KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 18/2/2010, 11:17

smajli angel
ff poljubac
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 25/2/2010, 15:36

[Only admins are allowed to see this image] Gde ste lepotice.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 25/2/2010, 15:37

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 26/2/2010, 21:44

Lepota [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 1/3/2010, 22:01

Kako su meni promakle ove fotke [Only admins are allowed to see this image] Nina moja pa tvoja Marija što je starija sve je lepša. Tako izgleda milo [Only admins are allowed to see this image] Ima prelep oke, krupne [Only admins are allowed to see this image] A ova fotka ispod stola [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 9/3/2010, 21:39

[Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 10/3/2010, 22:20

MARIJA sto je starija sve je vise mali zvrk.vec me mm zeza da se neodvaljam od aparata jer je non stop slikam.juce je macka zaradila prvu ogrebotinu na licu i to smo tek primetili posle pada jedno 10min onda se tek zacrvenilo.sad sve dira i sve je interesuje pa samo idemo po kuci i govorimo maki ne ne to pec pec i sto je pec pec i sto nije samo da nedira.danas je biser usla u stos kako se pomera sat na el.sporetu i lepo ukljuci alarm da zvoni 9 jer mogu da namestim vreme pecenja i kad pisti znam da je gotovo )i ona lepo ukljucila ladno i kad je pocelo da pisti svekrva se sve mota oko sporeta nezna kako se gasi a maki sva vazna stala ispred nje i pritisla dugme i ugasila ko da je ona velika a svekrva mala.i pocela da se kocoperi ko petlic neki sto ga je i sama ugasila.
ocu i ovde da se zahvalim jednoj forumskoj tetki sto nam je poslala paket za mariju bas se lepo obradovala kad je videla.hvala jos jednom a znam da ce se ona sama prepoznati
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 11/3/2010, 18:21

Joj Ninice pametnice ,zvrku mali [Only admins are allowed to see this image] samo ti nastavi da zezas baku za to oni sluzie [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maša 13/3/2010, 20:07

hahahaha, pametnica mala, zeznula je baku, svaka čast!!! Lepo kažu stariji ljudi da se današnja deca radjaju sa maturom!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 18/3/2010, 22:03

kodnas jos nista novo.cekamo svaki dan da nas zovu za konacno usvajanje jer je eto vec proslo pola meseca a kad smo se cule rekla je polovinom ili najkasnije krajem meseca a od tog jos nista.
ovo nas vreme nemoze zadrzati u kuci po ceo dan setamo i igramo se napolju samo udjemo kad moramo spavati ili jesti.
juce 17.3 je bilo tacno godinu dana kako smo podneli zahtev za usvajanje cak sam 80% verovala da cemo sve i zavrsiti dotle sa papirologijom ali eto neda nam se.marija je kodnas 4.5 meseca a 16.3 je napunila 14 meseci sad vec kaze po koju rec ajde,daj.na na da ide na spavanje mam mam da oce da jede pre neki dan je rekla leb kako kad joj ostale reci izlete ali to budu za sad cisto kazane .pre neki dan pricam sa sestrom i pitam je sta maja radi njena cerka od 7.5 meseci a maki kaze maja sto ja ajde meni se ucinilo kad sestra pita da ona nije to rekla maja koliko se proderala da je ona cula preko telefona.svaki dan nas iznenadi sa nekim ispadom ili reakcijom.sad su tata i ona u fazonu da tati gricka nos on je zovne i kaze maki ajde taji gricni nosic a ona odma ide i gricne ga ali ne bas ono da ga ugrize nego dodje ko da ga poljubi i posle ga odma ljubi u obraz.nekad se lepo cuje poljubac a nekad te dotakne jezikom ko da te lize ali to je za nju poljubac.sinoc je posaljemo da poljubi kiku ona dosla do njega i samo se okrenula da nece ja je zovem i kazem ajde mamu ljubi ona nece a tata je zovno i odma njega ljubi.kika i ja se napravili da placemo da dodje i da nas poljubi samo nas je pogledala i otisla da se igra ali kad je taja poceo da place odma je dosla do njega i stala pored kreveta i rasplakala se sto on place cim se on nasmejo ona je odma uzela da ga ljubi.
sad sve vise pokazuje da je vise vezana za oca ali mama je tu samo za ostale obaveze oko nje i jedino kad dodje da se mazi znam da joj nesto treba ili da oce da spava a to nece kod taje.
sad sam vas sigurno udavila.poljubac od marije i njene mame
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 19/3/2010, 13:13

Nina torta je bila prelepa [Only admins are allowed to see this image]
Znači tata je sada glavni [Only admins are allowed to see this image] Slatko se nasmejah opisu kako brine za tatin plač a vas ko šiša. Vidim počela je i po kući da istražuje duša mala pametna
Izljubi mi je puno, puno,punooooooooooo [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Hitron-Luka 20/3/2010, 09:05

Ninice , lepo ti je dete skroz [Only admins are allowed to see this image]
Svaka cast za tortu, [Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Agata27 9/4/2010, 12:59

Maki,mislimo na tebe. Ti si postala jedna velika cica-maca!
Tatina ljubimica bvidim i majstor za tehniku!
Nek si nam ziva i zdrava!
Puno pozdrava od Lane i mene!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 11/4/2010, 07:39

Mama sta radite?
Kako nam je Marija?
Ljubimo vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 13/4/2010, 12:28

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 18/4/2010, 18:53

Juhuuuuu cure šta radite Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 20/4/2010, 21:39

Nina, ima li sta novo kod vas? Nema vas dugo. [Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Hitron-Luka 23/4/2010, 18:47

Ninice nema te dugo , nadam se da ste dobro ti i tvoja cera...
[Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 23/4/2010, 22:57

23.4.2010
[Only admins are allowed to see this image]
malopre sam bila napisala ogroman post i nije mi poslata poruka bas sam poludela neznam dali cu sve sad setiti sta sam pisala.
danas smo bili na konacnom usvajanju naseg malog andjela nemogu vam opisati taj dozivjaj.marija je bila pravi mali zvrk jer se coperila po hodniku i isla iz kancelarije u kancelariju sama da je sve tete tamo vide jer su bila vrata otvorena od sviju kancelarija na 2 sprata.da su sve tete odusevjene bile sa njom cak nam je jedna tela ukrasti jer kaze da joj je preslatka i da bi tela devojcicu jer ima kuci 2 sina.
u kancelariji kod direktorke je napravila opsti haos jer joj je ona dala novine da iscepa u male komade i prerovarila joj je celu kancelariju gde joj sta stoji a zena mrtva hladna kaze neka je i da je nediramo nek cepa jer sta ce drugo spremacica da radi.da vam se pozalim jer je gospodjica napravila i 2 puta nered u pelenama velika nuzda da su to komentarisale sa tim da je od uzbudjenja sve se to desilo u roku pola sata.
kad smo sve obavili papirologiju potpisivanja dobili smo papire sto smo morali sami nositi kod njihove maticarke i u sup da je odjavimo .ali nista nakraju nismo uradili jer kao prvo mora kodnas da se prijavi i dodje do izmene podataka pa tek onda opet za zemun kod nji da je odjavimo .sto meni nema logike jer sam ja prvo morala da se odjavim u mom mestu prebivalista pre udaje i tek onda da dodjem u sup sa ti papirom da bi me prijavili ovde.
ali sve cemo to videti u ponedeljak kad odem kod nase maticarke sta ona kaze na to
nestizem da pisem ovde od marije jer dete oce po ceo dan napolje pa kad ona legne uvece ja imam samo malo vremena da virnem po forumu da vidim sta se desava .
da se jos jednom zahvalim svim tetama koje su nam bile moralna i psihicka podrska na putu nase borbe u usvajanju.odnosno od podnosenja zahteva do konacnog resenja a to je sve ukupno 13 meseci i 6 dana.
veliki pozdrav od srecne porodice tate,nine i naravno od naseg malog andjela marije
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 23/4/2010, 23:08

Bravo! Cestitam vam od srca, dragi roditelji! [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od eni 24/4/2010, 16:50

Cestitam Nina! Znam da ti je sada puno srce. Uzivajte i prenesi nam ponekad vase srecne zajednicke trenutke. Daj i neku slicicu da vidimo malu lepoticu.[Only admins are allowed to see this image]
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 24/4/2010, 17:26

Bravo i ja Vam cestitam od srca
I ljubim tu srecnu i ponosnu porodicu a ponajvise tog zvrka sto samo hoce napolju
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 30/4/2010, 22:59

BRAVO NINA I CESTITAM!!!!
Za srecnu porodicu [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 1/5/2010, 09:18

[Only admins are allowed to see this image]
Uzivjte sada porodico i setajte kad tomala slatka Marija hoce [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Yvonne 6/5/2010, 22:52

Nina, sad sam tek videla, CESTITAM !!!! c
Neka vam je sa srecom, uzivajte - zasluzili ste srcasti poljupci
Yvonne
Yvonne

Broj poruka : 213
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 6 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu