KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koja sam sve ispitivanja uradila/li?

+13
noja
lelas
Vecka
cicifu
anak
plavaptica
Ema78
Dacaa
Danicab1
Orline
Struzzo
gea
nena beba
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li?

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap14%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 93 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap16%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 108 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap12%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 12% 
[ 79 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap7%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 46 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap5%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 36 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap1%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap11%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 72 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap7%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 50 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap7%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 46 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap12%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 12% 
[ 81 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap5%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_lcap3%koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 28 ]
 
Ukupno Glasova : 676
 
 

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od Vecka 24/2/2014, 20:15

lelas ::Sve sem laparaskopije.i samo nam nasli pozitivna ASA kod muza i mene i kod mene antitela stitne.Obaranje imuniteta i kod mene i kod njega nije dalo rezultata u zadnja 2 postupka.Sta dalje?

Sta kazu doktori?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/2/2014, 20:39

Sve navedeno odrađeno, sem celioskopije, ali obzirom da sam radila 2 laparaskopije, to mu dođe na isto. Odradili smo dakle sve što treba i ne treba...više ne planiram da radim ništa, osim da u sledećem postupku uvedem fraksi na svoju ruku, ako hematolog ne bude hteo da ordinira...no otom potom...
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 20:46

Nisam radila HSG, celioskopiju, ASA.... i pojma vise nemam.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od karakaca 13/5/2014, 00:44

5,6 i 11 nisam a za 4 (histeroskopiju) se pripremam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od BabyBear 13/3/2016, 01:28

Sugestija za tacku 12: Urodjene i stecene trombofilije
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

koja sam sve ispitivanja uradila/li? - Page 2 Empty Re: koja sam sve ispitivanja uradila/li?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu