KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrednosti AMH-a

+135
Sirijus
micam
Makija
BiKsi :)
libra35
fight&faith
kaja1981
Bobaue
MilePile
BabyBear
sunny.tp
Gogoli
Amna84
Nataly17
Vecka
ella82
tiramisu
winni
karakaca
hocukusurnecuzvaku
lela1984
Cala Domingos
Star77
annci
bulevar79
bundevica
Petkana
Djeni
Strumfeta78
De Luc
saska1
leptirko82
jovanka.draskic
bezdan
menora72
d77
luckystar74
AriesGirl
Crvic
tanjaV
pempy
ivi
ninica2
OKacica
hany
SannI-AlL
bibi.libi
lenjivica
missile
neca73
tetreb
Mrvica78
melanija
GocaZ
cicsa80
Veca77
JocY
sareni leptir
Ema78
LaFolie
*Maki*
ahosame
Erata
KoMetaK
lilya
darija79
senka
vikica800
dragana76ns
Kamilica
medolino
laKole
manela
sweety
nebuloza
Mirjana
*AIDA*
zova
maza1972
mona
7-patuljaka
zavala
julija
tuzna
mika81
San
Bitter Sweet
makica
silvana
dacca
joja
maki79
Marija86
cici
viktorija
djole42
Zoka83
bak
racili
Struzzo
Republica
lena
sne22
Aki
ciklama
Pakki
buby
dr mali pariz
lekazeka
HappyGirl
aha
Mini
maša
tanja68
Masha UK
Lily
black magic woman
logona
_luna_
dejna
thaia
Anuska
Mishesa
vremejezabebe
bokica
Orline
nena beba
lavica
rikikiki
nina68
sanja 1973
natalija
kristina33
nabla
nesalela
139 posters

Strana 19 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od KoMetaK 23/6/2012, 11:38

Djole, znas i sama da taj AMH nista ne mora da znaci, a drugo, tu su i prirodnjaci, vidis kako su ove godine bili dobri! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od lena 23/6/2012, 12:27

Djole, seti se samo mog vise nego bednog AMH-a ("Konzilijum", a ne sumnjam da je tacan imajuci u vidu moj odgovor na stimualciju)...... AMH 0,065.... pa ipak prirodna trudnoca..... jbs AMH........ Wink
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Struzzo 26/6/2012, 08:28

Đole,
jesi li i prošli put radila u istom labu....jer ako nisi, znaš i sama, onda nemoj ih porediti...zaista je vrednost tog AMH vrlo osetljiva, zavisi od laba, tj. metode...
Vijaj dobar ciklus - dobar razmer FSH-E2 i dobar broj antralaca....

i ko šiša glupi AMH...
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Erata 28/6/2012, 10:50

Molim vas devojke da mi kazete postoji li neki kriterijum na komisiji za vantelesnu kada je AMH u pitanju? Sada sam nasla na nekom sajtu da su curu odbili sa programa u Novom Sadu, jer joj je AMH nizi od 0.5 ng/mol. Posto je moj takođe nizi, sada sam se uspanicila. Kakva su vasa iskustva?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od djole42 28/6/2012, 22:48

Metaurina ::Djole, znas i sama da taj AMH nista ne mora da znaci, a drugo, tu su i prirodnjaci, vidis kako su ove godine bili dobri! yes
Sve znam al nekako bi lakše disala da je veći Very Happy

lena ::Djole, seti se samo mog vise nego bednog AMH-a ("Konzilijum", a ne sumnjam da je tacan imajuci u vidu moj odgovor na stimualciju)...... AMH 0,065.... pa ipak prirodna trudnoca..... jbs AMH........ Wink
jbs AMH !

Struzzo ::Đole,
jesi li i prošli put radila u istom labu....jer ako nisi, znaš i sama, onda nemoj ih porediti...zaista je vrednost tog AMH vrlo osetljiva, zavisi od laba, tj. metode...
Vijaj dobar ciklus - dobar razmer FSH-E2 i dobar broj antralaca....

i ko šiša glupi AMH...
osmeh srce
Nije isti lab ....zatvorili taj di sam radila....a navataću valjda neki solidan .Ovaj je bio...10 antralaca eheej Very Happy

erato ::Molim vas devojke da mi kazete postoji li neki kriterijum na komisiji za vantelesnu kada je AMH u pitanju? Sada sam nasla na nekom sajtu da su curu odbili sa programa u Novom Sadu, jer joj je AMH nizi od 0.5 ng/mol. Posto je moj takođe nizi, sada sam se uspanicila. Kakva su vasa iskustva?

Čini mi se da je kriterijum "kakojedrraspolozen".Mislim da nema jasno definisana granica i dešava se kao i kod spermograma ,prodje neko sa gorim u NS recimo a u Nišu ne ....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od ahosame 3/8/2012, 12:49

Imam 34 godine, u braku sam 3 godine, pokusavamo da imamo bebu ali bez uspeha. Suprug je uradio potrebne analize i kod njega je sve u redu. Zbog problema sa policisticnim jajnicima, a kasnije i diabetes mellitusom tip 2, na terapiji sam Glucophage od 2007 godine, 2x1000mg dnevno. U Klinickom centru Srbije na odeljenju za endokrinologiju su ispitani svi hormoni(estradiol,progesteron,kortizol(profil),prolaktin(profil),testosteron,DHEAS,SHBG,TSH,T4,ACTH) i svi su u granicama normale, osim blago uvecanog androstenediona koji je pripisan PCOS.
Ultrazvucni nalaz, papa i kolposkopija uredni, bakterioloski cervikalni i vaginalni brisevi sterilni. Ciklusi su do pre tri godine bili redovni, ali od tada su postali neredovni od 25-50 dana.
Zbog vrednosti FSH 13.5 IU/L - referentne vrednosti (2.5 -15)IU/L, sugerisano da se uradi AMH u cilju procene ovarijalne rezerve. Vrednost AMH 3. dana ciklusa je 0.13ng/mL - referentne vrednosti (0.5-5.3)ng/mL.

Kakav je Vas savet u vezi toga, sta bi moglo da se uradi po pitanju zaceca i sta Vi preporucujete?
Hvala unapred.
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od djole42 3/8/2012, 13:15

Dobrodošla Aho !

Tebi jeste malKo povišen FSH i snizen AMH (koji bi zbog PCOS trebalo da bude veći ,čak i preko gornje granice )...ali ne bi trebalo da se gledaju samo ovi hormoni .....
Napiši nam i ostale rezultate ...
Jeste li radili još nešto od analiza .....prohodnost jajaovoda. recimo....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od laKole 3/8/2012, 14:55

ahosame, ovakvi fsh i amh daju nagovijestiti da ti se smanjuju ovarijalne rezerve - to je dr samo signal da će, u slučaju stimulacije ovulacije bilo za ivf, iui ili samo ciljane odnose, morati ti dati malo veće količine lijekova.
oni nisu razlog tome što ne ostvaruješ trudnoću, sa druge strane, pcos može biti. i ja imam povišen fsh i niži amh, ali i dalje redovne ovulacije i redovan ciklus.
kao što reče đole, moraš provjeriti, ako već nisi, stanje svojih jajovoda.

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od ahosame 3/8/2012, 18:50

djole39 ::Dobrodošla Aho !

Tebi jeste malKo povišen FSH i snizen AMH (koji bi zbog PCOS trebalo da bude veći ,čak i preko gornje granice )...ali ne bi trebalo da se gledaju samo ovi hormoni .....
Napiši nam i ostale rezultate ...
Jeste li radili još nešto od analiza .....prohodnost jajaovoda. recimo....


Hvala puno na dobrodoslici djole smajli angel c
Pa evo sta je jos radjeno od hormona:
FSH 13.5 (2.5-15)
LH 7.7 (4-20)
Estradiol 179.3 (105-217)
Progesteron 0.47 (0.3-3.8)
Testosteron 2.8 (0.3-3.0)
Kortizol 407 (131-642)
ACTH 22.6 (10-90)
DHEAS 6.4 (2-10.5)
SHBG 30.7 (18-87)
Insulin 19.8 (5-25)
Androstenedion 14.80 (1-11)
LTH (prolaktin(profil) - 488 (u 8h), 363.4 (u 11h) i 386,1 (u 13h) normalni opseg (151-757)
TSH 2.7 - u normalnom opsegu
T4 134.2 - u normalnom opsegu


UZ nalaz: Uterus u AVF-u, dimenzija 58x26x46mm, levi jajnik 21x14mm, desni jajnik 19x17mm, u oba jajnika kortikalne mikrociste.

Da, radjena mi je i folikulometrija 9. dana ciklusa, i tad sam imala veliki folikul, pred prskanjem 19x20mm, kako je dr rekla. Rekla je da se potrudimo u narednih 48 sati, sto smo i uradili i nista. To je bilo pre oko 6 meseci. Bilo joj je jako cudno da tako rano ovuliram. Posto nije doslo do oplodnje, rekla je da nema smisla da se radi dalje folikulometrija, nego hsg. Spremala sam se za hsg u tri navrata, uput mi je za narodni front gde se radi u opstoj anesteziji, pa je tu pored briseva potrebno jos mnogo toga zbog saglasnosti za anesteziju. A ja nisam zbog neredovnog ciklusa uspevala da se natempiram, posto vecina tih stvari vazi 15 dana..sestre su bile jako neljubazne, prvi put su mi brisevi istekli samo za jedan dan, ej,jedan dan i nista..cao, zdravo..drugi put sam ponovo sve to iz pocetka 15 analiza od jednog do drugog doktora sakupljala i zakasni mi ciklus 15 dana i toliko o tome...treci put su mi istekli za 3 dana...malo je reci da sam bila frustrirana, jer ne znam kako da to zaobidjem...pitala sam dr da mi da uput za visegradsku gde rade u lokalnoj anesteziji i osim briseva nista vise ne traze ali je odbila...Bila sam 'naslepo' na klomifenu jedan mesec, ali bez uspeha.


U vezi toga sta dalje, dobila sam oprecne odgovore. U Klinickom na endokrini su mi savetovali da idem na kontracepciju 4-6 meseci, i da bi nakon toga trebalo da dodje do spontanog zaceca.
Jedan ginekolog mi je savetovao da se uradi hsg, pa onda klomifen+IUI, ali pre toga da vidi AMH. Kad je cuo rezultat, rekao je da tu nema nikakve sanse, da me cak nece primiti ni na VTO jer je jedan od preduslova ocuvana funkcija jajnika, tj. amh minimum 0.5ng/ml, tako da sa mojih 0.13ng/ml ne bi me ni uzeli u razmatranje za program. I tako mi je na neki nacin odjednom zatvorio sva vrata. Osim ako se ne nadje neko iz privatnih klinika dovoljno lud da se smiluje i pokusa mada ne veruje u pozitivan ishod.
Drugi ginekolog je rekao da su mi po ovom rezultatu jajnici kao da imam 50 a ne 34 godine, i da ukoliko ikakve sanse ima da bi morala da ide najjaca stimulacija, a da ona nosi sa sobom jak rizik ovarijalne hiperstimulacije i da bih bas ozbiljno mogla da ugrozim zdravlje. Ali da ukoliko se odlucim na taj bezmalo suicidalni cin, kako ona rece, neophodno je da uradim hsg prvo. A kakve veze ima prohodnost jajovoda sa VTO kad se aspiracija folikula vrsi laporaskopski, a zatim se oplodjeni embrioni vracaju u matericu, dakle, jajovodi uopste ne igraju ulogu? Da, rekla je i da sve i da odreagujem na tu hiperstimulaciju i bude folikula, problem je sto onda te toliko jake doze hormona istanjuju endometrijum, pa se postavlja pitanje ocuvanja trudnoce, tj. nije samo fora ostati u drugom stanju, nego nakon toga i odrzati bebu 9 meseci u stomaku.

Sve ovo se relativno skoro izdesavalo, i bas me je pogodilo i lagala bih kad bih rekla da me nije uzdrmalo iz temelja. Znala sam da zbog pcos nece ici glatko, ali da odjednom ispadne prakticno nemoguce, to me je bas porazilo.
Ipak, sve mislim da nisam otisla kod pravog specijaliste, nekog ko se bas tim bavi, ovo su ljudi bili iz domena opste ginekologije. Da li biste mogli da me posavetujete kod koga bih mozda mogla da odem, nekog da preporucite ko bi mozda mogao da mi da pravu sliku stanja i procenu mogucnosti...

Nisam bas u najsjajnijoj finansijskoj situaciji da bih isla na varijantu privatne klinike (to je reda 3-4000 evra), mislila sam ako moze nesto o trosku fonda, posto ako se ne varam dva pokusaja bi trebalo da budu besplatna. Medjutim, tu je sad ta prepreka sa vrednoscu AMH zbog koje verovatno nece ni da me uzimaju u obzir. i sad se vrtim u krug, ne znam ni gde ni kod koga, a vreme mi curi i ne ide mi cekanje na ruku...zato sam zahvalna za svaki savet, preporuku, bilo iz licnog bilo iz tudjeg iskustva... tuga
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od ahosame 3/8/2012, 18:57

lakole ::ahosame, ovakvi fsh i amh daju nagovijestiti da ti se smanjuju ovarijalne rezerve - to je dr samo signal da će, u slučaju stimulacije ovulacije bilo za ivf, iui ili samo ciljane odnose, morati ti dati malo veće količine lijekova.
oni nisu razlog tome što ne ostvaruješ trudnoću, sa druge strane, pcos može biti. i ja imam povišen fsh i niži amh, ali i dalje redovne ovulacije i redovan ciklus.
kao što reče đole, moraš provjeriti, ako već nisi, stanje svojih jajovoda.


hvala puno za komentar, lakole cvet
znam, ali postoji tu jos jedna kvaka...kod pcos bi trebalo da je amh dosta uvecan, a ne veoma nizak kao kod mene...tu se nesto ne slaze...mada mi je jedan od ginekologa rekao da je glucophage koji uzimam vec unazad 5 godina regulisao prob sa pcos, a da amh pokazuje da su jajnici iscrpljeni i to ti je to... ne znam, bas sam sludjena... Rolling Eyes
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od djole42 3/8/2012, 20:32

Aho ,zbog preglednosti foruma ,prekopiraću tvoj post na sledeću temu


https://kutak.forumotion.com/t2145p1080-korak-po-korak-na-putu-do-bete

Više cura će videti tvoj post i tamo ćemo nastaviti diskusiju !


djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od *Maki* 30/8/2012, 19:19

Ništa mi nije jasno,jedno ne valja drugo valja...molim vas komentar za moje hormone,na stimulaciju sam slabo reagovala - dug protokol suprefact + 75 menopura,7 jc oplodjene 6, 2 embriona vracena ekstra kvaliteta,beta 2,9 - ništa od prvog pokušaja,imam endometriozu malu na levom jajniku kazu ne treba operacija, genetsku mutaciju PAI-1 i blago povišena antitiroglobulinska antitela,neprohodan levi jajovod. Ukratko :)

AMH 3,62 ng/ml (0,5-3,62)
TSH 1,54 (0,30-4,00)
T4 96 (55-165)
T3 1,2 (0,69-2,02)
FSH 12 (u aprilu bio 14,2! radjeno u konzlijumu,sada sam radila u drzavnoj ustanovi)
LH 6,1 (1,5-8,0)
Prolaktin 7,7 (2,5-14,6)
Progesteron 0,50 (0,25-0,54)
Estradiol 93 (18-147)
Testosteron 0,2 (0,1-0,9)

Nije mi jasno to što mi je povišen FSH a AMH je ok. Rolling Eyes
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od LaFolie 30/8/2012, 19:57

Mirjana je pisala davno na nekoj temi, kako FSH bude visok od "zamorenosti" jajnika, kada zene imaju endometriozu...
Ima smisla
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od *Maki* 30/8/2012, 20:09

Probacu da pronadjem tnx LaFolie Very Happy
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Ema78 30/8/2012, 22:34

Po meni, ovde je diskutabilan i AMH, jer je na gornjoj granici.
Rezultati hormona se mogu uporedjivati samo ako su radjeni u istoj laboratoriji, pod istim uslovma. Meni je jednom prilikom AMH bio oko 5, radjeno u drzavnoj ustnovi, sto je i dalje u okviru ref vrednosti, a tri meseca kasnije je pao na 2.5 sto ukazuje na zadovoljavajuce rezerve. I onda sam otisla kod endokrinologa, ponovo uradila sve analize u istoj laboratoriji i potvrdila da mi je AMH oko 2.5 . Tako da, diskutabilne rezultate ipak treba ponoviti. pri cemu je dr pretzadovoljna mojim nalazima. Po njoj hormoni su mi odlicni, iako npr imam slicne vrednosti FSH i LH.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od *Maki* 31/8/2012, 09:11

Jao gornja granica je 5,3 greskom sam napisala svoj rezultat kao gornju granicu Laughing
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od sareni leptir 19/10/2012, 00:07

devojke,bas sam iznenadjena svojim rezulatom,,,,inace ,hocu nesto da vas pitam...radila sam amh nekog 9,dana od mece i bio je 0,79------.nikad mi se to nije desilo.bila sam 2010 gos na vto i imala spontani...amh mi je bio ok (koliko se secam )....neznam dali to ima veze sa opadanjem kose ,i strah me je menopauze jer se vec spremam za drugu vto.hvala devojke
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od JocY 19/10/2012, 00:16

Brbljiva moj AMH je pred VTO bio 0.54 i dobila sam 4 jc od toga 3 embriona koji su bili dobri. Nije nesto posebno ali ja sam bila zadovoljna sa obzirom da ja imam smanjenu rezervu. Ako procitas postove ispred videces da je AMH samo jedan od pokazatelja ovarijalnih rezervi, tu se cene najvise antralci uz FSH.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od sareni leptir 19/10/2012, 00:20

ja sam pri prvom vto ,imala 3 embriona od 12 j c.-------ubacene 2 kompaktne moruule i 1 osmocelijski....mada citam ovde da amh ima malo veze i sa spontanim?!pa me sad strah.a isto tako,vidim da su u svakoj lab razlicite ref vrednosti.pa je moguce da mi amh i bude ok....neznam vise Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Ema78 19/10/2012, 08:59

Brbljiva, imas li listu referenthih vrednosti? Uporedi onda po tome. Meni je AMH bio po jednima, dobar, po drugima visok, kada je bio 5, a onda se posle par meseci smanjio na 2, i to je kao bilo super...
I, on ti ne zavisi od dana ciklusa, kao drugi hormoni.I sama vidis da si imala dovoljno jc, pa mislim da nema razloga za brigu.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od sareni leptir 19/10/2012, 09:52

a jel trebam amh onda treceg dana ciklusa ,dad ponovim za postupak vto? ja skupljam analize...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Ema78 19/10/2012, 11:20

Ja nisam nesto upucena u postupak za VTO, ali pretpostavljam da ako sada ulazis u to, rezultati treba da budu sto sveziji. Za AMH dan ciklusa nije bitan.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Veca77 19/10/2012, 15:06

BRBLJIVA76 ::devojke,bas sam iznenadjena svojim rezulatom,,,,inace ,hocu nesto da vas pitam...radila sam amh nekog 9,dana od mece i bio je 0,79------.nikad mi se to nije desilo.bila sam 2010 gos na vto i imala spontani...amh mi je bio ok (koliko se secam )....neznam dali to ima veze sa opadanjem kose ,i strah me je menopauze jer se vec spremam za drugu vto.hvala devojke
I meni je AMH za malo više od godinu dana pao sa 2,1 na 0,67. U međuvremenu sam imala jednu IUI i IVF/ICSI. Ja sam na VTO, kao i Jocy, imala 4 jć, od toga su se formirala 3 embriona dobrog kvaliteta i bila sam prezadovoljna jer nisam imala hiperstimulaciju na ovako slab AMH. AMH jeste pokazatelj ovarijalne rezerve, ali nije jedini. Tako, bez brige, i samo napred!!!
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od sareni leptir 19/10/2012, 19:20

zvala genesis ,...ipak se sve radi treceg dana ciklusa...hvala devojke....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od cicsa80 19/10/2012, 19:50

BRBLJIVA76 ::zvala genesis ,...ipak se sve radi treceg dana ciklusa...hvala devojke....
Bas sam htela da kazem da je bitno koji se dan ciklusa radi. Tako je meni drTrninic Pjevic trazila kad sam jednom bila na konsultacijama.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 20 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu