KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANDJEOSKA - moj dnevnik

+19
kristina33
vajsi
adriatika
zalosna_sova
TetaSneki
maja76
MARA
Danicav
caci
vremejezabebe
ina
zabica
HappyGirl
Hitron-Luka
nabla
maus
nesalela
Orline
andjeoska
23 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 22/5/2009, 23:34

dobar dan i veliki pozdrav za sve
dnevnik nisam pisala jos od osnovne skole ,ali vreme je da pocnem da pisem jedan.svoj dnevnik u kome cu ispisati svoje muke,strahove i boli,koje kaako vreme vise odmice niko vise ne razume......

nakon 5 VTO,uradili smo transfer jednog smrzlica i sada cekamo betu....taj 01.06 je tako daleko,
svaki sat je tezak i beskrajno dugacak,pun straha i paranoje,bespotrebno odlazenje do toaleta i gledanja imali krvi...........tako se plasim mrvico mala,taako se plasim da me neces odabrati za mamicu i kao i ovih prethodnih 15 mrvica,ali ako se odlucis ostati znaj da ces biti najvoljenije dete na svetu...molim te ostani

znam da imam tesku sudbinu,i za ovih 22 godine koliko imam ,svasta sam dozivela ........ulepsaj mi zivot molim te
molim te ostani i budi moj smajli angel voli te mama

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od Orline 23/5/2009, 00:46

andjeoska ff dobro dosla...

Evo molitva molitva molitva i ja se pridruzujem ...Da tvoja mrvica ostane sa tobom...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 23/5/2009, 10:57

hvala ti Orline,ali nesto imam osecaj da mrvica nece ostati,imam takve bolove u donjem delu stomaka ,kao kada cu da dobijem mengu.........uf,nista,grugi put ce biti

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od nesalela 23/5/2009, 12:15

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srca srca srca srca srca angel srca srca srca srca srca
srca srca srca Dobro nam došla, neka ti ovaj dnevnik bude berićetan i nadam se da će mrvica ovaj put rešiti da se ugnjezdi kod svoje mamice, samo misli pozitivno.... Držim palčeve.... srca srca srca srca srca srca
molitva molitva molitva za visoku beta zagrljaj poljubac
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od maus 23/5/2009, 12:18

srca DOBRO DOSLA I SRECNO OTVARANJE VTO DNEVNIKA srca
srca MRVICE MALENA OSTANU TU GDE JESI JOS 9 MESECI srca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od nabla 23/5/2009, 22:41

Andjeoska, ne sekiraj se, i tebe ceka jedan mali andjeo roda

Dobro dosla i sto pre se odselila na trudnicki pdf. srca

ljubav
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 24/5/2009, 10:57

Dobro dosla Andjeoska Wink i srecno otvaranje VTO dnevnika
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od HappyGirl 25/5/2009, 07:01

DOBRODOŠLA I SREĆNO ljubav
Napred smrzlice, zagrli mamicu bb bb bb jumping konfete wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od zabica 25/5/2009, 08:16

zelim ti puno srece i jednu veliku pozitivnu betu

zabica

Broj poruka : 24
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 25/5/2009, 12:53

hvala vam cure-DIVNE STE.............ali ovo me strasno boli,nenormalno,i samo ocekujem da prokrvarim-jeli neko imao jake bolove u prednjem delu stomaka i imao visoku betu???????

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od ina 25/5/2009, 13:45

Andjeoska bolovi ne moraju nista da znace, ja sam ih isto imala, ne bas pretjerano jake, ali isti osjecaj kao da cu da dobijem, cinilo mi se da cu svaki cas procuriti i na kraju hvala bogu beta pozitivna. Koji ti je dan od embriotransfera?
ina
ina

Broj poruka : 29
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od zabica 25/5/2009, 14:49

Ja mislim da je dobar znak ako nesto osecas da te boli, ja sam danas vadila betu nazalost negativ i nisam osecala ama bas nista nikakav bol posto je kod tebe sve suprotno nego kod mene nadam se da ce i beta biti pozitivno sto ti od svog srca zelim, Meni je ovo bio sesti pokusaj i sva sam slomljena nijednom jos nije bilo pozitivno .

zabica

Broj poruka : 24
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 25/5/2009, 14:59

zabica ::Ja mislim da je dobar znak ako nesto osecas da te boli, ja sam danas vadila betu nazalost negativ i nisam osecala ama bas nista nikakav bol posto je kod tebe sve suprotno nego kod mene nadam se da ce i beta biti pozitivno sto ti od svog srca zelim, Meni je ovo bio sesti pokusaj i sva sam slomljena nijednom jos nije bilo pozitivno .

zabice,zao mi je Crying or Very sad znam kako ti je........meni je ovo pretesko,u tri meseca dva puta iscekivanje ,ajme majko,nakon ovoga zavrsicu na psihijatriji.......mene boli strasno,ali isto iz mene curi non stop nesto,i sada poprima roze boju,znaci vestica je blizu tuga i ljuta sam na zivot na sudbinu na sve ........zabice zao mi je,samo znaj da i nas beba negde ceka -ljubim te poljubac

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 25/5/2009, 15:01

ina ::Andjeoska bolovi ne moraju nista da znace, ja sam ih isto imala, ne bas pretjerano jake, ali isti osjecaj kao da cu da dobijem, cinilo mi se da cu svaki cas procuriti i na kraju hvala bogu beta pozitivna. Koji ti je dan od embriotransfera?

hvala ti ljubavi-jesi li imala krvarenje????.........meni se cini da dolazi

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od vremejezabebe 25/5/2009, 17:08

opusti se polako ,ti si u grcu ajde za pocetak nam ispricaj gde radis vito ,koliko kosta ,kakva je stimulacija ,i sta se javlja tebi kao problem uzrok steriliteta????????????cisto malo da odvucem tvoju paznju a i mene strasno interesuje jer sam razumela da imas 22 (POBOGU PA TVOJE DRUGARICE JURE MOMMKE )AJMO MALO POZITIVNIJE SAGLEDATI ZIVOT DA NAM BUDE LAKSE
LJUBIM TE ljubav

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 25/5/2009, 17:50

e ovako.........zivim u luksemburgu i tu sam radila 4 oplodnje,5.u briselu i fet tamo
problem je kod mog muza-AZZOSPERMIA spermatozoid ....jesi li ti radila VTO??????ako jesi ,kakave si siptome imala,ja cu nakon ovogu sigurno zavrsiti u bolnici,-ako ne uspe na psihijatriji,a ako uspe dobicu infrakt......ali znam da nece uspeti,jednostavno osecam to...........strah me da nemam neku upalu jajnika jer ovo me strasno boli.....auuuuuuuu,ovo je stvarno -too much,za dva i po meseca dva iscekivanja bete.....hvala ti zagrljaj

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od maus 25/5/2009, 20:44

Andjeoska pokusaj da se maksimalno opustis. Ne valja biti u tolikom grcu i tako negativno razmisljati(znas da nece uspeti).Gledaj neki film, citaj neku dobru knjigu, druzi se nama i brze ce proci vreme.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 25/5/2009, 21:37

transfer je bio 17.05a danas je 25.05
uradila sam kucni test i naravno minus kao kuca
v

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od ina 25/5/2009, 22:13

Jos je rano za kucni test, ja sam isto bila nestrpljiva pa sam ga uradila 8 dan poslije ET i bio je minus, a nakok cetri dana beta pozitivna.
ina
ina

Broj poruka : 29
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od HappyGirl 26/5/2009, 09:49

Dobro ti kaze ina, rano je za kucni test i to ne mora nista da znaci. Navijamo za VELIKU betu.Budi optimista jumping wavecrowd jumping wavecrowd jumping wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od caci 26/5/2009, 09:59

nemoj gubiti nadu draga evo i ja se pridruzujem ostalima molitva molitva molitva molitva i b b b b da bebica ostane kod svoje mamice jer tu ce joj biti najlepse.

I kako kaze vremejezabebe ispricaj nam svoj pricu
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od andjeoska 26/5/2009, 13:16

hej,ja jutros jos jednom pogledam test,pre nego ga bacim u smece,medjutim tu je bila druga crta,jako svetla,ali tu je h i naravno shock...........moja prica vec sam napisala:udala sam se jako mlada,nakon godinu dana pokusavanja i kada nije doslo do trudnoce ,odlucili smo uraditi analize......nije nam dugo trebalo da otkrijemo o cemu se radi AZZOSPERMIA-muz je rodjen u 8. mesecu sa testisima smestenim visoko ,iako je operaciju trebalo uraditi odmah,njegovi roditelji to urade kada je imao 5 godina,znaci jako kasno,kada je steta vec ucinjena borba onda je usledila jedna,pa druga ,treca,cetvrta oplodnja u luksemburgu ,nijedna uspesna ........odlucujem se okusati srecu negde drugo,odlazim za beograd........istog dana sam imala zakazan razgovor kod dr.SAVA MICIC,i na klinici JEVREMOVA,sa dr MILICA ILIC...........Dr Micic je bio jako optimistican,kao da se to poraviti,daje mu konjsku teraiju koja traje 3 meseca ,medjutim spermogram je isti kao i pre ,bez ikakvih poboljsanja .u terapiji je bio isto proxeed koji moj muz nastavlja da pije ,na sopstvenu odgovornost ,sto ce se pokazati kao vrlo pametna odluka ....na klinici jevremova svi su ljubazni ,ali nemaju razumevanja da mi zivimo u inostranstvu i da moj muz ne moze biti tu svakog dana........ipak ,naravili smo dogovor,sa oplodnjom pocinjemo krajem septembra[ja sam bila kod njih u februaru¨]u medjuvremenu cujem da je u leskovcu otvorena specijalna bolnica na celu sa svetskim strucnjakom drMIODRAG STOJKOVIC,odlazim na razgovor sa njihovim ginekologom dr NEBOJSA MARKOVIC,oni kazu da moj muz dodje na pregled kod dr STOKOVICA i on ce odluciti dali je moguca oplodnja ili ne.......ceo nas odmor se svodi na odlazak u leskovac i vracanje kuci ...........dr stojkovic je uradio punkciju testisa i nije nasao nijedan dovoljno dobar spermatozoid za oplodnju.....kaze vama su male sanse da dobijete dete ...........direktno iz leskovca se vracamo kuci ,prekidamo odmor,2000 km smo proplakali dok smo se vratili u luksemburg,sledeci mesec je bio jako tezak,upali smo oboje u depresiju ,i ja odem kod ginekologa on meni preporuci brisel,kaze da su number one..........ok ,zovem ,[tada je bio septembar),termin za konsultacije je tek 04.12.........svatam da to nece ici brzo ,i jos vise padam u depru,........konacno dolazi i taj dan,na konsultacijama,vse protice ok,dr odlucuje da ja krenem saa tretmanom a na dan punkcije muz ce dati uzorak sperme ,a ako ne nadju nista u ejakulatu ,uradice biopsiju,sa tretmanom pocinjemo tek sa prvim danom ciklusa u martu tuga ok ,prosla su i ta skoro 4 meseca........krecem sa stimulacijom,puregon 200UI,pet dana i sesti dan pocinjem sa ORGALUTRAN,sve protice glatko ,5. dan stimulacije prvi UZ i krvne analize,jako puno folikula a endimetrijum 1 cm........po planu i programu bilo je 12 dana stimulacije ,medjutim dobro sam odreagovala i vec 9. dan dobijam stopericu-PREGNYL,36 sati nakon punkcija,22 js.........ali najvece iznenadjenje je to da su mom muzu nasli u ejakulatu spermatozoida....nista ne govore do transfera........transfer je treci dan od punkcije,sto mi se nimalo ne svidja tuga ,dolaze iz labaratorije i kazu da je imalo 6 embriona,tri prvo razredni,tri drugo razredni kvalitet[zbog morfologije spermatozoidaa¨].....dva vracaju,medjutim 12.prokrvarim ,to je bilo 20.04,oh opet ocaj tuga,bol itd,ja sam na jedan smrzlic i zaboravila,spemam plan gde i kako .....dobijam poziv od medicinske sestre iz brisela ,koja kaze da vec ovaj mesec mogu da uradim transfer smrzlic jer nema lista cekanja h naravno da pristajemo,vec sutra dan odlazim na pregled ,nisam ovulirala jos uvek i sve tako redom.....do 17.05 kada sam trebala da saznam da li jze uspesno odledjen ili ne .........opet cekanje preznojavanje na stolici,svaki korak medicinske setre mi se zabio u srce,medjutim tek nakon sat vremena cekanja dolazi jedna sestra moj andjeo,i kaze da odem da se presvucem i da ce transfer biti za pola sata ......koja sreca ljudi,presrecna ,moj muz kaze da je taj fajter na mamu likeit ispred sale za transfer,ma ne smeta cekanje ,dolaze opet iz labaratorije i kazu da je embrion u odlicnom stanju ,i da je 100 posto ne taknut u procesu odledjivanja........medjutim u sali urade transfer ,a prethodno ne provere velicinu endometrijuma v ......i sad iscekivanje....i svakog trenutka mislim da cu daa procurim

andjeoska

Broj poruka : 42
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od nesalela 26/5/2009, 18:21

Nemoj toliko mozak opterećivati to ne pomaže nikako, o p u s t i s e !!! Možda jeste trudnoća a ti već unapred otpisala!!! Još malo pa ćeš i potvrditi definitivno da si trudna zagrljaj ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od nabla 27/5/2009, 00:08

Andjeoskice, pa ti imas drugu liniju b b b

Strpi se jos malo, pa na betu d

Drzim fige ljubav
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od maus 27/5/2009, 16:24

Jao zeno trk u prvu lab i radi betu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANDJEOSKA - moj dnevnik Empty Re: ANDJEOSKA - moj dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu