KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 3 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 14/12/2009, 21:37

Ja se raspisa na usvajanju.
Evo i ovde vam saljem poljupce i [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 15/12/2009, 00:32

Nina, drago mi je što je prva poseta prošlo kako treba. Uverili su se da je Maki u pravim rukama. [Only admins are allowed to see this image]
Maki dušo, ako si se smejala u maminim rukama i pokazala tim tetama koga voliš i ako si se ukakila! U tvojoj kući možeš da radiš šta god ti želiš. [Only admins are allowed to see this image]
Ljubimo vas devojke! [Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jelence 15/12/2009, 15:33

Ma znaju oni da je Marija dobila najbolji dom u kome ce biti princeza.
Ljubac Maki
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 15/12/2009, 16:36

tati produzili jos jedan dan zbog ovog kijameta napolju.kad mi je jutros reko ja poludela a cak je pitanje dali ce i sutra uvece krenuti kuci
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 15/12/2009, 19:14

Žao nam je sto će princeza toliko čekati na tatu!
Super za prvu kontrolu!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sami 15/12/2009, 19:30

Doce tata nebrinite ..............
Ma bravo za kontrolicu...........
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 16/12/2009, 14:28

srcasti poljupci
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Hitron-Luka 19/12/2009, 09:59

Samo da vam posljem [Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 19/12/2009, 23:36

Bravo!Drago mi je sto je prosla dobro prva poseta.e, neka su se izule! Very Happy
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 22/12/2009, 12:48

Sve što su mogle da vide u poseti je ljubav a iskreno znam da su to i znale [Only admins are allowed to see this image]
Ljubi maki [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 22/12/2009, 14:37

[Only admins are allowed to see this image]
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 22/12/2009, 21:41

tata nam tek juce stigo kuci.to je nedelju dana bio duze odnosno sve ukupno 2 nedelje.maki ga je jedva poznala prvo se malo kao iznenadila a kad je on zaspo ona ga tek tad poznala i u ciku i udara ga a on mrtav ladan spava sav u 16.kad sam ga probudila on nema poljma da ga je ona udarala.a zato jutros srece kad ga je videla u krevetu pored mame da smo imali osecaj ko da zna da je on cak se jedno vreme bla bunila sto lezi na njenoj strani kreveta jer sam je ja uvek tu stavila da jede kad ujutru ustane.tako zamalo da ga izbaci iz kreveta sliku nikad necu zaboraviti u momentu je legla izmedju nas i zagrlila a nas dvoje sa obe strane obraza je ljubimo a ona dete sretna pa nezna koga prvo da pogleda.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 23/12/2009, 09:33

Lepotica mala jedva docekala svoga taticu [Only admins are allowed to see this image] iodmah pokazala svoju ljubav [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 23/12/2009, 21:19

Bitno je da je tata stigao kuci. Koliko je covek bio umoran da nije osetio Marijino pljeskanje po glavi [Only admins are allowed to see this image]
Ljubi lepoticu [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 23/12/2009, 21:27

Čitam i vidim sve pršti od ljubavi [Only admins are allowed to see this image] Maki imaš divne roditelje a oni su dobili pravo blago [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 25/12/2009, 21:46

danas smo proslavili prvi put bozic sa nasom cerkicom.odnosno kodmene se uvek slavilo sve duplo i kad sam bila dete .isli smo kod mojih roditelja a tamo posti haos .od nas 4 dece 1 ozenjen i nas 2 udate a najmladji brat nije jos.bilo nas je na rucku samo mi 15 i moja svekrva od toga 6 dece moje mame i tate unucad 5 unuka i jedan unuk.a njih 3 male kristina 1,5 g maki 11 meseci i maja od 5 meseci seke se sve gledaju a pogotovo koja je starija od one druge pravi se vazna sto ona nesto vise zna.
meni je srce bilo puno sto smo konacno i mi doveli nase dete na porodicne skupove i da se medjusobno vole i postulju deca.mojoj mami srce puno sto je docekasla da od svoje dece ima toliko unucadi.tu je bilo razmene paketica .sto sam ja komentarisala da makiju nisu trebali jer je mala .a svi na mene kako da nepravimo njoj a ti svake godine donosis nasoj deci.najstarija sestricna ima 12 g i njoj je teco pravio paketic jer nece da je odvoji od ostalih tecinih mezimaca.sto znam da vise voli decu sa moje strane nego sa svoje strane od familije.nije da preterujem ali cista istina.
moj najmladji brat od 15.5 g je u momentu izjavio da otvara vrtic jer ima njih 3 male i laki koji je sad u zabavistu i oni svi kod njega da ih cuva pa kaze makar ce tako nesto zaraditi.inace moji svi su u crvenki pa se vidjaju svaki dan jedino sam ja izrod i otisla od kuce oko 65 km dalje pa se vidjamo makar 1 mesecno ili 1 u 2 meseca sve zavisi od nasih i njihovih obaveza.
stvarno sam skrenula sa teme.ovaj bozic necu nikad zaboraviti cak se princeza prvi put vozila u auto sedistu jer nismo stavili a dobili smo pre sto smo nju doneli kuci.dok smo isli mirovala je oko 50 km i morala sam je uzeti a zato kad smo isli kuci zaspala je posle 10 km i spavala do kuce.
taja nam je cveto celo vreme gledajuci naseg malog zvrka kako uziva u okruzenju svojih seka i brata.
pozdrav od nas troje
i da cestitam svima koji danas slave bozic
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 25/12/2009, 21:55

Puno mi je srce kad te citam! Srecan ti Bozic! osmeh srce
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 25/12/2009, 22:40

bas ste vesela i srecna porodica. [Only admins are allowed to see this image]
Sretan vam Bozic i da vam svaki sledeci bude sve veseliji.[Only admins are allowed to see this image]
LJUBI SVOJU MALU PRINCEZICU U MOJE IME [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 25/12/2009, 23:53

Srećan Božić Nina!
Baš je lepo kada je porodica tako brojna, kada su svi srećni i nasmejani. [Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sami 28/12/2009, 22:22

Sretan Bozic Nina! [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od catherine290505 31/12/2009, 10:43

[Only admins are allowed to see this image]
Srecna nova godinica !!!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 31/12/2009, 12:11

[Only admins are allowed to see this image]
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 31/12/2009, 12:57

30.12.2009. druga poseta iz centra za soc.rad
negde oko pola 10 me zovnula zena i pita lepo dali moze doci u poseti jer kao obicaj je 2 puta mesecno da dolaze do potpunog usvajanja.sto sam ja rekla da slobodno mogu doci.
dok smo ih cekali moj zvrk se igrala u hodniku cas puzila cas ustajala uz zid ali kad je ona usla na vrata ona odma stala ni makac i sva se ukocila i ozbiljila.kad smo usli u sobu ona samo sto ne zaplace i nece da ide oko stola nego odma kod mene u krilo sto to nikad neradi.celo vreme dok je ona sedela kod nas ona je bila ko bubica mirna.prvo sam je malo ranila napolitankama da vidi da jede sve a i da neplace.radnica je komentarisala da joj je porasla od prosle posete sto je bilo oko 15.i da ce tako staviti u izvestaju.bukvalno smo vodili nebitan razgovor u vezi usvajanja nego normalno.
cim je ona otisla moj zvrk sav veseo i setala po sobi ko prava kad sam ja usla jer je vec ostavljam samu jer znam da je dobra i da nemoze nista da radi.
koliko smo pricale kaze da oni praktikuju da posalju svu saglasnost i pracenje kako traje adaptacija oko 3 meseca i da pretezno svi centri tako rade .a koliko zna kako su nas zeznuli u vezi prvo dokumentaciju da obnovimo pa tek mariju da vidimo ponovo kaze da se moze desiti da i potpuno usvajanje cekamo sa 6 meseci kad bude pri isteku.ali po nasim proracunima do februara da nista nece biti jer ce tek 6.februara biti 3 meseca.
to nam nije toliko vazno samo da smo mi nju doveli kuci i da se lepo navikavamo jedni na druge a kad ce biti zvanicno nasa nebitno je dali za 3 meseca ili cak 6.
pozdrav od marije i njene mame
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 31/12/2009, 15:02

Srećna Nova Godina!!! [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 31/12/2009, 17:54

Srecna Vam Nova Godina
Najlepsa je od svih Vama
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 3 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu