KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

+13
Jelence
Struzzo
Gala
maus
gea
kasia
bebko
MARA
Sami
mala parizanka
maša
Orline
Masha UK
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Masha UK 6/8/2009, 20:56

...samo zato sto nemate decu?

Eto moram da vam se pozalim...meni takve stvari jako tesko padaju...mada znam trebalo bi da iskuliram i svoje misli usmerim ka necemu pozitivnom...ali tesko je...

Kad smo se vratili iz Brna zove moja svekrva da sledece vece dodjemo kod njih da se vidimo i ispricamo. Mi sve isplanirali, pomerili cak i neke druge obaveze koje smo imali, kad to popodne svrati moj svekar da donese nesto. Ja mu kazem pa sto ste to donosili kad ionako dolazimo kod vas veceras, a on ce meni pa kao svekrvi je iskrslo nesto na poslu i mora da ostane do 10 veceras. Posto mi je ta prica bila sumnjiva lepo ti ja nazovem na posao oko 9 a oni mi kazu pa otisla je ona kuci jos u 5 danas. Na kraju se ispostavilo da su dosli od muza brat i njegova zena sa devojcicom a posto oni imaju dete oni su bitniji pa su nas otkacili.

Eto tako...morala sam nekom da se iskukam...
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Orline 6/8/2009, 21:19

Verujem da ti je tesko. Nisam imala neuspeo embriotransfer, ali imam iza sebe dva spontana, i prezivljavala sam jako teske trenutke. Prije nego sto napisem svoja iskustva iz naslova tvoje teme, moram da te pitam nesto.
Da li sigurna da nisu hteli da te nespretno zastite od prevelikog bola koji bi ti mogao naneti susret sa decom, a zbog trenutne situacije u kojoj si?
Ne znam kakav odnos imas sa njegovim roditeljima inace, i da li su do sad bili skloni toj vrsti diskriminacije, ali nisam sigurna da im je to bio cilj. Ne bih da branim na nevidjeno, i to bas svekrve Very Happy , ali ljudi su pocesto smeteni u blizini parova koji nemaju decu i pate zbog toga. A ne shvataju da ih ponekad svojim iskljucivanjem i drugacijim postupcima nego prema parovima sa decom, vise povrede.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od maša 6/8/2009, 21:21

Uf, tesko da mogu sa sigurnoscu da kazem da je to razlog, mada smrdi prilicno.....u kakvom ste odnosu sa bratom i jetrvom??? Zar niste mogli biti svi na okupu, pa vi ste svi porodica??!! Moj hermanko i ja smo skroz diskrimisani od strane njegove porodice, to je vrlo ozbiljan problem, ja ga barem tako dozivljavam. Na ovu temu mogu roman da napisem, ali necu ni zapoceti pricu...... zasto ne nazoves svekrvu i lepo joj kazes da si je trazila na poslu i pitas zasto su vas slagali??? Bolje je i to nego da jedes sebe, ko zna zasto su tako postupili. Mozda i dobijes razmuno objasnjenje....
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od mala parizanka 6/8/2009, 21:24

Au Masho,shto je to bezveze. Ja bih je lichno pitala a shto je tako uradila,ako bi lagala,rekla bih da sam zvala na posao,i da mi je jasno,a ako kaze razlog,mozda bih preshla preko toga,u 1.sluchaju ne bih. To shto je ona majka m.m. ne znachi da je moja.
Ma shta da ti kazem,naravno da toga ima,itekako...ali vreme-staz chini svoje,pa oguglash.Gubim energiju nervirajuci se oko toga,a svaka kuca nosi neki problem. Ideala ne postoji. Ako misle da ce ogovaranjem nashe situacije,ili takvim tretiranjem nas,reshiti svoje probleme,varaju se. Okretanjem ledja se ne postize reshavanje...ali mizerni su takvi ljudi.Zato uz sebe drzim samo kvalitet-pre svega svoju porodicu-muza,pa svoje roditelje i sestru,svi ostali,a malo ih je su tu,sledeci.
A stalno mi se deshava da se iz dana u dan razocharavam u sebi-drage ljude.
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Sami 6/8/2009, 22:02

Ja bi samo dodala na ovu temu da se ne donose zakljucci pre nego razgovaras sa svekrvom, mozda je trebala ostat na poslu i nesto iskrslo i morala kuci a ovi gosti dosli iznenada ili je mozda bas razlog taj koji ti mislis da je...
Ali razgovaraj otvoreno na tu temu nema veze sto je svekrva pa da je i tvoja mama olaksaj si sebi a pusti druge.........
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Masha UK 7/8/2009, 14:13

Ma nema uopste dvojbe u mojoj glavi sta je pravi razlog. Ovo nije prvi put da se nesto slicno desilo. O nepravdi koju od njih dozivljavamo mogla bih roman da napisem. Par puta smo je pitali zasto je uradila to sto je uradila i svaki put bi odgovorila zbog deteta. Jednom mi je cak rekla da snaja (koju inace ne podnosi i uvek joj prica iza ledja) moze da joj s..e po glavi samo zato sto joj je rodila unuce. A onda je dodala pa i ti kad mi rodis i ti mozes isto. Meni su usta ostala sirom otvorena. Od soka nisam mogla do reci da dodjem. Oni sve svoje slobodno vreme, trud i pare trose na njih, a onda kad im nesto treba (a to je cesto) nama se obracaju za pomoc. Ponekad mi se cini da bi nam kozu sa ledja skinuli da bi dali njima. Totalno smo zamenili uloge, vise mi njima dodjemo kao roditelji nego oni nama jer im pomazemo i dajemo emotivan i finansijski support kad god im zatreba. Dodje mi sledeci put kad im nesto bude trebalo da im kazem da se obrate drugom sinu i snaji.

Da zaboravi da kazem da nazalost nismo u dobrim odnosima sa bratom mm i njegovom zenom vec par godina, zato i nismo mogli da se okupimo svi zajedno kao sto to normalne porodice cine da uzivaju zajedno. Mi eto ne mozemo zajedno...i bolje je tako.
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od mala parizanka 7/8/2009, 14:26

Eh,da,to je to.Ja sa mojom sv.imam korektan odnos,ali svuda su slike uramljene ,bebe mog devera,deteta iz 1.braka m.m.,i dever i nj.zena,a kad sam joj skrenula paznju da to nije lepo,i gde je nasha slika,a ona se vadi da nije nashla ram za nashu fotku...pa stoji naslonjena na neku vazu... Shta reci...
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od MARA 7/8/2009, 14:39

E ovako nikad nas nikad od nasih bliznih nije tretirao drugacije dok nismo imali deece mislim na ove iz blize familije............svi su nas u tome manje-vise "podrzavali"........znam i puno "navodnih prijatelja""laznih" koji kao nesto pitaju i kao njima je zao sto jos uvek u tome nismo uspeli,a lice odaje drugaciji utisak............Ja zaista nemam reci koliko su dobri moja svekrva,svekar to vam nikako ne mogu opisati ali zaista ovo kazem najiskrenije,jer je to tako........
Ja i mm dobijamo toliko toga od njih,mozda zato sto je mm jedinac...........mozda iz nekok drugog razloga al je to zaista tako....
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od mala parizanka 7/8/2009, 19:57

Maro,to je lepo.I ja imam samo pomoc,ali isto tako im i pruzam,ne mogu da kazem za to nishta.Mi smo u dobrim odnosima,mislim da je kljuchno u tome shto ne zivimo zajedno,ali osecam to shto osecam,a o tome sam pisala.
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od bebko 7/8/2009, 20:26

Mogu samo da kazem Masha UK da te u potpunosti razumem,
ali bas,bas...
Moramo biti jake i izdrzljive...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od kasia 30/10/2009, 21:33

Nas gotovo SVI prijatelji tretiraju drugacije, jer svi imaju decu. Npr. idu zajedno u kolektivnu setnju po Adi, a nas niko ne pozove, valjda zato sto nemamo koga da setamo. Generalno vidjaju se svi mnogo vise medjusobno, a mi smo malo po malo skrajnuti. Kako je ko od njih dobijao prinovu, tako je prestajao da nas poziva kod sebe, vec se iskljucivo pozivaju kod nas. Ja jako volim kad imamo drage goste, ali malo sam povredjena. Kod nas moze dugo da se sedi i da se pusi i dimi do mile volje (i ako smo mm i ja nepusaci) jer mi nemamo decu. Nas ni jedan argument nije vise validan na bilo koju temu ( svetska kriza npr) jer mi nemamo decu. Cak je mom muzu prijatelj skoro rekao, kada je saznao da idemo na VTO i da se finansijski pripremamo, stezemo kais, planiramo i pozajmljujemo - ma sta je to danas pedesetak hiljada Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_eek ??? Nije pitao ga pitao ni kako mu je kad mu je ovaj otvorio dusu...samo je prebacio u novac...i to tako neobavesteno i grubo...
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od gea 3/11/2009, 16:50

Ma devojke,glavice gore,vidite da dolaze Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 951205 .
moram da vam ispricam nesto na tu temu,jeste malo crni humor,ali je na moj racun.
volim svu decicu svojih prijatelja,radujem se njihovim rodjenjima,rodjendanoma,polascima u skolu,vrtic,vodim ih u setnje,bioskop,na predstavice i to radim punog srca, a i moji prijatelji su to zasluzili, imam bezrezervnu podrsku uvek od njih i jako ih volim,inace mi ne bi bili prijatelji da su drugaciji,izvinite,ako cu nekoga da uvredim,ali vi takve ljude nazivate prijateljima?!
Deciji rodjendani su nesto cemu se posebno radujem. ali na tim rodjendanima uvek budu i rodjaci,prijatelji,kolege tih mojih prijatelja i uvek se nadje neko da nesto odvali...
Sedi tako zenski kruzok i prica na temu,kako ova ovo za dete,ova ono,da ne duzim sve u svemu ko o cemu one odeci i hvalisanju.nisam dugo mogla da razlucim da posroje takve zlobne osobe,koje ce bez ikakvog pardona,onako cinicno,nesto otkomentarisati...shvatila sam da te zene nemaju nijednu drugu ljubav i uspeh u zivotu sem dece,neka su im ziva i zdrava,jer njihovi muzevi previse jure za poslom, novcem ili tudjim suknjama.
povede se tema o plodnoosti, sve su toliko plodne da pucaju od plodnosti,prosto ostaju trudne kada samo prodju pored muskarca i sve su plodne na majke, bake, tetke....genetika je cudo!
i tako u sred teme mene upita neka napucana silikonka, sto vi nemate dete, sta cekate?
mislim se u sebi, zini da ti kazem, progutah knedlu i kazem JA LICIM NA TATU,NE MOGU DA OSTANEM TRUDNA!
imate ostalo u mom dnevniku, a o svekrvama ne zelim da pricam... to je za 16 tomova....
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Orline 3/11/2009, 19:31

gea ::progutah knedlu i kazem JA LICIM NA TATU,NE MOGU DA OSTANEM TRUDNA!
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Lol
Svaka cast Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 stvarno si Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_queen
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od maus 3/11/2009, 21:07

orline ::
gea ::progutah knedlu i kazem JA LICIM NA TATU,NE MOGU DA OSTANEM TRUDNA!
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Lol
Svaka cast Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 stvarno si Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_queen
E stvarno jesi Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_queen
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Gala 3/11/2009, 22:37

Dobra fora Laughing
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od gea 4/11/2009, 01:26

kasia ::Nas gotovo SVI prijatelji tretiraju drugacije, jer svi imaju decu. Npr. idu zajedno u kolektivnu setnju po Adi, a nas niko ne pozove, valjda zato sto nemamo koga da setamo. Generalno vidjaju se svi mnogo vise medjusobno, a mi smo malo po malo skrajnuti. Kako je ko od njih dobijao prinovu, tako je prestajao da nas poziva kod sebe, vec se iskljucivo pozivaju kod nas. Ja jako volim kad imamo drage goste, ali malo sam povredjena. Kod nas moze dugo da se sedi i da se pusi i dimi do mile volje (i ako smo mm i ja nepusaci) jer mi nemamo decu. Nas ni jedan argument nije vise validan na bilo koju temu ( svetska kriza npr) jer mi nemamo decu. Cak je mom muzu prijatelj skoro rekao, kada je saznao da idemo na VTO i da se finansijski pripremamo, stezemo kais, planiramo i pozajmljujemo - ma sta je to danas pedesetak hiljada Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_eek ??? Nije pitao ga pitao ni kako mu je kad mu je ovaj otvorio dusu...samo je prebacio u novac...i to tako neobavesteno i grubo...
na ovog "prijatelja"" sam mislila i sve takve. to su prijatelji?????
Izvini,kasia,ali .....
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_eek
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Struzzo 4/11/2009, 09:27

Kad malo bolje razmislim, meni je najteze bilo upravo u periodu kad sam suocavajuci se sa problemom vezanim za sterilitet mnogo paznje pridavala kako me ljudi tretiraju...Hocu da kazem da najverovatnije nisam dovoljno dobro "svarila" da ne mogu ostati tako jednostavno trudna, kao sto se to desava zenama u mom blizem i daljem okruzenju, pa sam taj problem videla svugde, u svakoj novoj trudnici, izjavama, pitanjima, ponasanjima...Istina je da ima malicioznih, bezobrazno radoznalih ljudi koji jedva cekaju tudju "muku", da bi zanemarili neku svoju, ali ima i onih ljudi koji te pitaju "Gde si, sta ima novo" kurtoazije radi, a nama to "novo" odmah zazvuci kao ocigledna aluzija na trudnocu...Drugo, mislim da dodje nekako logicno da ljudi najbolju komunikaciju mogu imati sa sebi slicnima, tj. kao sto mi ovde mozemo da otvorimo dusu, a to ume biti tesko sa zenama koje ne razumeju sta znaci sterilitet, tako i te zene koje olako ostaju trudne, imaju decu, pretpostavljam najvise tema imaju sa sebi slicnima.
Elem, drugi nisu bitni...bitne smo mi i nas put do Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 543728
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Masha UK 4/11/2009, 18:12

Gea stvarno si Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_queen !!! Slatko sam se nasmejala.

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 404938
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od gea 4/11/2009, 18:49

tada mi to nije bilo nimalo smesno,ja sam to mislila ozbiljno! a sada mi je smesnoooooooooooooooooo! kako sada Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 157192 sve te,sto kazem ja, nezadovoljne kucke, a bogami neke imaju prave dzukce...i oni znaju da budu odvratni.
jedan od njih zezao mm na nekom slavlju,kao ne mozes da napravis dete(a meni nije bila knedla u grlu,nego bomba,jer mm ima 44g. Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 207995 kao po jus-u,plodan samo puca,ali ja imam problem) mm samo se smeska,a ja mu kazem
ti si se sa svojom zenom seksao samo dva puta,kada ste pravili decu, za razliku od nas koji se stalno Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 342518 a dete kada se desi,desi...nas prijatelj,pripit,sedi sa strane i slusa,pa odvali,mrtav ozbiljan,e da znate da je to istina,oni se Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 342518 ne staju...dzukceva zena tada proguta knedlu,jer ta sex nije videla godinama, a dzukac naravno se sexa sa koleginicom godinama....ma samo nek je sexa i igara,para za cigara,samo da nije dosadno!
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od mala parizanka 4/11/2009, 20:48

Struzzo ::Kad malo bolje razmislim, meni je najteze bilo upravo u periodu kad sam suocavajuci se sa problemom vezanim za sterilitet mnogo paznje pridavala kako me ljudi tretiraju...Hocu da kazem da najverovatnije nisam dovoljno dobro "svarila" da ne mogu ostati tako jednostavno trudna, kao sto se to desava zenama u mom blizem i daljem okruzenju, pa sam taj problem videla svugde, u svakoj novoj trudnici, izjavama, pitanjima, ponasanjima...Istina je da ima malicioznih, bezobrazno radoznalih ljudi koji jedva cekaju tudju "muku", da bi zanemarili neku svoju, ali ima i onih ljudi koji te pitaju "Gde si, sta ima novo" kurtoazije radi, a nama to "novo" odmah zazvuci kao ocigledna aluzija na trudnocu...Drugo, mislim da dodje nekako logicno da ljudi najbolju komunikaciju mogu imati sa sebi slicnima, tj. kao sto mi ovde mozemo da otvorimo dusu, a to ume biti tesko sa zenama koje ne razumeju sta znaci sterilitet, tako i te zene koje olako ostaju trudne, imaju decu, pretpostavljam najvise tema imaju sa sebi slicnima.
Elem, drugi nisu bitni...bitne smo mi i nas put do Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 430137 Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 413209
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 543728
Bravo Struzzo!! To su prave rechi!! Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 561840
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Jelence 4/11/2009, 22:41

MOLIM VAS DRAGE DRUGARKE NE OBAZIRITE SE NA KOMENTARE PLITKIH I NEPROMISLJENIH LJUDI! ako ikako mozete naravno

Gea odgovor je za 10,mogu da zamislim face kada su cule odgovor Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Affraid
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od majce 4/11/2009, 23:54

uhhhhh vrlo cesto mi se desavalo da sam drugacije tretirana tj i ja i mmevo npr. kad mi je jetrva ostala trudna svi su znali i cutali a nas dvoje smo saznali tek kada sam je ja pitala jel se to ona ugojila ili se to meni cini znaci bila je cetvrti mesec trudnoce  , kada sam je pitala zasto nam nisu rekli zacrvenela se i nije mi znala odgovoriti mada nije ni trebala vec i sama znam zbog cega . Eto ovo je jedan od mnogih primera verujem da se i vi same susrecete sa tim meni je nekada smetalo sve to bas me pogadjalo a sada vise ne ne obracam paznju vise ne zanimaju me nebitni ljudi.Ja mislim da je to samo faza kod svake od nas koja se bori sa problemom steriliteta previse smo osetljive  ne treba da nas interesuje kako nas ko tretira treba da gledamo sebe i da se borimo sa svojim problemom kako umemo i znamo jel samo oni koji su se nasli u nasoj kozi mogu da razumeju kroz sta sve prolazimo. 
majce
majce

Broj poruka : 435
Godina : 41
Location : Beograd_Loznica
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od kasia 5/11/2009, 09:34

na ovog "prijatelja"" sam mislila i sve takve. to su prijatelji?????
Izvini,kasia,ali .....
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Icon_eek[/quote]

Gea,
pa, to jesu prijatelji i to sto u ovom momentu u zivotu nemaju sluha za nas probrem ne znaci da su
losi ljudi i da cemo prekinuti svaki kontakt sa njima. Ja ih nisam birala ali moj muz jeste sebi, znaju se od malena i svasta su pregrmeli. Pored toga sto sam povredjena pojedinim komentarima, ja ipak uvek imam na umu
da su i oni samo ljudi, da je ovo tema o kojoj nemaju pojma i od koje izleda mi nekako zaziru. Uostalom ljudi se menjaju, pa kako ja vidim tu promenu na njima i nas je verovatno usled novonastale situacije zivot promenio.
Vidim da ti imas svoj nacin borbe, i to je ok, svako i treba da radi onako kako mu sopstveni unutrasnji glas nalaze.
Ja sam samo htela da se na ovom mestu malo "izduvam".
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 490909
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od HappyGirl 5/11/2009, 09:57

Struzzo prave reči!
Odkada sam sama sa sobom rešila pitanje, rešilo se sve...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od gea 5/11/2009, 11:21

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 23_31_7 sorry! Kasia izvini ako sam te povredila, ali kako si napisala ja sam tako zakljucila.Jos jednom SORRY, nije mi bila to namera.
svakako da se ovde treba izduvati...
Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... 75087




Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Sig
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije... Empty Re: Da li vam se desava da vas ljudi tretiraju drugacije...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu