KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 7 od 20 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 18/5/2010, 22:40

Čestitam , čestitam, čestitam čestitamo čestitamo
Hvala tebi draga Nina što si sve delila sa nama.
Poljubac za Maki poljubci
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 19/5/2010, 18:46

Samo da vas ljubnem
Sve cestitke
Daj mama koju fotku
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 21/5/2010, 17:53

Čestitam andjelu nas! [Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 15/6/2010, 09:03

Ninuška šta radite, kako ste? Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 15/6/2010, 22:23

kodnas nista novo.po ceo dan se druzimo i igramo a poslove oko nas cekaju ili nam neko cuva mariju da mama uradi.ali smo obe usle u stos i ona najvise voli da bude sa mamom a zato je sve ostalo palo na babu.da kuva,sprema,itd jer kaze bolje vas dve budite zajedno a ja cu to pa mi lepo uzivamo i jurimo momke po ulici.bukvalno ih jurimo jer ima situacija da momci od 18-20 g kad nas sretnu ( prvi put ih ja vidim u zivotu ) posalju poljubac pa sam pocela da se zezam i zavitlavam na moj racun da to nije za mamu bio poljubac kad pricamo taji kako smo proveli dan dok je on na poslu.a imamo cak vec i muza ( marija ) komsija od 7 g govori da ce je ozeniti kad budu veliki a sad je samo cmace cak ga nije sramota ni ostalih drugova jer se i njima hvali i govori samo nek je neko dirne nadrljo je od mene.da ga ja zezam da mora znaci i mene ko svoju tastu da postuje a sestra njegova je sa marijom nerazdvojiva da ih zezam da se zaova i snaja lepo slazu.sto je najveci stos marija neda da je 2 vode za ruke ili mama ili tata a ne obolje kad idemo peske zajedno ali zato marku i jovani da da je oboje vode zajedno ili jednu ruku da meni a drugo nekom od njih dvoje zavisi ko je sa nama.
izasli su nam 3 trojke 2 odjednom i posle nedelju dana treca sad imamo 15 zubica.doktorica nam je rekla da do 2 g treba da ima 20 komada znaci lepo se priblizavamo ali bolno.ja sam ubedjena da je rekla do 3g ali svi mi ostali govore do 2
sad se nevadimo iz malog bazena.odnosno bude 5 min pa izadje na par min i samo opet uleti u njega opet i sva cici kad mamu okupa sa vodom dok prska sve oko sebe.(sad svatate zasto baba vise voli da radi nego da se kupa oko bazena sa njom )
probacu sad da zakacim neku njenu noviju sliku iz bazena
pozdrav od nas dve skitalice
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nesalela 15/6/2010, 22:28

Znači Maki šarmira sve oko sebe...a za budućeg muža [Only admins are allowed to see this image] pa naravno kada je lepotica...A za kupanje u bazenu, uf, mogu da zamislim kako šljapće i kako uživa...divno...Hajde čekamo sličice...Cmokić za malu princezu...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 15/6/2010, 22:51

[Only admins are allowed to see this image]

Uploaded with ImageShack.us


Poslednji izmenio NINA1 dana 15/6/2010, 22:56, izmenjeno ukupno 1 puta
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nesalela 15/6/2010, 22:53

Kako je lepa slika, njen osmeh je za čistu desetku, uživancija... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maša 15/6/2010, 22:54

MMa cela je za čistu desetku!!!! [Only admins are allowed to see this image]
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 15/6/2010, 23:00

[Only admins are allowed to see this image]

Uploaded with ImageShack.us
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 16/6/2010, 00:29

uh koja uzivancija!!!!! [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 28/6/2010, 00:01

Lepoto nasa,uzivala sam čitajući kako uzivate!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 16/7/2010, 21:57

Ala duša mila uživa. Svi u porodici su ludi za njom likeit srca
Preslatko dete i srećno dete! Vidi ti te zubiće.
Ajde ninče daj još koju fotkicu Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 27/7/2010, 17:23

Ja ovu malu dusu nisam videla
Kako lepo uziva-blago njoj
Ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 1/8/2010, 20:11

Ja prvi put u tvom dnevniku. Čitala sam ranije na usvajanju. Prvo da vam čestitam što ste postali roditelji. Iz tvog dnevnika zrači neverovatna LJUBAV! Marija vam je preslatka, očigledno je da uživa sa vama, i da oseća ljubav koju joj pružate!A pritom vam ljubav uzvraća! Divota!
Ljubim je u loknice slatke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Struzzo 3/8/2010, 16:23

Kako samo ona uživa u bazenčiću... [Only admins are allowed to see this image]
Baš je porasla...slatkiš mali...

[Only admins are allowed to see this image]
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 12/8/2010, 16:42

[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 16/8/2010, 16:03

O pa Marija vec velika devojcica, bas je lepa... Ja sam je videla samo kao bebu u onom drugom dnevniku...

Pozdravcici za vas [Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 19/8/2010, 17:37

Ljubim veliku devojcicu
Mama sta radite
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 8/10/2010, 22:40

otkad nisam pisala desavanja u nasem dnevniku tek sad vidim.kompjuter me nesto zeza odnosno sam internet pa samo svratim da virnem sta se desava kod sviju vas na par min.
marija lepo napreduje sad je vec 11 meseci kod nas.kuburimo trenutno sa zubima izlaze nam vec 5 imamo gornje obe znaci vec 18 komada.sad cemo jos malo napuniti 21 mesec.vec polako prica i svadja se sa nama kad nesto oce da uradi a ti joj smetas kaze bezi,bezi i odma znamo da nesto smera da uradi a kad ocemo da predjemo put prvo cucne i ceka da vidim dali i du kola i kad joj kazem ajde brzo ona pici pici da je pojedes onda.
obozava da se vozi na onim igrackama gde idu zetoni pa smo je vodili na spens da se vozi ali sad ima i kodnas u marketu i samo oce u radnju i odma se lepo popne u autic i ceka da joj das 20 din jer je to zeton i lepo sama ubaci .cak tatu uhvati da mu legne na stomak i on da je ljuja i trese se i cim tata stane ona ga poljubi i odma pocnu sve iz pocetka jer je poljubac njima zeton.
tata nam cveta jer ga zove taja i cela kuca se ori kad ga zovne.
non stop smo na ulici ko neke ulicarke setamo i igramo se sa decom da nam nesmeta ni kosava sto duva napolju a i slabija kisa.
neznam sta jos da pisem jer imamo puno dogodovstina da mozemo ceo roman napisati.
pozdrav od marije i njene mame
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Struzzo 9/10/2010, 00:35

Ah, Ninočka, hvala Bogu da si se javila...taman sam htela da te grdim... Very Happy Wink
Drago mi je da tako lepo napredujete, da se lepo družite i po kišici i po vetru (ipak je čuvaj, ovih dana je bila baš jaka košava, pretpostavljam i u Vojvodini).
Mogu da pretpostavim koliko je Marijica porasla...kad budeš stigla i mogla, stavi nam neku fotkicu...
Ljubim vas i grlim obe...
poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 9/10/2010, 01:12

Nina, citam kako se setate i mislim steta sto nismo blizu posto i mi obozavamo da se setamo:)
Ljubi mi malecku.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 9/10/2010, 13:31

Kako lep post... Pisi cesce vase dogodovstine... Puno pozdrava za tebe i Mariju osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 9/10/2010, 14:34

Sa Marijom prava uzivancija sreca sreca sreca
Kada budes imala vremena postavi koju fotku ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 11/10/2010, 23:04

nesto mi je u zadnje vreme slab internet pa nemogu da postavim slike.ali cu probati preko nekog da ubacim ili cu neku od forumasica zamoliti da to uradi koja ima marijine slike da prikaci.
gala bas mi je zao sto nismo blize da mozemo setati zajedno i caskati dok se njih dve lepo igraju
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 7 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 20 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu