista, uzivator, nirvanista (na mamu) Very Happy Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilly@ 22/4/2019, 21:21

Tužna sam, tri meseca a niko nas još nije pozvao...
Lilly@
Lilly@

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 24/4/2019, 08:52

Polako Lilly, zvace vas. Ni nas niko nije zvao prvih 6. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu