KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

+41
bobica83
jul
Nefertari
Simona
gea
buby
Tinche
Orline
BiKsi :)
Anuska
maša
vajsi
bebko
Niki-Kiki
catherine290505
eni
tedi
michael
nesalela
nadalina
roda
HappyGirl
MARA
Jelence
era
adriatika
Yvonne
duga76
Sami
lasa
caci
zalosna_sova
nabla
maja76
Kata
NINA1
maus
zoxa
Gala
Hitron-Luka
Agata27
45 posters

Strana 7 od 20 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Agata27 20/9/2009, 08:45

Ovako izgledaju najsrećniji Lanini dani...

[Only admins are allowed to see this image]


Ma,skroz smo uzivali.

I sada najzanimljivija slikica-Erina mama je prepoznala Lanu!!!! Veliki pozdrav za Erine roditelje!

A onda je moj drug dosao da vidi Lanu i slike sa mora i prepoznao Erine
roditelje-Ero,ista muzika nam je svirala na svadbi. Imas pozdrav od
Gorana!

[Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od HappyGirl 20/9/2009, 09:01

Kakva poslastica! Tako sam srećna dok gledam ove fotografije naše prelepe Lane, našeg borca i zlata.
Agata imate prelepo dete i srećno dete.Pravi [Only admins are allowed to see this image] I ti si slatkiš. Neka vas Bog blagoslovi obilato kao porodicu.Ljubim vas i zaista hvala za ove fotografije, uživanje je gledati ih. Izljubi mi Lanu milijardu puta [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Hitron-Luka 20/9/2009, 09:24

Divno divno ,dusa je zaista kao secer,bas mi je drago da si postavila slikice....milina gledati [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas puno puno
ako ima jos koja slobodno kaci [Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od maus 20/9/2009, 09:47

Stvarno sam uzivala gledajuci vas, pogotovo gledajuci Lanu [Only admins are allowed to see this image] Kako je slatka i bas je porasla i vidi se da ste uzivali [Only admins are allowed to see this image]
Kako je svet mali i drago mi je sto si upoznala Erine roditelje i koja slucajnost da je isti covek svirao na tvojoj i Erinoj svadbi.
A ti draga Agata izgledas prelepo [Only admins are allowed to see this image] za vas dve
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od era 20/9/2009, 18:37

Pravi je secer! Bas mi je drago sto ste se lepo proveli, pogotovo sto je Lana uzivala. Vec sam ti napisala fda zavidim mojoj mami sto vas je upoznala pre mene. ljubav
Znala sam da imamo nesto zajednicko. Pozdravi Gorana. Imali smo najbolju muziku na svadbama Wink
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od zoxa 20/9/2009, 21:34

Lanica je preslatka, bas je porasle, velika djevojka [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Jelence 20/9/2009, 21:49

Vidi ti slatkisa malog kolika devojka je porasla,a ti mama setopis sa njom u narucju i vidi se dasi brizna majka.
Predivne fotke [Only admins are allowed to see this image]
Ljubac za Lanu i roditelje
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od MARA 21/9/2009, 11:45

Mama Lana je pravi mali [Only admins are allowed to see this image] prosto se topim [Only admins are allowed to see this image] .
LJUBIM VAS
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od caci 21/9/2009, 14:49

Sada bas vidim na koga je tako slatka i lepa ova mala prslatka princeza [Only admins are allowed to see this image] .Mama i tata su predivni pa zato mora i dete da im bude takvo. [Only admins are allowed to see this image]
Vidi se da ste bas uzivali na moru. [Only admins are allowed to see this image]
Agata ljubi malu lepoticu [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Gala 21/9/2009, 15:59

joj, Boze pa ja sam ostala bez reci. Suze mi idu od srece, majke mi... kada se vas vidim srecne posle pakla kroz koji ste prosli.
Predivni ste!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od lasa 21/9/2009, 22:12

Vidi se da ste svi uživali. Slike su prekrasne i hvala što ste ih podjelili sa nama.
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Hitron-Luka 26/9/2009, 10:30

samo da vam pustim jedan veliki [Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Sami 30/9/2009, 23:22

Divno, divno [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od caci 5/10/2009, 16:29

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od adriatika 6/10/2009, 10:24

Kako je samo slatka...medena.Dusa jedna ljubav ljubav ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Agata27 10/10/2009, 15:32

[Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od caci 12/10/2009, 11:05

ljubim te Lana [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Jelence 19/10/2009, 18:52

Lana [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Sami 19/10/2009, 20:08

[Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od MARA 19/10/2009, 20:11

I ja te ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Agata27 10/11/2009, 11:17

Lana redovno misli na vas i čita vase dnevnike. Mi nikako da stignemo da malo pišemo u nas!!! [Only admins are allowed to see this image]

Elem,ni nas nije zaobisla respiratorna infekcija,tako da smo bili 15
dana na antibioticima i ona i ja,kašljale,kijale,slinile,nismo spavale
i tako u krug. Hvala Bogu,sada smo dobro!

Trebalo bi da idemo na kontrole u Bgd,ali kako stvari stoje
verovatno ćemo morati da odlozimo sve za neko lepše i bezbednije vreme.
Na institutu za neonatologiju su rekli da sada ne primaju,a treba da
zovem oftalmologa i fizijatra u Sokobanjsku da vidim sta se radi kod
njih.

Mi smo inače planirali da slavimo rodjendan 15.11.,malo ranije,pa
smo sve bili zakazali,ali bas sve i pozivnice poslali,i naravno posle
ove viremije i poplava koje su zadesile nas kraj,smo sve otkazali. Pa
čemo zurku praviti kasnije,kad izadjemo iz epidemije.

Lana je postala najrazmazenije dete na planeti,i vec sada vidim da
moje misljenje da cu biti auoritet svom detetu pada u vodi. Na kraju
uvek bude onako kako ona hoće! [Only admins are allowed to see this image]

Ali nema veze! Tesim se-sta je sve prosla,pa neka je sada. Na rukama po
ceo dan,odbija da vezba,odbija da spava u krevetcu u toku dana,vec samo
meni na rukama i to me zagrli,pa onda [Only admins are allowed to see this image]
Uveče neće da spava dok ja ne legnem šored nje u krevet! Onda se
mazimo,štipkamo,ljubimo i na kraju ona zaspi,a ja se izvučem da
pozavršavam obaveze. Kada vidi da me nema, [Only admins are allowed to see this image] ,i ja opet nazan na uspavljivanje! [Only admins are allowed to see this image]

Lana je vesleo dete,koje obazava muziku i voli da igra,naročitio sa
babom,koju inače muči spondiloza! Sa ujnom se mazi,dedi skida kapu,tati
se smeje,a mama je tu za sve ostale aktivnosti! [Only admins are allowed to see this image]

Da,mislim da smo imali jedan zub,i ja sve obavestila,zvala na proveru
jos 4 ljudi i svi videli,zub bio tu 2 dana i sada ga nema! Nema-nemam
pojma kako! [Only admins are allowed to see this image]

Trenutna nedoumica je -da li vakcinisati ili ne protiv ovog novog gripa!!!! Nisam pametna! [Only admins are allowed to see this image]

Šta vi mislite o tome?
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od MARA 10/11/2009, 11:40

Super da je Lana sad bolje,t6ako su odvratne te resp infek.
Lana znaci ti si postala mamina maza-super.
sto se tice vakcine mi juce pitali naseg pedijatra on ima unuku stariju od Viktora mesec dana i on kaze da je jos uvek u nedoumici,kad odluci javice nam.
I mi smo u nedoumici tako da..ja sam glasno rekla NE a mm hoce-nece
Ljubim vas ,jos malo pa rodjendancic BRAVO
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Gala 10/11/2009, 11:42

O mila moja, lutka , ma ljubim je punooo. Srce mi je puno kada vas citam, jer znam kroz sta ste prosli.
Sto se tice gripa, ja ne znam zasto ali nekako verujem dr.Galebu iz SC. Ja vec 5 godina kada imam nedoumice pitam njega za savet i uvek se ispostavio tacnim. Evo sta on misli o vakcinama...

Galeb
27. oktobar 2009. u 10.03
Kada se radi o bilo cemu ljekovitom, što se treba primjeniti kod covjeka, treba napraviti pedklinicko i klinicko ispitivanje. Lijek obično ima svoju aktivnu sustancu i vehikulum koji ga stabilizira.
Predklinicko ispitivanje se radi da bi se vidjelo kako će navedena ljekovita suspstanca djelovati na zivotinje, a tek tada se ide ispitivanje na dobrovoljcima. Poslije se primjenjuje u lijecenju ali se i dalje prati pdraz ljekovite susptance na covjeka tzv četvrta faza ispitivanja.
Kada se vrsi predklinicko ispitivanje rade se na najmanje tri vrste ekspermentalnih zivotinja kao na pr: kunic, svinja i majmun. Svake vrste se odabere po 30. Poslije primene odabrane supstance, zivotinje se ubijaju i analiziraju djelovanje navedene supstance na organe: jetru. bubrege, srce, pluca, mozak, probavni trakt, imunoloski sistem itd. Svrha ovog ispitivanja je da se pored korisnog djelovanja vidi i stetno djelovanje.
Drugo, ispituje se da li navedena supstanca ima odraza na mutagenost i teratogenost kako se ne bi desilo da dajete nešto za lijecenje nečega a to istovremeno pravi znatno veću stetu nego da niste primili.
Poslije ovih ipitivnja se vrsi ispitivanje na dobrovoljcima. Iza toga se radi kompletna evaluacija rada i od strane državne institucije (FDA, Agencije za ljekove itd) se daje saglasnost na primjenu kod ljudi.
Pored svega ovoga se kroz duzi niz godina prati ljek da se vid da li može imati odraza na plodnost kao i druge probleme.
Posle odredjenog niza godina može se sa sigurnosti reci vrednost navedenog lijeka.
Da dobijete nekakav uvid može vam posluziti navodi u navedenom linku:
[Only admins are allowed to see this link]

Sad kada pitate u vezi navedene vakcine i kakvo je moje mišljenje mogu reci samo sledeće:
- Nisam procitao dovoljno dokaza o temeljnom predklinickom ispitivanju, koji bi me ubedili da cjepivo sigurno.
- Nisam siguran da vehikulum koji je u sastavu cjepiva bezazlen obzirom na ono sto je do sada o tome receno.
- Nisam siguran da cjepivo nema odraza na plodnost, teratogenost i mutagenost
- Nisam siguran da je koris od ovog cjepiva veca od stete.
I na kraju odgovor:
Da li sam primio cjepivo ?
Odgovor NE.
Da li ću primiti zavisi od toga kako će se pojavljeni virus ponasati u narednom periodu. Ako su posledice iste kao i kod drugih vrsta gripe, nevidim razloga da isto cjepivo primim. Ako se smrtnost ili nezeljene posledice budu iskazivale u brojkama koje su vece od stete od vakcine razmislit ću o primanju sitog.
Sve najbolje Galeb
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od caci 10/11/2009, 11:49

Bas nikoga ne zaobige ova resoiratorna infekcija [Only admins are allowed to see this image] .Ali sada ste bolje i drago mi je zbog vas.
I neka je lana postala prava mala maza.Zasluzila je to,posle sve sto joj se izdesavala.Naka sada uziva u ljubavi i paznji od cjele familije a sire sto da ne [Only admins are allowed to see this image] .
Sto se tice rogendancica,mozda je i bolje sto ste ga odgodili za malo bezbednije vreme za okupljanje. [Only admins are allowed to see this image] A poplave ,nadam se, niste ugrozeni.
Ovo sa zubicem [Only admins are allowed to see this image] nerazumeme ako je bio tu,a kazes bio je dva dana.Stvarno nerazumem.
Za vakcinu i ja sam strogo NE ,mislim da je prebrzo izasla posle objavljivanje da postoji taj virus.
E Agata a sto kazes na to da stavis koju fotkicu da vidimo tu maminu mazu!
[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od maus 11/11/2009, 16:18

Agata bas si nedostajala, jedva sam cekala da se javis i da citam sta radi Lana. [Only admins are allowed to see this image]
Ni Ana nece primiti vakcinu. Mislim da je sve to dizanje prasine. Grip kao i svaki drugi grip.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana - Page 7 Empty Re: Lanin dnevnik - Lana je stigla kući posle 112 dana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 20 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu