KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucin dnevnik

+47
dragana76ns
Masha UK
korpica
buby
Tinche
Struzzo
Mirjana
Jagodica-Bobica
snedra
Tanja83
nina :)
cufta
Simona
lolipop
BiKsi :)
KoMetaK
Nefertari
tuli
maša
dr mali pariz
vajsi
bebko
catherine290505
michael
Cherry
nesalela
tedi
nadalina
MARA
duga76
Agata27
tanjaz
sasha
Jelence
zoxa
adriatika
caci
Sami
zalosna_sova
Kata
HappyGirl
sevenMAJA
maus
lasa
Hitron-Luka
Gala
era
51 posters

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od Masha UK 1/1/2013, 15:21

Srecna Nova 2013 Godina i sve najlepse vam zelimo!!!

ng novogodisnja pesma ng novogodisnja pesma ng
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od dragana76ns 1/1/2013, 16:13

[Only admins are allowed to see this image]

SRECNA NOVA GODINA
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od cici 1/1/2013, 17:55

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]" alt="" />
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od Milijana 3/1/2013, 13:18

[Only admins are allowed to see this image]

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od maus 11/1/2013, 11:56

Vas dve ala zabusavate.... love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od era 14/3/2013, 22:32

Ne uspevam da stignem da napisem ni slovo u nasem dnevniku. Drugarice, hvala vam na cestitkama.
Prosle su cetiri godine kako se Luca rodila i promenila moj svet u potpunosti. Tako su brzo prosle da nisam ni primetila. S jedne strane mi je zao sto vreme leti i sto je svakim danom veca, starija i ozbiljnija, ali sa druge strane svaki novi trenutak sa njom je novi dozivljaj ispunjen iscekivanjem, nepredvidljivoscu i radoscu. Drago mi je sto mogu da kazem da sam ove cetiri godine zivela svaki trenutak vremena provodeci ga sa Lucom. Drago mi je da nista nisam propustila ni prve reci, ni prve korake , ni jedan biser koje prosipa iz rukava, ni jedan nestasluk, smeh, radost i tugu. Bila sam uvek sa njom i zbog nje.
Ona je sada jedna velika devojcica. Najvise voli svoju "mamu, pa tatu, pa obe babe, pa obe dede, sestru Niku, teta Janu, teca Dimitrija, tetu Vesnu, Stefana i Luku, teca Dejana i to je od nase familije". Upija sve oko sebe. Puna je informacija o zivotinjama, o drzavama, gradovima, bajkama, crtanim filmovima. Omiljeni crtani joj je Mia i ja. Zna sigurno preko 30 pesmica, ako ne racunamo sve pesmice koje je Branko Kockica ikad napisao ili izveo (njih sve zna napamet). Zna dosta reci na engleskom, vec i recenice sama sklapa, dosta razume... Broji do 30, znala bi i dalje ali joj dosadi. Ne voli da gubi, ali je intezivno ucim da je i to normalno. Voli da igra uno, domine, ne ljuti se covece. Ne voli video igrice (tu nije na mamu nego na tatu). Najvise voli da se igra sa lutkama (opet nije na mamu). Po ceo dan bi mogla da ih organizuje kao decu u vrticu, ona je vaspitacica Tanja, a ja sam obavezno vaspitacica Vera ili kuvarica Sonja kad sam u kuhinji. Ponekad mi se cini da sam duze tokom dana Vera nego ja, ova igra joj nikad ne dosadi. Ona svoju vaspitacicu skida u potpunosti i glas i govor i ponasanje, ama bas sve. To sam tek shvatila kad sam otisla na otvorena vrata i upoznala pravu Tanju koja je ista Luca-Tanja.
Pored toga voli da slaze lego kocke, sto mi je ok jer su super i za motoriku i za paznju i percepciju i orjentaciju, jedino nisu super za novcanik. :auuuuauuu:
Nije od one dece sto placu da im se nesto kupi, uhvate i nju ponekad te zute minute, ali sama pomisao da mama moze da se naljuti je vrati u realnost.
Mnogo voli da se sminka, sredjuje kosu, oblaci haljinice (ni tu nije na mamu). Ja joj sve to dozvoljavam uz ideju da ce izgustirati do osnovne skole, pa da posle vise nece traziti. Ima lakove u svim bojama i uvek je ful namackana.
Vrtic joj se konacno mnogo dopao, voli da ide i cini mi se da uziva u njemu. Jako je srecna. Najbolja drugarica joj se zove Masa a drug za koga ona kaze da joj je muz je Laza, doduse ima jos dva muza u rezervi kad Laza ne dodje u vrtic ;-)
Sa hranom nemamo problema, sve jede i sve voli da jede. Malo vise voli kuvana jela od przenih, voli svo voce, slatkise slabo jede, ali joj je zato sok slaba tacka.
Prosla je najstrasniju fazu stidjenja, ali jos uvek se ne ponasa kao pristojno dete, kad zaintaci nema sanse da odgovori kad je neko nesto pita. Zna da se svadja ko matora. Posle rodjendana je reka nesto ruzno tati i ja krenula da vicem na nju kako to nije lepo kako treba da postuje roditelje, kako mi njoj sve dajemo a ona se tako ponasa (sve otrcane roditeljske recenice), a ona meni sasu: "Ja vas postujem i lepo sam vam se zahvalila sto ste mi napravili lep rodjendan, a to sto ti sad radis to je nepostovanje mene!" Malo je reci da sam ostala bez teksta. Raspravlja i velike teme. Jedan dan je dosla iz vrtica i kaze "mama, A. kaze da ona ne jede meso jer su sve zivotinje dobre (mala je vegetarijanac ko i njeni roditelji), a ja sam joj rekla da ja jedem meso ne zato sto su zivotinje bezobrazne nego zato sto su ukusne" Sta reci... ne znam kako ce mi biti kad udje u pubertet, ali je jos uvek zabavno.
Primetila sam da joj i sportovi idu od ruke, skija, vozi rolere, kliza, loptu savrseno hvata i baca jednom rukom... okretna je i spretna. Ranoranilac je nevidjeni. ustaje pre 6, a leze oko 9, pola 10. Tako da je kod nas u kuci u 7 ujutru nevidjeno vesela atmosvera, jedino je problem sto prvih par sati ne smemo nikog da pozovemo, jer svi spavaju.
Jedna od interesantnih crta njenog karaktera je da je promucurna odnosno nije tvrdoglava kad nesto hoce da dobije pa vidi da nece uspeti, u momentu se presalta na najbolji moguci ishod po nju i uvek je zadovoljna dobijenim, odnosno svaku situaciju dozivi kao licni uspeh.
Zaboravila sam sigurno 99% njenog karaktera i osobina, ali nema veze bitno je da sam i ovoliko zapisala
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od nena beba 14/3/2013, 22:45

Predivan izveštaj! Ero, kao da je gledam!
Dobra fora za neukusne životinje...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od nena beba 14/3/2013, 22:46

Ukusne. Baš mi fali edit
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od Struzzo 14/3/2013, 22:58

Ah, Luča...divna, jedinstvena, svoja...
Šta priča na temu usvojene seke...jeste li dobili podobnost...

p.s. je l' još uvek mala feministkinja...verovatno nije, čim ima tolike muževe ili i to potvrđuje koliko su žene moćne.. Razz

osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od era 15/3/2013, 09:10

Feministkinja nego sta. I vaspitacica mi kaze da se trudi da decacima objasni da su njjihove igre glupe i da je besmisleno sto jurcaju i sto se tuku. lol!


Struzzo ::Ah, Luča...divna, jedinstvena, svoja...
Šta priča na temu usvojene seke...jeste li dobili podobnost...

p.s. je l' još uvek mala feministkinja...verovatno nije, čim ima tolike muževe ili i to potvrđuje koliko su žene moćne.. Razz

osmeh srce
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od dacans 15/3/2013, 09:15

Odavno je postala moja mala velika Kraljica..genijalac...i to potvrdjuje svaki tvoj izvestaj..obožavam je i ljubim vas jaaaaako osmeh srce
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od KoMetaK 17/3/2013, 17:24

Luca ce biti predvodnik feministkinja za koju godinu, i to onaj najokoreliji Wink lol! Osim ako joj ovi muzevi ne stanu na put! lol!
Svaka cast! Ja nju prosto obozavam! Ljubim je puuuno! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:50

Kako ste drugari?
Sta radi Luca? Daj mama neki biser, znam da ih je ona puuuna! PAmetnica i lepotica mala! Jel se raduej sto ce dobiti seku? Ja sam gotovo sigurna da cete uskoro postati prosirena porodica! yes love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Lucin dnevnik - Page 27 Empty Re: Lucin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu