KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra

+15
brinbili
bebko
MARA
Niki-Kiki
Nekica
Jelence
TetaSneki
maus
nabla
adriatika
maja76
caci
Hitron-Luka
Orline
HappyGirl
19 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od adriatika 15/6/2009, 15:14

Caos zemske,
ne stizem da se javim zbog mlooooooooooogo posla.
Vidim divne vesti. Uraaaaaaaaaaaaaaa smajli angel
Majce bravo za car. lol!
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 15/6/2009, 20:44

maja76 ::A imam ja ovde potencijalnog predavaca koji moze da mi da par dodatnih casova. yes radost
Ma kakvi dodatni casovi, nema potrebe. Ima da GONIS auto samo tako...znas kako:prva druga treca...Bravo za kupovinu kola radost radost radost radost da vas dugo sluze radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od HappyGirl 16/6/2009, 06:36

Jutriška cure Very Happy
Vau kakvi sunny dani.Tri dana tri trudnice as as as Očekujemo i na dalje isti razvoj događaja yes igra igra d x wavecrowd
Brinbili jagodinske rode su čudo Very Happy Baš su brze, tako da očekuj uskoro isporuku yes osmeh srce
Majče al ćeš da voziš majca Very Happy Bravo za kolica, coki mužića zaslužio je likeit
Neka nam danas bude prava užiFancija sreca
Jelenče, Caci... gde ste? Posebna cmokica za vakic usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od caci 16/6/2009, 11:49

Cao cure ff .Juce nismo od jutra imali struju a posle podne sam bila zauzeta.
Moram se pohvaliti kako sam uzivala u Welnesu d .To je pravo cudu i svaka mu cast ko ga izmisli radost .Prvo smo bili u saunu,20 minuta.Ne da smo se dobro preznoili prava uzivancija e aonda ispod tusa pa pravac na masaze.A masaza nemam reči a tek maseri sta da vam pricam Embarassed .Masaza celog tela negde oko 45-50 minuta sa nekim mirisnim uljima to je biloo divno divno lol! .E a posle idemo pravac u gakuzi.I to vam je zene prava uzivancija pa nam tu donjeli vocne koktele a mi zene tracenje,uzivanje smijanje likeit .Tamo u zenskom djelu rade muskarci sve koji od kog lepsi a u muskom djelu rade zene isto tako lepe.Pomislila sam i na vas kutkinje moje,a posebno na sami jer mi ona rekla da malo uzivam i za nju sreca vv vv vv vv vv
Raduju me ovi sunny dani a nase nove trudnica
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 16/6/2009, 21:21

Vala caci neka si uzivala. Vidim mala smekala si frajere Very Happy i hvala ti sto si mislila na nas usne
Brinbili cek da posaljem malo i loznickih roda. Kada se udruze sa jagodinskim pun je pogodak. Evo ih,polecuuuuuuuu roda roda roda roda
Megica je trebala vec stici u BG. Juce je poslala sms da su krenuli. Posto su ih rode docekale, rode su ih i ispratile f
Zna li neko kako je Gogsi? Danas sam mnogo mislila na nju.
A Vakic???? Gde je ona? Bas nedostaje.
Takodje i Terka, Lepa Kata...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 16/6/2009, 21:40

Kad smo vec kod hvalisanja Very Happy Very Happy Very Happy da se malo i ja pohvalim. Danas na Drini bilo organizovano takmicenje u gadjanju vazdusnom puskom. Sneza se OMA PREJAVILA, lako njoj kad barata puskom k`o varjacom. Nagovori i mene...tesko zabu u vodu naterati. I tako puc po puc...bam po bam, Sneza osvojila prvo mesto, nisam ni sumnjala,i veceru, a ja trece mesto i picence radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od Jelence 16/6/2009, 22:53

Nema me par dana aono sve divne vesti,toliko lepe da nemam reci,tako treba,secam se da smo kad je pocela 2009 prognozirale da ce ove godine biti jaaaaako puno trudnica i evo,ostvaruje se.

Nisam imala net ai sve redje se javljam jer je Andrea sunce majkino,zivahna i zahtevna,da sam ja odusevljena.
Toliko mi se svidja sto je takva da joj sve cak i najmanje pitalice objasnjavam.

Svaka druga rec joj je sta je to?i obavezno zapamti odgovor i posle odredjenog vremena ponovi,nasta se ja zaprepastim,ali pticice su cipi,juri ih i redovno pada jer ne gleda kuda ide,ali nista zato samo ustane i kaze mama trrrr,to znaci tresi ruke i idemo dalje,tako da vremena zadruzenje sa nekim drugim osim nje gotovo i danemam i moram vam reci BESKRAJNO uzivam u tome a i u ulozi mame.

Ona je sada velika i samo se doteramo obe i pravac napolje,bez kolica naravno jer smo mi sad veliki i setamo i trcimo sami.

Eto toliko da znate zasto me nema cesce,ali kad stignem sve iscitam i radujem se ili tugujem sa vama.


Ljubac


P.S. Snezo svaka cast,a i tebi misicu na osvojenim nagradama
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od HappyGirl 17/6/2009, 07:41

Jutriška Very Happy
Caci ženo bravo za uživanciju. Super ti je drugarica spremila poklon.Da znaš da ću da je iskopiram i ja to uradim za moju superiška drugaricu. Inače i ja bila u salonu Paul Mitcheel. Šta reći peru ti kosu na stolici gde ti noge podignu pa ležiš, stolica ti masira leđa, polumračno, ako hoćeš može i sveće okolo i masaža glave uz pranje kose. E verujte mi relaksacija neviđena Very Happy Naravno lepa kata me tamo odvela Very Happy Imaju još što šta kao neki spa i idem uskoro na uživanciju.Cene su ok.
Maus queen
Pozdravi mi Snežu i kaži je da je ona kraljiva I a ti II. Ja bi vas na olimpiske igre Very Happy A sve da zahvalite tati i mami. Nažalost mamu nisam imala prilike da upoznam ali tata likeit Kako je prošla večerica Very Happy
E draga ja na svadbi i mlada trudna i kuma i još nekoliko žena...muzika cepa a ja s emislim šta li moja maus sad radi Laughing Razmišljam se kad moje kutanke budu udavale-ženile decu ala će to biti ima haos da napravim yes sa sve maus yes radost radost
Jelence u pravu si zaista smo tako rekle a predivno je što se ostvaruju naše prognoze radost Znači bonbonica je VELIKA cura. Nema kolica, počeo je period ŠTA..., padanje. angel polako postaje VELIKI :aa9:i uči o svetu. Uživajte i coki je u te slatke obraščiće za mene poljubac a kad stigneš napiši još po koju reč o dešavanjima.Milina je čitati srca

Maus slala sam gogsi poruke ali nažalost odgovora nije bilo.Stalno mislim na nju.Možda hitron ima neku info.
Megiša dobor nam došla nazad cvet
Što se tiče lepe kate ...duga je to priča Laughing
Pišemo s eljubim va sve odo na posao ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 17/6/2009, 09:41

Dobro jutro svima!
Taj mali zvrk Andrea...kako bi se ja sa njom ganjala i setala i pentrala po drvecu, brdima...jedva cekam da Ana prohoda pa da krenemo u akciju radost radost radost
HappyGirl ::Razmišljam se kad moje kutanke budu udavale-ženile decu ala će to biti ima haos da napravim yes sa sve maus yes radost radost
Ma zeno cemo napravimo lumperajku igra igra igra igra
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od brinbili 17/6/2009, 10:21

'bar jutar zenske osmeh srce
Ove moje rodice su i vase,od srca roda
Vidim da se vi kutnjakinje bas dobro zabavljate,i treba,zasluzile ste g
...a ja sam ljubomorna...KRECENjE:ffffff: ce mi doci glave Very Happy Sta mislite da se organizijete i dodjete na ispomoc zbunjen,castim prevoz,moze i sokic Laughing
Ljubac za sve usne jurim...ceka me tepih
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 17/6/2009, 12:11

brinbili ::' Sta mislite da se organizijete i dodjete na ispomoc zbunjen,castim prevoz,moze i sokic Laughing
STAAAAAAAAAA???? Nema rucka???? A taman sam resila doci i da zacas sve to sredimo, a bez rucka tesko Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od brinbili 17/6/2009, 12:52

mLooogo je kume Very Happy
jos i da kutlacim??? affraid

Ma rucak se podrazumijeva....samo vi doJdite...
love
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 17/6/2009, 12:58

Gletujem ,krecim, farbam stolariju, radijatore, drveni mamestaj(od starog napravim novo),kosim travu, sisam zivu ogradu, lozim vatru(tu sam magistrirala), cepam drva, slazem ih pod konac, ni ugalj mi nije stran...biraj sestro slatka sta ti treba sve od poslova
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od brinbili 17/6/2009, 13:19

 b sestro slatka
pa ovo je onda za tebe nista... nemam reči
ps:kreci se kod svekrve,mi placamo stan
Ovako cemo,u faazi smo gradnje kuce...pa tu bi mogli onda da te angazujemo...sad idu grubi radovi...zidanje i tako to... cvet zagrljaj
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 17/6/2009, 13:42

Samo reci letecemo kao meci Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od adriatika 17/6/2009, 14:37

Dan cure, sunny
joj sto sam smorena nesto.Kad ce Petak. Embarassed

Maus pa ti si bre cura i po čestitamo .Ovo prvo ajde de alo ovo "kosim travu", odakle ti snaga curo
slatka. sestro slatka
Svaka cast.Sto rece Prinbili, da te angazujemo.Samo kolko para.. zbunjen
Happy kamo slike.Da te vidimo..pusti mladu. b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od HappyGirl 17/6/2009, 16:41

maus ::Gletujem ,krecim, farbam stolariju, radijatore, drveni mamestaj(od starog napravim novo),kosim travu, sisam zivu ogradu, lozim vatru(tu sam magistrirala), cepam drva, slazem ih pod konac, ni ugalj mi nije stran...biraj sestro slatka sta ti treba sve od poslova

Brinbili i ja sve ovo radim .Šta ćeš kad sam rođena u kući a ne u zgradi Very Happy Nego pošto zidate kuću umem ja i izolaciju da radim (stiropor, mrežica 145gr, lepak...)a i završnu fasadu udaram (bavalit i druge varijante) lol! Maus da se udružimo ima lovu da mlatimo. I da za kutanke ćemo da radimo za dž, ipak naše su lol!

Adri evo još malo i petak Very Happy A slike, kad stignem...
ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 17/6/2009, 21:05

HappyGirl ::Maus da se udružimo ima lovu da mlatimo. I da za kutanke ćemo da radimo za dž, ipak naše su lol!
Naravno da cemo se udruziti i naravno da je dzbaka za nase koke. Izolacija mi je uza specijalnost, spoljasnja kao i unutrasnja a moze i na plocu od tavana. Malterisanje, zidanje, odvrtanje,zavrtanje,mesalice, burgije...fasada...ma zmurecki.
Ej Adri pa kosenje trave je najlaksi posao. Ne treba polozeno za upravljanje kosilicom , samo je guras, malo pravo, malo u rikverc, desno levo...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od Jelence 17/6/2009, 21:49

Bravo za zene na sve spremne,ja nisam taj tip,mislim mogla bih ali necu,ima ko to da radi,ionako miod ovih finih kucnih radova muka,pa bi da najmim zenu da mi pomaze,ali za sada hvala mojoj majci i ziva mi bila bar 100 godina.

Nego zelim da emigriram na neko mirno mesto bez buke,seljacina,lifta, i svih provincijalaca ovog grada,znaci trazim kucu u nekom gaju na proplanku,sa sve infrastrukturom,a bez igde ikoga samo nas troje.
Poludela sam od seljacina i svega sto oni donose sa sobom,ne mogu da zivim od necivilizovanog sveta na miru u svojoj kuci.
uh sad mi je malo lakse
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od Hitron-Luka 17/6/2009, 22:16

Jeco sestro slatka ko je tebe dirao ,nemoj da mu ja dodjem tamo i pokaeezem svoje kartasko umece Very Happy ...

Maki nek je cetvortockas sa srecom ,i ja vozim francuza ,za sad Very Happy ...

Brinbilli imas nadimak za medalju Very Happy ,pojma nemam kako da ga izgovorim
skroz neobicno ,al cu sigurno vremenom da se naviknem....
evo draga i od mene su rode krenule ka tebi roda roda roda

Adri zeno kad se pre umori Shocked ,ajd ajd mozes ti jos izdrzati Wink
jos sutra i prekosutra i nema vise Razz

Cure ,jos nema nikakvih vesti od Gogsi,pokusavam je dobiti al se u zadnje vreme niko ne javlja.....cim budem imala vise info odmah javljam ....

Happy cekamo slike Wink


A za naseg Misica sta da kazem zena-zmaj......skidam kapu
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od Hitron-Luka 18/6/2009, 07:23

Jutro drugarice Very Happy
lep vam radni dan zelim......

Adri zagrljaj ,jos samo dansa i sutra Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od adriatika 18/6/2009, 10:07

Caos drage moje cure,
danas sam malo bolje volje. sunny
Hitron smorila sam se dan, bolje reci noc pre.Nisam spavala do cetiri ujutru, bolela me zuc.
Moram to vaditi. c A nije ni to samo.Imala sam uzasno posla, tenderi itd.
I zato se radujem Petku . bb
A svima vama...........................................

Junska jutra - Page 4 558373zs4h19krkz
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od nabla 18/6/2009, 10:09

Evo jedna za Adri Very Happy

Junska jutra - Page 4 59862kegpinhr5e
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od adriatika 18/6/2009, 11:32

Nabla

Junska jutra - Page 4 1365859p8cqtasrz1
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od maus 18/6/2009, 16:39

Ko li je tebe Jelence sa rane zore iznervirao? Dodji draga u LO da vidis nekulturu i bezobrazluk. Sline i pljuvacke samo prste po asfaltu,kolica skoro da i ne vozim po trotoaru zbog parkiranih automobila, smece na sve strane,psovke se cuju iza svakog coska, nema nasmejanih lica, ljudi su besni i nervozni, bucni, svadljivi...
Ja pokusavala da ispravljam krive drine, ali trud uzalud. Zato ja pomegnem na moju ljubljenu reku, ili u Trsic ili na Gucevo i samo slusam cvrkut ptica,zubor reke...i uzivam.
Adri zao mi je sto te je zuc toliko namucio. Nadam se da ti je danas bolje. Sutra ce ti biti sigurno super Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra - Page 4 Empty Re: Junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu