KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 2 od 20 Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 30/11/2009, 10:22

SECER SECER [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 30/11/2009, 15:04

Kakav osmeh, kakvi zubići, kakva sreća [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 30/11/2009, 15:29

naočare naočare naočare naočare naočare
Nina sto ti je ovo dete medeno.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 30/11/2009, 15:30

Lepota,milina za oci,mogu da zamislim koliko ste srecni [Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 30/11/2009, 16:18

Jaoooooooo sunce malooooo [Only admins are allowed to see this image]
Kako li grije i ocarava njen osmeh.
Nina uzivajte u svojoj sreci zasluzili ste.
[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 30/11/2009, 23:19

Maki, duso mala, preslatka si! [Only admins are allowed to see this image] Mamina i tatina najveca radost! [Only admins are allowed to see this image]
Sto se spavanja tice, mi uopste nismo imali problema jer Lena spava nocu po 12 sati i retko kada se budi. Do 14. meseca je spavala dva puta dnevno, pre podne od 11 do 12h, a popodne od 17 do 18h, a posle samo jedanput dnevno oko 13h i to dva sata. Imala je svoj ritam koji sam ja postovala.
I Lena, kao i tvoja Maki hoce da spava samo u svom krevecu. Ponekad mi zaspi u rukama, a to je zato sto su ih tako navikli, niko ih nije dugo drzao u rukama, a kamoli da se tako uspavljuju.
Puno vas pozdravljam srecna porodico [Only admins are allowed to see this image] !!!!
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nesalela 1/12/2009, 10:42

Draga, Maki je kao šećerko medeni, drago mi je da i vi uživate i ona (vidi se po osmehu)....Kao što neko reče Bog vas blagoslovio i samo uživajte.... osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 1/12/2009, 23:03

Cestitam otvaranje dnevnika, Maki je zaista preslatka bebuljica [Only admins are allowed to see this image]
Djeca se mijenjaju, meni je Nina jedno vrijeme odlicno spavala, pa jedno vrijeme zezala i budila se preko noci da bi se sad sve sredilo, spava super preko noci a po danu barem 2-3 sata.
Sto se tice caja, vode i sokica, probaj joj dati neki vocni djeciji caj, Nina obozava caj od Teekane hibiskus, sipak i jagoda mix. Vodi isto tako ne pije mnogo ali joj dajem svjeze iscijedjen sokic, pola sok pola voda. nama je dr rekla nikako te iz tetra paka.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 2/12/2009, 08:16

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Hitron-Luka 2/12/2009, 19:20

Ninice,od srca cestitam otvaranje dnevnika...
Cerkica ti je secer mali....neka vas dragi Bog blagoslovi
uzivajte u vasoj sreci
[Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od lasa 2/12/2009, 20:55

Čestitam na otvaranju ovog prekrasnog dnevnika.
Marija je zasita preslatak. Neka ste blagosloveni vi i vaše čedo.
[Only admins are allowed to see this image]
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 3/12/2009, 11:21

Marija ,ti si prekrasna devojčica!
[Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 4/12/2009, 21:21

[Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 5/12/2009, 20:51

[Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 8/12/2009, 22:07

mesec dana kako se druzimo zajedno napredujemo iz dana u dan.zna da
kaze tata i nekad izleti deda i to de da i tatu ta ta a kad osjednom
kaze tata da je pojedes a tata nam cveta.

danas nam je tata otiso na teren nedelju dana sto je prvo meni
tesko palo jer je ovo prvi put da se razdvajamo za ovih 6 g braka
najvise smo bili razdvojeni 20 sati.za veliko cudo dobro se drzim da
neplacem ali sam zato u nedelju plakala da mm nije verovao da mi suze
idu same.danas ceo dan maki govori tata odjednom ko da zna da ga nema
uvek se pogodi kod mene u krilu kad tata zove i neda mi da pricam sa
njim jer otima telefon jer joj ga pustim na interfon.primetila sam po
njegovom glasu da mu je tesko kada je cuje pa brzo prekinemo.

sutra cemo da idemo na vakcinu sto nije dobila u zvecanskoj nemam
pojma koja je dalje se u butinu a ne u guzu kako mi je sestra objasnila
u ambulantito je valjda revakcinacija cucu sutra.malo me hvata panika
jer kako ce reagovati na nju .ice deda valjda sa nama jer ja nemogu
voziti jer imamo neko sediste ali ga nikako nemozemo sastaviti jer
izgleda neznamo da sastavimo kako treba.a i ko zna mozda ce mi trebati
unutra pomoc jer je on zasmejava ko klovan i odma se smiri.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od kasia 8/12/2009, 22:47

Nina, Ninice obradujem se svakoj novoj stvari u vezi Marije koju napises. Kako ona luce malo lepo napreduje. Pa zna curica da su tate slabe na cere, vidis kako zauzima svoje mesto. Divna ste vi porodica.
A za muzica te razumem isto. Ja sam mislila da meni to razdvajanje nikad nece biti problem, jer sam vuk samotnjak, ali jednom kad je otisao na sedam dana vrtela sam se po kuci polu sasava. A prodje i to. Imas ti tvoju Makicu, pa ce vreme da proleti.
Lepo sto ti ukucani pomazu, to je bas divno, Maki moze samo da uziva.

Nadam se da ce vakcinica proci bezbolno.

Ljubim puno tvoju mazicu, lepoticu, dusicu, princezicu, srecicu najvecu!

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 8/12/2009, 23:10

Nina, mislim da je to vakcina za(mislim protiv) hepatitis. Daje se u butinu, ne boli mnogo i dete nema nikakvih reakcija. Bar moja Lena nije imala. Ne brini, nije strasno. Sve ce dobro proci.
Ljubimo vas! [Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 9/12/2009, 00:39

Koko ste prosle?
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 9/12/2009, 08:38

Marija srce malo slatko kako si narasla da vec volis i telefonom da pricas. [Only admins are allowed to see this image] Za vakcinu nebrinite brzo ce to proci [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 9/12/2009, 19:59

dobili smo 2 boce u butinu i sve jesuper proslo.odnosno samo je plakala dok je bila u ordinaciji.jedino sto je danas muci sto je preskocila jutarnje spavanje pa dete ceo dan oce da spava.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 9/12/2009, 22:19

Marija pile naše milo [Only admins are allowed to see this image] Ninuška za ista je pravo blago čitati vašu radost i ljubav i samo neka je uvek tako [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od kasia 9/12/2009, 22:23

Makica spavalica [Only admins are allowed to see this image] !

Super da je vakcina prosla ok!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 9/12/2009, 22:37

macka je evo tek pre 9 min zaspala znaci u pola 11 ko da se sprema za izlazak nocni .nije ko nase generacije u 9 u krevet.ljubi je majka
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jelence 10/12/2009, 15:00

Divno Nina,kako sa puno topline pisews o svojoj cerki,a tata ce izdrzati nekako,ali zato kad dodje bice cmakanja do besvesti.
Super da je vakcinu dobro podnela,normalno je da joj se vise spava posle boce.
Ljubac Marija i Nina
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 14/12/2009, 21:22

danas 14.12.2009 prva poseta iz centra
danas je 38 dan kako nam je Marija dosla u nas skroman dom a prva poseta iz centra.psiholog me jutros zove oko pola 10 da pita dali sam kuci jer bi dosli za 5-10 min a ako su pobacane igracke po sobi da nesklanjam jer im to nesmeta a ja iz topa to sam jos sinoc sklonila ali nisam napravila krevet jer je princeza malopre ustala pa dok je jela nisam stigla da sredim njen i nas krevet jer smo zajedno u sobi.a ona dobro dajemo vam fore od 15 min a da se ne opterecujemo sa tim jer ce oni samo uci da vide gde je krevetic i izaci iz sobe.ali sam ja sve lepo sredila i sedeli smo u sobi oko 15-20 min.bilo mi je malo smesno jer kao prvo maki nikad nije bila tako mirna ko sad dok su njih dve bile u poseti a psiholog je drzala i to sam imala osecaj da nikad nije drzala tako malo dete u ruci jer se sve bolji kako se maki namesti ili oce da stoji a ona jedva je drzi na krevetu a moja smizla sva ozbiljna da se nije ni jednom nasmejala.da je ona samo prokomentarisala ajde kod mame mozda ces sad malo da se smeljes sto je tako i bilo jer sam je njavila sa njenim igrackama sto voli tako da se igra i vristi dok je gnjavimo tako od smeha.sad se samo normalno smejala.
razgovor je bio obican kao kako sad spava,jede,jer zna da smo imali sa tim problema pa je trazila od svekrve sliku od mog mm ili devera kad su bili mali dali ima lika na njih i pita svekrvu dali ona primecuje neku razliku u vezi kad su njih dvojica bili u njenom sad periodu dali su bili takvi ili drugcija deca sto nama nije bilo bas jasno na sta je mislila jer to ima puno tumacenja .dali su bili nemirni ili dobri ili dali su bili slabiji ili dali su vise pricali ma ima 100 stvari sto je moglo da se objasni .sto je svekrva pocela celu biografiu da prica kakvi su bili njih dvojica,
kad sam ih pratila pitaju me dali samo se mm i ja pokajali sto smo isli na usvajanje i sto smo je doneli kuci a ja iz topa NE NE NE NE pa da nismo teli nebi se ni mucili a sto je bio stos ja zovem mm na terenu i kazem mu za to pitanje i napravim se sva ozbiljna i kazem da smo se pokaljali sto smo je doneli a on pajbu na mene pa kako si to mogla reci kad znas da nije tacno i da nisam to smela reci jer ce nam je sad uzeti i onda se pocnem smejati i kazem zar mislis da sam toliko luda da kazem to kad nije istina i da smo se svekar i ja dogovorili da mu tako kazem da ga malo nanerviram.
inace tata nam sutra dolazi posle ponoci znaci jos nesto vise od 27 sati jedva cekamo obe da ga vidimo.
sto se tice mene poseta je prosla super u caskanju njih dve sa nama troje i marijom ko najvecim akterom.a da cujete stos maki se bila ukakila pre sto ce one doci i ja je na brzake presvucem da bude cista a inace nevoli kad joj pelena bude puna ujutru od mokrace a tek kad se ukaki.i ja kad sam usla unutra kod nje kad sam ih ispratila osetim opet da nesto smrdi u sobi kad ovo moje prase opet napunilo pelene za tih 5 min sto nisam bila sa njom.pa se zezam da je to uradila iz straha ili njih da otera iz kuce ali je zakasnila jer su vec bile izasle
a kad su dosle prvo su usle i pitale dali maki spava u sobi jer ako ona nespava tu jer nebi da se izuju da neisprljaju tepih i laminat .a ja na to ona spava ali u djite pa cu ja izbrisati opet laminat jer ona puzi tuda odnosno i de po celoj kuci puzeci.sto su se obe gospodje ili gospodjice jer su mlade izule na tu moju izjavu.jer kazu da se one nigde neizuvaju kad idu sluzbeno ali ce sad zbog malog deteta da se izuju.sto inace ja nevolim da se ulazi sa ulice obuven u kuci ali kad se mora progledati kroz prste mi progledamo ali najgore je kad neko udje od napolje a tamo kisa ili sneg i tako blatnjav ladno ide ti po kuci pa to je stvarno da popizdis a ti kad odes kod njih cekaju te u hodniku da se izujes pa tek da udjes kod njih.a i kad mi neko kaze da mogu obuvena ja se lepo izujem.
evo ovoliko i sigurno sam vas udavila jer sam silazila i sa teme.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 2 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 20 Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu