KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

+24
black magic woman
Gala
nadalina
rikikiki
Expectant
Orline
Anuska
maša
HappyGirl
tuli
maus
bebko
gloria2
Sami
bokica
Kata
vremejezabebe
nabla
natalija
nevena50
tanja68
Lily
Struzzo
kristina33
28 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 4/7/2009, 12:34

Nemam reči...užasno mi je žao!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 4/7/2009, 12:44

Oh moja mala Tince....
Koja je to verovatnoca da ce bas tamo da se smesti...
Tince nasa.....
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od maša 4/7/2009, 12:49

e jebem ga bas!!!! Ja imala istu ali meni su simptomi skroz drugaciji bila pa sam bas bila ubedjena da kod tebe nije to. Zao mi je jako...
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od tanja68 4/7/2009, 12:55

E sta reci? Zao mi je i znam kako ti je jer sam isto to prosla Crying or Very sad .
U svemu tome mislim da je ipak sreca sto si u BG i sto ce ti raditi laparaskopiju jer koliko ja znam u tom slicaju se jajovod ne odstranjuje a meni su ovde radili klasicnu operaciju i naravno sad nemam jajovod. JBG
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 4/7/2009, 13:46

U ponedeljak ujutro sam u Frontu. Molim vas ako neko zna da mi kaze sta sve treba da ponesem i koliko dana se ostaje u bolnici. Hvala vam.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od tanja68 4/7/2009, 13:51

Nista ti posebno ne treba, spavacica, papuce, stvari za licnu higijenu. Ne smes pre operacije da jedes nista tako da mislim da ce ti sigurno to raditi u utorak jer se uvek prima dan pre u bolnicu. Posle operacije isto nista ne mozes da jedes dan dva... ma nije to tako strasno fizicki samo znas i sama ...
Ne znam koliko se ostaje kada se radi laparaskopski jer je meni radjeno klasicno ali sigurno je krace nego sto sam ja bila... mislim da je bilo kod mene 7 dana.
Srecno i nemoj da se plasis nema razloga.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 4/7/2009, 14:26

Jao, kristina...Strasno mi je zao, nemam reci. Stvarno. Ako nije goca postavila sumnju UZ-om na vanmatericnu, nemoj unapred da panicis, da ne bude neka biohemijska trudnoca. Drzim ti fige da sve bude OK. Javi nam betu, pls
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 4/7/2009, 14:44

Draga,nemam reci da ti kazem koliko mi je zao.Isto sam prosla,bila sam u Frontu na laparoskopiji,ostajes svega tri dana.Bar sam ja tako ostala,a bila sam hitan slucaj,odmah po prijemu su me operisali,drugi dan oporavak i vec te treceg dana pustaju.
Nemoj da sesikiras,vazno je da prodje sve ok,bice ponovo trudnoce jednog dana...one prave.Ja recimo nisam imala nikakve simptome vanmatericne,beta mi se lepo duplala,nikakvih bolova u stomaku,tek kad je krenulo krvarenje...pa ni tada nisu bili sigurni da je vanmatericne,dok me nisu primili u Front.
To je bilo pre dve godine,ne mogu da kazem da ne zalim za tom prvom,jedinom trudnocom,ali svakoga dana hvalim Boga zato sto mi je spasao zivot...jer meni je vec pocela krv da se izliva u stomak i jajovod pred samom rupturom.Kada sam sve presabrala,zal,bol za izgubljenom trudnocom...prevagnuo je moj zivot,jer bice jos novih pokusaja i naravno ne odustajemo dok ne uspemo.
Ne vracam se na taj dogadjaj i ne pitam zasto bas meni( a verovatnoca 1-2%),nego guram dalje.To i tebi zelim,da nam se sto pre vratis,ponovo vesela i spremna za nove bitke iz koje ces jednog dana izaci kao pobednik.
Ljubim te i molim se za tebe.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Anuska 4/7/2009, 14:55

Kristina, mnogo mi je zao. Nije fer, znam, nikad nije...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od maša 4/7/2009, 15:55

Ne mora da znaci da ce te operisati, moja vanmatericna je otisla sama po sebi. Zaglavilo se u jajovodu, tu je raslo, raslo, ali na kraju i uginulo (tzv.tubarni abortus) i sve je izaslo samo vani. A spremili su me za salu, sve pripreme su bile odradjene, cak su mi i kateter stavili i doca je resio da me jos jedanput pogleda UZ pre sale, tada je i video da je krenulo samo po sebi. Inace, na laparaskopiji se ostaje dva dana u bolnici, danas prijem, sutra operacija i prekosutra kuci. Nista strasno, veruj mi, istog dana si na nogama i moze se u lagane setnje. Mislimo na tebe, ostavi nekoj od nas br.mobilnog da znamo kako si. Ljubim te puno
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Expectant 4/7/2009, 20:11

Kristina, jako mi je zao.

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od andro-gen 4/7/2009, 22:39

uj...
da se barem i bol može podijeliti ko kikiriki, sve bih ti pojeo.
andro-gen
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 56
Location : Zagreb
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od rikikiki 4/7/2009, 23:02

Kristina, strašno mi je žao .... drži se tuga tuga
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bokica 4/7/2009, 23:13

Kristina, mnogo mi je zao.
Suvisno je bilo sta da ti kazem. Crying or Very sad Crying or Very sad
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 4/7/2009, 23:17

...ali, mislimo na tebe.... zagrljaj
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 4/7/2009, 23:21

Kris, jesi dobila nalaz bete?

Ljubimo te puno!!!!!!!!!!!!!!!!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od vremejezabebe 4/7/2009, 23:21

naravno da mislimo ,nemam sta reci

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 5/7/2009, 05:09

Kristina, draga, moraš da znaš, da će sve ovo jednog dana biti samo prošlost, vidiš i sama da se događalo i drugima, pa se ide dalje, a sada ima devojaka koje su trudne ili već imaju bebicu, odavno.......Jednostavno, nema ti druge, hrabro sutra!!!

Kada si dobila prvi diklofen injekciju i kada si rekla da se ništa nije videlo na UZV...to je bila čini mi se 5-6nedelja, zar tada nije trebao-morao da se vidi bar ili samo mešak...jer, embrion se nije mogao videti, ali meštak je morao biti u uterusu...I, to je moralo da se konstatuje, bez obzira što nema detekcije embriona...znalo bi se da li su na mestu, gde treba..........meni to zvuči logično, možda nisam u pravu....

i, nešto premotavam....još.........

I, nije mi jasno kako si videla 3 embriona, pre transfera?Oni se ne vide na UZV... kada se ubace unutra...

...vidiš, možda i nećeš morati na laparo....ako može kao samo da izađe..ili je krenulo....
I, ti bolovi...svih ovih dana......pa injekcije...........ne znam...

Ajd, nemoj samo da se plašiš....prebrodi ovo, pa na odmor od svega.....ti si mlada i ne treba sada biti zatočenik non-stop...a posle, polako....
Ne znam...šta da ti kažem.. tvoja neizmerna tuga se baš oseća...i teško da neka od nas može da učini da bude manja, koliko god to mi želele......
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bebko 5/7/2009, 10:42

o neee...zasto?...
Nemam reci utehe...
Mnogo,mnogo mi je zao... Crying or Very sad
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od tanja68 5/7/2009, 19:41

KRISTINA nemoj da se plasis sve to bude i prodje. Ajde drzi se ljubav
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od anibla 5/7/2009, 21:10

Kristina, jako mi je zao.Zivot je ponekad tako grub-iz najvece radosti baci te u najvecu tugu.Saosecamo s tobom. Moras izdrzati,najtezi je prvi "udarac",posle ce vec biti lakse.
anibla
anibla

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Struzzo 5/7/2009, 23:07

Bas mi je zao... No
Znam da malo toga te moze sad utesiti...ali znam takodje, da ce i ovo da prodje i da mora i da ce biti bolje.
Ljubim te i mislim na tebe!
c
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Expectant 5/7/2009, 23:22

Kristina c

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 6/7/2009, 09:53

Kristina, mislimo danas na tebe... ff
Da sve prodje u najboljem redu molitva molitva molitva
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 6/7/2009, 11:10

molitva molitva molitva

Ljubimo te!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 6 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu