KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

+54
BabyBear
saska1
MalaSaJuga
Simona
Ancica 87
Mimi12
aleksandra1804
Vilhelmina
Sofija Veks
makica1984
Ninana
fight&faith
bundevica
zvoncica36
Klarica
ivka
Vecka
dragmilk
*AIDA*
noja
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Januar
lilly13
KoMetaK
zoxa
nena beba
Botox
mijaki
Ema78
Mrvica
Milijana
7-patuljaka
Ankica Milicevic
maus
liki
buby
cici
Nefertari
agata
Lily
bokica
lena
Shizika
Tinche
tuli
catherine290505
dragan
maza82
HappyGirl
Gala
era
MARA
maki82
58 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Lily 19/7/2011, 23:29

...Da, devojke/mame Wink su bile , zaista, iskrene i slikovito opisale iskustva sa porođaja.
Nije lako.
ali, ne mora biti ni mučno, teško, stresno, vše nego što to iziskuje sam priroda siutuacije....
u jednoj knjizi je pisalo: " kada dođe 8. mesec, shvatite da se pomalo pribojavate, a potom sve više.Od porođaja.Posebno što to "nešto"izaći nekako MORA!

Boki,
predlažem da , ipak, sve lepo organizuješ, pre porođaja.
Porodila sam se CR.Izuzev svih bolova, zebnje, staha i stresa, i bogme teške noći, bez minute sna, pre porođaja, sve je ostalo bilo" carsko"!Iako, nije bilo lako, ali, stresa nije bilo, niti neugodnosti, niti neprijatnosti.
Bol.Umor.A to mu dođe kao prirodno stanje, u odnosu na ovo što stigoh da pročitam , na ovoj stranici!
Borite se da vas uvažavaju i poštuju, ne prihvatam snishodljivost i prepuštanje, žena sam mora da oseti da li je njeno telo ugroženo, ili nešto baš "mora" da bude tako.Možda bi moglo i bez.
Najvažniji je lekar-gin.I anesteziolog.Ali, dobar!Ja sam imala najboljeg mogućeg.Opušteno, sa puno poverenja.Pa, ipak, sve to nije dovoljno da se lišite uznemirenja i čudnovatog stanja stresa.....pre porođaja i neposredno nakon.



Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od HappyGirl 20/7/2011, 00:36

Hvala leno!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od lena 20/7/2011, 13:55

Devojke, Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 582639 ! Valjda ce nekom znaciti moje info kao sto su i meni znacila iskustva mama sa Kutka.
Samo da dodam da je, po mom misljenju (uzimam u obzir sta mi je sve receno i sta sam videla na licu mesta), "Dragisa Misovic" jedna vrlo o.k. bolnica, i to posebno za relativno "lakse" slucajeve (koliko se to moze predvideti).
"Visegradska" i "Front" su veliki sistemi, nemaju dzaba ispred svog naziva ono "GAK"... To posebno vazi za opremu i kadrove u slucaju prevremeno rodjene dece. Tako se dr sa mnom i dogovorila: ako porodjaj iz nekih razloga krene do 32. nedelje, isla bih pravac u "Visegradsku" ili u "Front" jer, kako je objasnila, ja ne bih bila problem, mene bi lako porodili i "okrpili", ali pomenuti GAK-ovi ce bolje docekati takve bebice. Nakon 32. nedelje, moze i "Misovic". Ovo, naravno, nije nikakvo strogo merilo ili pravilo, nego jedino i isljucivo moje iskustvo...

Elem, zene, toliko predostroznosti i mera opreza oko moje trudnoce i porodjaja a posle svega ispade da je sve bilo sasvim normalno i uobicajeno.....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od HappyGirl 20/7/2011, 14:07

lena ::
Elem, zene, toliko predostroznosti i mera opreza oko moje trudnoce i porodjaja a posle svega ispade da je sve bilo sasvim normalno i uobicajeno.....

Hvala Bogu! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od agata 26/7/2011, 00:18

Leno,

mnogo mi znaci tvoje iskustvo, procitala sam u dahu. Hvala ti !
Uzivaj sa sincicem!

agata

Broj poruka : 301
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Nefertari 1/8/2011, 22:33

Leno super opisano, onako kako jeste a ne kroz roze naocare. Ljubi sincica.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od cici 3/8/2011, 19:16

leno, hvala na detaljnom izvestaju cvet
Ja planiram da se porodim u DM. Slazem se sa kontatacijom da je on za "lakse slucajeve". Mada vodim tamo trudnocu i dr mi rece da mogu tu da se porodim sa mojom dijagnozom ja ipak povremeno posetim i Gak, ko zna....
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od bokica 6/8/2011, 12:29

Leno i ostale koje ste se porodile na carski da li zena krvari vaginalno nakon carskog ili to samo kod prirodnog?

Jel moze da se nosi ves nakon porodjaja ili ne?

One koje su radile npr laparoskopiju, jel carski boli mnogo vise od laparo?

bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Nefertari 6/8/2011, 12:45

Bokice krvari se ali mnogo manje, jer te dr dobro ocisti nakon sekcije. ja sam kupila one papirne gacice u DM, ali ujutru kad ide vizita teraju te da budes gologuz samo sa uloskom. Ja nisam radila laparo, ali rana boli ko svaka rana zateze, nemozes bas da se nakasljes jer te bolucka ali svakim danom sve manje boli i sve se lakse kreces.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od catherine290505 6/8/2011, 12:52

BOKICE, AKO IMAS KATETER OD EPIDURALA -APSOLUTNO NISTA NE BOLI, SAM SE DOZIRAS Very Happy igra . Ostale zene koje nisu imale epidural vec su bile u totalnoj su prilicno se zalile ali u NF ti stalno daju Diklofen ili sta vec imaju protiv bolova. Rez kod carskog ti je veci nego kod laparo i sam rez vise boli (ja sam secena vise puta na stomaku pa znam a i imala sam laparo.) Sve se resi lekovima, samo ubedljio kukaj :).
Ja sam prilicno krvarila dva-tri dana, posle sve manje, nosila sam mrezaste gacice , tako su nam i rekli i ponela sam sest pakovanja mrezastih ulozaka -toliko sam i potrosila.
Obican ves sam koristila tek posle par dana i to onaj trudnicki, naravno, zbog rane.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Nefertari 6/8/2011, 12:58

E da meni su davali novalgetol protiv bolova na 12h, primala sam ga prva dva dana posle toga nisam imala potrebu jer nije mnogo bolelo.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od buby 6/8/2011, 13:54

vidis i sama bokice da zene drugacije reaguju na bol...ja sam krvarila prva 3 dana bas..bas...nemam pojma ni sama koliko sam potrosila ulozaka..ja sam posle katetera vec obukla mrezaste gacice..al ih skinem kad je vizita....posto imam rez od slepog creva..mogu slobodno da kazem da me cr bar 10 puta jace boleo...kreveti su visoki,teraju te da ustanes a ne znas sa kojom bi nogom prvo krocio......da boli..boli..ali bih se i sutra opredelila za cr....et tako.ja sam cak drugi dan obukla i svoju spavacicu...mada zbog tog krvarenja zasto i da koristis svoju...ti svakako dizes spavacicu pre lezanja na krevet da bi ti iole bila cista posteljina...videces...al sve to prodje
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od bokica 6/8/2011, 14:19

Hvala vam na detaljnim opisima.
Ja sam operisala slepo crevo i secam se da je mnogo bolelo, zamisljam 10 puta jace.
Laparo me nije nesto bolela, ali sam jedva ustala imala sam nesvesticu, a tek kad vidim krv kolabiranje je neizbezno.

Joj moram dobro psihicki da se pripremim. Bas sam kukavica.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od buby 6/8/2011, 14:28

bokica ::Hvala vam na detaljnim opisima.
Ja sam operisala slepo crevo i secam se da je mnogo bolelo, zamisljam 10 puta jace.
Laparo me nije nesto bolela, ali sam jedva ustala imala sam nesvesticu, a tek kad vidim krv kolabiranje je neizbezno.

Joj moram dobro psihicki da se pripremim. Bas sam kukavica.
joooj bokice...pa mozda tebe nece toliko..mene jeste i necu da lazem...imas sve u mom dnevniku na pocetku...ali mene je pred porodjaj tj to jutro i obican vag.pregled boleo do onesvescivanja...ali bas,znas kad sam odgurnula doktora...suze samo kaplju..mene je rana od cr bolela do neizdrzivosti posebno prva tri sata jer su me odvezli na 4i sprat a istorija bolesti nije stigla pa mi nista nisu dali za bolove odmah...jos imas na rani onaj pesak tezak 4 kg..pa mozes zamisliti...i sve to prodje..posle kad lezis i ok je...al ako se pomeris....daa ustanes..ili ne daj boze kao ja nakasljes.. affraid...al kad donesu kiflicu prodje sve..secam se udje sestra dade joj bsg vakcinu i izadje..a dunja se zaceni u onim njenim kolicima ja sam skocila bukavalno.....rana me cepa al niko te ne pita...a oporavila sam se bukvalno istog momenta kad su mi konce izvadili znaci 7i dan..kao da nista nisam imala...ustani...sedi...cucni...i sve sam mogla Very Happy
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od catherine290505 6/8/2011, 14:35

Meni je porodjaj u divnom secanju od trenutka kad sam dobila epidural i kad su prestali nadljudski bolovi, nije uopste pametno bilo kome bilo sta preporucivati, ali ja vidim da mi je odlican izbor, tj. mog anesteziologa bila epiduralna +CR, ja bukvalno nisam imala nikakve bolove, brzo sam ustala, isto tako skakala da nosim Neru...zato sto sam tri dana imala kateter plasiran i sama sebi lepo odredjivala dozu kad i koliko mi treba...ako ikad uspem drugi put za zatrudnim - opet cu izabrati istu opciju.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od buby 6/8/2011, 14:46

[quote="catherine290505"]Meni je porodjaj u divnom secanju od trenutka kad sam dobila epidural i kad su prestali nadljudski bolovi, nije uopste pametno bilo kome bilo sta preporucivati, ali ja vidim da mi je odlican izbor, tj. mog anesteziologa bila epiduralna +CR, ja bukvalno nisam imala nikakve bolove, brzo sam ustala, isto tako skakala da nosim Neru...zato sto sam tri dana imala kateter plasiran i sama sebi lepo odredjivala dozu kad i koliko mi treba...ako ikad uspem drugi put za zatrudnim - opet cu izabrati istu opciju. [/quote
TI NISI ISLA NA ZAKAZAN CR...??nego si birala opciju epidurala pa je posle doslo do cr...tako bese...sve je to keti opet individualno jer je samnom u sobi bila devojka slucaj kao ti..krenula na normalan porodjas sa epiduralom..komplikacije i zavrsila na cr...a dusa me boleala klinkica...mila njoj ostavili epidural...a taj doktor posle nije mogao da dodje da joj skine i tri dana lezala sa tim i nije kako treba namesten pa je kicma ubijala..a niko od sestara nece..da ne kazem nisu smele da joj diraju...tad sam prvi put i videla kako izgleda..preko cele kicme zalepljen flaster ...naravno...ima devojaka koje i na obicnom porodjaju nagrabuse...naravno da je najlepse iskustvo....sve se zaboravi...da ne gusimo temu sad i bokicu plasimo.... Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 561840
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od catherine290505 6/8/2011, 16:01

Nije mi bio zakazan Cr ali moja drugarica je trazila epidural na zakazanom CR, nema veze anestezija -totalna ili epidural sa tim da li je zakazan Cr, to je licni izbor i misljenje lekara da li je opravdano. Meni nista nije smetalo to sto mi je nesto zalepljeno duz kicmu, apsolutno nikakva neugodnost a toliko koristi. Jeste individualno to da li je anesteziolog dobar ili nije -to je tacno. Moj anesteziolog je mene obilazio svaki dan, nekad i dva puta. Da naglasim ovde da ne bude zabune, da nisam nikom nista platila, placa im drzava Very Happy .
TRudila sam se da ne plasim Bokicu i ne verujem da sam je uplasila, na kraju krajeva -pa sta i ako nesto boli, i ne moze da bude sve bezbolno i lako to je ipak porodjaj, bitno je ono sto Buby kaze da sve prodje i da se bolovi zaborave a ostanu nam nasa divna deca.
Ja jedva cekam da se opet poradjam yes igra
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Nefertari 6/8/2011, 18:44

Da sma ja mogla da biram izabrala bi lepo spinala pa bi bar bila budna ali ovde iskljucivo rade totalku kod cr. i ja sam isto operisala slepo crvevo pre nekih 10 godina ni to me nesto nije specijalno bolelo kao ni cr, mene recimo zub mnogo vise boli nego sve to, ali ajd opet smo sve razlicite i drugacije tolerisemo bol. Jeste bolelo ali ne da mi se zanesvescuje ili da nemogui da izdrzim od bolova, nekako umereno, mislila sam da ce jace da me boli.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od lena 6/8/2011, 23:18

Eto, Bokice, devojke Very Happy su ti sve napisale! Iskustva su razlicita...
I ja sam krvarila ihahaj dugo posle CR, ali nista specijalno obilno (nego mi je bilo bas smorno, taman sam se bila lepo odmorila od krvarenja dok sam bila trudna!). I mi smo skidale mrezaste gacarone kad je vizita.
Inace, nama su u "Dragisi" skinuli konce 4. dan nakon porodjaja (sam porodjaj racunaju kao nulti dan) i odmah nas, pre toga, ginekoloski pregledali, rukom.Very Happy
Ja sam stalno poredila oporavak nakon CR sa onim nakon operacije mioma 2008. u Frontu. Tehnicki ista stvar, samo sto je sad konacno bila i beba tu! Very Happy I sad mi je bilo teze i bolnije jer se dobija u venu ono cudo za stezanje materice (sto nije prijatno) a valjda sam sad i matorija i kilavija nego pre tri godine!

I, naravno, sve ruzno se zaboravi (inace, ko bi normalan to ponovio?!), tj. secanje dobije drugaciju boju, mnogo lepsu i sareniju........kao i sa svim u zivotu...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od bokica 6/8/2011, 23:53

Da definitivno su iskustva razlicita. Zato sam vas i pitala da uporedite sa drugim intervencijama pa da probam da "docaram" kako je.

Na pocetku trudnoce sam razmisljala da bi najvise volela carski rez, ali bih sada ipak vise volela da mogu da se porodim prirodno sa epiduralom. Nekako bih ja ucestvovala u samom cinu radjanja. Cekala pocetak porodjaja i sve sto ide. Ovako sam sada malo konfuzna, te otud taj moj strah.

No, bitno je da sve prodje kako treba, da se bebac rodi ziv i zdrav pa da se konacno opustim posle devet meseci.

Ako mi jos nesto padne na pamet pitacu vas.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Nefertari 6/8/2011, 23:57

Bokice a jer bi ti isla na zakazan carski ili kad krene krenulo je pa ce ti tad raditi?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od liki 7/8/2011, 09:45

I ja sam bokice imala prvi carski i lose se zavrsilo ali necemo o tome,sad mi predlazu prirodni ali oni su mi rekli da imam pravo na carski zato sto sam dozivela taj stres u smislu da nisam spremna za prirodni,ja mislim da cu na carski opet pa kako mi bog da.A sto se tice rane nije me toliko belela kao stezanje materice cini mi se da to vise boli nego rana,prvi dan je pakleno,a vec drugi kad ustanes i sve to veruj mi da je vec druga prica.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od bokica 7/8/2011, 10:02

Nef treba da legnem na odeljenje 15. avgusta pa ce dr dalje da preuzme slucaj. Ne znam tacno kako to funkcionise.
Sestra mi je odmah dala da uradim sve preoperativne analize pre prijema.
U svakom slucaju par dana lezanja mi ne gine.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od cici 8/8/2011, 19:05

Ja sam cula u Gaku drugacije misljenje za cr.
Da je on dobra za majku, jer zna kad i sta ali nije za bebu jel ona ne zna da ce napolje, pa je to sok za nju! E sad, kome verovati.....
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od tuli 9/8/2011, 19:18

Evo i mog, svežeg iskustava.
Ja sam imala CR sa epiduralom i moram priznati da ništa pametnije nisam mogla odabrati. Za mene je to bilo jedno fenomenalno i komforno iskustvo vezano za porođaj i svakoj ženi bih ga preporučila, od srca.Nema neugodnog buđenja iz anestezije, odmah ugledaš bebicu, što je takođe prednost jer je to jedan veličanstven trenutak. Mene je muž častio apartmanom posle porođaja, tako da smo moj beckavi, tata i ja bili vrlo brzo zajedno,što mi/nam je takođe neverovatno značilo. Što se tiče katetera zalepljenog duž kičme, pa ja ga nisam ni osetila,zaista,iako su u periodu mog porođaja bile užasne vrućine, što za flastere nije pogodno vreme Wink
Ja sam oduševljena epiduralom, i opet bi ga izabrala.
Bokice, srećno!
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi? - Page 2 Empty Re: Gde ste se porodile, priče sa porođaja,gde cete se poroditi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu