Donacija polnih celija-kako prelomiti, partnerski odnosi

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Donacija polnih celija-kako prelomiti, partnerski odnosi - Page 6 Empty Re: Donacija polnih celija-kako prelomiti, partnerski odnosi

Počalji od alisa taj 2/4/2019, 19:30

Samo svima da vam mahnem ... ja, kao neko ko ima dete od svoje jc i sad i bebu iz donirane jc , samo mogu da kazem da nema apsolutno nikakve razlike u osecaju i kolicini ljubavi osmeh srce
Mada ja ni jednog trenutka nisam ni sumnjala da ce da bude drugacije al eto cisto samo i da vam potvrdim...
Ja je cesto zagledam i gledajuci je pokusavam da zamislim kako izgleda donorka... nekako dosta razmisljam o njoj... volela bih kad bi mogla da je upoznam jer osecam ogromnu zahvalnost prema toj devojci... beskrajno mnogo sam joj zahvalna... iako znam da je donirala jc najverovatnije samo zbog para  to ne umanjuje moju zahvalnost... da nije bilo te njene odluke ja sad ne bih imala ovaj nestvarno lep ljubavni zamotuljak ... i nisam subjektivna lol!  dete mi je stvarno nestvarno lepo ... smajli angel
alisa
alisa

Broj poruka : 1750
Godina : 40
Datum upisa : 01.06.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Donacija polnih celija-kako prelomiti, partnerski odnosi - Page 6 Empty Re: Donacija polnih celija-kako prelomiti, partnerski odnosi

Počalji od BiKsi :) taj 4/4/2019, 19:20

Alisa, predivan post! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥.
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22487
Godina : 38
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Principessa taj 6/4/2019, 03:11

Vaistinu predivan! ❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1072
Godina : 46
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu