KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Vitro Maturacija

+9
winni
Ema78
plavaptica
bak
Abacus
adriatika
nabla
nena beba
Anuska
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od winni 19/6/2013, 10:37

Very Happy ja danas kotaktirala specijalnu bolnicu kod dr.radulovica zbog ivm metode i rade je cena je oko 3000 e...super bas tako da ako nekog jos zanima...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 15:43

Dr Sultana Manojlović koju ja poznajem radila je u Domu zdravlja na Banovom brdu kao ginekolog.Ta žena je najlošiji ginekolog kod koga sam u životu bila.Kad sam je pitala za hormone da li da radim ona je na osnovu DLAKAVOSTI procenjivala da li žena ima problem.Ja joj miša(psa i mačku isto koliko i ženu)ne bih dala da pregleda.Ako je to ta Sultana(već dugo god je u penziji)BEŽITE OD NJE!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od zvoncica36 24/6/2013, 15:47

Zastrašujuće je to što danas SVAKO RADI SVAŠTA.ONA BIOLOG????To je da klinike smanje trošak pa zapošljavaju penzionere i daju im neke male plate,a PRAVE DOBRE biologe bi trebali normalno da plate.Zato je uspešnost takva kakva jeste.Sve sami stručnjaci.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od Erata 24/6/2013, 15:51

Ja ne verujem da u ovoj zemlji postoje dve Sultane, a kamoli da obe budu ginekolozi. Sveti Boze, kakvo je to ime?
Kod Radulovica sestra Flora, kod Ivanovica biolog Svemir? Sta je ovo ljudi, zona sumraka?!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od BiKsi :) 24/6/2013, 17:05

Erata ::Ja ne verujem da u ovoj zemlji postoje dve Sultane, a kamoli da obe budu ginekolozi. Sveti Boze, kakvo je to ime?
Kod Radulovica sestra Flora, kod Ivanovica biolog Svemir? Sta je ovo ljudi, zona sumraka?!
Idi bre erata, odoh oftopik, al ja sam se ismejala ovom tvom postu i dalje se cepam od smeha! Ja sam prvo mislila da ste vi ovde tog čoveka tako nazvale, kao niste htele da mu napišete pravo ime, dok nisam skontala da se čovek stvarno tako zove, i dalje sam zbog toga affraid Pazi, ja se i dalje cepam od smeha! b b b b b b b
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od Erata 25/6/2013, 00:31

Da, covek se zove SVEMIR GNJIDIĆ!  b b b Drama!
A po forumima ga zovu Vasiona Smrdić! Nigde se ne pominje kao embriolog, već su to teme - smešna imena i prezimena, pa kaže jedan član da je studirao medicinu sa ovim likom. Drugi da je išao u vojsku sa njim. A lik je stvaran i to mu je ime i prezime. Jeste off, ali morala sam :))

Inače, znam čoveka koji se zove Rade Končar! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od winni 6/9/2014, 12:38

drage moje ja u ponedeljak idem kod dr. R. na razgovor u vezi vto tj.ivm metode ja o njoj znam ono sto sam procitala ovde pa mi treba vasa pomoc oko toga sta bih ga pitala cisto da budem spremna da se ne zbunim tamo Very Happy ...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od balthazar 10/10/2019, 09:51

Dr. Sultana Manijlovic radi u domu zdravlja u Zelezniku. Toliku neprofesionalnost i neljubaznost nisam nikad videla , a kod dr.Ristica u ordinaciji gde privatno radi je med i mleko. Uradjen mi je papa test rekla mi je da imam promenu na grlicueterice a u drugom sam stanju tako uplasena sam cekala rezultate skoro tri nedelje jer dr. Sultana Manojlovic nije imala vremena da uradi. Nije mi rekla ni kada mi je termin za porodjaj samo je odgovorila ima vremena. Kad je trebalo da radim dabl test rekla mi je da ga necu raditi jer su svi termini puni i da nije nista strasno ako ne uradim. Naravno pozvala sam institut za majku i dete i odmah su mi zakazali za sutra dabl test. Kad sam trazila od dr.uput nije joh bilo drago. Kad sam pitala da li trebam da pijem neke vitamine zato sto sam malokrvna rekla je da je to normalno u trudnoci i da pitam u apoteci koje multivitamine preporucuju trudnicama. Kad sam pocela da postavljam pitanja sasekla me je sa recenicom da postavljam glupa pitanja i da pitam cisto da bi nesto pitala. Na pitanje koja sam grupa u papa testu odgovorila mi je kakva grupa o cemu pricate. Planiram ovih dana da odem da podpisem zahtev za promenu doktora jer kod ovako loseg ginekologa nemam nameru da idem. A pri tom ne moze ni da se zakaze pregled jer se niko ne javlja na ginekologiji na telefon. Sramota.

balthazar

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.10.2019

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - In Vitro Maturacija - Page 2 Empty Re: In Vitro Maturacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu