KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 34 od 35 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 10/6/2009, 19:53

Hormoni su cudu i Nabla je malo rasejana. Nisi disciplinovana kao Lilika, ne lezis dovoljno
Elem, meni je stvarno potpuno suludo kada cujem da zene ustaju samo kad idu u WC, da se ne kupaju...
BMW ako se ne secas ja sam rekla da je Ivko meni iz danasnje perspektive bas fuj
Ti bi Huntera, nisi ni ti mutava, mora da si citala na D o njegovim pustolovinama...
Osim sto zna sve docove, kres... je pola grada a i sire
prave lovacke price
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 10/6/2009, 19:54

da ti nije baba Vlajina, da se povlacimo na vrijeme  b Black magic cat

Zamisli kad mi mm stalno to govori.
Sa oceve strane sam sigurna da nemam vlaske krvi,ali obzirom da vlasko igram k'o prava vlajna.....nisam sigurna u vasu bezbednost  b
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 19:57

Bokica:
prave lovacke price


Jesi sigurna  b  b  b

Odoh sad vracam se u kasnim nocnim satima ljubav
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 10/6/2009, 20:02

nisi ni ti mutava

Progovorih ja sa osam meseci,moz misliti sta naucih do danas love

ja sam rekla da je Ivko meni iz danasnje perspektive bas fuj

Sta si rekla,rekla si...nema sad nazad.  b



Bokica:

Citat:
prave lovacke price


Jesi sigurna  b  b  b

Rekoh ja malopre za Tanjusku,ona ne demantova b
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 10/6/2009, 20:04

Djevojke, vi ste stvarno sjajne...
Uljepsavate mi vec ko zna koji dan osmeh srce

Mama mi se brine sto malo-malo, pa virnem ovdje... Kaze- Sine, pa zar ti nisi na odmoru, pusti posao,hihihi, misli zena ja neke strucne tekstove trazim ko ranije klizanje ...
Posle sam joj objasnila, i umjesto kritike dobijemo sve pohvale sto postoje ovakvi sajtovi. Gospodja je cool lik- sa 60g koristi mobilni, skajp, i salje poruke mail-om...Trapavo, ali salje. Imate pozdrav od nje...( ili je samo dobre volje sto sam joj danas oprala tepihe Very Happy )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 10/6/2009, 20:06


black magic woman ::
Lov moze da bude opasan sport,sta ako ides na divlje zveri........

Pa u tom slucaju, opasnije je da "ulovis, pa pustis" lol!

Ehhhhhhhhh,sad bi Nabla da iscacka nesto,ali.......ostavicemo nesto i za kasnije.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 10/6/2009, 20:06

black magic woman ::Rekoh ja malopre za Tanjusku,ona ne demantova b

Ne diraj mi tacu, ona nikad ne laze Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 10/6/2009, 20:10

Gospodja je cool lik- sa 60g koristi mobilni, skajp, i salje poruke mail-om...

e onda samo da joj otvoris profil na fejsu,pa je zena totalno u fulu .

Pozdrav za mamu b
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 10/6/2009, 20:42

Hihihihi, hvala. lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 10/6/2009, 21:36

Zene,ovaj forum je cudo.
Pocinjem da poprimam navike pojedinih clanica.....eto uzeh a veceram,ja koja skoro nikad ne veceravam i to jos posle sest Rolling Eyes No
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 23:23

Ja vas baš ništa ne razumem..........više..ali, stvarno....


i mislim da mi je muka i ne mogu da se presavijam u stomaku,nikako da nađem neko mesto... i drugarica mi poslala poruku (dobila dvoje dece posle 37.god)...da misli da sam ja...
a ja se rastužila...
i tako...
sutra budem bolje............
a, vi ..jel, jedva dočekale...ha?Žene,žene...i sad bez mene ovde tračate.....
ajd, čujemo se...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 11/6/2009, 01:07

E pa da resimo enigmu zvanu Hunter. Ovo je fotka koju sam ja slikala pred njegovom zenom.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Slika018
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 11/6/2009, 01:10

Ova druga je sa nekog takmicenja gde je bio i mm a saljem specijalno za BMW posto voli sportski lov queen

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 DSC00513
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 11/6/2009, 01:37

Sad objasnjenje slicica. Hunter na prvoj slici drzi svoju mladju cerku tako da imate dokaz hahaha Malo mu je duza kosa nego sada ali nije bitno nisam bas mogla da ronjam previse po slikama. :aa76:ima ih......Na drugoj slici..... sta reci... lovac  b

Ne znam koliko vam je sada jasno kakav je nas odnos? Prijateljski i to pravi a vidite i da sam deceniju starija od njega hahaha

Inace mm i Hunter su isto tako prijatelji  b mm nas i upoznao  b .

Jos samo da dodam slike su stavljene sa njegovim dopustenjem cisto da se ubije nasa zenska radoznalost.
Dalja pitanja postavite slobodno odgovaracu samo sa dozvolom dr Huntera naravno.
Laku noc moje queen
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 11/6/2009, 07:56

Mogu devojke da osmotre...ali, ako reše da ga kontaktiraju, moraće preko mene..jer, i ovako onemoćala...ne dam da me potisnete načisto!I isključite iz dešavanja..koja i dalje ne kapiram.., što li se podigla znatiželja, oko Huntera?
Rolling Eyes Shocked

Tanja, nemoj mu reći..ali, možete misliti kada mi čovek u pp-u napisao, pazite ovo: javi, ako nešto zaškripi....dok budem u R, pa dodao: "kratko i jasno"!Lelele...prvo, gde ja mogu "kratko"!???Pitam se što li reče kratko i jasno..hihihi...sigurno što sam uvek kratka i jasna! No lol!


Odoh na moju temicu....valjda mi verujete da nisam baš skroz svoja, čim ne mogu da budem aktivni učesnik u ovom raspomnjivanju...cccc...ja se malo našalila, ubeđena da nema ni "lj" od ljubavnika ..kada ono....ups..jedva ste, bre, dočekale..ccc Wink yes

Samo se Anuška nije javila na ovaj konkurs tračanja o ljubavnicima...Znala sam, od početka, da je fina devojka!

Wink
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 08:37

Nije nam se Ane juce logovala, tako da ne sudi unapred  b ...rece ona neki dan da su jarice opasne u krevetu...pa sad, možda jos uvek u muževljevom, al da ipak ne prejudiciramo.....  b

Tanjusak:
a vidite i da sam deceniju starija od njega hahaha
Teško! Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 11/6/2009, 09:04

Sta bre nije Anuska, a gde je radila HSG?
Pusti ti to
Ti si Tanja potpuno luda, a Hunter jos ludji sto ti je dao dozvolu za slike.
Otkad si ih okacila, sve zanemele, nema vise komentara
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 09:09

bokica ::Sta bre nije Anuska, a gde je radila HSG?

Upravu si, smetnuh s uma  b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 11/6/2009, 09:29

...samo da znate, ja čula da Hunter ima mnogo slatku ženicu....Tako Tanjuška?

Osim toga, da sam na njegovom mestu sve bih vas oladila...........................od toga bih izuzela, naravno sebe, Nablu i Tanju....e, zašto?

Pa, na to bi pitanje mogao on odgovoriti....ups, sad, buhica, za razmišljanje....



odoh, gola voda sam....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 11/6/2009, 10:32

da sam na njegovom mestu sve bih vas oladila

a ko kaze da bi se neka napalila uopste lol!

za neke stvari je bolje da ostanu misterija,tako su uvek privlačne i zanimljive....
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 11/6/2009, 10:48

BMW:
za neke stvari je bolje da ostanu misterija,tako su uvek privlačne i zanimljive....
Ove dve t....... od hormona opet ne kapiraju  b  b  b BMW queen zagrljaj .


Lili:
...samo da znate, ja čula da Hunter ima mnogo slatku ženicu....Tako Tanjuška?

Provereno, tako je, samo njene slike necete dobiti  b .


Nabla:
Tanjusak:
Citat:
a vidite i da sam deceniju starija od njega hahaha
Teško! Very Happy

f f f

E to sam htela da cujem love

bokica:
Ti si Tanja potpuno luda, a Hunter jos ludji sto ti je dao dozvolu za slike.

doktor Nije Boki ovo nista u odnosu na to sta sve mi mozemo  b  b  b .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 11/6/2009, 10:54

BMW queen

Uh,uh.....ajd još malo...sutra putujem,pa bar da odem uz fanfare....
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 11/6/2009, 11:00

Ori mi se nesto uspavala? Ili mozda luta? Wink

Ona me jedina u startu provalila queen i verovala u moju iskrenost lol!

ORIIIII gde siiiii??????

Uh tek sad videh ovo sa njenom mamom... jasno mi je sto je nema.. mama otela komp queen .
Jos malo kad porastem bicu i ja kao njena mama  b a vec imam i profil na fb pa mozemo nas dve tamo da kuckamo  b  b  b .


Poslednji izmenio tanja68 dana 11/6/2009, 11:50, izmenjeno ukupno 1 puta
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 11/6/2009, 11:20

Jao, sta se sve ovde izdesavalo! BMW, samo zamisli, mene nema jedan dan a vec me izogovarase, zamisli kad tebe ne bude bilo desetak dana?!!  b

nabla:
...rece ona neki dan da su jarice opasne u krevetu...pa sad, možda jos uvek u muževljevom, al da ipak ne prejudiciramo.....  b

 b  b  b Ma juce nisam mogla ni u muzevljevom, drugi dan M, bas nisam bila nizasta ... Inace se u poslednje vreme mm i ja ne vidjamo tako cesto, sticajem okolnosti zivimo na dve strane, kao momak i devojka Rolling Eyes . Nikako da nadjemo stan, da se sredimo malo... Necu ici ovaj mesec na inseminaciju jer su se stvari opet iskomplikovale. .. A i ne mogu u ovakvim uslovima. Treba da putujem 30-ak km svaki dan (autobusom, oko 13 h!) na injekcije... Moj posao je i dalje na dalekom stapu (slucajno ili namerno ispade da sam preskocila junsko nastavno naucno vece, a konkurs je bio 1. aprila...), a mm "volontira" i slusa pohvale i obecanja... i daje privatne casove za neku crkavicu...
Sinoc bili na izlozbi naseg prijatelja slikara iz SAD; covek ne moze da veruje da jos nismo poceli da radimo, kao "kvalitetni ljudi edukovani u inostranstvu...", ma kad je to bila prednost u Srbiji? Iskreno, nesto me svrbi pasos i vuce me aerodromska nostalgija... Sad

Eto, bolje da sam i danas lepo odcutala... pokvarih ovu veselu atmosferu...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 11/6/2009, 13:03

Slusaj Anuska, imas pazu do jula pa onda mozes sa mnom na IUI. Da ti dajem podrsku.
Nema duze pauze.
Meni je inace inseminacija najprihvatljiviji vid seksualnih odnosa po ovoj vrucini.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 34 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 35 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu