KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr. Tulić

+12
tulumba
Bekanicaa
Erata
Veca77
3023456
nena beba
Gala
eni
era
bokica
Simona
vremejezabebe
16 posters

Ići dole

dr. Tulić Empty dr. Tulić

Počalji od vremejezabebe 6/12/2009, 14:14

Gde radi ovaj dr Tulic (privatno)?
Da li neko ima iskustva?
I sta je sa tim njegovim embriologom Veljkovicem sa kojim radi drzavno?

ako neko zna molila bih odgovor

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Simona 6/12/2009, 14:48

Tulic radi u Befesu, a radio je i u Uromedici ranije... Moja iskustva sa njim su pozitivna, pazljiv je, ljubazan, ne nesto posebno emotivan, ali sve ti isprica, predlozi sta je najbolje i tako... To strucan je moj utisak a i kad sam presla kod Vlaisavljevica pa ispricala kako je sve radjeno ranije, rekao je da je sve ispravno postupano, sad sto je trudnoca otisla - tu valjda nije bilo spasa... Tako da eto i misljenje lekara o lekaru, mozda pouzdanije nego laicko. Za tog embriologa ne znam...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od bokica 6/12/2009, 16:41

Profesor Ivan Tulic radi u Visegradskoj , nacelnik je odeljenja za Asistiranu fertizlizaciju.
Ne znam za privatne varijante.

U Visegradskoj uglavnom vidjam neku Vesnu embriologa, nisam cula za tog Veljkovica.

Nisam dugo njegov pacijent, ali dosadasnji utisci su pozitivni. Temeljan je poprilicno.
Mana mu je sto jako malo prica, gotovo nikako. Nekad je to i bolje.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od era 6/12/2009, 16:52

Ja sam kod njega isla dve godine u Uromediku i uskustva su vise nego losa. Godinu dana je lecio mm u saradnjsa urologom sto se ispostavilo kao gubljenje vremena. Komunikacija ravna 0. On doradi svoj possao i na svako moje pitanje promumla odgovor koji uglavnom nikad nisam razumela. Radila sam tri iui, potpuno neosnovano jer je spermogram bio los, za iui me stimulisao menopurima i upropastio 9 folikula... I pored niskog progesterona nikad me nije poslao endokrinologu i ako se to posle pokazalo kao neophdno. Zapocela sam i proces vto, ali sam zbog nemarnog odnosa prekinula na licni zahtev stimulaciju i napustila kliniku i dr, daleko mu lepa kuca.
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od eni 8/12/2009, 00:02

Prevarant! I on i njegov ortak urolog Micic!
Slicno iskustvo kao Era, samo jos gore!
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Gala 21/12/2009, 22:32

Ja sam jako ogorcena ne toliko na Tulica koliko na Savu Micica! ZAOBIDJI taj tandem- to je moj savet!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od bokica 22/12/2009, 11:35

Vidim da sve koje imate losa iskustva sa prof. Tulicem ona poticu iz varijante sa Micicem u privatnoj klinici.

Ja sam u Visegradskoj donela UZ rezultate i spermograme iz TTC-a od dr Vinke i bez razmislajnja ih je prihvatio. Nije nam uopste preporucio Micica.
Zaparvo, je najveca zabluda sto uopste idemo kod urologa kad spermogarm samo u retkim slucajevima moze da se popravi. To je trosenje vremena i novca. I otud kod nas bes.
I ja bih mogla da kazem za Vinku da je prevarant, ali necu. Ona je pokusala, a zasto nema nekih rezultata ocigledno da ni sami oni ne znaju.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od nena beba 22/12/2009, 11:48

potpisujem te Bokice!
mi smo na kraju shvatili da nema "leba" od lecenja kod urologa, bilo kog... prosto ako problem ne rese vitamini, ukoliko je blag, onda nista ni nece, samo ce se izgubiti vreme.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Gala 23/8/2010, 12:52

bokica ::Vidim da sve koje imate losa iskustva sa prof. Tulicem ona poticu iz varijante sa Micicem u privatnoj klinici.
Ja nisam isla privatno kod njih. Sve se odvijalo u Visegradskoj i Klinickom Centru. Bila sam njihov pacijent , prvo Micicev koji je lecio azoospermiju, i poslao nas kod Tulica u Visegradsku da uradimo IUI????? Kada sam pitala KAKO s takvim brojem spermatozoida? -Pa punkcijom cemo naci dovoljan broj spermica za IUI? - to je bio njihov odgovor.
To mi je bilo nekako neozbiljno.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od 3023456 8/6/2012, 11:33

Devojke,znate li da li prof. Tulic radi vto u leto.On je sada na odmoru,a ja bih u julu ili avgustu.Neke klinike rade tek u septembru,zato pitam.Ima line ka iskustvo?
3023456
3023456

Broj poruka : 62
Datum upisa : 08.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Veca77 30/10/2012, 09:55

Meni je prof. Tulić radio VTO u martu. Uspelo je, alil sam u 13-oj nedelji imala missed (zbog genetske mutacije, koju sam tek kasnije otkrila). Ima sve moje preporuke. Nije pričljiv sam po sebi, ali je blag i drag.... Kada mu postaviš neko pitanje, rado odgovara.
E sad, ja bih i sledeću VTO radila kod njega, ali mislim da on trenutno ne radi, da je na bolovanju, i ko zna koliko dugo neće raditi.... Crying or Very sad Zbog toga sam primorana da na drugom mestu, tj. u drugoj klinici, radim VTO.
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Erata 30/10/2012, 10:21

Joj Veco...tako mi je žao što si kroz to prošla. Moja najveća zamerka SVIM doktorima, bez uzuzetka, i stranim i našim, je što ne ispitaju te stvari pre prve VTO. Ne nalazim logičan zaključak zašto je to tako, osim da na taj način zarade više...nažalost!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Veca77 30/10/2012, 11:02

U pravu si. Trebalo bi pred pokušaj da nateraju parove da odrade sve moguće analize. Zašto to ne rade? Ne znam... Možda da nas ne bi bacali na "nepotreban" trošak, jer to sve ipak košta, i neke stvari se ne mogu državno uraditi...
Radila sam VTO o trošku države, i ne verujem da im je cilj bila zarada, odn. novi pokušaj. Verujem da se prof. maksimalno potrudio i da je mislio da nema potrebe da bilo šta od analiza radim. Možda se kod većine žena problem i ne nađe... E kad mi se desilo to što mi se desilo, prof. mi je rekao da sve odradim i da dodđem kod njega odn. hematologa sa rezultatima.
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Bekanicaa 31/10/2012, 17:30

Veca 77, tek sada sam procitala, i mnogo mi je zao Sad . I ja isto mislim kao i ti, da kada se radi o trosku drzave , njima nije cilj zarada. Posto vidim da i tvoj MM ima ASa 60% vezanih, pa me zanima da li je tada Njemu Prof predlagao neku terapiju? I da li Vam je radjena ISC metoda? Jer koliko sam ja upucena u tom slucaju se radi ta metoda, centrifugom se operu, pa se potom direktno spajaju.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Veca77 31/10/2012, 22:49

Mm je bio na terapiji godinu dana pre nego što smo uopšte počeli da razmišljamo o VTO. Navodno, rekli su nam da pronizon može da poboljša situaciju, ali ni 5 terapija nije pomoglo. E onda smo stvarno rešili da više ne gubimo vreme i krenuli na VTO.
Da, radili su nam ICSI, ali više zbog toga što sam imala samo 4jć (low responder), pa embriolog u Višegradskoj nije htela da rizikuje da se IVF-om ne napravi ni jedan embrion. Na kraju smo od 4jć imali 3 kvalitetna embriona, od kojih se jedan primio. Dalje šta se desilo, poznato je...
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Bekanicaa 1/11/2012, 14:34

Veca 77, tvoj MM je bas dugo bio na terapiji Shocked Crying or Very sad ... Da i mom MM je Urolog rekao da ce probati sa ovom semom terapije, ali da nekada nedeluje... ali treba probati, a ako nebude delovala ova, dace mu neku drugu. I preporucio mu je da nenosu uzak donji ves preko dana, a u toku noci samo pidjama. i strogo zabranjena vruca voda, tokom pranja intimnog dela tela, vec mlaka, hladnija voda. Ja isto bas puno ne verujem da ce delovati terapija, ali zato se duboko nadam da to nece biti problem tokom VTO procesa Very Happy . Jer u slucaju ISC metode, taj problem se premoscuje. Zar ne?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Veca77 2/11/2012, 15:00

Da, ICSI na neki način "rešava" problem ASA.
Ja ne bih preporučila tvom mužu da krene na tu drugu terapiju, upravo zbog VTO. Terapije uopšte nisu naivne - uzimaju se kortikosteroidi koji slabe imunitet. Moj savet je da posle prve terapije malo pauzira. Nadam se da će smanjiti % ASA, ali i ako ne smanji, bolje da pauzira, pa da čist uđe u VTO (ne pod dejstvom lekova)....
Ako VTO uspe, što se nadamo, onda neće ni biti potrebe za nekom daljom terapijom! Laughing
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Bekanicaa 2/11/2012, 16:19

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od tulumba 17/1/2013, 13:24

Drage moje,ja sam od danas pacijent dr Tulića,radiće mi prvu VTO...Molim Vas iskustva sa njim... sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Tinche 17/1/2013, 18:50

Tulumba, dobrodosla!

Imas neka iskustva na predhodnoj strani. Nadam se da ce neko dopisati ako ima neka svezija.

Srecno!

p.s. mozes i VTO dnevnik da otvoris kada krenes sa stimulacijom i tako sa nama podelis svoje iskustvo.

https://kutak.forumotion.com/f16-vto-dnevnici
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Niny 28/10/2013, 15:46

Da li neko zna gde dr Tulić radi privatno?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od OKacica 29/10/2013, 08:20

Nini, mislim da radi u Uromedicu, sa dr Micicem, urologom...

http://www.uromedica.org/

OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od BiKsi :) 29/10/2013, 19:15

Da, radi tu, bar kako je meni moja dr ginekolog rekla pre jedno godinu ipo, ako se nije negde premestio.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Niny 30/10/2013, 12:13

Hvala vam drugarice zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od OKacica 31/10/2013, 07:59

poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr. Tulić Empty Re: dr. Tulić

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu