KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molba - vodič za klinike

+22
djole42
mouseattacker
Zoka83
maja76
tuli
Bitter Sweet
dr mali pariz
MARA
mala parizanka
anna
Sami
majce
natalija
Struzzo
Danicav
Orline
NINA1
bebko
catherine290505
tanja68
HappyGirl
nabla
26 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od dr mali pariz 14/7/2010, 23:21

Ma o.k. Majče,i nemoj o tome da razmišljaš.
Ma skrpili bismo mi i 5x veće pare,kad bi nam neko zagarantovao trudnoću,zar ne?
klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 639820
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od Struzzo 15/7/2010, 07:34

maja76 ::ako ce jedan postupak pa makar i po toj ceni dovesti do trudnoce a ovde ....


Majo, cene u našim klinikama uopšte nisu male...
Da, ako...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 25/9/2010, 19:16

veliki pozdrav...interesuje me kolika je cena vestacke oplodnje,koja je najbolja klinika u kojoj se to moze raditi...iz okoline zrenjanina smo...culi smo dosta pozitivnih komentara o genesis-u novi sad pa me interesuje da li su oni zasita toliko dobri? :)

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od djole42 25/9/2010, 19:36

Dobrodosla !
Cene VTO variraju od klinike do klinike u rasponu od 1600-2000 eura samo za ruke +terapija +dodatni troskovi ...put...analize...
Ovde imas iskustva devojaka iz Genezisa
https://kutak.forumotion.com/klinike-doktori-apoteke-lekovi-f41/genesis-novi-sad-iskustva-t492.htm

Srecno !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 25/9/2010, 20:31

e samo da predstavim prvo...musko sam,ime mi je slavko a ovo sve treba mom bratu,koji je u braku sa zenom vec 4-5 godina ali dece nema...razlog je to sto ima cini mi se mali broj pokretnih spermatozoida ili tako nesto...mislim da je zabusant(sporaci,hehehe)...na ovo su se odlucili jer su vec postali ocajni a bioloski sat otkucava...ja se izvinjavam sto sam ovde postovao,bili su pored mene pa sam zurio jer oni nemaju net pa videh tek sad da je tema promasena(delimicno)...e jos nesto,culi su da ima u ceskoj valjda,kolega je sa zenom tamo isao,cena 4200 evra ali je uspesnost oko 90%...sta o tome mozete reci?
nisam znao kome da se obratim pa sam nasao ovaj super forumcic... :)

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od Orline 25/9/2010, 20:49

Dobro ti nama došao.
Odgovoriću ti ovde, dok se ne snadješ klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Icon_biggrin

Česi imaju dobru uspešnost, ali NIKO nema 90%. To je bzvz info. Uspešnost je 30 do najviše 40% svuda. Neke klinike u SAD se hvale cifrom od 50 ali se to odnosi na "probrane" pacijente, tj da nema nekih komplikacije, mlade žene i sl.
I niko ne može da obeća uspeh.

NS je dobar, a imate i Segedin, mnogi se hvale dobrim rezultatima i iz te klinike. Kaali se zove. Nemaš na ovom forumu mnogo info o njima, jer niko od cura ovde nije tamo išao, ali zato o Češkoj imaju teme.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 25/9/2010, 20:57

bolje vas nasao... :)
znaci ta informacija je bila cisto marketinski trik...citao sam o tome,ali i da su takve vrste oplodnji vrlo skupe(10k$)...sad cu da potrazim na internetu o toj klinici,mada bi oni najpre u genesisu jer tamo rade dobre doktorice a i blizu je...pokusali bi naravno,prvo preko drzave na besplatnu oplodnju da odu a ako to ne uspe onda bi platili...prvenstveno sam zeleo da cujem iskustva,da znam sta da im prenesem pa tek onda ostalo...hvala vam na odgovorima puno... :)

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od djole42 25/9/2010, 21:39

Ups !Izvini Slavko i dobrodosao!Retko se ovde pojavi koje musko Very Happy
Ori ti je vec odgovorila a ja cu samo da dodam
-imaju pravo na 2 besplatne ako prodju komisiju,o tome ima posebna tema ovde https://kutak.forumotion.com/korak-po-korak-f30/vantelesna-oplodnja-o-trosku-osiguranja-rzzo-t426.htm ,mogu birati Genezis

Lepo je to sto zelis da im pomognes,svaka cast!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 25/9/2010, 22:11

hehehe blago meni onda ovde... Very Happy sva sreca pa sam naleteo na ovaj forum,a ovde cu valjda i za sebe naci neke korisne informacije :)
ispricacu i svoje iskustvo o genesisu u onoj temi neki drugi put jer je sad ovo najbitnije...nadam se da se moderatori i administratori nece naljutiti sto ovde pisem...

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od dr mali pariz 25/9/2010, 23:02

Slavko,dobrodošao! ff
Baš je lepo što hoćeš da pomogneš bratu i snaji u njihovoj borbi za potomstvo.
Prvo da ti kažem da je relevantno koja je klinika najbolja,jer svako hvali onu ekipu koja ih je odvela u trudnoću.
Ja sam 2 postupka radila u NS,prvi na Betaniji,o zdravstvenom fondu,a drugi na Genesisu,o svom trošku.Oba postupka je vodila dr Trninić-Pjević,o kojoj imam samo reči hvale,iako su postupci rezultirali negativnim nalazom Bete-nalaz iz krvi koji govori ima li trudnoće ili ne...
Treći postupak sam radila u Jevremovoj,i kad bih poredila,NS je mnogo bolji.
Razlika između Genesisa i Betanije je u embriologu.
Više cenim onog na Betaniji,a to je dr Nada Tabš,za koju mnogi tvrde da je u Srbiji najbolja.U Genesisu je embriolog neki Balasz-Mađar,i on dugo sarađuje sa Geesisom,kažu da je dobar...ne znam,nadam se,meni je radio u 2.postupku.U NS dr Kopitović je alfa i omega kad je VTO u pitanju,ali ni Trninićka ne zaostaje za njom nimalo,i dostupnija je od ove.
Ako te još nešto zanima,slobodno pošalji p.p.,i rado ću ti odgovoriti.
Pozdrav!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 25/9/2010, 23:41

hvala na dobrodoslici... igracice
nas je doktorka iz genesisa iskulirala,trebali smo,tacnije ja sam trebao da dam spermu na cuvanje usled karcinoma testisa ali ona nas jednostavno nije zvala(razumljivo je,sto da gubi vreme na nas i nasih 100 evrica kad moze da zgrne deset puta vise)...ali dobro nije bitno to sad... :)
znate kako da sam ja u pitanju nasao bih 1001 pitanje ali sada mi nista ne pada na pamet,pitacu sutra brata sta ih jos zanima oko svega toga...kakva je papirologija,sta treba da se pripremi od analiza(video sam da je samo spermogram 4500 u genesisu)?
hvala vam puno jako ste ljubazni... :)
s

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od dr mali pariz 26/9/2010, 22:45

Vidiš Slavko,na Forumu imamo jedan par iz NS koji je zamrzao spermu zbog operacije tumora na testisu.Sad su odradili VTO sa zamrznutim,tj.odleđenim uzorkom,i čekamo sa njima betu Very Happy Ne znam što ne bi htela da to odradi,kad ,eto-rade Very Happy
Moguće je da je spermogram toliko,pre 2 godine je bio 3000 din.Ali...njega radi reproduktivni embriolog...ako nađeš još neko mesto gde repr.emriolog,ne čak ni biolog,već isključivo da radi rep.embriolog,javi mi cenu Wink
sve je,brate,papreno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od mouseattacker 27/9/2010, 14:28

nadam se da ce dobiti bebicu i posle svega... :) kod mene sad nije moguce uzeti spermu osim da se radi biopsija jer su nervi osteceni i imam problem...no ovde,trentno,nisam ja u pitanju nego brat,jos ga nisam video,cekam da dodje da mu prenesem informacije...moram da udjem u ovu tematiku da bih vas razumeo u potpunosti... :)
znam dobro da je sve papreno,zato se valja slepati uz drzavu,dok je to moguce...

mouseattacker

Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od lilikan 27/10/2010, 17:01

Zdravo svima,
Obicni ginekolog me je poslao na kliniku "Ivanovic" kod dr. Goce. Vidim da se i na forumima pominje samo dr. Goca.
Kada sam otisla tamo uveli su me u ordinaciju gde me je sacekao dr. Dragan Ivanovic, doktor sci. med. specijalista ginekologije i akuserstva.
Da li vas salju kod njega kada hoce da vas se otarase?


Poslednji izmenio lilikan dana 21/1/2011, 15:07, izmenjeno ukupno 1 puta

lilikan

Broj poruka : 41
Datum upisa : 27.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od buby 27/10/2010, 17:31

lilikan ::Zdravo svima,
ja sam ovde nova i ne znam da li cu se snaci da postavim pitanje u pravom delu foruma.
Pocinjem da se lecim od steriliteta, pa sam pocela da pregledam i forume.
Obicni ginekolog me je poslao na kliniku "Ivanovic" kod dr. Goce. Vidim da se i na forumima pominje samo dr. Goca.
Kada sam otisla tamo uveli su me u ordinaciju gde me je sacekao dr. Dragan Ivanovic, doktor sci. med. specijalista ginekologije i akuserstva.
Da li iko od vas zna da li je on bolji strucnjak od dr. Goce?
Da li vas salju kod njega kada hoce da vas se otarase?
Mislim, da li je on na klinici zaduzen za lakse ili teze slucajeve steriliteta?
Covek je fin, ali ne usudjujem se da ga to pitam?
Za sta je on stvarno zaduzen na klinici: mozda za embrione, a samo uzgred pregleda po neku pacijentkinju?!
JA SAM RADILA VTO KOD NJIH...USPESNU HVALA BOGU...DR.DRAGAN JE INACE NJEN MUZ I ON JE OBAVI KONSULTACIJE..PRVI PREGLED I POSLE SI KOD GOCE...BAR SAM JA TAKO...SRECNO
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od hany 15/2/2011, 10:19

da li je neko radio vto u visegradskoj kod dr ljubica,ili u jevremovoj zanimaju me iskustva
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od HappyGirl 15/2/2011, 10:39

hany ovde imaš iskustva o tome https://kutak.forumotion.com/t459-jevremova-iskustva a imaš i pdf vto dnevnici gde ima iskustva iz oba slučaja https://kutak.forumotion.com/f16-vto-dnevnici
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od 8Mila8 17/8/2012, 02:41

Cao svima! Treba mi adresa klinike Befes.Tacna adresa ako mozete pomoci.Hvala
8Mila8
8Mila8

Broj poruka : 10
Godina : 35
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Molba - vodič za klinike - Page 5 Empty Re: Molba - vodič za klinike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu