KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porodilište u Loznici

4 posters

Ići dole

Porodilište u Loznici Empty Porodilište u Loznici

Počalji od maus 16/2/2009, 18:13

Slikala sam, koliko sam uspela i loznicko porodiliste koje je renovirano pre 4 godine. Sredjeno je vrhunski. Nisam uspela da slikam porodjajnu salu(zamolicu komsinicu babicu da to uradi) i operacionu salu.
Hodnik. Pravo su vrata gde se ulazi u porodiliste. Uvek je cisto i sve blista. Cistacice nekoliko puta na dan ciste sve sobe.
Porodilište u Loznici S3ohhf
Pult sa telefonom, a iza su ormari gde uvek ima cistih spavacica i posteljine koje su pristupacne svim porodiljama. Vide se vrata sobe br1,koja je inace sok soba gde leze zene 24 sata posle carskog reza
Porodilište u Loznici 2prbp20

A sok soba izgleda ovako. Ja sam lezala na prvom krevetu
Porodilište u Loznici Jkeer8

Sobe su trokrevetne i cetvorokrevetne i svaka soba ima svoje kupatilo. Ovo je moj krevet i krevetac u kome je Ana. Jedina mana je sto je pretoplo,inace drugih zamerki nemam. Nisma slikala mesto za prepovijanje beba sa kadicom za kupanje, takodje u sklopu sobe.
Porodilište u Loznici 9plwub

Kupatilo. Uvek je cisto i mirisno.
Porodilište u Loznici 288oaqq

Kuhinja. Klopa je bila dobra samo po mom uksu neslana. Sami se sluzimo i sipamo koliko hocemo.
Porodilište u Loznici 16iecmd

Porodilište u Loznici Sdibdk

Babice i sestre su za cistu 10. sreca


Poslednji izmenio maus dana 17/2/2009, 09:37, izmenjeno ukupno 1 puta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Porodilište u Loznici Empty Re: Porodilište u Loznici

Počalji od HappyGirl 16/2/2009, 19:36

Isreno sam oduševljena i srećna i zahvaljujem Bogu što sam imala prilike ovo da vidim. Zaista lepo, uredno, čisto... Što se tiče babica i sestara verujem ti i onda i ja kao i ti dajem za njih i za uslove čistu 10. Naravno i za sve one koji su izgurali da ovo bude ovako kao što je sada.
Imama malu sugestiju. Kada budeš imala vremena idi na majka hrabrost i samo prekopiraj ovo sa kutka i postavi slike, neka i ova lepa priča stoji tamo a uzgred možeš i imena sestara i babica da napišeše javno. Čisto da se zna da ima i divnih babica i sestra.

Maus hvala još jednom. usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Porodilište u Loznici Empty Re: Porodilište u Loznici

Počalji od zalosna_sova 16/2/2009, 20:26

Stvarno extra izgleda!!! Bravo za Loznicu i porodiliste!!! yes ljubav
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Porodilište u Loznici Empty Re: Porodilište u Loznici

Počalji od dragan 17/5/2010, 15:56

Lepo je to kad si sa bebom u cistom!U Pancevu je katastrofa.Beba i ja smo dobili infekciju od prasine,neoprane posteljine,nismo imali vodu da se okupamo.Posle deset dana beba je prvi put okupana!!!!!!
dragan
dragan

Broj poruka : 2
Godina : 40
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Porodilište u Loznici Empty Re: Porodilište u Loznici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu