RIKIKIKI - Beta or not to be

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Empty Re: RIKIKIKI - Beta or not to be

Počalji od Struzzo taj 2/10/2009, 20:29

Vivian...ime jedne od meni najdrazih glumica, pogotovo u filmu "Tramvaj zvani zelja"...Divno ime!!!!! beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 612963
beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 8326
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 44
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Empty Re: RIKIKIKI - Beta or not to be

Počalji od dejna taj 3/10/2009, 08:23

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 466526 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 8326
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 3/10/2009, 10:12

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 522523 za Vivian
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 47
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 4/10/2009, 07:03

rikikiki :: .... zbilja uživam!
beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 805311 Što je lepo čitati tvoj post. beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 517798 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 853197 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 936740 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 725654 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 595783 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 900131 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 729680 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 98473 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 85613 Vivian pusa za tebe beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 766699

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13581
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 4/10/2009, 18:06

Vivian, kako divno ime beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 275568
pusa za tebe i tvoju mamu beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 582639 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 582639
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 13/10/2009, 22:57

Kako je mala Vivian Kikiriki Androgenovic beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 196545
Jel zahladnelo u Zagrebu kao ovdje pa ste se ususkali pod cebence uz knjigicu beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 14/10/2009, 08:27

u zagrebu smrzotinja prve kategorije. cici je šutabeba i stalno se/je po trbušetinici gladi. pod ćebencetom nema više mjesta. a čovjek više ne može slučajno ni zahrkat kako dolikuje.
grozno.
sad su počele spike: ja bih ptičjeg mlijeka, malo zmijskog znoja, kavijara od sjevernomorskog lososa, JER CICULJICA TO TRAŽI!!!!
aj ti budi andro-gen onda :-(((
andro-gen
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 51
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 24/10/2009, 12:23

Samo malo da virnem sta rade ovi Zagrepcani, nema ih ni od korova. Griju se pod cebetom i uzivaju. Nadje li se mjesta pod tim cebencetom i za tajka?
beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rikikiki taj 3/11/2009, 10:37

Djevojčice, beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 582639 svima!

Kod nas hladno, pada kiša, puuuuše ... ma bljak, a ja svako jutro moram na vađenje krvi, dobila sam par pretraga pa sam s time kenula. U četvrtak smo bili na UZV.
Curka nam je malčice buckasta (25 tj., duga je oko 34 cm a teška 800 grama, dok je prema tablicama za te tjedne normalno 500-600 grama). Dr. kaže da je kilaža (tj.gramaža) OK beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 806276 !

Imam malo premalo plodne vode, ništa zabrinjavajuće za sad, pa moram piti puuuno tekućine kroz dan (što ja zaista nisam, jer mi se voda i sokovi gade) pa od neki dan dnevno kuham 2 litre čaja i to popijem kroz dan uz još neku kavicu, jogurt, šumeći magnezij i slično. Dobila sam i neke pretrage za odraditi: OGTT, urinolulturu, kompletnu krvnu sliku, štitnjaču, vitamin B12 i folate.
Jučer mi se gospodična malo umirila, a jutros je uopće nisam osjetila pa me uhvatila panika, a kako sam bila u blizini svoje soc.ginekologice, svratila sam do nje da mi posluša srčeko i sve se lijepo čulo ... i srčeko i pupčana vrpca i arterija. Sve je OK i meni je odmah lakše. Dr. mi je rekla da svakako dođem svaki puta kad me uhvati strah jer ta tjeskoba i strah koji osjetim nije dobar za bebu, a njoj nije problem odvojiti 5 minuta da me pogleda. Baš je zlatna!
Dobila sam do sada sveukupno 4 kg, skroz sam zadovoljna beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin , samo da i do kraja uspijem održati dobru kilažu!

Vidim da mi je muž stavio avatar beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 !

Eh, da, skoro sam zaboravila ..... Vivian vas sve pozdravlja i nada se da će imati puuuno malih prijatelja s Kutka beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 275568
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 3/11/2009, 10:42

Vivian napredna curo, 800gr beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 729680 Bravo za svu opremu. Avatari su vam sjajni, slatko se ismejah beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_lol

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13581
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 3/11/2009, 12:14

Bravo za naprednu curicu!!! Nemoj se bojati kad je nema, ja sam primetila da se jako umiri kada ne pijem dovoljno tecnosti i kada ne idem redovno u wc. Valjda nema gde da mrda tada. Moras piti puno tecnosti, i ja imam problem da se ne setim da ista popijem ali sam taj problem resila tako sto se ne odvajam od male flasice sa vodom, uvek mi je pri ruci i nalivam se. Znaj da i kolicina plodove vode zavisi od kolicine tecnosti koju si popila, prema tome, flasicu kraj sebe i ziveli!!!p.s. super za kilazu, mada budi oprezna, ume sada vaga naglo da pokaze i malo vise kilica, ja se prosto pitam gde su mi stale moje kile, ne delujem da sam dodala vise od 5 ali vaga kaze malo drugacije....ljubimo vas
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anuska taj 3/11/2009, 18:18

Vivian buckica a mama manekenka, eh, kombinacije sreca Bolje tako nego obrnuto?
Ali, vode, vode i ciste vode moras piti... Manje caja i kafice, i oni deluju diuretski pa i ono sto popijes potrci napolje.
Sad ja tu kao nesto popujem, ali samo zelim dobro, naravno love

Veliki poljubac za malu porodicu Kikiriki - Androgenovic ljubav
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 3/11/2009, 22:20

Anuska ::Vivian buckica a mama manekenka, eh, kombinacije sreca

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 275568
Veeliki poljubac Vivian... Ljubim vas puno iz sneznog BG. beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 6/11/2009, 09:09

rikikiki ::Vidim da mi je muž stavio avatar beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 !

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
I ovaj moj kad bi se ovde registrovao, zakitio bi me ko zna kakvim avatarom... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
I ovako mi zeza da sam na ovom "mom forumu" Stronza, a ne Struzzo...( kaze: "bar si iskrena") v ...Ma, kad mu zagrmim kao u Linei c
Dragi, puno pozdrava i poljubaca, pogotovo Vivian... d
Struzzo
Struzzo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/11/2009, 16:17

Struzzo ::
I ovako mi zeza da sam na ovom "mom forumu" Stronza, a ne Struzzo...

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938 Sorry, riki na OT

Kad cete vas dvoje na pljeskavicu? Tek sa Vivian beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 181350
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 12/11/2009, 09:01

Popadići beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_wink beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_razz Pozz!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 16/11/2009, 03:36

uargh... selimo se pa smo malo okupirani nekim drugim stvarima. cici se ne deblja baš nešto, a bepče neko napredno. kao da mu nisam tata. a možda i jesam.
po mojoj računici, sad će i nabla u blaženo stanje. nisam čitao postove pa lupam. možda je i obznanila štogod. cici se pravi nepokretna. eksponira trbušetinicu samo tako. a mala, nemaš je što vidjet. veća joj guzica od trbuha.
za sada sve normalno, osim jednog nenormalno velikog pusoljuba svim curama.
hajd, da ne nabrajam sada redoslijedom...
odozada prema vrhu ili kako god :-)))
andro-gen
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 16/11/2009, 10:32

beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
Sa neodoljivom dozom humora, kao i uvijek beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_lol
Lepo za novosti, nek je sa srecom useljenje, nadamo se da je u lepsi stan beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin
veća joj guzica od trbuha.
A tebi jezik od glave beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 510326 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 635297 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 805311
Slusaj ti, Y hromozomu jedan, ne diraj nam trudnicu beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_razz
A za, nablu, mozda si i u pravu, nema je, nema, i onda nas mozda i iznenadi. A mi sve kao- posao je u pitanju beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nena beba taj 16/11/2009, 12:45

orline ::beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol

A za, nablu, mozda si i u pravu, nema je, nema, i onda nas mozda i iznenadi. A mi sve kao- posao je u pitanju beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin

pa ja to nedeljama vec pisem... sumnjiva je sumnjiva... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 16/11/2009, 22:49

orline ::
veća joj guzica od trbuha.
A tebi jezik od glave beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 510326 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 635297 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 805311

Hihihi... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol E, tato Andro, nasao si crkvu u kojoj ces da se molis... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_wink
Pozdrav Vivian koja raste li raste, ma kako to vama izgledalo spolja... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 576626
P.S. Sto se tice Nable, cudno mi je da nesto tako lepo i veliko krije od nas... beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 279933
Struzzo
Struzzo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 17/11/2009, 23:33

orline ::beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Lol
...A tebi jezik od glave beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 510326 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 635297 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 805311
beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin

a nije baš. cici mi se ruga da sam glavonja i da će joj biti kukulele kad prilegne na onaj bolnički ligenštul, a mala glavičicu ima na tatu. dakle, ako cici ne zakukumavči, ja nisam tata.

uvijek sam imao pet iz logike i matematike.

nego... gdje bih s jezikom koji mi ne stane u glavu? u kravatu ga svezao i vekericu okačio o njega?
cici danas opet sve pomela u kuhinji. slučajno sam duplu porciju griza joj skuhao. ne da je polizala tanjur, nego je skinula i boju sa njega.
nekaneka, sljedeći mjesec ona kuha špagete pa će vidjet.
nekako me čudno gleda u zadnje vrijeme. ne znam zašto, no sve mi češće pada napamet onaj vic o kanibalima ovih dana...
andro-gen
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 20/11/2009, 08:09

uvijek sam imao pet iz logike i matematike.

A, jel te? beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_wink
Pa, da proverimo mi to( sorry, ruskaja sindrom...stečeni beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_razz ), a da skokneš do DM-a beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_wink i iznenadiš mama Riki, tako što ćeš joj kupiti(kod nas više od duplo jeftinije, no u apotekama, verovatno i kod vas) nešto što će joj trebati baš za porođaj??!Ha?Pitaj, pitaj, šta je to:....5 u pakovanju, sa tufnicama, cvetićima, pufnicama, u roze, lila, kivi boji... ??a ne mora da se beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 569209 beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_wink
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anuska taj 20/11/2009, 14:02

Tata Andro, bice da si od iste fele kao i moj muzic... te bi i meni bilo bolje da bude curica, one su bar manje glavate Razz A sta god da je, mora da bude glavato jer ceu suprotnom traziti DNK i ostale analize, hehehe
Moja svekrva dvojicu rodila, i kaze da su izletali a ne radjali se, jer samo kad glava nekako izadje, onda za ostalo nije bilo problema, pa je s drugim, poucena iskustvom, govorila ginekologu: Hvatajte ga!!!  b

osmeh srce
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/11/2009, 19:12

Cek, cek, jel' to na ovom forumu velika glava zastitni znak beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 Icon_biggrin
Bogami i moje ce da bude mashala, sto zbog tate, a sto, bogami i zbog mene beta - RIKIKIKI - Beta or not to be - Page 9 404938
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 22/11/2009, 01:34

evo, pitanje mi jedno davno na um padne: gdje prespravat u bg ne preskupo, jer bih došao u bg napraviti spermiogram. eto.... nisam bez nade nikad pa ni sade.
može i na pp.
thx
andro-gen
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu