RIKIKIKI - Beta or not to be

Strana 6 od 17 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: RIKIKIKI - Beta or not to be

Počalji od nabla taj 30/7/2009, 22:17

nablče ce zato imati ledja Very Happy

urnebesan ti onaj klip lol!
nekako se uvek potrefi da nablonja ne pogodi moj ukus, pa ga uvek docekam s pitanjem "a nije bilo..?" Embarassed Very Happy

Kategorican je u stavu da gore od sadasnjeg stanje ne moze biti  b

We shall see f

ljubi Riki i cicče! love
nabla

Broj poruka : 2658
Datum upisa : 17.03.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 31/7/2009, 07:41

evo, nešto me uhvatilo aploudanje.
da upoznam komade sa kutka:
moje ime je cic:
polubepče staro 11 sedmica:

http://www.youtube.com/watch?v=O9-pvNQVxCM

nego, ne vidim najbolje. ono što nateže je pupkovina ili je na tatu?
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 49
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 31/7/2009, 09:42

...hmm..meni se čini da je , ipak, pupkovina Wink
kada će biti prvi UZV screening?Uključujući i premeravanje do tašte i natrag Wink hajde, javite koliko je vremenski trajao taj UZV pregled, pls!

...u vezi hrane,izgleda da sam zadovoljila početnu pohlepu , pod izgovorom-trudna sam, pa se malo smirila...nisam nešto izbirljiva, svakako moram 2 puta doručkovati i 2 puta večerati Shocked
U početku preneli virus , još iz R, pa sam i ovde nastavila da uništavam Kit-kat čokoldice, ali sada se smirila, tj. baš ništa od čokolada ni ne poželim...Već 2 dana pregovaram sa sobom: sladoled Nirvana-DA ili NE!Jer, grehota dodavati te masnoće i kalorije, pored tolikog voća...eh, šta ću uveče misliti..ni sama ne znam...
Lman bi da me otalja čestim picama,uveče posebno, ali ni tu više nisam kandidat, kao ranije...pa me navlači sa tzv.nelipidnim nadevom:pileća prsa, pečurke, malo brokolice(malo predhodno blanširane) sa komadićima mandarine..Probajte, meni je ok, a dođe zdravo...
..stomačić...uh, tu je ..meni sve izgeda kao da sam već u 4.mesecu affraid stalno se pravdam da je to od mnogo tečnosti Embarassed Ipak, sigurna sam u jedno: osećam da je deo ispod pupka nekako tvrd, čvrst Shocked

Iz dana u dan postajem fizički aktivnija, fala bogu, pa se nadam da će to nastaviti da se formira kako treba...Već su pale kritike..da sam debela...Ej, ostaneš trudan jednom u životu, a celog žvita si twigica, i eto ti surovih komentara...nema smisla...Hmm...Žena ne može da se opusti ..ni u trudnoći....hmm... Rolling Eyes

Naši klinci će biti februarska dečica,yes, generacija!!!

....Oboje smo još 100god. ranije kao želeli jedan pol-neću reći koji Wink a ovih dana, (kako neverovatna sinhronizacija misli i želja između nas...šta li je to..)kao da odjednom želimo bebu drugog pola..bezveze, ali eto...mašta...kao deca...a koja treba tek da podižu dete...
Juče, kada sam izgleda ja malo podigla glavu, pala i dalekosežna diskusija..o vanastavnim aktivnostima našeg deteta, ej, bre....švrćnuli ......ali, kao da sada počinjemo da pričamo o detetu, pazi, neisam rekla bebi, već "detetu...hahah..do sada, zbog tog mog nikakvog stanja, sve je bilo bljak, napor...tako da su to nove dimenzije u

Poslednji put izmenio Lily dana 1/8/2009, 05:09, izmenio ukupno 2 puta
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 31/7/2009, 09:45

..u našim malim životima...

ps. nešto mi se dešava na forumu...čitavo jutro...blokira,..koči... Shocked jedva poslah predhodni post...
Pozz Very Happy
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 31/7/2009, 15:45

andro-gen ::
da upoznam komade sa kutka:
moje ime je cic:
polubepče staro 11 sedmica:

http://www.youtube.com/watch?v=O9-pvNQVxCM

Drago mi je Cic, pocastvovana sam nasim poznanstvom as
Moram da uputim tog "polugospodina" sto ces ga zvati tata a ne polutata, da te ne ubjedjuje ni slucajno da si ti polubebce... Razz
Ne vjeruj mu, nikako, ti si jedna prava beba...Jedna jedinstvena...
I pozdravi puno mamu, tj. ti je sutni nogicom iznutra, a ona ce te cuti kako joj se obracas.To ce ispocetka biti samo dok spava, a kasnije i na javi...za koju nedjelju...
Do sledeceg vidjenja, dragi nas Cice...
Tvoje forumske tete osmeh srce
Orline

Broj poruka : 11715
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 4/8/2009, 11:43

Sva se najezih... srca
...ne mogu da objasnim...kad gledam naseg cic-a, kao da gledam neko svetsko cudo! Lupam...nisam pri sebi! Ali definitivno imam drugaciji osecaj nego kad gledam neko tudje bebce! Very Happy
ostavlja bez texta....
nabla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 8/8/2009, 17:05

nabla ::Sva se najezih... srca
...ne mogu da objasnim...kad gledam naseg cic-a, kao da gledam neko svetsko cudo! Lupam...nisam pri sebi! Ali definitivno imam drugaciji osecaj nego kad gledam neko tudje bebce! Very Happy
ostavlja bez texta....

nadam(o) se da ćeš uskoro sjediti sa cicom i cicijem dok nablonja i ja raspredamo neke važne stvari. vi vodite, mi zovemo&častimo :-))
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 8/8/2009, 23:24

ljubav ljubav ljubav
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 9/8/2009, 18:13

uh, zaboravih na orline... v
mogl(a/i) bi se pridružit.
ha?
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 10/8/2009, 11:50

Nije ti losa ideja zbunjen
lol!
Jel' to cijelih 12 sedmica iza vas? Very Happy
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 10/8/2009, 12:12

orline ::Nije ti losa ideja zbunjen
lol!
Jel' to cijelih 12 sedmica iza vas? Very Happy

a tu negdje, +- nešto. ni sami ne znamo točan dan po čemu se što broji pa se mijenjao due date ovisno o začeću, transferu, ali i o tašti, poslednjoj m i ostalim nedragim stvarima... jedno vrijeme brojali jedno pa onda drugo, stiže mail da smo treće, pojma više nemam. trenutno sam u autosedalicama, kinderbetima, kolicima, didaktičkim igračkama i sličnostima. sad ne zbrajam dane, nego eure...
:-))
ups

:-((
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 12/8/2009, 00:50

A jeste dogovorili vrtic, osnovnu i srednju skolu i fakultet? Razz

nablonja i ja smo ceo taj film izrezirali ohooooo. Valjda se zato ovaj nas mali uplasio, pa je malo zastao da porazmisli- vredi li se kod nas ugnjezditi lol!

Odlucili smo da usporimo i da idemo korak po korak....za sada je nablonja pokupovao sve crtaće i stripove na koje je naisao....da bar u tom segmentu budemo spremni  b

Nego, kako je Riki, kako mucnine?
Kako ti? Svestan li si, onako pravo?

Ljub srcasti poljupci
nabla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 12/8/2009, 10:02

nabla ::A jeste dogovorili vrtic, osnovnu i srednju skolu i fakultet? Razz

nablonja i ja smo ceo taj film izrezirali ohooooo. Valjda se zato ovaj nas mali uplasio, pa je malo zastao da porazmisli- vredi li se kod nas ugnjezditi lol!

Odlucili smo da usporimo i da idemo korak po korak....za sada je nablonja pokupovao sve crtaće i stripove na koje je naisao....da bar u tom segmentu budemo spremni  b

Nego, kako je Riki, kako mucnine?
Kako ti? Svestan li si, onako pravo?

Ljub srcasti poljupci

haj nabla,
naravno da sam predvidio putanju, ali neću biti glasan da se u prvom redu cicče na uplaši, a u zadnjem redu - cici. imat će sjajnog mentora, upravo onakvog kakav je meni trebao, a nisam ga imao.

i nekako si mislim -ova druženja na forumima, silno vrijeme za proučavanje nepoznate materije i to sve, to je cijena koja se jednostavno mora platiti da dobiješ ono čemu težiš. sve je to vaga, akcija i reakcija, teza i antiteza i sigurno ima negdje nešto što nas čeka u životu a da je te veličine, ali suprotnog predznaka.

i nekako me pere filing da bi nablče moglo obznaniti kapitulaciju i nagovijestiti dolazak tamo negdje u trećoj trijadi novembra. dao bog da griješim u matematici i pojavi se prije...
oprosti, nisam čitao tvoje postove i ne znam u kojoj si fazi, ali čim sam vidio da si tu, pohitao sam napisati, jer možda negdje ideš :-)) pa da se javim...

cici isto tako razmišlja kao i ti - da se ekipa ciceva prepadala kad je vidjela što ih čeka i jednostavno su objavil protubetni rat. ruku na srce, dobivali su ga, no jedan je popustio. što se tiče crtaća i sl. i ja sam to skupio. donijet ću na hardu pa ćemo se nablonja i ja veselit tekućim stvarima dok se to presnimava i dok se mijenjamo, a ti ćeš slušat kako govori zaratust...khm...ovaj...riki.
imam miki mausa onog prvog - s parobrodom, iz 193x, a tu su i ostali (teletabisi, tom i jerry, čak i gusztav). a da ne pričam i o alan fordu koji doživljava ne znam ni sam koje reizdanje, ali ovaj put samo originalnih prvih 75 epizoda.
što se tiče cicija aka rikija, malo joj je slabo. trenutno je na moru i vjerujem da bi joj puno gore bilo (a i meni) da je ovdje. sigurno je to na psihičkoj bazi. našao sam na netu žensku trbuščad sa 13 sedmica trudnoće i to je to, kao i kod nje. to ju je jako interesiralo. nekako mi se čini ova trudnoća - školska. sve si nešto misim - sad će ona svoje majčinstvo urbi et orbi, svima pod nos oblačenjem majica koje potenciraju trbuh, tj nimalo ga ni ne skrivaju i sl.
samo, jede previše tableta. dapače, mislim da se njima hrani, a to pak uzrokuje stolicu koja i nije baš najmekša. ništa posebno još joj se ne jede osim junk food-a.
inače, još se bavim arhitekturom, dizajnom interijera, skupljanjem didaktičkih igračaka, downloadanjem koječega i svim onim čime se bave mladi.
a i sam sam mlad (kao rosa u podne).
dogovorili smo Vrtić (kojih 100m), osnovna škola je na pedalj, srednja ili college... u biti college ili srednja... ne znam kako će se to tada zvati. vidjet ćemo na koga će se uvrgnuti.

do krigle mb somewhere in bg...
ljubav
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 19/8/2009, 00:25

De ste andro-gino-pedijatrijo? Sta se desava kod vas? osmeh srce
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 19/8/2009, 01:30

andro-gen :: imat će sjajnog mentora,

U to ni malo ne sumnjam! lol!

andro-gen ::i nekako me pere filing da bi nablče moglo obznaniti kapitulaciju i nagovijestiti dolazak tamo negdje u trećoj trijadi novembra. dao bog da griješim u matematici i pojavi se prije...
U ovo pamtim, pa ako se ista od toga obistini dobijas titulu "deda Vanga!" lol! I prsten cemo da ti kupimo...  b (ovo je verovatno lokalna aluzija- kod nas su 90-tih sve Tv stanice bile prepuno kojekakvih vraceva, vidovnajka i sl. Very Happy , pa jedan od njih je okretao prsten i vikao "javlja mi se, javlja"  b )

andro-gen ::donijet ću na hardu pa ćemo se nablonja i ja veselit tekućim stvarima dok se to presnimava i dok se mijenjamo, a ti ćeš slušat kako govori zaratust...khm...ovaj...riki.

Jel to planirate skoro na ovu stranu? Very Happy
Ma ja sve planirala, posto je proletos nablonja cesto putovao poslom za Banja Luku, da mu se i ja jednom utrapim pa da jedan dan skoknemo do Zgb., ali ko za vraga sad ga nikako posao ne vodi na tu stranu, a i meni se posao tako namesta da sad opet necu imati vremena za izlete.

imam miki mausa onog prvog - s parobrodom, iz 193x, a tu su i ostali (teletabisi, tom i jerry, čak i gusztav). a da ne pričam i o alan fordu koji doživljava ne znam ni sam koje reizdanje, ali ovaj put samo originalnih prvih 75 epizoda.
Joj sta da ti pricam, kad smo bili u Zgb. orobio je sve trafike i pokupovao sve stripove, a i kad ode u Banja Luku dokupi nove! v Vise ne znam gde to da stavljam, rekla sam da cu da ga izbacim sve za stripovima i crtacima u podrum!
Za sve ove godine zajednickog zivota jedina izvesna imovina su nam knjige i stripovi i DVD-evi! Ni sporet, ni TV, ni kauc.... v

našao sam na netu žensku trbuščad sa 13 sedmica
 b  b  b
joj, tvoji postovi odmaraju! f

Ajd, nasa roso u podne, budi pozdravljen i posalji poljupce ostatku trojca!
srcasti poljupci
nabla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 25/8/2009, 09:52

haj cure,
kratak report samo: riki se odmara punom parom. trbuščić buja. daje si one fragimine od 2500 i sva izgleda ko cjediljka za juhu. sve do nedavno se pikala u području pupka, no kako se voli ona pohvaliti da je tanjušna i da je teško iglom gađati strukić debljine igle, prešla je na pikanje batrlj....hm...nožica.
ALI, sad je sva plava i u kupaćem kostimiću kad hoda plažom kraj mene, ne gledaju nju, nego mene. misle da sam neki sadomazo ili apetitlija.
malo smo putovali ovih dana. to povraćanje nikako da prestane. kao da nosi cijeli samostan u trbuhu, a ne ko svaka normalna cura - dečka ili dva.
eto, opet moj neshvaćeni uraloaltajski smisao za šalu :-(

i onda kad udari po telefonu, samo se štrecnem kad priupita osobu s one strane žice što jede, jer znam da će upravo to poželjeti, da ću se iskidati da joj to nađem i da će upravo to ispovraćati nepunu minutu nakon što isto žvakne.
ne dam joj da zove egzotične zemlje u kojima se egzotična hrana žvakće. i to iz samo meni znanih razloga. nemojte se truditi da me provalite.
grozno.
kilaža joj je ista. ako ovako nastavi, rodit će - samu sebe. jučer smo prešli kojih 500tinjak km pa je umorna od sjedenja na suvozačevom mjestu.
imamo ultrazvuk krajem mjeseca. nabacit ću rezultat i svoj komentar čim doca kaže svoje mišljenje doktor i čim pogledam cd.
cure, uživajte i kisolino svima po (mojem) redu.
usne
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 25/8/2009, 19:17

Andro, uvek sve tako duhovito upakujes! lol!

Sta kaze doca za tolike mucnine? No Trebalo bi da postoje neke tabletice u tom slucaju!?

Liki je iskopala info da trudnice koje imaju mucninu radjaju inteligentnu decu, pa eto bar utehe Very Happy

Zeljno iscekujemo jos po koju slikicu srca

ne dam joj da zove egzotične zemlje u kojima se egzotična hrana žvakće. i to iz samo meni znanih razloga. nemojte se truditi da me provalite.

??? Very Happy
nabla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 25/8/2009, 22:20

De ste, bre androgenovici lol!
Bas lijepo sto si napisao par redaka Wink
A za egzoticnu hranu te ne pitam, samo bih mogla da zamislim kako juris kuskus po Tunisu ( sad mi je to u glavi posto putujem sledece nedelje) lol!
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 25/8/2009, 23:06

orline ::De ste, bre androgenovici lol!
Bas lijepo sto si napisao par redaka Wink
A za egzoticnu hranu te ne pitam, samo bih mogla da zamislim kako juris kuskus po Tunisu ( sad mi je to u glavi posto putujem sledece nedelje) lol!

uuu, vidim ja orline rafalno po kutku puca. zavidim ti na tunisu. i ja nešto gledao, 300 e za 7 dana sa aerodromskom taksom. riki ti neće baš na takva mjesta pa uvijek gledam za jednu osobu. indija, maroko-tunis, bliski stok, turska i to. a još bi mi samo falilo da me probudi u 03:00 i zine kako joj se jedu prepeličja jaja koja je vidjela na national geographicu ili nekom egzotičnom putovanju.
znači, ne čitamo te... ima to nečitanje i svoju pozitivnu stranu.
hajd orline, fsh, lh, gonadotropin, ovarijska insuficijencija i sličnosti su sve izmišljotine.
lijepo s orlinjavcem na egzotiču mjesečinu i nek te ljubi i mazi dok izbrojiš sve zvijezde oku vidljive.
onda smije promjeniti ruku. kad i tu umori, ne mora rukama onda više, al nek slobodno nastavi.

hm... al onda te na kutku nećemo vidjet više.
al dobro, svako zlo za neko dobro.
hm... zaštitni faktor 50, puno vode, malo odjeće, jer ćeš valjda nešto i donijet.

:-)
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 25/8/2009, 23:17

Hahaha, koliko lijepih zelja...Nek se pola obistini. Nego mi zene iz MPO price smo ti blesave, jedino nama ne smeta M na ljetovanju, da bih mogla pretrage raditi prije i poslije  b  b  b

Tako da cu odnijeti faktor 20 (imam ja arapske krvi, ne mi treba veci d )
a donijeti vjerovatno samo desert rose Laughing , ne vjerujem da ovaj kukavni JAT prima cilime u rucni prtljag igra
A orlinjavac ( kako ga samo sklepa izraz, ubicu te) se tako oprema u NG fazonu, da kad ponese svoju foto skalameriju i obuce se propisno za pustinju, pomislice tunuzijanci da su im se francuske legije vratile  b  b  b
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 27/8/2009, 03:06

Riki, dobrodošla kući sreca

Nadam se da će ti te mučnine uskoro nestati! Kaže tata Andro da ti stomak ravan ko daska? Preuveličava li on to (da ne kažem umanjuje)? Very Happy

andro-gen :: riki ti neće baš na takva mjesta pa uvijek gledam za jednu osobu. indija, maroko-tunis, bliski stok, turska i to.
:-)

Vodimo te s nama, kad skupimo pare lol!

Ori:
androgenovici
likeit
nabla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 27/8/2009, 11:12

Riki, tata Andro i mali zvrk,
samo da vam mahnem... ff
Uzivajte u ovom dugom, toplom letu! srca1
Struzzo

Broj poruka : 7040
Godina : 41
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andro-gen taj 27/8/2009, 11:48

Struzzo ::Riki, tata Andro i mali zvrk,
samo da vam mahnem... ff
Uzivajte u ovom dugom, toplom letu! srca1

štrucomaco, ljeto gotovo, meni još nije sinulo da se nešto sprema.
valjda treba nešto zacičati da me opali. u subotu po kolica, vrtić, komodu, i čuda...
mah-mah i tebi.
andro-gen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rikikiki taj 27/8/2009, 13:16

Drage moje tetke ..... zagrljaj
Vidim jada vas moj mužić redovono obavještava o novostima (na svoj način, ali good job )
Dok sam bila na moru, svaki dan smo se čuli pa sam mu govorila kako se koji dan osjećam. Nije ga to previše tangiralo ... čak je mislio da povraćam na "psihičkoj" bazi v. No, kad mi se pridružio vidio je da to i nije baš tako .... čak se malo i zabrinuo. Danas smo 15+5 i imam 60 kg koliko sam imala i na dan transfera. To je dobra strana mučnina i povraćanja. Jedem redovno 3 obroka dnevno od kojih jedan povratim skoro obavezno, no što je najgore uopće ne jedem zdravu hranu ... sve nešto prženo, kruh, tjesteninu i slično. Voće i povrće mi nikako ne "miriše", jedino što mi dobro paše je mliječno ... pogotovo jogurt. Nadam se da će mučnine ubrzo stati tako dase mogu posvetiti zdravijoj prehrani. Mirisi ... to je priča za sebe. Puno toga mi smrdi ... da ne nabrajam. Moram izdvojiti poseban miris koji nikako ne mogu podnijeti ..... miris muške kozmetike ... muški parfemi, losioni poslije brijanja, dezodoransi, kreme, gelovi za tuširanje .... ne znam što ima u tome, ali te mirise ne mogu podnijeti. Ženski i oni neutralni mi uopće ne smetaju. Moj dragi poslije svakog brijanja dobro natopi lice losionom tako da je meni zagarantirana mučnina ako mi se približi taj dan ..... molim vas probajte utjecati na njega, mene ne sluša. Rolling Eyes
Što se tiće trbuščića ..... imam ga i dobro se vidi, ne mogu ga sakriti niti da hoću trudnica, čak se vidi i dok ležim ... strši u zrak radost. Imam i neke slike .. moram samo tatu Andru upregnuti da ih skine na komp i da ih nekako stavi na net da ih možete vidjeti, kao i neke sličice s mora.

U ponedjeljak imamo novi UZV, nadamo se saznati i spol ako će mališan/malašanka biti raspoložen otkriti nam se love !

Pusa svima, od sad ćemo se pisati malo redovitije igra

Nadam se da znate da ste sve u mojim molitvama molitva
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 42
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 27/8/2009, 15:45

Nadam se da znate da ste sve u mojim molitvama molitva
Hvala, riki, divna si love
... no što je najgore uopće ne jedem zdravu hranu
... sve nešto prženo, kruh, tjesteninu i slično.
Pa kad nosis klinca nove generacije, svi se oni tako hrane Laughing
Moram izdvojiti poseban miris koji nikako ne
mogu podnijeti ..... miris muške kozmetike ... muški parfemi, losioni
poslije brijanja, dezodoransi, kreme, gelovi za tuširanje .... ne znam
što ima u tome, ali te mirise ne mogu podnijeti.
Cist testosteron najbolje mirise...U pravu si ti igra
..... molim vas probajte utjecati na njega, mene ne sluša. Rolling Eyes
Andro, od sad samo sapun i voda, nemoj da intervenisemo borba
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content