KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strije u trudnoći

+5
zoxa
jul
maus
duga76
HappyGirl
9 posters

Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od HappyGirl 16/8/2009, 08:20




maša

Strije u trudnoći - Page 2 76-85

Broj poruka: 177
Datum upisa: 08.06.2008

Strije u trudnoći - Page 2 Empty
Strije u trudnoći - Page 2 Icon_minitimeJuče u 4:01 pm Strije u trudnoći - Page 2 Icon_quote_en Strije u trudnoći - Page 2 Icon_edit Strije u trudnoći - Page 2 Icon_delete Strije u trudnoći - Page 2 Icon_ip
Maki, ali ja samo noge mažem anticelulit kremom, šta je to toliko štetno??????
_________________
Strije u trudnoći - Page 2 Roda

Strije u trudnoći - Page 2 Preg

Strije u trudnoći - Page 2 Dev021pb___
Strije u trudnoći - Page 2 Up_arrow Strije u trudnoći - Page 2 Down_arrow
Strije u trudnoći - Page 2 Icon_profile_en Strije u trudnoći - Page 2 Icon_pm
maki82



Broj poruka: 147
Datum upisa: 21.03.2009

Strije u trudnoći - Page 2 Empty
Strije u trudnoći - Page 2 Icon_post_target Strije u trudnoći - Page 2 Icon_minitimeJuče u 6:24 pm Strije u trudnoći - Page 2 Icon_quote_en Strije u trudnoći - Page 2 Icon_edit Strije u trudnoći - Page 2 Icon_delete Strije u trudnoći - Page 2 Icon_ip
ma
otkud ja znam , ne bih ti savetovala, barem je ja ne mazem, jer u svim
tim stvarima za celulit se nalaze raznorazne supstance za ubrzavanje
cirkulacije i izbacivanje toksina, a to ipak moze da dospe u krv, pa je
ja zbog toga ne mazem, jer za toliko mogu da se strpim, isto vazi i za
period dojenja, jer ako ne savetuju autan protiv komaraca, vec samo
deciji chicov preparat onda ne bi trebalo ni kreme za celulit....melem
za strije i to je to....
_________________
Strije u trudnoći - Page 2 Dev349pr___
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od HappyGirl 16/8/2009, 08:21




Gala

Strije u trudnoći - Page 2 75-98

Broj poruka: 2137
Godina: 37
Location: Beograd
Datum upisa: 05.06.2008

Strije u trudnoći - Page 2 Empty
Strije u trudnoći - Page 2 Icon_post_targetStrije u trudnoći - Page 2 Icon_minitimePon Maj 18, 2009 12:05 pm Strije u trudnoći - Page 2 Icon_quote_en Strije u trudnoći - Page 2 Icon_edit Strije u trudnoći - Page 2 Icon_delete Strije u trudnoći - Page 2 Icon_ip
Ja na skoro mokru kozu( jos u tus kabini, malo istresem vodu) namazem se niveinim bebi uljem i to mi se pokazalo najdelotvornije. Ali bitnoi je da koza bude skoro mokra, vlazna jer tako mnogo bolje upija ulje!


_________________
Strije u trudnoći - Page 2 An1cEY20g410010MTE5ZGx6fDc4NTU1NTZkYXxHYWxhIGlzIA
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od HappyGirl 5/11/2009, 14:55

sami

Strije u trudnoći - Page 2 120-95



Strije u trudnoći - Page 2 Empty


Nadam se da ce neko znati odgovoriti na moje pitanje, ovde ima dosta trudnica i vjerovatno su koristile neke kreme za stomak i grudi.
Ja sam jos na pocetku trudnoce ali se uzasno bojim da ce mi stomak izgledati kao atlasna karta Laughing mada nezalim ali ako se necim moze spreciti sto da dozvolim strijama da cine svoje.
Molila bi djevojke sa iskustvom da pisu koje su kreme koristile za vreme trudnoce i dali su dobile strije ako nije bed. lol!

Jelence

Strije u trudnoći - Page 2 3-70



Strije u trudnoći - Page 2 Empty


Ni jednu striju nisam dobila,a mazala sam francusku kremu od proizvodjaca LIERAC,a sama krema-gel se zovephytolastil.
To mi je muzic donosio iz inostranstva,i kada mi je na kraju nestalo,koristila sam mozda mesec i po striet od Saljica i odlican je.

Esad ja se nissam nesto ni bila ugojila samo sam imala stomak,ali mislim da je to sve stvar genetike,dali ces dobiti strije ili ne.
I iskreno preporucujem jako puno vode u trudnoci,to stvara elasticnost koze.Eto nadam se da sam pomogla
MARA

Strije u trudnoći - Page 2 151-91



Strije u trudnoći - Page 2 Empty


Sami dobila sam ih sto kazez kao ATLASNA KARTA i to samo na stomaku,posto se ovamo i nisam ugojila.Mazala sam se od prvog dana e sad ne znam kako se tacno zove al proizvodi ga multimam i bas je bio skup-nekih 3 meseca,onda pregnacare od vitabiotics,i na kraju saljicev melem protiv strija i cula sam al nisam probala a mozda je trebalo pavloviceva mast koliko je tacno ne znam.I meni su rekli da pijem sto vise vode,a ja sam po tom pitanju ispicutura pijem od kad znam za sebe po vise od 3l dnevno i nista.
Sto kaze Jelence sve to odradi genetika, i mi tu ne mozemo nista.
E meni su kad sam se porodila rekli da nisam trebala da menjam toliko proizvoda al kasno Mad .



sami

Strije u trudnoći - Page 2 120-95



Strije u trudnoći - Page 2 Empty
Djevojke zapisala sam kremice i bas vam Hvala nadam se da necu previse ispucati vec sam pitala sestru i ona nije niti jednu striju dobila a kaze da je koristila tokom cjele trunoce obicnu Niveinu kremu ja bi se ipak bolje zastitila posto imam vise i godina nego ona kad je radala a uvjek sam bila tanja u struku od nje.
Hvala vam jos jednom.








Kata

Strije u trudnoći - Page 2 137-34



Strije u trudnoći - Page 2 Empty
evo preporuke iz skolice za ttrudnice:
menta padej melem (Saljicev)
kantarionovo ulje
maslinovo ulje
eucerin
iz licnog iskustva, malo skuplja varijanta, colistar antistrech krema za trudnice i zene na dijeti, ja sam u 8. mesecu i jos nisam dobila ni jednu novu striju ( a iz puberteta mi ostala uspomena na brzi rast...)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od Brinet 6/12/2010, 16:19

Pocela sam da se mazem odmah kad sam saznala za trudnocu, znaci oko 6. nedelje...Kupovala sam skuplje kreme od Velede ali mi nije pomoglo. Ispucala sam gde god se ispucati moze...stomak, butine, grudi, kukovi...Sada sam drugi put trudna i mazem se za svaki slucaj ali sam se uverila da krema moze da ublazi ali ne i da spreci nastanak strija ako ste njima skloni.
Brinet
Brinet

Broj poruka : 1
Godina : 39
Location : Wien
Datum upisa : 08.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od Idaa 11/12/2010, 22:42

Kada sam ja bila trudna koristila sam HIPP MAMA SANFT mazala sam stomak,grudi,bedra i nigdije nemam niti jedne strije...

Ali isto tako moze i HIPP ulje za bebe jeftinije je a ja mislim da nema nikakve razlike..... likeit
Idaa
Idaa

Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 11.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strije u trudnoći - Page 2 Empty Re: Strije u trudnoći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu