KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 20 od 20 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 16/1/2014, 14:06

Marija, mila devojcice, srecan ti 5.rodjendan sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tangerine 16/1/2014, 14:25

Srećan rođendan, Marija!
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 16/1/2014, 15:14

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MAAKKI 16/1/2014, 20:45

Marija srecan ti rodjendanko, da si uvek zdrava i vesela  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sara 19/1/2014, 17:03

Marija, srecan rodjendan, drugarice nasa !  ff vv d
Sara
Sara

Broj poruka : 399
Godina : 50
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Niny 29/1/2014, 12:43

Poljubac za tvoje lepotane Nina  ljubav ljubav ljubav Mnogo su slatki, lepo se slažu i vole, ima li šta lepše od toga  family srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 30/1/2014, 20:06

Bravo!!!
Srecan rodjendan i sve najbolje!!!

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 30/1/2014, 20:07

Tek sam sad videla kako su se maskirali!

Preslatki su, vila i kuvar!  osmeh srce osmeh srce 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 27/3/2014, 21:09

ocu da prebacim ova dva posta i ovde da nezaboravim i ovaj detaj u vezi mikija kad je bio u zabavistu
nina :) ::
ceo dan sam danas u velikoj neizvesnosti jer mi je miki trazio prekljuce da mu dam da nosi knjigu medvedic srecko u zabaviste da vaspitacica im porocita,juce nije stigla jer su imali nekih obaveza pa im je danas citala,kad sam otisla po njega pitam je kakva je bila reakcija dece na pricu a ona svi su bili super i slusali su su za veliko cudo bez ikakvih ispada sto uvek imaju dok im cita price,kad je zavrsila pricu miki je pred celim razredom reko ja sam usvojen i mene je mama i tata dobili iz srca ,deca su se sva iznenadila i posle su pricali o usvajanju jer je to njima svima bilo cudno.a on je kaze lepo ponosan sav reko da je usvojen a da se nije ni zastideo pred celim razredom
kad sam stigla par mama cujem jedno dete jedno 100 m ispred mene kako se dere i prica mami mama dali znas da je miki usvojen zena je utisava kad je videla nas troje da idemo miki,mariju i mene ja odma nemoj je utisavati to nije nikakva tajna jer vidis da miki sam prica o tome netreba decu sputavati o tome da pricaju,sve se te mame nasle postidjeno sto su ucutkavale decu.kad posle par minuta jedna opet krece tu pricu znas mama miki je usvojen a dali sam i ja usvojena ili si me ti rodila pocela zena da joj objasnjava ali mala nije tela da prihvati taj komentar mamin.
jako me miki iznenadio kad je trazio da pred celim razredom se knjiga procita i da javno kaze da je usvojen.kazem danas im je miki svima dao zadatak da mame i tate gnjave u vezi usvajanja jer ce sigurno svi reci svojim roditeljima o cemu su pricali.prekosutra cu sa vaspitacicom da popricam da vidim kakva je reakcija dece posle dva dana od bajke jer ce i mse i marija opet pridruziti u celodnevnom druzenju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 27/3/2014, 21:12

nina :) ::da se nadovezem na jucerasnju pricu u vezi mikija i knjige u zabavistu
danas me mame zaustaaju i kazu da su odusevljene sa mikijem sto je reko pred celom grupom da je usvojen da su deca odusevljena i da sva oce da budu usvojena ko on i marija ,i da su neke mame morale dugo da pricaju deci i objasnjavaju sta je usvajanje i da su im deca prepricala pricu o mami milici i tati dobrici.jedna se cak potrudila da svojoj maloj mariji objasni da je i ona nju jedva dobila da su je cekali 8 g braka i da je ona skoro tako dugo cekana kao sto smo mi cekali mariju i mikija stim da je ona jedva usperla nju da rodi.bukvalno je miki pokrenuo veliku polemiku u grupi celoj sto sam to i ocekivala posle jucerasnje reakcije dece
a iskreno i mene je miki iznenadio sa tim da je teo javno da prica jer uvek je marija kolovodja kad se prica o usvajanju .
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 21/7/2014, 09:23

Very Happy 
Draga Nina,

Cestitam ti krstenje sina i nek je Bogom blagosloven!

Sve cestitke i za vas! Divno je da ste se vencali u crkvi u subotu 19. jula, jer se tog dana u pravoslavlju proslavlja praznik Prepodobnog Sisoja Velikog, zastitnika zena i dece!

Srecno!

 sunny 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 21/7/2014, 12:22

Sve cestitke i od mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 21/7/2014, 13:35

Miki, srecan ti 7. rodjendan!!!!
I krstenje i skori polazak u skolu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od JAmajka 21/7/2014, 13:45

Nina,koliko lepih dešavanja kod vas...Srećan Mikiju rođendan,a vama crkveno venčanje!Ljubimo vas poljubci poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od KoMetaK 21/7/2014, 15:35

Srecno vencanje NIna! Srecno krstenje i rodjendan Mikiju!  osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Niny 22/7/2014, 18:33

Nina srećno venčanje i krštenje i Mikijev rođendan  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Miki je veliki i pametan dečak  srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 20 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 20 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu