KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

+26
srna ns
neca73
saska1
SladZana
noja
dr house
3023456
korpica
sareni leptir
Dionisia
Jejaaa
karakaca
*AIDA*
mamilicka
lilly13
anak
julija
BiKsi :)
bule74
dr mali pariz
ciklama
Cupava
Malina
vašar
Orline
zalosna_sova
30 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 2/3/2013, 14:43

Meni je nekako nemoguće da sad ja ne smem uopšte piti čajeve, bilo kakve, jer pijem lekove. Anak, verovatno je sladić dobar i za jetru. Ja za čišćenje jetre pijem čaj od gujine trave ili sikavica, i znam da ona nema kontraefekata. Lek za štitnu ću piti do kraja života, je li to znači da neke čajeve neću nikad smeti uzeti?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 3/3/2013, 23:43

Virak mislim da moze da se pije sa lekovima ja ga stalno pijem i nemam problem sa hormonima cak su i dobri kad ga redovno pijem.
Biksi a za sta je ta gujina trava? Ja dok sam bila na stimulaciji nista nisam pila od cajeva mada sam mogla maticnjak jer je za opustanje.
Rusa (lisaevac) caj sam pila zbog cista na jajniku, virak za hormone, macinu travu za ovulaciju.
Virak pijem i kad sam prehladjena i kad mi je pojacan sekret.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 4/3/2013, 12:11

Seme gujine trave je za čišćenje jetre i organizma.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od noja 4/3/2013, 15:35

Bixi mislila sam na sam postupak i stimulaciju, ti si pred vto,
Ja sam pitala za virak rekli su.mi nikakvi cajevi za vreme stimulacije,
a za ove ostale lekove verovatno moze ...
Bolje nesto dobro za dizanje imuniteta , maticni mlec, propolis, med limun ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od sareni leptir 5/3/2013, 15:32

ni ja nebih nikakve cajeve tokom stimulacije ! taman posla ! to nikako .bolje nesto za imunitet...cvekla ,,,med,,,mat mlec..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 5/3/2013, 22:54

Biksi ti koliko se secam imas zamrznute embrione izvini ako sam te pomesala s nekom, neces imati stimulaciju a ako je imas mozes dok ne krenes sa bockanjem, ipak nemoj da rizikujes uzmi neke za opustanje lipin caj ili maticnjak
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 8/3/2013, 17:35

Ne, mi imamo samo zamrznute spermatozoide, ne embrione. Tako da ću imati stimulaciju. Neću uz stimulaciju uzimati čajeve, već pre samog postupka, nisam ni mislila kad se budem bockala da eksperimentišem.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 13/3/2013, 19:58

Drage moje ja sam pocela da koristim FEMISAN A kapi po Dacinoj preporuci. procitala sam sastav: Virak, Hajducka trava, Neven, Zdravac, Troskot, Persun.
Prirodne su a pomaze kod polucisticnih jajnika, bolnih i neredovnih ciklusa, kod 3 i 6 grupe sekreta, pms,miomi na materici.
Da li neko ima iskustva sa ovim kapima?
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od saska1 13/3/2013, 20:35

Ja sam ih koristila nisam ništa primjetila posebno
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od neca73 28/3/2013, 14:34

Karakaca i ja sam ih koristila. Meni su prijale, imala sam pravilne ovulacije, ali ja i svaki drugi mesec pijem kontracepciju, upravo da bi imala pravilne ovulacije, tako da nisam pametna da kazem sta je tacno pomoglo.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od neca73 28/3/2013, 14:36

A femisan A ne kombinujem sa kontracepcijom, da me neko pogresno ne shvati.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 28/3/2013, 20:50

Nisam ni mislila da ih koristis sa kontraceptivima, ja sam odusevljena prvi mesec i odmah ovulacija koju nisam nikad ni primetila do sad, a u njima ima virka pa mislim da su mi sredile hormone i bitno je da je tu ovulacija, meni su jajnici u losem cak kako je doktorka rekla u ocajnom stanju ali se desila ovulacija sledeci mesec se nadam da ce biti isto
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od SladZana 28/3/2013, 20:51

Karakaca,pijes li kapi sa terapijom za IR?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 28/3/2013, 21:00

Ne, zakazala sam kod endikrinologa 02.04. pa cu najverovatnije opet da krenem sa terapijom. Mislis da ne bi trebalo da kombinujem sa gluforminom kapi?
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od SladZana 28/3/2013, 21:02

Ne znam da li smije, zato te pitam. Ja pijem siofor pa ne znam da li bih smjela nesto o d tih kapi ili cajeva.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od saska1 28/3/2013, 21:09

Ja sam pila i siofor i kapi istovremeno one su na biljnoj bazi
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 28/3/2013, 21:12

Saska hvala taman sam pomislila sta ako ne sme da se kombinuju, upravu si ipak je to na biljnoj bazi ne mogu da skode
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od neca73 29/3/2013, 09:31

karakaca ::Nisam ni mislila da ih koristis sa kontraceptivima, ja sam odusevljena prvi mesec i odmah ovulacija koju nisam nikad ni primetila do sad, a u njima ima virka pa mislim da su mi sredile hormone i bitno je da je tu ovulacija, meni su jajnici u losem cak kako je doktorka rekla u ocajnom stanju ali se desila ovulacija sledeci mesec se nadam da ce biti isto

da karakaca, to sam i ja i primetila i osetila, ovulaciju....
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od neca73 29/3/2013, 09:33

Devojke sta mislilte da li da pijem caj od virka dok pijem kontracepciju. Ovog meseca sam na kontracepciji a sledeci treba da radim hormone 2. dan, pa me vec hvata frka za FSH. U novembru je bio 10. Sta mislite?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 29/3/2013, 14:05

Pa mislim da ne bi trebalo da pravi problem, ja iskreno nikad nisam pila kontracepciju do vto.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 29/3/2013, 20:16

Danas sam pitala moju dr ginekologicu za femisan a kapi, šta misli i da li da ih uzimam s obzirom da pijem glukofaž, ona mi je rekla da ih ona ne preporučuje, i da su joj dolazile žene koje su imale krvarenja mimo ciklusa kad su pile te kapi, da je glukofaž "keva". Ja sam joj rekla da kod mene ciste nikako da se povuku, uz gluko, koji pijem više od godinu ipo dana. Ona je rekla da treba i duže da gluko sredi ciste, sve zavisno od kada se ciste vuku. Logično doduše.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od SladZana 29/3/2013, 20:19

Biksi draga hvala za info usne slusacu tvoju dr
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 29/3/2013, 20:22

Biksi pa to je sad pitanje za razmisljanje ja sam ranije imala ne krvarenja ali prljanje kroz cikluse, to je bar sredjeno ali tek kad sam krenula da pijem virak a ove kapi su me odusevile pa pitacu ja endikrinologa ako mi kaze da pijem gluformin da li smem da nastavim sa kapima
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 29/3/2013, 21:13

Važi karakaca, pitaj endokrinologa, to bi svakako bilo dobro mišljenje, ak su čuli za ove kapi. Jer nekako zvuče baš obećavajuće, a ja ne bih da pravim neki pi.vajz tamo dole, ak baš i ne moram. Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od karakaca 29/3/2013, 21:31

Ti sad i nebi trebala Biksi da eksperimentises pij virak i trckaj ljubav
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 3 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu