KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prevara u braku

+30
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
Ancica 87
Blanka
Amna84
mimi85
ivabuku
Ema78
MalaSaJuga
BiKsi :)
mamadabudem
fmala
Esposita
fight&faith
Masha UK
Nensy85
krol
cicsa80
salekatic
Simona
tedi
Struzzo
adriatika
nabla
maus
caci
MARA
Jelence
HappyGirl
maša
34 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Blanka 19/1/2016, 14:01

Ivabaku mnogo mi je zao zbog sve situacije. Slazem se sa Emom u potpunosti. Zelim ti da sto prije izadjes iz svega , a nadam se iskreno u boga da tebe tvoja sreca čeka. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Ancica 87 19/1/2016, 15:56

Sokirana sam...Iva,neka je to dete zivo i zdravo a ti ces sigurno biti srecnija bez coveka koji se tako poneo prema tebi! Glava gore!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Ema78 21/1/2016, 14:49

Drage moje, mozda sledeci redovi koje cu pisati ne odgovaraju bas klasicnoj prevari, ali mislim da bi moje iskustvo mnogima pomoglo. Prevara je sirok pojam, a ovo sto se meni desilo, moze da se desi svakom...
Naime, od trenutka porodjaja, uglavnom sam bila sama sa bebom, i to nije predstavljao neki problem, dok se Petar nije razboleo, sto se desilo sa njegovih 5 meseci, otprilike. Tokom narednih godinu i po dana, u svim teskim situacijama, opet sam bila sama...nisam bas imala oslonac i razumevanje okoline, i pored fizicke samoce, osetla sam se usamljeno, napusteno, uplaseno... Sa jedne strane, potrebe deteta, sa druge moje licne potrebe...MM non stop odsutan, ne shavata da smo oboje roditelji  i da oboje moramo da brinemo o detetu. Majka i svekrva na razlicitim kontinentima, pomoc dadilje preskupa. Na sve to moj osecaj krivice, jer ne postizem sve... a moje potrebe nema ko da zadovolji, pa ni ja sama...

Osetila sam se izdanom i prevarenom, duboko ranjenom, jer kada mi je najvise trebala pomoc, nikog nije bilo, ma ni caj da mi skuva... Na moj poziv u pomoc,kada mi je Petar bio najteze bolestan, nije se odazvala cak ni hitna pomoc, nego sam ja sama 7 sati cekala u hladnoj Tirsovoj, na dijagnozu i prijem...zvala sam i oca, i sestru, i zaovu i mm...ispala sam losa majka, neorganizovana i nesposobna...Petar je jedva disao, mada nije bio zivotno ugrozen, bilo mu je lose, nije hteo da se odvoji od mene, a ja 48 h pre toga nisam spavala i pomoc mi je bila preko potrebna, ma samo da ga neko pridrzi makar pola sata. Tada smo zavrsili desetak dana na bolnickom lecenju, mm opet nije bio tu kada smo izlazili iz bolnce...
Elem, bilo je tu jos milion situacija kada mi je trebao mm,a nije ga bilo. Prevara je za mene u ovom slucaju bila to sto su svi obecavali pomoc i podrsku, a ja sam na kraju sve te teske situacije  prozivljavala sama. Samac u braku...
Posledice svega toga su me stigle krajem leta,  u smislu tahikardija, povisenog pritiska, nesanica i ogromne nesigurnosti i preispitivanja. Bilo je mnogo teskih dana, prolivenih suza, jos tezih noci. Bilo je dana kada nisam mogla ni vodu da popijem, bilo je dana kada mi je puls prelazio 140...desavalo se da dve noci zaredom ne spavam...posto sam znala da lekovima, u mom slucaju necu postici nista, krenula sam na psihoterapiju, i to je najbolje sto sam mogla da uradim. Konsultovala sam psihijatra, kardiologa, lekara opste prakse i  receno mi je da moram da prebolim to sto se desilo, da ce to malo da potraje, ali  da ce biti bolje. U pocetku nisam verovala, jer mi je bilo jezivo tesko... kako je vreme odmicalo, uz intenzivan rad prvenstveno na sebi, stvar su krenule na bolje. Prvo malim koracima, a zatim malo vecim.

MM je i dalje odsutan, i dalje ne razume  koliko je bitno da je tu, kao muz i otac. Ima malih pomaka, ali generalno stvari se nisu mnogo promenile. Medjutim, ja snagu pranalazim u sebi, u svom poslu i nekim sitnim zenskim zadovoljstvima. Bude mi tesko,  ali znam da ce biti bolje, pa pustim ruzna osecanja da me preplave, jer znam da posle njih dolaze i ona lepa.  I sve redje i redje sam tuzna, nocima lepo spavam, a probleme  sa kojima se susrecem resavam jedan po jedan.

Petar je veci, zdraviji, sada je vec lakse sa njim... ide u vrtic. Ja sam ponovo pocela da radim, doduse po malo, ali i to nekako ide. Nasla sam snage u sebi i za sebe i za dete. MM je i dalje izazov, kako mu oprostiti to sto nije bi tu,ali radim na tome. Sada znam da u zivotu ima lepih i ruznih perioda, i da ce svaki proci... a da samo od nas zavisi da li cemo pasti i udaviti se, ili cemo plivati kroz taj los talas, i stici do obale, gde smo sigurni...

Zato, glavu gore, i uzjasite talas, pa pravac ka sigurnoj obali...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od jelena*mama2andjela* 21/1/2016, 17:45

IVA samo cu da te zagrlim zagrljaj zagrljaj ja sam sokirana tvojom pricom. Nemam neki savet da dam,osim da sam sigurna da si hrabra zena i da takva kukavica ni nije bila za tebe.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Zmajuška 21/1/2016, 19:09

Ivabuku, kada sam pročitala dobila sam želju da ga kastriram.
Znam da je sada mnogo teško i da će ti trebati mnogo vremena, ali sam sigurna da ćeš se oporaviti i stati na noge, visoko podignute glave.
zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od ivabuku 22/1/2016, 13:30

Drage moje, hvala na svemu, na svakom savetu i podršci.
Držim se dobro, imam problem jer on nije svestan svog postupka i posledica koji on nosi.
Verujete li, da pokušavam da se dozovem pameti i da ne plače nad svojim izborom, da više nismo ništa i da ne postojimo. Ako sam ja mogla da se pomirim sa njegovom odlukom dostojanstveno, tražim dostojanstven razlaz i podelu. To je sad teži deo jer mu je žao svega, žao mu je auta, para, stana. To je klasična slina, činjenice su tu, takve su kakve su, idi sa svojom trudnom dragom. On sedi samnom u stanu više nego cele ove godine dok sam ga preklinjala da to ne radi i da se dozove pameti. Boji se za stan, neće on da ide, to je njegovo. On želi da razgovara, a nisam ga mogla dobiti ni čuti po čitav dan, a vraćao se sa posla kuću kasno uveče, nekad i posle ponoći.
To mi smeta, to me izluđuje, uhvatim sebe kako ja njega tešim jer on plače nad svojom sudbinom jer gubi komforan auto i ušteđevinu i moju solidnu zaradu, a ona je juče dobila otkaz. Nisam čak ni sličan film gledala, gde se toliko gluposti dešava.
Devojke moje drage, samo znam da moram biti jaka i da moram to izdržati, a za kasnije....

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od fight&faith 22/1/2016, 13:56

Iva taj lik je gnjida najstrasnija. Ima ih medju muskarcima mnogo. Nista mu ne poklanjaj. U svakom slucaju sve steceno u braku se deli na pola, eventualno moze da se od suda trazi da proceni koliko je ko doprinosio, tj. zaradjivao. Sve uneto u brak ostaje onoga ko je to u brak uneo. Takodje, brak i vanbracna zajednica su zakonski izjednacene, sem u delu koji se tice nasledjivanja sto u ovom slucaju nije bitno. Ne mogu da verujem da ga tesis, mislim da je zasluzio da pati i to mnogo vise. Mogao je da bude covek, da se razvede, pa onda da ide u potragu za devojkom, ovako  Mad  ... ma to je najobicnija manipulativna pi*ka. boks

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od millena 22/1/2016, 14:02

Ivabuku mnogo mi je zao sto ti se to desava,uz sve tekuce probleme jos tako nesto,a on bi da se izvuce sa minimalnom stetom.Uf bilo bi dibro kada bi mogla da mu isplatis njegovu polovicu stana i da ga izbacis.
Zelim ti miran razvod,da sacuvas zivce i sto pre zakrpis svoje srce i pocnes novi zivot i ako Bog da da te zivot usreci sa makar jednom bebicom sa ili bez muža.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Ema78 23/1/2016, 09:23

Ivabuku, ma pusti ga nek cmizdri....ako je on kod kuce, ti izadji.Ako si iz Beograda, ajdemo na kafu ili da vristimo neke zajedno... Laughing
Mislim da za otkaz laze, jer trudnice ne mogu da dobiju otkaze...nesto u toj prici njegovoj ne stima. I sve ti to govori da to nije covek za tebe, to nije covek koji bi tvom detetu sutra bio dobar otac i uzor. Ko zna sta je toj nesrecnici pricao, da li ona uopste zna da je ozenjen i da ste isli na VTO...ne pravdam nju, ali mi prosto mirise na to...

Zato, glavu gore...da ce biti tesko bice, ali proci ce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od ivabuku 23/1/2016, 11:45

Ema78 ::Ivabuku, ma pusti ga nek cmizdri....ako je on kod kuce, ti izadji.Ako si iz Beograda, ajdemo na kafu ili da vristimo neke zajedno... Laughing
Mislim da za otkaz laze, jer trudnice ne mogu da dobiju otkaze...nesto u toj prici njegovoj ne stima. I sve ti to govori da to nije covek za tebe, to nije covek koji bi tvom detetu sutra bio dobar otac i uzor. Ko zna sta je toj nesrecnici pricao, da li ona uopste zna da je ozenjen i da ste isli na VTO...ne pravdam nju, ali mi prosto mirise na to...

Zato, glavu gore...da ce biti tesko bice, ali proci ce...

Još kriju trudnoću na poslu I tako je prošla, ali mislim da joj je istekao ugovor. Nesposobna žena sa 33 god bez posla, partnera, podstanar I spremna na sve po svaku cenu. Takvih žena ima puno.
Znala je da je oženjen, a za ostalo nemam pojma šta joj je pričao.
Ona je kriv, on je sve dozvolio I sve uradio tako, niko nikoga ne može da natera da radi ono što ne želi.
Mislim da je sve sa namerom, kad je uspelo, postao je svestan ozbiljnosti svojih postupaka I situacije, ali nije spreman da se nosi sa posledicama.
Ljubim vas devojke, čuvajte svoje zdravlje I sebe od svega. Ja sebe nisam štedela, ali za svoj cilj.
Govorim vam ovo svoje iskustvo, da oko neka namiriše nešto slično, proba da se spasi od toga.

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od JocY 23/1/2016, 12:00

Kakav covek... nemam reci, a ni za nju nemam nista bolje da kazem. Garditi svoju srecu na tudjoj nesreci moze samo najnizi oblik coveka. Realno na duze staze on je tebi ucinio uslugu pokazao se ko je i sta je i da nije vredan osecnja. Zal za izgubljenim vremenom na takvu osobu je neminovan, ali ti je otvorio put ka necem boljem. Na tebi je sad da nadjes svoj mir i svoje bolje sutra. Na njega ni nju se ne obaziri ni malo. Obicini lazovi i manipulatori i nista vise. Njih dvoje su isti cim su sposobni na nesto tako (meni je svaleracija nesto najgore i podjednako je kriv i on i ona). Uh samo se iznervirah. A to sto sad cvili... to je manipulacija tvojim osecanjima prema njemu i to ne dozvoljavaj. Kakvo crno tesenje, brale sam si zamseio sad kusaj...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od BiKsi :) 23/1/2016, 20:57

Ivabuku, potpuno potpisujem JocY! Nisam materijalista, al u ovom slucaju brajko moj, oderi gnjidu! lol! Tuziti za prevaru, za bol koji sada trpis, pa nek se on pusi, kakvo tesenje, kakvi bakraci! Pravi se da je sve ok, na Sudu ga oderi. I ja prevaru ne podnosim. Brale, razvedi se pa radi sta hoces. I bolje sto se to desilo pre nego sto ste dobili decu, ocito ne zavredjuje da bude otac tvom detetu ili deci. Joj sto ne podnosim gnjide muske, koje samo onom stvari razmisljaju! A ti hrabro napred, nacices novu srecu! Ovde je bilo takvih situacija, pa su nase cure izasle kao pobednice i nasle muskarce koji ih zasluzuju! Imas svu moju podrsku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Ema78 24/1/2016, 10:14

Iva, ako je sve znala, zasluzila je taj otkaz...zao mi samo tog deteta, nije biralo roditelje...
A nece on dugo patiti... pusti ga... takvi ne zasluzuju nase vreme...
Ja sam bila u dugoj vezi, i kada sam ostavila tog tipa, pretio je da ce da se ubije i sl, pa kad to nije pomoglo ispala sam kurva i sta sve ne... svasta je pricao o meni po nasem mestu. 6 meseci kasnije je nasao novu devoju, godinu dana posle toga se i ozenio i dobio dete. Najveci crnjak je bio sto je par dan nakon rodjenja deteta sreo mene... i zvao me na kafu...tipa da me makar gleda...
Tak da, koliko god bilo bolno, ti si se bede spasila...ovo je pocetak neceg novog i lepseg...sad lepo brisi nos i suze, razvedi se na dostojanstven nacin, i kreni u novi zivot...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od HappyGirl 24/1/2016, 10:57

Iva, 15 godina svog života si uložila i gradila i naravno da nije lako posle toliko uloženog doživeti takav udarac. Htela sam samo da ti kažem da si ti njega izabrala i da treba da budeš dostojanstvena do kraja. Bes, ljutnju i tugu si sigurno iskusila i osetila i  to je sasvim u redu. Nemoguće je da bude drugačije u tom prvom, drugom i trećem naletu. Ipak, to ne sme i ne treba da te pobedi. Volela si tog čoveka, takvog kakav jeste i želela sa njim dete i zato imaš potpuno pravo da iz svega ovoga izađeš kao pobednik. Oprosti, zbog sebe i nastavi dalje. Uzmi ono što ti pripada. Ponajpre mir koji ti je potreban a koji će proizaći iz saznanja da nije tvoja krivica, da si dostojanstveno izašla iz priče u koju si ne svojom voljom uvučena. O njegovoj ljubavnici ne troši ni reči, ni živce. To je bio njegov izbor i to će morati i treba on da radi, da se bori sa njom. Ona nije tvoja briga, njegova je. Uzmi sve što je tvoje. Nemoj biti sentimentalna u podeli. Ne zato što sad iz inata hoćeš da se svetiš ili dokazuješ nego jednostavno jer je to tvoje i po pravu ti pripada. Nemoj se mnogo objašnjavati, jednostavno i jasno mu stavi do znanja da je gotovo i da ćete sve pošteno podeliti. Moj ti je savet da kroz sve prođeš najjednostavnije i mirnije moguće. A onda samo otvori nova vrata, novo poglavlje života i uživaj. Punim plućima, radosna što je život ispred tebe. Nemoj da ti ovo loše iskustvo bude kamen spoticanja u samopouzdanju. Jednostavno, mnogi ne znaju da cene ono što imaju pored sebe a sete se kad bude kasno. Ono što je sigurno je da za tebe nije kasno. U stvar tek sad ćeš doživeti najlepše događaje u svom životu. Budi i ostani ono što treba i u ovim situacijama, gospođa i dama koja drži do sebe. Kada ti se bude za godinu, dve, javio i tražio nazad ili neku pomoć samo mu ljubazno reci da si srećna žena i da ne bi da te vraća na staro. Odboluj, ustani, otresi prah sa svojih cipela i jednostavno produži dalje... Neka te Bog blagoslovi na daljem putu i životu cvet cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od BiKsi :) 24/1/2016, 14:35

HappyGirl ::Iva, 15 godina svog života si uložila i gradila i naravno da nije lako posle toliko uloženog doživeti takav udarac. Htela sam samo da ti kažem da si ti njega izabrala i da treba da budeš dostojanstvena do kraja. Bes, ljutnju i tugu si sigurno iskusila i osetila i  to je sasvim u redu. Nemoguće je da bude drugačije u tom prvom, drugom i trećem naletu. Ipak, to ne sme i ne treba da te pobedi. Volela si tog čoveka, takvog kakav jeste i želela sa njim dete i zato imaš potpuno pravo da iz svega ovoga izađeš kao pobednik. Oprosti, zbog sebe i nastavi dalje. Uzmi ono što ti pripada. Ponajpre mir koji ti je potreban a koji će proizaći iz saznanja da nije tvoja krivica, da si dostojanstveno izašla iz priče u koju si ne svojom voljom uvučena. O njegovoj ljubavnici ne troši ni reči, ni živce. To je bio njegov izbor i to će morati i treba on da radi, da se bori sa njom. Ona nije tvoja briga, njegova je. Uzmi sve što je tvoje. Nemoj biti sentimentalna u podeli. Ne zato što sad iz inata hoćeš da se svetiš ili dokazuješ nego jednostavno jer je to tvoje i po pravu ti pripada. Nemoj se mnogo objašnjavati, jednostavno i jasno mu stavi do znanja da je gotovo i da ćete sve pošteno podeliti. Moj ti je savet da kroz sve prođeš najjednostavnije i mirnije moguće. A onda samo otvori nova vrata, novo poglavlje života i uživaj. Punim plućima, radosna što je život ispred tebe. Nemoj da ti ovo loše iskustvo bude kamen spoticanja u samopouzdanju. Jednostavno, mnogi ne znaju da cene ono što imaju pored sebe a sete se kad bude kasno. Ono što je sigurno je da za tebe nije kasno. U stvar tek sad ćeš doživeti najlepše događaje u svom životu. Budi i ostani ono što treba i u ovim situacijama, gospođa i dama koja drži do sebe. Kada ti se bude za godinu, dve, javio i tražio nazad ili neku pomoć samo mu ljubazno reci da si srećna žena i da ne bi da te vraća na staro. Odboluj, ustani, otresi prah sa svojih cipela i jednostavno produži dalje... Neka te Bog blagoslovi na daljem putu i životu cvet cmoka

srca srca srca srca srca srca srca Koliko ja tebe volim! Kad iz svake recenice zraci zadovoljstvo i unutrasnji mir. Sto bi rekla Bak, kad porastem, hocu da budem kao ti! srca srca srca srca srca srca love
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od ivabuku 24/1/2016, 21:55

HappyGirl ::Iva, 15 godina svog života si uložila i gradila i naravno da nije lako posle toliko uloženog doživeti takav udarac. Htela sam samo da ti kažem da si ti njega izabrala i da treba da budeš dostojanstvena do kraja. Bes, ljutnju i tugu si sigurno iskusila i osetila i  to je sasvim u redu. Nemoguće je da bude drugačije u tom prvom, drugom i trećem naletu. Ipak, to ne sme i ne treba da te pobedi. Volela si tog čoveka, takvog kakav jeste i želela sa njim dete i zato imaš potpuno pravo da iz svega ovoga izađeš kao pobednik. Oprosti, zbog sebe i nastavi dalje. Uzmi ono što ti pripada. Ponajpre mir koji ti je potreban a koji će proizaći iz saznanja da nije tvoja krivica, da si dostojanstveno izašla iz priče u koju si ne svojom voljom uvučena. O njegovoj ljubavnici ne troši ni reči, ni živce. To je bio njegov izbor i to će morati i treba on da radi, da se bori sa njom. Ona nije tvoja briga, njegova je. Uzmi sve što je tvoje. Nemoj biti sentimentalna u podeli. Ne zato što sad iz inata hoćeš da se svetiš ili dokazuješ nego jednostavno jer je to tvoje i po pravu ti pripada. Nemoj se mnogo objašnjavati, jednostavno i jasno mu stavi do znanja da je gotovo i da ćete sve pošteno podeliti. Moj ti je savet da kroz sve prođeš najjednostavnije i mirnije moguće. A onda samo otvori nova vrata, novo poglavlje života i uživaj. Punim plućima, radosna što je život ispred tebe. Nemoj da ti ovo loše iskustvo bude kamen spoticanja u samopouzdanju. Jednostavno, mnogi ne znaju da cene ono što imaju pored sebe a sete se kad bude kasno. Ono što je sigurno je da za tebe nije kasno. U stvar tek sad ćeš doživeti najlepše događaje u svom životu. Budi i ostani ono što treba i u ovim situacijama, gospođa i dama koja drži do sebe. Kada ti se bude za godinu, dve, javio i tražio nazad ili neku pomoć samo mu ljubazno reci da si srećna žena i da ne bi da te vraća na staro. Odboluj, ustani, otresi prah sa svojih cipela i jednostavno produži dalje... Neka te Bog blagoslovi na daljem putu i životu cvet cmoka

Draga moja HappyGirl, sve je tako kako si napisala, ni reč manje ni reč vise.
Sa njim sam sve gradila, dala sve od sebe I sad je došlo vreme da se sruši.
Radujem se novom početku.
Hvala ti, divna si I plemenita osoba. Imala sam priliku da te upoznam na jednom okupljanju.
Svaka ova tvoja reč je melem za dušu. ljubav

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od HappyGirl 29/1/2016, 14:59

Nadam se i drago mi je ako smo ti pomogle i da smo se upoznale. Držim ti čvrsto fige na tvom daljem putu i verujem u tebe. Ako bude potrebna još neka podrška ili imaš nedoumicu slobodno piši Kutak je tu grljenje


Poslednji izmenio HappyGirl dana 2/2/2016, 23:23, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Blanka 2/2/2016, 20:02

Ivabaku kako si ovih dana?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od tatjanica 2/2/2016, 20:26

...ivabuku,mislimo na tebe... :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od BiKsi :) 20/2/2016, 18:10

Ivabuku, kako si? Saljem poljubac!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Deni 21/2/2016, 10:52

Iva, kao neko ko te potpuno razume, a prosao je kroz slično, mogu ti reći sledeće.. odboluj, ali ne dugo, jer nije vredno. Taj čovek je sada u drugim vodama, shvatićeš. Nema potrebe trošiti ni vreme ni reči na njega.
Ono što je bitno, to je da se prvo oporaviš fizički od silnih VTO, zatim psihički da maximalno poradiš na sebi. Tu će ti pomoći prijatelji i porodica najviše. Obavezno nađi hobi, čitaj, heklaj, štrikaj, šetaj, druži se i upiši se na neki fitnes, teretanu, aerobik, jogu... Ja sam isla na jogu i u teretanu. Veruj mi, čim ojačaš telo, ojačaćeš i duh, nije šala.. Očaju mesta nema, jer ti si sebi najvažnija, moraš to da shvatiš.
I onda polako, dan po dan.. Biće teško, ali se ne smeš predati. Izgradićeš ti ponovo nešto svoje, ovaj put možda i bolje, ako ništa, bar iskustvo imaš. Ostani dostojanstvena, jer to je ono što niko ne može da ti oduzme.
srca srca srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od ivabuku 23/2/2016, 13:29

Drage moje devojke, hvala vam što mislite na mene i na divnoj podršci.
Ja sam bolje, prošao je prvi šok, oporavljam se, počela sam da jedem, izgledam normlno, čak sam od nekih ljidi dobijala i lepe komplimente, naravno nisu upoznati sa problemom. Valjda mi je proradio odbrambeni mehanizam pa spolja sam lepa.
Nemam pojma šta sam vam poslednje napisala, ali oni su u međuvrenemu, negde oko 4.02.2016. izgubili bebu. Sad sam ja kriva što se razilazimo jer nisam mogla malo da se strpim. Znači da sam trebala da čekam šta će se desiti sa trudnoćom.
Nemam pojma, a i ne interesuje me, šta se dešava sa njima, on nikada nije više vremena provodio kod kuće, čak mi je jedno vreme pisao ljubavno-patetične poruke. Sva sreća prestalo je i to.
U toku je razvod i podela imovine, ali je katastrofa koliko je to sporo, jer njega bole i ,,čaše,,. Prosto je neverovatno kad dođete do kraja i kao da se nikada niste poznavali. Mislim da to znaju samo oni koji su prošli kroz slične priče. Meni to nikada nije bilo jasno, ali eto sad sam se uverila. Ja, stvarno nemam stomak za te stvari, i ja sam pustila da advokat uradi svoje.
Mislim da ću imati još jedan težak period, kad se budem selila iz stana. Nadam se da će posle stvari i život krenuti svojim nekim tokom, i nekim novim obavezama i hobijima. Da obezbedim sebi stan, da opremim, moram da radim, da se družim......
Mislim da nema razloga za brigu i da će sve biti dobro, malo će ići sporije, ali se nadam lepim stvarima.
Još jednom vam hvala što ste uz mene. zagrljaj

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Blanka 23/2/2016, 14:49

Nego sta nego ce biti kako treba. To ste se njima desava nije tvoj problem. Vjerujem kad nadjes svoj mir u drugom stanu tek tada ces biti mirna. Srecan pocetak i samo brabro i bravo za tvoj stav!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Ema78 25/2/2016, 13:30

Iva, sve ce doci na svoje mesto. Da ce biti lako, nece, ali posto znas sta te vec ceka, nemoj se nervirati oko stvari na koje ne mozes da utices. Jednostavno pusti da prodju kroz tebe...posveti se svom unutrasnjem bicu, radi ono sto volis,ali ne ignorisi i negativne emocije,i one su deo zivota...a posle kise opet dolazi sunce...

Sa drzge strane, ostavi mu i case i peskire, i carsafe... kupi sebi sve novo i sa novom energijom kreni u nov zivot.Ili svoj deo pokloni nekome... nov zivot, nova ti, novestvari koje te okruzuju.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od BiKsi :) 9/6/2016, 22:18

Ivabuku,kako si? Setih se ove teme, jer na koracima procitah za Ahosame da se rastaje od muza.Nadam se da cete moci da pomognete jedna drugoj, kao i cure koje su imale slicne price.Jako mi se svideo komentar od Deni, budi sebi na prvom mestu, i dostojanstveno dalje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prevara u braku - Page 3 Empty Re: Prevara u braku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu