KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 19 od 20 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 1/10/2013, 10:02

Nina, srecan 6. rodjendan Mikiju sa zakasnjenjem, srecna godisnjica kako je dobio vase prezime i srecan polazak u predskolsko.

Verujem da ce se i Marija navici da on ima obaveze, borac je ona!!!

Predivna ste porodica, poljupci za vas family 

I da, drago mi je da je tm dobio bolji posao, to vam mnogo znaci!

Poljupci!

srca1
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 1/10/2013, 10:08

hvala snedra
navikla sde marija posle par dana ali joj i dalje tesko da bude sama tih 4 sata sto su odvojena .danas je prvi put miki otiso ujutru bez nje jer sam jedva uspela da se iskrademo oboje iz sobe da ona spava jos malo jer mi zao bilo da je diram a i sto bezveze da kisnbe kad nemora,deda je vozio mikija kolima ali opet sto ce ona ,ustala je cim je on otiso znaci pre 8 i za veliko cudo da se nije bunila ali prepostavljam da je samo zato sto je dever kuci zbog ove kise pa ima sa kim da se igra jer ja njih dvoje zovem moji najmladji jer on je 76 godiste a nije ozenjen i ponasa se ko malo dete a njoj to odgovara da ima sa kim da se igra i gnjavi,eno ih sad koliko se igraju nezna se ko vise vristi dali marija sto je on gnjavi ili on od smeha i samo mu govori pusti me kika moram da piskim a bila pre 5 min ali to im je fora mikiju i njoj kad im dosadi gnjavenje da vicu moram da piskim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od bak 1/10/2013, 13:27

Nina, divni su ti macici srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 7/10/2013, 13:59

Jesi li rešila onu situaciju koju si spominjala vezano za Mikija i kako?

Preslatki su, upravo sam glasala za njih i na fb osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 7/10/2013, 14:52

mislis u vezi usvajanja sto je reko drugu da je on rodejn iz srca,ako je to bili smo zajedno kod vaspitacice i ja joj kazem kako mi je miki prico da se posvadjo sa drugom jer je on reko da je rodjen iz srca a ne iz maminog stomaka.vaspitacica u soku jer ona nema pojma da su oni opste pricali o tome i pita ga kad je to bilo a on cuti i kad je ona spomenula rodjendan jednog druga dan dva pre toga i da su pricali o datumu rodjenja miki je reko da je tad bilo i nista drugo nije teo da ponovi vaspitacici,veruj m ida je meni bilo kasnije krivo sto sam mu poverovala da je reko vaspitacici a nije

hvala na glasanju ali izgleda da opet nista nece biti od tog jer su samo moje slike a nije cak tela da poslaje i mariji diplome od proslog puta sto je osvojila,ali sam ja namerno stavila opet slike da vidim dali ce sad biti fer a cak nevidim te slike na njenom zidu tako da mi nije jasno dali ih ona vidi ili ne
ako bude trebalo podrska kacim ovde link da ko oce moze da glasa za njih dvoje
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 7/10/2013, 15:07

Važi, stavi link... tvoja dečica su prelepa i uvek volim da glasam za njih.

Na to sam mislila. Nemoj da se ljutiš na Mikija što je rekao da je rekao vaspitačici a nije. Tek je krenuo u vrtić, nema poverenja. Vlada i sad iako ide skoro godinu dana tako reaguje, rekao je nije rekao, nikad ne znam... Ali mi redovno prijavimo probleme ako nam ispriča i njemu kažemo da je bolje da kažemo, da vaspitačice moraju da znaju šta se dešava u vrtiću, da su one tu da ga zaštite. Inače potpuno isto reaguje kao Miki kad prijavljujemo - samo ćuti i ne reaguje. Ali mi smo već navikli na to pa ga kući ispitamo i ispričamo šta je rekao.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 7/10/2013, 15:29

[Only admins are allowed to see this link] glasajte ako ocete za mariju i mikija ovo im je zajednicka a imaju i pojedinacnu sliku unapred hvala treba uci u sliku i onda da se glasa
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tinche 7/10/2013, 15:43

Glasali :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 7/10/2013, 20:20

hvala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 9/10/2013, 13:55

Nna deca su ti ko angel angel 
Glasala i ja igracice igracice 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od pcelica 9/10/2013, 15:27

Glasala sam za medice jos pre neki dan :-). Preslatki su.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 9/10/2013, 20:42

hvala vam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od JocY 9/10/2013, 20:51

Glasala :)
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od JAmajka 11/10/2013, 01:05

Nina,pa oni su prelepi.Kod mene su već diplomirali.Medenjaci mali.poljubci poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 11/10/2013, 23:15

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 11/10/2013, 23:22

Joj... Kako su slatki srca 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 12/10/2013, 13:11

Super su se maskirali!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od SannI-AlL 13/10/2013, 13:43

nina :) ::[Only admins are allowed to see this image]
Nina ,divni su srca srca srca srca 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 14/10/2013, 20:43

Hej kuvaru hocu moj hasenfefer:D Miki je bas sladak:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Marija dusa mila dobra vila:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Nisam mogla Nina da glasam jer se ne druzim sa fejsom.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 6/11/2013, 14:52

otkad nisam pisala ovde.samo sam iskopirala post sa drugog mesta da ima i ovde u rd
sad sam se setila da nisam rekla da je nama danas pune 4 g kakao je marija sa nama .isli deda i marija da odvedu mikija i kad su se vracali svratili u jednu radnju i castila je trgovkinja malim minjonom sa svecicom ona sva vazna ide i kaze mama danas je tvoj rodjendan i peva m idivan dan na sred ulice,ja joj kazem ne meni nego tebi jer si dosla kuci pre 4 g i to je dvoj drugi rodjendan ona sva vazna jedva je docerkala da stignemo kuci i nas dve jer sam je pokupila i otisla u radnju da sama sebi peva divan dan i da ugasi svecicu .ubedjujem je da saceka batu da zajedno vecera pevaju kad i tata bude kuci ali nece i naravno odma je pojela ceo kolac,i sve ide po kuci i govori od danas ima 5 g i sad sam velika.jer mi drugi rodjendan uvek proslavimo samo nas cetvoro da izadjemo negde dali na kolace ili veceru il inegde odemo zajedno ali danas nam tata radi tako da nema nista od tog nego drugom prilikom ali obelezimo ga ali bez svecice pa njoj zato interesantno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od JAmajka 6/11/2013, 19:37

Eh,Nina,kako vreme brzo prolazi i deca rastu.Srećan vam drugi rođendančić!Šaljemo vam puuuno,puuno poljubaca:jdis: poljubci poljubci Uživajte!
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 11/11/2013, 22:45

evo da pribelezim moj prvi razgovor sa marijom u vezi price ko me je rodio.pre jedno 10 min ona gleda slike na mobilnom i samo iz cita mira me pitala
mama ko je mene rodio
-odgovorim da neznam jedna teta
-ona ona me rodila iz stomaka a ti iz srca
-kazem da
-a ko je mene doneo kod tebe i tate
-kazem joj mama i tata su isli po tebe ko sto smo isli po mikija dali se secas
-dali sam imala igracke da se igram tamo i koje
-kazem da je bila mala i da nije imala igracke
- ko je meni kupio sve ove igracke
-odgovorim ko drugi nego mama itata.pocela da ispituje sta sam joj sve kupila.kazem joj sve sto imas
samo je okrenula glavu i nastavila da gleda slike mikija i nje jer je dotle dosla

sad se samo boljim da neko od ukucan nekaze da sam je ja rodila i da ona krene da prica njima a da je oni ne zbune kad kazu da sam ja nju rodila kakao joj svi govore kad nas vide.jer kazu kao da te je ona rodila jajko licis na mamu a marija ih ispravi kad je raspolozena i kaze iz srca me je rodila.tako da se babe nadju zbunjene a ona prtedje na drugu temu,
to me je sve iznenadilo jako jer sam se nadala da ce prvo miki da pita a ne ona jer se on krece u krugu gde ima puno dece i svasta cuej u zabavistu jer uce svasta a imamao i jednu trudnu mamu u odeljenju.
sad kad smo nas dve pricale on je vec spavo zbog zabavista legne oko 9 a princeza retko kad pre 11 pola 12 legne jedino kad je preumorna jako.eno je sad otisla sa babom da gleda nesto na tv ko da me nije ispitala pre 20 min,sad cekam da budim mm da mu ispricam sve jer on uvek zaspe oko pola 9 pa ga moram buditi da bi sredila krevet da idem ii ja da legnem.nocas sigurno necu sapavati od silnog uzbudjenja zbog njenog pitanja.
da sad sam se setila gledala je te slike pre par dana i pocela da govori nbisam ja ova beba ona je jako mala ja sam velika a sad lepo ko je mene rodio ko grom iz vedrog neba pitanje postavila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 16/1/2014, 12:04

danas nam je divan dan mariji 5 rodjendan maminoj princezi.nije mogla docekati da napuni 5 g jer zna da ce onda na jesen ici u predskolsko.ceo dan nas tera da joj pevamo divan dan inemoze da doceka nedleju da joj dodju gosti stim da jednu grupou cak u subotu ocewkujemo jer su jako mali od pepunih mesec dana nam bata dolazi pa da nebude u guzvi a i baba jos nevoli da ide u veliku guzvu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od bak 16/1/2014, 12:08

Secan rodjendan maminoj velikoj devojci!  love 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Struzzo 16/1/2014, 13:42

Srećan rođendan, Marija!
Da budeš zdrava i nasmejana uvek, uspešna u predškolskim i školskim klupama!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 19 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 20 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu