KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 20/6/2010, 18:46

Neopisivo mi je drago što ne radiš Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Icon_biggrin
Počelo generalno spremanje za dolazak andjela Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 11031
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nabla 30/6/2010, 00:45

Tuli, kako napreduje bockanje?
izvini, mozda si pisala, ali koliku "kuru" ona propisuje? Da li je to individualno, ili svima isto?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 30/6/2010, 14:14

Stvarno, tuliška, dok kad ideš kod Ljiljke?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 1/7/2010, 14:10

Nabla,Orle, ja sam imala ukupno 6 tretmana bockanja.Biljke pijem od 09.06.Pricale smo koliko bi trebalo tretmana, kaze za hronicna stanja 15-20, na bockanje se ide 2-3 puta sedmicno.Ona kontrolise pusleve na rukama,preko kojih odredjuje energiju organa, bubrega, jetre...Sad sam imala pauzu, za vreme ciklusa mene nije bockala, jer ja treba da popravim krv,pa nije preporucljivo u tom periodu se bockati.Neke zeMske su se i tada bockale, sve zavisi od dijagnoze. Jedan dan kad sam dosla kod nje, vidim na zidu prikacen protokol bockanja na dan ET.IMalo popricamo o tome i ja je pitam ko ce mene bockati u MB, da li ima nekoga da preporuci u SLO?Mrtva ladna mi kaze, sami cete se bockati.Na moje cudjenje mi odgovara da ako sama sebi dajem terapiju mogu i to.Ona ce me poduciti i to je to.Zena mi najnormalnije to saopstava Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Icon_eek Sad nesto ne razbijam glavu oko toga, ali mislim da cu pronaci nekog pouzdanog tamo.
Generalno, bockanje mi prija jer sam imala i nekoliko stresnih i vaznih situacija u proteklom periodu, pa mi je pomoglo da energiju pametno iskoristim i rasporedim.Usput citam A.Astrogora koji se bavi karmickom medicinom, dusom i karmom,zanimljivo....... bar meni.
Zurim Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 490909
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od nabla 1/7/2010, 14:35

Tuli, sve to deluje bas ozbiljno i upravo onako kako mi je opisivala drugarica koja se bockala kod Kineza u Kanadi (to sa opipavanjem pulsa pre svakog bockanja). Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 561840

Ako odlucis da se ne bockas sama, sta mislim o tome da kontaktiras cure sa slovenackog Ziva foruma- mozda one znaju neke bockalice i daju ti preporuku?
Zrvrljni ako mislis da je to OK, pa da uspostavimo logistiku sa Slovenkama Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Icon_biggrin
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 2/7/2010, 10:11

Nabla, srce si.Vec sam se raspitivala za bockanje u SLO, mislim da cu uspeti naci dobru bockalicu, tamo.Slovenci, alternativu prihvataju, mislim da je i Min.zdravlja uvelo i u Zakon i to ne samo kao terapeutsku metodu.Vecina njihovih banja ima akupunkturne centre.Nije problem naci bockalicu, ali je problem naci dobru, najbolju, a ja takvu hocu Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Icon_wink
Ti si srce jedno, hvala ti na divnoj paznji Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 0913
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 2/7/2010, 16:07

Tuli,sve mi se to sviđa. yes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 3/7/2010, 22:35

Pošto sam bila na njihovom sajtu,i sve to pred moj ET,tad sam im poslala mail sa kratkim pitanjima,zašto terapija traje 3-6 meseci,i ako preporučuju terapiju u tom trajanju,čemu onda služi tretman pred i posle ET-a,kao najnovije reklamiran...
stigao mi je mail gde su ponudili besplatan tretman,jer je akcija bila u junu,ali pošto nisam bila sigurna da naprasno želim da se toga prihvatim,nisam im se javila,ali onda je stigao dr. mail,pa vam prenosim njegovu sadržinu...nekom će,kao i meni ,značiti:


Zahvaljujemo na vasem email-u i pokazanom interesovanju.

Pre nego sto pokusamo da odgovorimo na vase pitanje, zeleli bismo da vam pozelimo najbolji ishod za vas IVF+ICSI tretman, i da uskoro/ili vec imate ostvarenu trudnocu, koja ce proteci bez ikakvih problema i biti krunisana rodjenjem zdravog deteta.

Vasa pitanja su odlicna, i prosto je neverovatno, da bez obzira sto zene provode toliko vremena sa svojim specijalistima za reprodukciju, ipak ostanu neupucene u ono sto je neophodno za stvaranje zdravih reproduktivnih celija u oba partnera, a sto je osnovni preduslov za bolji uspeh kako prirodnih pokusaja zaceca, tako i asistiranih metoda.

Zasto je potrebno 3-6 meseci tretmana?
Za sazrevanje i formiranje nove generacije zdravih i funkcionalno jakih/jacih i kvalitetnijih germinativnih celija, i kod zena i kod muskaraca, je potrebno 3 meseca.
One pozitivne promene koje preduzimate pocev OD DANAS vas partner i vi - promena ishrane, promena nacina zivota, unosenje suplemenata u ishranu, pocinjete akupunkturom ili masazom da bolje hranite svoje reproduktivne organe, i dr. - najbolje ce se odraziti na kvalitet generacije jajnih celija i spermatozoida koji ce stasati tek za tri meseca, i nadalje dokle-god vi budete odrzavali uravnotezeniji stil zivota i ove pozitivne promene.
Isti je primer i za celije koze, ciji period sazrevanja isto traje tri meseca - promene na kozi se ne desavaju preko noci ili posle 2 tretmana akupunkture ili neke druge metode, vec tek kada pocnu na povrsinu da se pojavljuju zdravije celije koze.

Hormonske poremecaje je cak potrebno i duze leciti i uravnotezavati, jer u svojoj osnovi imaju najcesce kombinaciju vise sindroma. Za detalje mozete doci kod nas na konsultaciju.

Dacemo jos jedan primer - iz naseg iskustva, najveci broj pacijentkinja koje dolaze kod nas i koje mi tretiramo, kao osnovu svih poremecaja imaju sindrom Hladnoce, i to najjace izrazen u maloj karlici.
Kao sto u prirodi hladnoca sprecava cirkulaciju tecnosti, tako i u ljudskom telu sprecava cirkulaciju krvi. Cim je otezana ili sprecena lokalno cirkulacija, onda je telo sklono da pravi i konglomerate u vidu cisti, mioma, i drugih promena. Ili pak ne mogu da se stvore dovoljno kvalitetne jajne celije, ili pak nije dovoljna debljina sluzokoze materice da bi embrion imao gde da se ugnjezdi. Na sve ove procese uticu hormoni, na nivo hormona utice zdrav odgovor tkiva na periferiji.
To su pacijentkinje koje, najcesce od prve menstruacije, imaju izrazite bolove u toku menstruacije, manje ili vece ugruske krvi u menstrualnoj krvi, tamnu menstrualnu krv, itd. Kasnije se razviju jos i drugi poremecaji.
Vecina zena je uvereno da je to normalno, zato sto ginekolozi kao jedino resenje za ovaj problem imaju da ponude nesteroidne antireumatike ili neke druge analgetike.

I sami znate da se prva menstruacija javlja najcesce oko 13. godine. Do vremena kada devojka ima 25, 28 ili 30 godina i pocne da razmislja i zazeli trudnocu, u njenoj maloj karlici vec 10-15 godina postoji losa ishrana reproduktivnih organa. Nerealno je ocekivati da ce se nesto promeniti za vrlo kratko vreme ako je osnovni poremecaj dugotrajan, bez obzira koji ste izabrali tretman.

Pitali ste jos i zasto se rade akutretmani pre i posle EMBRIO-TRANSFERA.
Do vremena kada pacijentkinja (par) dodje do faze embrio-transfera, sigurno je prosla kroz fazu izuzetnog emotivnog, psihickog i fizickog stresa u trajanju od bar mesec i po dana.
Drugo, u toku samog embrio-transfera, fizicki se kateterom ulazi u supljinu materice. Ovo nije fizioloski i normalan dogadjaj za matericu kao misicni i kontraktilni organ. Ponekad zena bude u takvom psihickom i fizickom grcu, da ovaj proces moze cak da bude i bolan za nju.
Ako pokusate da smirite citavu ovu odbrambenu reakciju tela na nesto sto 'dozivljava' kao atak, vece su chances da zametak ostane u kavumu uterusa i ugnjezdi se.

Dodatne informacije mozete naci u tekstu koji smo poslali kao grupni odgovor na veliki broj razlicitih pitanja postavljenih putem website-a www.akudoktor.com. Samo sledite stranu u meniju 'Cesta pitanja' --> 'Plodnost' ili citajuci tekstove o nacinu kako razmislja tradicionalna/kineka medicina.

Bice nam pravo zadovoljstvo da vam sve dodatne informacije i detalje damo u opustenom razgovoru kod nas u Centru, mada se iskreno nadamo da vama licno nece vise ni trebati nasa pomoc.

Srdacan pozdrav i zelimo sve najbolje,
AkuDoktor Tim


Poslednji izmenio mali pariz dana 4/7/2010, 10:44, izmenjeno ukupno 1 puta
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od djole42 3/7/2010, 23:24

Interesantan tekst,mogu ti reci da mi je pokrenuo neka razmisljanja u glavi.Hvala sto si podelila sa nama Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Icon_biggrin
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dr mali pariz 4/7/2010, 10:46

Tuli,a gde se tvoja dr nalazi?
Vidim da su sa cenama jako slični,doduše ovima je posle kons.,pregleda i 1.tretmana od 4000 rsd,ostrali tretmani po 3000 din,kod Ljilje,vidim 2500.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 5/7/2010, 15:44

Mala, Ul. I. Garasanina br. 21.
Hladnoca tela, i slabija krv su i moji problemi.Koliko ce trajati moje lecenje nemam pojma.Ako je VTO planirana za oktobar, to znaci da cu se leciti biljkama i bockanjem 5. meseci, a to nije malo (onako laicki mislim).
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty AKUPUNKTURA U SLUZBI ZDRAVLJA

Počalji od dragana76ns 2/3/2011, 22:07

Drage moje koracaljke....
Odlucila sam da probam sa nesto drugacijim iglicama da dodjem do svojih bebica Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 11031 Krenula sam na akupunkturu kod dr Zutica, Rheumo Medical, koji je inace vise za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju, ali posto imam i problema sa ledjima nije na odmet. Cula sam da je akup. inace dobra i za poboljsanje opsteg stanja organizma, a meni je nakon VTO bas to i bilo potrebno. Inace kada sam dr iznela svoju pricu,koliko dugo se borimo za potomstvo odlucio je da me bocka i da pokusamo na ovaj nacin da pobedimo dosadasnje neuspehe. Danas sam prvi put imala bockanje u stomak,nije uopste prijatno ni sam ubod a ni pulsiranje i blao ziganje koje se oseca tokom tretmana koji traje oko 30min. U stomak mi je bocnuo 6 ,u teme 1, i u svaku ruku po 2 iglice. Sutra ce valjda vise...Nakon iglica UZ mi masira ledja, malo masazica, nakon toga struja i na kraju boca u guzu. Pregled je 2.000 a svaki tretman je 1.000 din Inace terapija traje oko 1.5h
Verujem i nadam se da ce mi pomoci. Ocekujem i vasa iskustva
Sve vas Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 543728 Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 543728 Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Deni 4/3/2011, 20:10

Dragana,

kakva boca u guzu?
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od dragana76ns 6/3/2011, 01:07

3 u 1 (to je zbog ledja)
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 23/3/2011, 17:13

Da podelim i ja moje iskustvo sa dr Majrom.
Posle dva spontane trudnoce koje su se zavrsile spontanim pobacajem, nisam mogla da ostanem trudna 6 meseci, iako su sve analize bile u redu. Konacno sam se odlucila da je posetim u februaru 2010. Kad sam zakazivala, pitala sam da li treba i muz da dodje, i tada su mi rekli da ne treba, jer sam vec dva puta ostajala trudna.
Neprijatniju zenu u svom zivotu nisam videla. Ali ne marim ja, samo neka pomogne ako moze. Pocne da mi ocitava nesto, a ja je jedva razumem. Citala mi je i mamine hormone u njenim trudnocama, cak mi je i za tatu rekla sve sto je istina, a nije mogla da zna (tata mi je umro od mozdanog udara), pominjala je njegov visok pritisak, slabu cirkulaciju i naravno znala je da nije ziv. Kako, ne znam ni ja. Tada mi je i rekla da moram da se opustim malo, jer sam stalno u nekom grcu da ne ostanem i bez mame ( sto je takodje ziva istina, posto je zovem po 3-4 puta dnevno) jer mama nece skoro ( e tu mi je stvareno ulila neko poverenje, kao da je to, ono sto mi je trebalo da cujem).
E onda sam i ja dosla na red sa onim njenim rasljama. I naravno hormonski disbalans. Niti jedna jedina stvar nije bila kako treba. I da mi je progesteron KATASTROFA i da mi tu ne pomaze cak ni uzimanje progesterona kad zatrudnim, jer se zacne mucak, tako da kazem. I da moramo sve dovesti u normalu.
Tada mi je rekla da cak i da pokusam, necu ostati trudna. Tada mi je dala prvi mesec (mart 2010) mumio u 14 kasika vode sa 10 kasika soka od sargarepe, a april u 20 kasika vode, takodje sa sokom. I prva kontrola 30. april.
Na toj kontroli mi je skrenula paznju da mogu ostati trudna, ali da ni slucajno ne dodje do toga, jer ce se opet zavrsiti spontanim. Zaokruzivala je tamo neke stvari koje smo doveli u red. Tada mi je dala da nastavim sa mumiom u maju i junu, isto u 20 kasika vode, samo sada bez soka i da dodjem u julu na kontrolu.
15. jula 2010. sam bila na kontroli i rekla mi je da sam ko nova i da mozemo da se bacimo na pravljenje bebice, ali da preskocim jul, da se malo stabilizujem, ali da u avgustu mozemo. I rekla mi da pocnem jos jednu turu mumia u avgustu, pa da kad ostanme trudna, dodjem samo da joj javim da upise u karton (delovala mi je toliko sigurno u to)
28.08. je trebalo da dobijem i nista, 31.08. uradim kucni test i dve jasne bordo crte. Ali ne bih se ja radovala tako rano... Vadim betu isti dan 4170, nakon dva dana 7985. Posle par dana odem da joj se javim, ona potvrdi trudnoci i opet mi skrene paznju na progesteron, i kaze mi da pocnem da ga uzimam, jer se sada sve lepo razvija, sada treba da ga sacuvamo. I da mi mumio vise ne treba. Tada mi nista nije naplatila ( a mogla je da me rascerupa, da je htela)
U oktobru 2010. dabl test odlican 1;2105, ali mi geneticari naprave problem zbog visokog free HCG-a koji je bio 4.96 MoM. sto je, jasno je, previsoko. I predlazu amnio. Moja dr Mima Fazlagic mi uradi komplet uz i kaze, da 99 % stoji iza toga da je beba zdrava, a u tom momentu imam hematom u materici i posteljicu na prednjem zidu. Amnio je za mene bio preveliki rizik, pogotovo posle dva spontana. Tada resim da odem kod Majre. Ona me primi i kaze da ne moze nista da mi kaze. Ja kazem platicu koliko treba, ona ni da cuje, i maltene me izbaci iz ordinacije. Ja za kvaku, ona mi kaze, da mi je bolje da vodim racuna o progesteronu, jer mi oped opada (a dr mi iskljucila nedelju dana pre toga terapiju). Izlazim smorena, izlazim iz stana, kad eto nje iza mene, vice Ivana, ja onako poluluda, stojim na stepenicama, kad izlazi ona iz ordinacije i kaze mi " Nema Daunov sindrom" Ja ponovim za njom " Nema?" Ona onako nadrndano "NE". "Vodi racuna o progesteronu, moze da izazove spontani" I ja tada odlucim da ne odem na amnio. Jer, mislim se, sto bi izasla za mnom, ako lupeta gluposti, delovala je kao da joj je bilo mozda i zao da mi ne kaze, ako vec zna, jer sam ja izgledala kao les koji hoda.
Ja sam sada u 34. nedelji, i za sada je na uz sve super, moja ludica je zivahna i napreduje kako treba. Progesteron uzimam i dalje i nemam nameru da prekinem iako mi je moja dr u Domu zdravlja odavno ukinula. Cekamo termin, pa cemo da vidimo da li sam bila u pravu sto sam se oslonila na nju i njenu izjavu. Nadam se da isto tako kao sto je citala moje roditelje preko mene, moze i moje dete.

Mozda sam bila malo preopsirna, ali krace nije moglo.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mika811 24/3/2011, 10:56

Ivana, ja te potpuno razumijem i ja sam njen pacijent godinu dana. Mislim da bih i ja postupila kao ti. Zelim ti svu srecu i vjerujem da si ispravno postupila.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 24/3/2011, 20:16

I ja se nadam da nisam pogresila. Nekako nakon svega sto smo prosli, dok nismo videli dve crtice, ja joj stvarno verujem.

A dokle si ti Miko stigla sa njom, s obzirom da si vec godinu dana kod nje?
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mika811 25/3/2011, 09:49

Ja sam u avgustu sredila hormone, ali mi je rekla da bas i nisu velike sanse za prirodnu trudnocu zbog suzenih jajovoda(sto je pokazala i laparaskopija), uradila sam VTO(cetvrtu u novembru prosle godine) i bila je biohemijska i to mi je bio najveci uspjeh do sad. Rekla mi je da je sve super krenulo,ali da je plod prestao da se razvija zbog manjka progesterona, tako da cu na svoju ruku malo da ga pojacam u sledecem pokusaju.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Republica 25/3/2011, 10:17

Very Happy Nabla,cure koja je ovo baba Majra???
A ova Mumija ...jel'to mislite na one tabletice Mumio?
Fosiliozovani med iz Sibira?
Gde ima to da se kupi u Bgd-u i kolika je cena?
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Republica 25/3/2011, 10:28

Evo nashla sam site :

http://www.beopanax.com/public/proizvodi.php/mumie.html
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mika811 25/3/2011, 11:43

Da, to je to, mada ja nisam nista od ovih, meni je dala neku smolu u malim kesicama i to sam rastvarala u vodi. MM je dala tablete, mada nije ih puno koristio.

mika811

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 25/3/2011, 14:29

Republica ::Very Happy Nabla,cure koja je ovo baba Majra???
A ova Mumija ...jel'to mislite na one tabletice Mumio?
Fosiliozovani med iz Sibira?
Gde ima to da se kupi u Bgd-u i kolika je cena?

Ona je doktor neke ruske skole, ni ja ne znam bas tacno. Slucajno sam prosle godine dosla do zene koja je ostvarila uspesnu trudnocu, posle njenog tretmana. Ima ordinaciju u Mlatisuminoj, kod Vukovog spomenika. Meni je ulila izuzetno poverenje, iako je jako neprijatna i nadrndana osoba. Nekako sam stekla utisak da bas zna sta radi. Ja sam isto kao i Mika, pila tu neku smolu, na kesici je, na ruskom, pisalo balzam, i to se rastvori u vodi i pijes po dve kasike dnevno, ujutru i uvece.
Miko, ja mislim da samo ne treba odustajati, kad se krene kod nje.
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Niny 25/3/2011, 15:16

Drage moje, i ja sam bila jednom kod Maire i nerado se secam tog susreta Rolling Eyes . Nisam mogla da se saberem, isprepadala me totalno, rekla mi da nema sanse ikad da zatrudnim, cak i da idem na VTO ne bi mi uspelo. Preporucila mi mumiju i da dodjem na kontrolu. Onda su se desile neke lose stvari, nije mi bilo ni do cega, a kamoli do mumije.
Sada sam slucajno videla ovu temu i sva sam se najezila setivsi se Maire Laughing
A opet ne mogu da ostanem ravnodusna prema tome da je tolikim zenama stvarno pomogla, cak i ja poznajem jednu.
Strah me je da odem ponovo kod nje, a jos me je vise strah da idem na VTO, zbog onog sto mi je ranije rekla Crying or Very sad

Da li postoji neko ko je isao kod nje i da se ispostavilo da nije bila u pravu?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Ivana. 25/3/2011, 15:35

Niny, ne znam. Eto moje price, sve je bilo onako kako je rekla i nadam se da ce tako i ostati. Mislim da samo treba biti uporan i ne treba odustajati. A sta ti je navela kao razlog da nemas sanse da zatrudnis?
Ivana.
Ivana.

Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Niny 25/3/2011, 15:44

Rekla je da su mi hormoni u disbalansu, uglavnom ne valja mi progesteron, mada po nalazima i nije los, malo je nizi ali je ok, i 21.dana bude uvek ok, znaci da imam ovulacije. Endokrinolog mi je rekao da je sve ok, mada mi je fsh povisen, ali je jos uvek ok.

Ne znam ni sama sta da radim, volela bih da se neko javi i da kaze da Maira nije bila u pravu...
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 5 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu