KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

+4
naca
majce
buby
nena beba
8 posters

Ići dole

kome sve uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap18%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 18% 
[ 17 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap18%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 18% 
[ 17 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap16%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap19%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 19% 
[ 18 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap20%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 20% 
[ 19 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap8%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_lcap1%kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 96
 
 

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od nena beba 5/1/2010, 21:54

evo da se lakse izjasnimo na jednom mestu kome bi sve trebalo poslati.
ja cu navesti neke dosadasnje ideje, a vi dopunite, a happy nek prosiri anketu :)
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od nena beba 5/1/2010, 21:56

naravno ako za neke od navedenih smatrate da nema svrhe slati, samo necete glasati za tu opciju :)

ne znam koliko ce ovo biti pregledno, al ajd da probam kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Icon_biggrin
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od buby 5/1/2010, 22:02

neno ne znam da li si gledala jutos oko pola 8 je na pinku u nac.dnevniku bila neka zena koja je putem vto ostala trudna pre par godina i izdala je knjiga...nisam od pocetka videla,ali knjigu koja ti objasnjava sve o tome...jer i ona je shvatila da dr o tome ne pricaju...tako da nije lose tv urednicima dostaviti tako nesto...javnost to mora znati
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od nena beba 6/1/2010, 10:07

za sada zakljucujem, po vasim glasovima, da bi tv emisija o tome imala najveceg efekta
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od buby 6/1/2010, 10:46

naravno...i to BEOGRADSKA HRONIKA NA 1...tu uvek ima svasta...moze cak i neko da gostuje...npr TI???? kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Icon_biggrin a extra gledana emisija...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od majce 6/1/2010, 11:40

Evo glasala sam i ja....
buby u pravu si za bg hroniku mada ja mislim da bi jos veci efekat imale ako bi pismo poslale na tv b92
majce
majce

Broj poruka : 435
Godina : 41
Location : Beograd_Loznica
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od nena beba 6/1/2010, 12:09

pogledajte temu adrese ya slanje pisama tu sam predloyila radu djokic i dala njen kontakt, kao i niz emisja na b92.
samo sto nam za potparla ya stampu treba neko tipa bokice... ko je vec u tim vodama :)
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od naca 12/1/2010, 12:05

dodala bih kancelariju predsednika republike, a poslala bih na sve predložene adrese, sem gradskim/opštinskim vlasitma, jer oni ne odlučuju o tome. inače, još uvek nije usvojen predlog za drugi besplatni pokušaj na nivou republike. za sada postoji samo jedan (ne računajući one sa teritorije beograda, kojima grad omogućava i drugi besplatni pokušaj) tako da bih to izbacila iz pisma (onu zahvalnost za omogućavanje drugog besplatnog pokušaja).
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od Majka Hrabrost 18/1/2010, 18:45

Pišite ombudsmanu, obavezno! Ovde se radi o kršenju ljudskih prava.

Pišite i Odboru za zdravlje i porodicu Narodne skupštine Republike Srbije (Kralja Milana 14 - nemaju email kontakt) i tražite da raspravljaju o vašem predlogu i da vam daju podršku.

Pozdrav.
Branka Stamenković
GI "Majka Hrabrost"

Majka Hrabrost

Broj poruka : 5
Datum upisa : 18.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od naca 19/1/2010, 07:08

Majka Hrabrost ::Pišite ombudsmanu, obavezno! Ovde se radi o kršenju ljudskih prava.

Pišite i Odboru za zdravlje i porodicu Narodne skupštine Republike Srbije (Kralja Milana 14 - nemaju email kontakt) i tražite da raspravljaju o vašem predlogu i da vam daju podršku.

Pozdrav.
Branka Stamenković
GI "Majka Hrabrost"
Ovo je odličan predlog kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? 561840
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od nena beba 19/1/2010, 07:37

mjaka hrabrost jel imas neki kontakt?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od HappyGirl 19/1/2010, 09:48

ima eno ti na akciji
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od dr mali pariz 5/2/2010, 19:21

Izuzela sam gradskim/opshtinskim vlastima.
Bilo bi lepo kad bi moglo na nekoliko tv razl.stanica otici...naravno,ko hoce,i istu prichu prichati.Ne samo jedno pojavljivanje.
Iz molbe ne bih izuzela zahvaljivanje za drugi postupak.Za unutrashnjost krece od marta prijava.
Znamo da ce ga biti,i da necemo biti izuzete iz toga,tako da ne treba brisati jedinu stavku na kojoj se zahvaljujemo...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od NINA1 5/2/2010, 21:29

ja se slazem sa vama da bi trebalo i objaviti u beogradskoj hronici a mozda i na pinku u dobar komsija
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake? Empty Re: kome uputiti pismo zahteva za prirodnjake?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu