KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

+24
black magic woman
Gala
nadalina
rikikiki
Expectant
Orline
Anuska
maša
HappyGirl
tuli
maus
bebko
gloria2
Sami
bokica
Kata
vremejezabebe
nabla
natalija
nevena50
tanja68
Lily
Struzzo
kristina33
28 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 25/6/2009, 19:42

da li imate da mi preporucite nekog koji ce da me slusa?
 b  b queen

Moj gin je na DORČOLU!  b tako da nemam pojma ko radi u NBgd!
Mora ti gin.iz DZ dati uput za komisiju...pa prema tome gde ti je DZ ideš u odgovarajuću ordinaciju, prema teritorijalnom principu...U rep.soc..ili tako nekako..proverim..i oni otvaraju , tj. produžavaju na svakih mesec dana...kao trudničko.
U ovom času, možeš od dr. opšte prakse, isto 1 mesec, ali nije 100% nakanada zarade..ja sam ovako....prvo opšte, pa drugo,ginekološko-trudničko...i rekli na komisiji da će mi do kraja biti omogućeno trud. bolovanje...
Da ne pričam sada o razlozima za ili protiv...mislim da ima mnogo :ZA!
Videćeš...već...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 29/6/2009, 09:37

Dobro jutro devojcice drage! Danas sam bezveze skroz. U 6 sati su me probudili bolovi u stomaku i jos uvek ne prestaju. Jako sam zabrinuta. Rolling Eyes
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 29/6/2009, 14:23

To rekoh i Lily,bolovi su najverovatnije od kontrakcija materice,koja sada raste.
Ne sikiraj se,ja nisam imala nikakve bolove,a završilo se katastofom po mene.
Podsvest usmeri ka pozitivnom razmišljanju,ako nisi pročitala Moć podsvesti,sada je trenutak,naći ćeš u njoj svašta,možda i snage da se izboriš sa sopstvenom.
Odmaraj i samo pozitivno,misli kako ćeš uskoro na uz da vidiš svoju malu bebicu,sa sve ručucama i nožicama,doduše kao malog vanzemaljca,ali biće to lepo bepče kroz 8 meseci.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 29/6/2009, 16:35

Upravo se vratih od Goce. Bolovi su postali nepodnosljivi pa sam nazvala kliniku i rekla im sta se desava. Goca je rekla da odmah dodjem. Gledali su me i ona i Dragan, ali nista nisu videli. Goca se uplasila da nije vanmatericna, tako da sam sada prestravljena, ali kaze da ipak misli da su creva u pitanju i da jedem samo laganu hranu. Dobila sam inekciju diklofenak i sada me vise nista ne boli, sem zadnjice. Pokusavam da oteram crne misli. Jako sam uplasena, ali valjda ce ipak sve biti ok. BMW hvala ti ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 29/6/2009, 17:05

Sad sam kopala po netu... nasla nesto po nedeljama.... bas sam se izbedacila. Nije fer... Crying or Very sad 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 29/6/2009, 17:52

Tinka,
tek sada došla do tebe...i čitam...
i ja sam u out-u..malo sam kao sada bolje...posle ove lude bete...psihički, ali fizički...ma, bolovi u stomaku su neprestano...ne tešim te lažno, veruj mi..bol je šetajuća...i moraš da "osetiš" koja vrsta.Ima mnogo smisla ovo sa "radom" creva, da ne opisujem...kod mene grčevi i bolovi postojali i ranije...e, sada je nešto drugo..najvažnije da je na UZV sve tamo gde treba...jeste, širi se uterus, i to je uzrok bolova...

Mene samo zanima kada će doći vreme, da kao ostale trudnice normalno se krećem, ne znam kako kod tebe..ideš li još na posao..ali, ja sam potpuno neupotrebljiva..fizički...čas se pridignem, čas ne mogu da gledam...
Prepala sam se npr. što od kada sam ušla u 7.nedelju/od pre dva dana/ odjednom, nestali apsolutno svi simptomi, ma, kao da nisam trudna,....i onda krenuo crvić, zato danas bila da ponovim betu...zbog straha...normalno, strh i dalje...sa pitanjem gde su?jel, sve na mestu?Ali, lepo nam kaže BMW...ajd, da probamo da se opustimo.....
Ja sam se izbezumila kada sam pročitala na Ringeraji tako neke simptome..i sve više mislim da sam ih i dozvala iz glave...stvarno nisam sklona tome, ali ovo je ipak posebno stanje.
Eh, sve će biti ok, još koju nedeljicu da prebacimo!

Inače, total sam beskorisna..ništa i ne radim..............a večito umorna.............
Ajd, kao sada ja te nešto ohrabrujem, a labilna sam do beskraja!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bebko 29/6/2009, 18:21

Kristina,samo pozitivno... srca
molitva da sve bude u redu.
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 29/6/2009, 19:35

Lily ::..najvažnije da je na UZV sve tamo gde treba..

Ma ja sam se zato i ufrcila, sto se na UZV nista ne vidi... kazu rano je... da li je?
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 29/6/2009, 19:41

Jeste!Pa, imaš samo meškić, zar ne?
meni je Olga rekla da je to kao "vazduh"malo, trećina nokta malog, ženskog..tako je bilo na dan ET!

Kažem ti, srčana radnja kod mene tek 4.jula po onom ivf calculatoru, i oko 8mm "nešto" Shocked
Ti kasniš bar 5-6 dana?Tako?
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 29/6/2009, 19:53

Ma nisu mi rekli ni da se vidi meskic, nista. Da su bar rekli da se nesto vidi ja bih se smirila. A mozda nisu hteli ni da gledaju tako rano? 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 29/6/2009, 20:12

Tri nedelje od et-a je prvi uz na kom bi trebalo da se vidi bar gestacijski mesak,ali ne mora da znaci,sve zavisi kada se embrion zakacio za zid materice.On moze i do 6 dana da kruzi u materici pre nego se impementira
Moja snaja je 01.05. imala poslednji menzis,otisla na uz 23.06 i video se plod velicine svega 1.7mm.Ona je sada u 9 nedelji,tako da Lily,ne verujem da ce plod da dostigne 8mm kada budes isla na uz.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 29/6/2009, 20:29

htedoh reci 1.7cm,tako da moze da bude 8mm.
Sada sam pitala snaju da li je boli stomak,i ona mi rece da joj je dr rekla da se od progesterona ulenje creva...nema redovne stolice i praznjena....i sledi ziganje i probadanje .
Eto dr House resio problem probadanja i ziganja radost
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 29/6/2009, 22:57

Ne znam sta da ti kazem, u ovom momentu je sve bez smisla, jer je glupo reci da se ne sekiras. Probaj da se ne nerviras koliko mozes, da se moze videti tako rano rekli bi ti.
Kad su ti zakazali redovni UZ? smiledraw
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od maša 29/6/2009, 22:59

Ma bez panike oko bolova zenske, mene ubija non stop, malo sirenje materice,malo lenja crevca i to je to!!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 30/6/2009, 13:05

Kristi, kako je danas?
Betu nisi vadila u nedelju?

Sto se tice bola i moguce vanmatericne...ako je VM (pu,pu), bol nastaje od rupture jajovoda, ali za rupturu plod mora biti znatno stariji/veci a beta je u takvim slucajevima jako visoka.
Tvoja beta bi u nedelju bila nesto preko hiljadu (zavisi kako se duplala, da li na 48 ili 72 h).
A beta od hiljadu je neka granica kad moze u nekim slucajevima da se nazre mesak. Dakle, ipak je jos uvek rano.

Drzim najvece fige! ljubav molitva
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 30/6/2009, 13:52

a beta je u takvim slucajevima jako visoka.
affraid

Ma, kakva VM, ima da bude sve ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tako?Tako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

d bb vv x naočare naočare naočare g radost radost radost konfete
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 30/6/2009, 14:13

Hvala vam puno, nemate pojma koliko mi znacite. Ja sam danas super, nista me ne boli, ponovo fit i puna energije. Malo sam se danas smirila posto sam porazmislila i ubedila sebe da bi Goca verovatno trazila ponavljanje bete i ponovni pregled da sumnja na vanmatericnu. Ma valjda ce ipak sve biti ok. Betu nisam ponovo vadila jer me je zeznuo muz, rekao je da ce ici samnom malo kasnije, malo kasnije... i ona je bilo kasno. Mozda cu posle da se bocnem, ako budem isla da otvorim bolovanje ili je necu ni vaditi, nego cu nekako izdrzati do vikenda pa na UZV. love
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 30/6/2009, 16:09

Samo ti odmaraj do UZ-a.Ako ti Gocilda nije trazila da ponovis betu, bolje popij kafu u nekoj basti za tu kintu Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 30/6/2009, 18:02

orline ::Samo ti odmaraj do UZ-a.Ako ti Gocilda nije trazila da ponovis betu, bolje popij kafu u nekoj basti za tu kintu Very Happy
 Popila Very Happy 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 30/6/2009, 21:55

Super sto ne boli vise! Very Happy
Eto, krajem nedelje cemo i tebe da prebrinemo, kao i Riki! igra
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Jelence 1/7/2009, 22:09

Kristina molim te izvini nisam stigla ranije i zelim ti skolsku trudnocu srca
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 1/7/2009, 22:20

Jelence ::Kristina molim te izvini nisam stigla ranije i zelim ti skolsku trudnocu srca
ljubav 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 2/7/2009, 00:42

pepita:


Meni se s betom 1600 nije vidjelo ništa. Jedan ginekolog tvrdio da se mora vidjeti. Drugi mi je čestitao na trudnoći i poslao me kući pa da dođem za tjedan dana kad bude srčeko kucalo. Tako je i bilo Very Happy



http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=68660&start=50&sid=209ef26c3ffba228ff596eabe8fc816a
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 2/7/2009, 11:13

Nabla ti si stvarno queen , ne znam kako da ti vratim za svu nesebicnu podrsku koju mi pruzas. ljubav love
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 2/7/2009, 11:25

poljubac
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 4 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu