KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 14 od 29 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 24/1/2013, 10:34

slazem se sa nojom, bixi mislim da si imala bas srece,ja sam u principu imala stvarno dobar odnos sa svekrom i svekrvom,svekar mi je isto zezator teski, svekrva malo hladnija alli smo funkcionisali dobro.Sve do skoro dok nismo ja i mm saznali ustvari kako stvari stoje, ne bi da iznosim bas detalje ali verujte nicim izazvani nisu od mene i mm.Nikad se nisam posvadjala s njima ,ispostovani su maksimalno. Moja svekrva kad bi dosla kod mene docekana je kao u hotelu s 5 zvezdica. S moje strane su imali postovanje veliko , svekra sam obozavala, zato mi je krivo. Da sam ja bila djubre prema njima ok, bolelo bi me uvo.A ovako boli verujte.A
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od lilya 24/1/2013, 11:04

Ja na zalost nemam svekrvu. Nisam je ni upoznala. Jesam jednom dok smo bili u srednoj skoli, ali tada smo bili klinci.
Svekar mi je OK zaista. Imao on svojih mana, ali imam ih i ja. Ono sto nam je zajednicko je mm kojeg oboje volimo i za kojeg bi oboje svasta uradili. Mm smatra da sa svojom porodicom on postavlja odnose, a ja sa svojom. Bas zbog toga bih precutala svasta, da ne dovedem njega u neprijatan polozaj. Moj svekar razmislja isto.
Tako je od pocetka i zasta mogu da kazem da se medjusobno bas gotivimo. On mene zove maco, a ja se njemu najstrasnije slihtam Very Happy Ovde na poslu me zovu sliht snajka lol!
Takodje, kao i Biksi, ne mesam se u njihove planove, dam predlog, ali ako prihvate, prihvate, ako ne smatram da oni bolje znaju kako nesto da organizuju. Sve sto treba ja pomognem onakao kako mi kazu.
Sa mm sestro takodje imam super odnos i lepo se slazemo. Ne cujemo se svaki dan, ali ne cuje se ni mm sa njom. Ja ga cak nekad teram da je pozove da vidi kako je malac. Posto se vidjamo gotovo svakog vikenda on smatra da je to dovoljno. Mene jedino nervira njem muz, ali to je njen izbor i nikada zbog nje ne bih nesto rekla.
Mm sa mojom mamom takodje ima dobar odnos. Secate se da sam pisala da se skoro potrefilo da su njih dvoje sami isli u pozoriste i gledali "Shopping & Fucking"? lol!
Posle smo se svi smejala kako su "uboli" pravu predstavu.
Verujem da delimicno imamo tako skladne odnose i zato sto se moja mama i moj svekar lepo slazu od prvog dana. Piju kafu i bez nas, cesto ih zovemo da zajedno dodju na rucak, jedno drugom persiraju, ali su otvoreni kazu jedno drugom sta mislile. Meni najvaznije da se postuju i da nama ne prave probleme. Moja mama kaze da bi se trudila da odrzava maksimalno dobre odnose i da je moj svekar drugaciji pre svega zbog mene, a posto je i on OK covek nije joj tesko da to radi.

Sve zavisi od ljudi. Imam jednu koleginicu koja je jako vedra i vesela i sve na salu udara. I tako kroz tu salu provalis da joj je sveki bas teska, ali ona to tako isprica da covek odmah shvati da je zena uspela da se stavi iznad situacije i da je kontrolise. Uz tesku muku do duse, ali ipak uspeva.

Meni je jednom prilikom jedna koleginica mrtva ladna rekla: "Blago tebi" kad sam rekla da nemam svekrvu. Kad se nisam slogirala affraid

Jos da dodam da mi je jako zao sto zaista ima ljudi sa kojima lepo, ruzno, na jedan, drugi, peti nacin se ne moze i sto se zbog toga kako god da okrenes covek nervira.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 24/1/2013, 11:17

Ovo blago tebi sto nemas svekrvu je stvarno za slog, pa neke stvari sam i ja precutala ustvari nisam ni obracala paznju, nisam se mesala u njihove planove nikad,bili smo i ja i mm stvarno ok prema njima, ali kad znas da se nisi ni svadjao i povredio ni uvredio nikog iz ista mira budes crna ovca stvarno ne mogu da nadjem opravdanje za njih
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 24/1/2013, 12:34

ja sam se sa pomaganjem opekla, i vise nikad... sada sam nasela kada mi je sveki trazila savet oko kuhinje, imala je neki plan, ja sam rekla iskreno sta mislim i ispala sam grbava, zavidna i sl...ali, kao sto neko rece, razlika u kulturi, obrazovanju i jednostavno stilu zivota cini voje...samo sto ja imam sirinu da sagledam tu razliku, a moja sveki ne.... zato mi vise i ne pada na pamet da bilo sta odradim...
A evo da se pozalim sta me je poslednje uvredilo... roditelji mm imaju kucu, u kojoj zivi sestra mmm, sa sinom. NJu ne zanima nisata oko kuce, prilicno je lenja po tom pitanju... a mm i ja pravi zemljoradnici. I za 1. maj, odemo mi i spiskamo oko 500 600 e za stvari za dvoriste, travu, farbu i sl... I ceo praznik smo nas dvoje sredjivali dvoriste, farbali, sadili travu, iznosili stosta, dok je sestra mm pusila i izla na izlet... posle par meseci, u avgustu, dodju svekar i sveki, odemo i mi... dvoriste zapusteno, trava nije porasla , jer nije imao ko da zaliva, djubre na sve strane... I na sve to sveki je prokomentarisala kakoja nisam umela da izaberem travu !!!!! A njena cerka sedi i pusi... E to je bio kraj....nikad vise, nista, mogu samo rasinu da obrisem, a mozda ni to. Ni za ovu kuhinju ne znam sta mi bi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 24/1/2013, 14:38

Lili ti si moja sestra bliznakinja Very Happy
u nekim od paralelnih svetova @ sve jako slicno nemamo i imamo lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od lilya 24/1/2013, 14:42

noja ::Lili ti si moja sestra bliznakinja Very Happy
u nekim od paralelnih svetova @ sve jako slicno nemamo i imamo lol!

Jos da tikere prepisem od tebe i to je to Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 24/1/2013, 14:46

Tu se slazem u potpunosti, kreni sta cekas vise !
Naravno da ces imati sunny
Vidi ti nemas svekrvu, muzevljeva sestra,
jedino sto je moj tata u americi umesto sestre ona mi fali Very Happy lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od BiKsi :) 24/1/2013, 22:25

noja ::Bixi ja mislim da si ti ipak imala previse srece,
Vecina mojih prijatelja i u mom okruzenju je blaga katastrofa i svekra i svekrve
Moj sveki je isto zajebant on mene ja njega i tako, blizanci oboje

Ma nije to sreća, to je znanje! lol! Izabrati muža sa dobrom familijom! lol! Nije moj tata džabe pitao od čijih ti je momak! lol!

Ti i tvoj svekar blizanci, moj svekar i ja škorpije! Svekrve - Page 14 561840 Verujte, sa rodjenim ocem se nikada nisam zezala kao što se zezam sa svekrom. Ja volim tu opuštenost kod ljudi. Danas mi stigla poruka od njega: Ajde na kuvani kupus posle posla. I kako to čovek da odbije! Naravno da sam otišla, doduše, bio je i Cole kod njih nešto im pomagao. I ručak je bio odličan. Svekrve - Page 14 561840

A što se tiče te promene odnosa kad roditelji shvate da je u nekome problem oko bebe, sećam se kako je moj svekar reagovao kad smo rekli da Cole nema spermića. Rekao mi je da će razumeti ako ja hoću da se rastavim od Cola, ako nemam snage s tim problemom da se borim, da ne moram ja da se patim, ako već on mora da se nosi s tim problemom, sećam se scene kao juče da je bila! A zavodnjile mu oči, kao i moje sada, kad se samo setim. Svekrve - Page 14 561840 Ja sam bila izričita, Cole je izabran svim mojim srcem, dušom, pameću, ma svim mojim bićem, i ne bih mogla kraj sebe zamisliti drugoga. I ja ne bih očekivala da on mene ostavi jer imam problem. Problem je naš i mi ćemo ga rešiti. Svekrve - Page 14 561840 Kako je svekar bio zadovoljan, jer ima raznih ljudi, raznih ćudi, svašta okolo čujemo, i onda mu valjda bilo milo što tako mislim. A u mojim mislima to pitanje oko ostavljanja nije ni začeto, a nadam se da nikada neće ni biti! Svekrve - Page 14 561840

Ostajte mi ulepo sa familijom. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 25/1/2013, 11:43

Biksi, blago tebi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 25/1/2013, 21:52

hany ::slazem se sa nojom, bixi mislim da si imala bas srece,ja sam u principu imala stvarno dobar odnos sa svekrom i svekrvom,svekar mi je isto zezator teski, svekrva malo hladnija alli smo funkcionisali dobro.Sve do skoro dok nismo ja i mm saznali ustvari kako stvari stoje, ne bi da iznosim bas detalje ali verujte nicim izazvani nisu od mene i mm.Nikad se nisam posvadjala s njima ,ispostovani su maksimalno. Moja svekrva kad bi dosla kod mene docekana je kao u hotelu s 5 zvezdica. S moje strane su imali postovanje veliko , svekra sam obozavala, zato mi je krivo. Da sam ja bila djubre prema njima ok, bolelo bi me uvo.A ovako boli verujte.A
Ista situacija nije mi jasno kako je sklopila kockice u svojoj glavi da sam ja glavni razlog sto su ona i mm poceli da se raspravljaju, jer sam ja do skora cutala kod mm za sva njena prebacivanja kako ja njega ne kontrolisem kako je nas brak los jer on ima drugare s kojima izadje ja izlazim sa drugaricama, uvek je brat mm dobar primer kako treba da se ponasamo a on dolazi samo kad mu treba nesto ili da se zali. Kad sam joj stavila do znanja da meni vise ne prica nista jer nama nas brak i nas zivot odgovaraju i da sve sto ima da kaze sinu. Kad je pocela da mu prica uvek se razgovor zavrsavao svadjom a onda me on pita sta je njoj da li se ti zalis kod nje da ti nesto ne odgovara samo sam mu odgovarala da sam ja to do skoro slusala i da se nisam nikom zalila, onda je sveki opet pocela meni da se zali dok me nije nagazila kad sam bila kao na zeravici rekla sam joj da ako smo mi losi a prvenac sin super zasto je pobego od nje i zivi sam sa zenom posvadjale smo se za medalju e tad sam pozvala mm i rekla mu kako stoje stvari on je doso kuci i raspravili oni sta su imali i zena od tada zna da bocne ali ja se napravim gluva nasmejem se pozalim se VAMA. Ali i moj je kao i EMIN bio ranije sidje kod mame i ona mu prosipa pamet sta i kako a mi vec jedno isplanirali kad dodje od mame on pocne sa recima "a sta mislis da ne uradimo kako smo planirali mislim da je bolje da uradimo ovako " odmah prepoznam svekrvu kroz njegove reci onda mu stavim do znanja da sam ja vec tako resila a on ako je promenio misljenje to je njegova stvar, sad se vise ne savetuje s majkom pa mi je bar ta muka manja ali ona sam izadje uredjuje sobe zamislja kako bi bilo lepse i bolje ali sto HANI ranije rece osmeh i ne primecujem jer ona prica a ja i onako radim kako sam isplanirala.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 25/1/2013, 22:47

tako je karakaca samo osmehhh
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 29/1/2013, 19:42

Moram da pohvalim "mamu" ali ne znam kako da je protumacim da li joj nesto treba ili je hladnoca udarila u glavu, dosla kod mene da popije kafu i za divno cudo nista nije pricala lose vec vezano za nju kako je i sta radila uobicajne stvari i posto kad dodje kod mene snima sve i po nekad mislim da snimi i najsitniju prasinu ali briga me ako joj smeta ne mora da dolazi i videla vitamine koje pijem jer mi sede na frizideru i pored njih kutiju gluformina koje sad trenutno ne pijem (njena pokojna majka je bila dijabeticar) i krene sa pitanjima ko pije tablete za secer, ja odgovorim krato ja, pa kako pa ti krijes dijabetes pa to nije normalno, ja joj lepo objasnim da ih pijem jer mi reko ginekolog da je meni secer dobar i da nema potrebe da se uznemirava. Ona uzela stvar u svoje ruke otici ce kod jedne zene da joj da neku biljku neznam kako se zove mada sam je uzimala na pijaci za salatu izgleda kao krompir ali se zena bas zalozila ja sam je pustila nisam htela da se bunim jer ne moze da mi skodi pa da vidim sta ce dalje da se desava
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 29/1/2013, 20:17

da nije moyda djumbir u pitanju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 29/1/2013, 21:17

Sad sam je pitala u nasem kraju se zove ČIČOKA ili slatki krompir lici na krompir samo ima dosta izraslina kao kvryasti krompir ali je bas dobrog ukusa ja sam ga jela kao jabuku po jedan koren na dan, zena od koje sam kupovala duze vreme ga nema zato mi je dobrodoslo da mi ga nabavi.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 29/1/2013, 21:42

ja je znam kao anticoka ako mislimo na isto i znam da je moja baba koristila zbog secera
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 29/1/2013, 21:50

mozda articoka :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 29/1/2013, 21:53

Zatrpavam temu ali evo sta sm nasla o toj biljci http://zacini.wordpress.com/2011/02/07/cicoka-helianthus-tuberosus-l/
dobra je za one zenice koje imaju problema kod ogtt.
Bravo za svekrvu moju samo da je drzi malo duze ovo od danas
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 6/2/2013, 00:41

moj raj je kratko trajao, mm je bio malo prezauzet i resili da odemo malo da odmorimo na par dana na planini i kad smo krenuli svekrva nas presretne i pocne da nam drzi predavanja da ostanemo kuci jer trosimo para na neke luksuzne stvari i da smo neodgovorni, izbije svadjica izmedju nje i mm ali mi odemo kad smo se vratili mi njoj dobar dan ona sram vas bilo Shocked ostali smo bez teksta. Zbog cega da nas je sram sto se ubijamo od posla cak letovanja smo zaboravili jer nam se ne poklope nikad odmori i odmeo na par dana da ostanemo sami i treba da nas je sram.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 6/2/2013, 06:43

Karakaca,
ne znam da li živite sa svekrvom, onda je to užas. Ako ne, probaj da je ignorišeš a naročito da joj se ne pravdaš. Ja sam imala nešto slično sa svekrvom samo što ona iskaže na uvijen način. Moja je dugo kad ja dodjem još dok smo se zabavljali pričala kako oni ne idu taksijem, uludo trošenje novca bla bla... Ja je sve fino saslušam, jeste, jeste, - a sada samo da zovnem taksi lol! A za putovanja i sad zna da priča kako oni i kad putuju idu skromno, mogli bismo i mi tamo na more kod nekih njihovih rodjaka da ne plaćamo toliko hotele bla bla. Ja opet sve fino saslušam kažem - hoćemo, hoćemo možda nekad ali sad smo uplatili/planirali ovo putovanje. Nikakvo pravdanje mislim nije dobro a čak možda to nije ni iz loše namere bar kod moje svekrve. Možda je to samo razlika u shvatanju života i onoga što je (ne)bitno. Možda je njoj odmor sa rodjacima prijatan, možda smatra da je skromnost vrlina i to joj čini zadovoljstvo ili misli da novac treba da se troši na druge stvari a ne na taksi i na putovanja, njen život njena stvar... isto kao što je moj/naš moja/naša.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 6/2/2013, 08:25

i kod mene nekad iybije svadja oko puta,sto idemo kad nemamo para ili se non stop samo vozamo kolima a njoj kad treba nedamo pare ali je ja lepo iskuliram i kazem samo da nemama,to sam uzela fazon od devera i mm i svekra naravno,ona ako trazi to trazi da pivo a ja to nevolim da zena pije gore nego muskarac.
mi kad smo isli letos u banju ona odma pocela da govori oce iona da ide na prolece i da joj svi damo pare ali momci je nefermaju 5 posto i kazemo sta ce ona tamo da nam napravi neko sranj.... da izvinete na izrazujer oce kod kume.kako deca moja komentarisu da jedva cekaju kad cemo da idemo ona uvek prvo idem ja pa tek vi opet a ja ladno kazem ako budemo mogli mi idemo ako treba i ja sama sa decom , sto nevolim da idem bez mm jer kod mojih sam bila samo 2 puta bez njega na po pola sata jer smo bili u komsiluku svekar i ja i svratili inace moji zive 75 km od mene .kad mi ostali kazu sto neides na pra dana kod tvojih ja necu jer i mm voli da ide i necu da mu uskratim to zadovojstvo.

zato i kazem ma iskuliraj je jer su one sve ljubomornr na nas mladje sto znamo da uzivamo u zivotu i deci a ne ko one sto su morale da rintaju ceo zivot i da im muzevi i njegovi roditelji to nisu dozvoljavali da putuju jer je uvek bila nemastina i bacanje para bezveze.jer uvek imam osecaj da su toliko ljubomorne sto mi uzivamo pogotovo moja svekrva jer se jadna namucila pored svoje svekrve i svekra da ja kazem dobro da je ostala normalna kako su je mucili i tek sa 59 g je ona postala gazdarica u kuci kad su oboje umrli i tek zadnej 3 g malo uziva jer je niko zlostavlja pored tolike velike dece,jer se njen svekar znao posvadjati sa njom i potuci i tad kad je imo 80 i kusur g meni nije jasno kako sam ja izdrzala slusajuci ih tih 5 g a mogu zamisliti koliko je jadna suza pustila zbog njih dvoje.ali meni nikad nije smeo tako reci ili sad neko od odtalih ukucana jer znaju da cu ja da planem i da ja nisam ko ona da trpi ponizenja svakakva i zlostavljanje sto je ona imala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 6/2/2013, 09:24

JOJ nina zvuci sablasno to maltretiranje
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 6/2/2013, 11:49

Strasno kako su zene zivele ali moja prica kako je svekrva nikad nije podrzavala i da je odmah otisla od nje i zivela zasebno i da joj nije dozvoljavala da joj u kucu udje, a sad se ponasa isto kao njena svekrva,
a i neznam zbog cega takav komentar niti nam daje niti trazimo ni dinar oslobodili smo ih placanja racuna cak i finansiski ih pomazemo, mozda mislila posto idemo da necemo da imamo da im damo. Ma necu ni da je analiziram neka misli sta hoce samo mi nije jasno da je bezosecajna za svog sina
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 6/2/2013, 12:06

kod njih je problem akko im trazis pare a isto tako je problem i kad im ne trazis, uvek ce oni naci razlog da bi imale sta da prigovore
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od tetreb 6/2/2013, 12:07

ljubomorna kakarakača što vi uzivate a ona to nije imala samo se tako moze objasniti nije ti lako draga.
Novost kod mene konačno se selimo kod sveki videću da li će biti tako fina kao što je do sada nadam se da hoće jer je zaista prava dama i jako, jako pedatna i kulturna žena.što se tiče zimovanja i letovanaj daje nam pare i za uplatu rate i za trošak i uvek dođe sa predlogom e mogli bi ste negde otići za vikend ili odmor ma zena je zmaj hvala joj na tome.
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 6/2/2013, 15:27

Ja moram da se pohvalim da je mm poceo da izbegava da mi prosledjuje vezu kada njegova mama zove. Pre neki dan je ona insistirala da me cuje, a on joj je rekao da ne zeli da me uznemirava, jer gledam neki film...i da on ne voli kada njega uznemiravaju... a ja buljila bezveze u tv, kakv crni film...Mislim da sveki gura neke svoje ideje, a mm verovatno zna da se ja necu sloziti sa tim, pa bolje da me postedi, nego samo da se nerviram...o hvala ti boze...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 14 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 29 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu