KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

+66
cici
BiKsi :)
naca
bokica
bak
anna
Tinche
maja kg
ŽenoLina
nena beba
ninko
bridget jones
djole42
gea
dr mali pariz
Simona
catherine290505
Pakki
jovana 77
Struzzo
Danicab1
brinbili
logona
NINA1
nabla
maki82
duga76
zabica
ina
andjeoska
palchica s
minnie
MARA
tuli
terka
ceca55
Nekica
vajsi
Orline
Yvonne
zalosna_sova
Tijana78
Agata27
Danicav
alo-alo
Hitron-Luka
vremejezabebe
Niki-Kiki
megica-pegica67
Jelence
TetaSneki
Jeckie
zoxa
adriatika
caci
sanja 1973
tanjaz
maus
Sami
bebko
želja
Gala
majce
HappyGirl
nesalela
maja76
70 posters

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od maja76 5/4/2009, 16:29

Iako nisam vešta u pisanju, red je da otvorim stranice svog dnevnika, čini mi se meni najdražeg. Ako izuzmem svoje poslednje pisanje dnevnika koje je bilo baš, baš davno tamo od neke ekskurzije iz osmog razreda, moram da priznam da i nemam neko iskustvo!
Znam da me ovde očekuje društvo koje ne bih menjala nizašta na svetu zato što se ovde provereno najbolje navija d

Majo, pokloni se i počni! U našem "problemu" smo tačno četiri godine. Ja imam 33 godine, suprug uskoro 35! U početku braka nismo hteli bebu, čitaj pazili smo se, želeli smo da se priviknemo na zajednički život ili hajde da obezbedimo nama neke ozbiljnije poslove koji će nam biti neophodni da bismo sve to izdržali. Kada smo krenuli u proširenje porodice, vrlo brzo je bilo jasno da tu baš nešto i nije kako treba. Suprugov rezultat je bio dovoljan dokaz za to - azoospermia. Odmah smo se nepromišljeno bacili na terapije koje nisu bile proverene, tamo neko je napisao da taj preparat garantovano daje rezultate i mi smo slepo verovali u to! Bogu hvala pa nas nije koštalo nekih ozbiljnijih problema, pošto sam i ja koristila tako nešto iako realno nije bilo potrebe za tim! Tak posle šest meseci smo posetili urologa, koji je konstatovao prisutnost varikočele koju je mm operisao sa dvadeset godina, znači vratila se! Nismo verovali samo jednom urologu, bili smo kod više njih ali svi su bili istog mišljenja da je jedini način da imamo decu vto i to samo ako biopsijom nađu spermatozoide. Vrlo brzo smo se odlučili za proverenu školu - Slovence i otišli put Ljubljane gde su biopsijom našli dobre primerke i zamrzli tkivo. Prvi ICSI smo radili u avgustu 2006. godine, rezultat jedan vraćen embrion, beta negativna! Drugi put uz jaču stimulaciju menopurom dobili smo identičan broj jajnih ćelija i opet jedan embrion super kvaliteta, koji nažalost nije hteo da se zadrži u maminoj kućici. Drugi pokušaj bio je u aprilu 2007. godine.
Evo sada posle tačno dve godine krećemo u treću - sreću, verujte mi pune mi se oči suzama (ne znam da li mikroginon ima veze s tim) ili što nekako potajno želim i osećam i priželjkujem da će ovaj put biti plodonosan i za nas najsrećniji!

Verujte mi oči mi se više ne pune suzama, već sam ovde napravila jednu baricu ispred sebe!
Od 25.03. uzimam Microginon jednu uveče pred spavanje, a svečano sa prvom bocom Suprefacta krećem već u sredu 08.04.2009. godine.
Aspiracija se očekuje negde posle 04.05. a embriontransfer nekoliko dana kasnije. Postupak će mi voditi profesor Aleksandar Ljubić i doktorka Milica Ilić.
Hvala vam drage moje što ste imale strpljenja da čitate ovo moje pisanije! Očekujem divno druženje na mojim stranama srce srce srce
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od nesalela 5/4/2009, 17:13

sretan početak srcasti poljupci

[b][i][u]SREĆNO OTVARANJE DNEVNIKA

srca

Što pre da se preseliš na trudničke..... yes

molitva ljubav ljubav ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od HappyGirl 5/4/2009, 20:03

Draga Majo sa tobom čekam ovaj trenutak i evo dočekala sam ga MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... 561840 MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... 47111 Želim ti blagosloven ovaj dnevnik, što znači da te očekujem uskoro na trudnica dnevnicima i svim MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... 0913 , dušom i MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... 38642 sam uz tebe!
NAPRED DRAGA DO SVOG ČEDA roda roda roda wavecrowd wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od majce 5/4/2009, 20:16

Draga imenjako srecno ti otvaranje ovog dnevnika i da nam se sa ovog sto pre preselis na trudnicki od srca ti zelim zagrljaj i da iz sve snage te vucem za nos poljubac navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
majce
majce

Broj poruka : 435
Godina : 41
Location : Beograd_Loznica
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od Gala 5/4/2009, 20:31

Srecno, i sve naj, naj, naj.....

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Superstock1079117
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od želja 5/4/2009, 22:00

DOBRO NAM DOŠLA I JOŠ LEPŠE PROŠLA
DA TI STIMULACIJA BUDE KO PROLEĆNI POVETARAC,
DA NE BUDE VIŠE SUZA
DA MISLIŠ SAMO NA LEPE STVARI I NA SVOJE MALE BEBICE.....
DOBRO NAM DOŠLA I SAMO LEPO IMALA DA NAM PIŠEŠ...
A NA KRAJU SVAKOG PUTA JE CILJ, NEMOJ DA TI POGLED SUZE ZAMAGLE I DA PROMAŠIŠ STAZU....
SAMO NAPRED I NE OKREĆI SE SINE Laughing
love
želja
želja

Broj poruka : 832
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od bebko 6/4/2009, 18:41

Srecno otvaranje dnevnika i da se preselis na trudnicke strane
roda roda roda
p.s. Ja i ti smo u istoj grupi i kod istog dr.Poz...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od Sami 6/4/2009, 18:59

srca Majo sretno otvaranje vto dnevnika srca
srca Posto si vec krenula u postupak srca
srca Ja ti od srce zelim sto brze srca
srca Preseljenje na trudnicke strane srca
srca srca srca srca srca srca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od maus 6/4/2009, 22:04

srca srca srca srca MAJO MOJA DRAGA srca srca srca srca SRECNO OTVARANJE TVOG DNEVNIKA srca srca srca srca RADUJEM SE I JA OSECAM DA CE OVAJ PUT BITI USPESNO srca srca srca srca SAMO NAPRED DRAGA MOJA srca srca srca srca LJUBIM TE I SA ZADOVOLJSTVOM CU PRATITI TVOJ DNEVNIK srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od HappyGirl 7/4/2009, 06:19

Draga već si dva dana bliže svom cilju osmeh srce Brojim sitno do tvoje trudnica
Uf kako mi srce samo ludo udara sreca Napred, napred, napred draga moja drugarice wavecrowd wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od tanjaz 7/4/2009, 08:38

Majo, SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA, i kao sto kazu devojke, jos malo pa pravac na trudnica strane! srca radost srca radost srca radost
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od sanja 1973 7/4/2009, 10:20

trudnica trudnica trudnica trudnica Zelim ti trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
sanja 1973
sanja 1973

Broj poruka : 62
Godina : 50
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od caci 7/4/2009, 11:26

SSRECNO TI OTVARANJA DNEVNIKA,I DA STO PRE SE PRESELIS NA TRUDNICKIM STRANAM. b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od adriatika 7/4/2009, 14:29

MAJCE SRECNO TI OTVARANJE DNEVNIKA.
DA NAM UBRZO POSTANES SRECNA I DEBELA TRUDNICA
I DA TI OVAJ USKRS DONESE OSTVARENJE TVOJIH SNOVA

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Eastercard1.th
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od maus 7/4/2009, 15:50

SUTRA PRVA BOCKA SU-PRE-FAKTA TANANANA radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od Sami 7/4/2009, 17:28

igracice igracice igracice igracice igracice JE prva boca igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od nesalela 7/4/2009, 19:43

I ja Majo počinjem sa prvom bocom nedelju dana posle tebe, 15.aprila, nadam se da ću uspeti sama da se "bockam", piši sutra kako si prošla, ja i ti smo ako Bog mili da "majske trudnice" yes zagrljaj ljubav ljubav ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od zoxa 7/4/2009, 22:16

Zelim ti srecno otvaranje dnevnika, da sto prije postanes MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... 1330540daf5zwcg9z
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od maja76 7/4/2009, 23:47

nesalela ::I ja Majo počinjem sa prvom bocom nedelju dana posle tebe, 15.aprila, nadam se da ću uspeti sama da se "bockam", piši sutra kako si prošla, ja i ti smo ako Bog mili da "majske trudnice" yes zagrljaj ljubav ljubav ljubav

Nego sta nego cemo biti majske trudnice, maj kako to zvuci divno yes

Sa velikim odusevljenjem krecem sutra u bockanje, rekli su mi da mogu da primam boce i u vecernjim satima sto cu ja i iskoristiti, tako da vam pisem utiske sutra uvece! Ljubim vas lepotice usne
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od Jeckie 8/4/2009, 00:35

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

BRAVO MAJO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od HappyGirl 8/4/2009, 05:47

Čekamo utiske i navijamo wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od TetaSneki 8/4/2009, 08:05

Majo, nemam reči, toliko mi je drago što ste krenuli u postupak. Odabrali ste super ekipu, ti si puna optimizma i to vodi samo ka jednom - USPEHU
Puno sreće ti želim i navijamo
igracice igracice igracice igraciceigracice MAJA igracice igracice igracice igraciceigracice MAJA igracice igracice igracice igraciceigracice MAJA igracice igracice igracice igraciceigracice
Danas kreće prvo bockanje d d d d d d d d d d d d d d d
CMOK CMOK CMOK usne usne usne usne usne usne usne usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od adriatika 8/4/2009, 13:13

Ajde Majoooooooooo

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
bb bb bb bb bb bb bb
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od maus 8/4/2009, 15:24

MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice MAJO igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od želja 8/4/2009, 15:30

SREĆAN POČETAK BOCKANJA!!!!!!!
MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Needle11a
želja
želja

Broj poruka : 832
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ... Empty Re: MAJA76 - Majin dnevnik - na najvećem putu do ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu