KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 32 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 29/4/2015, 21:19

pozdrav cure, sta se desava ima li neko da ide u proces IMA LI IKOGA.....

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 17/6/2015, 21:49

???????????????????????????????

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bak 17/6/2015, 22:06

Maja.Bojan, zene uglavnom caskaju o postupcima i sl na https://kutak.forumotion.com/t3022p420-korak-po-korak-na-putu-do-bete ovde su info o samoj klinici. Pridruzi se , ili pitaj ako te nesto konkretno zanima bas za ovu kliniku
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 17/6/2015, 22:07

Ja sam upravo kod njih ostala trudna :)Sta te zanima?
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 17/6/2015, 22:08

Ja sam upravo kod njih ostala trudna :)Sta te zanima?
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od LAJTOP 22/6/2015, 20:25

Pozdrav drage moje!
Citam danima Vase komentare i uzivam:)

Ja sam imala dve Vto u Betaniji,neuspesne.
Trecu koju sami finansiramo odlucili smo da radimo u Genesisu.
7.7 su nam prve konsultacije kod doktorke Crnogorac.Nekako gledajuci je na netu i citajuci o njoj deluje mi pozitivno..
Kako se krece cena Vto kod njih?
LAJTOP
LAJTOP

Broj poruka : 89
Location : novi sad
Datum upisa : 28.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 22/6/2015, 20:40

Dr je divna!Pre svega dobar covek.Biolog im je po meni najbolji.Sve pitaj dr.Pozitivna i detaljna.E sto se tice cene sve zavisi.Ja sam treci put kod njih radila i dobila ogroman popust.Glupo mi i da pisem o tome.Dobila popust i za histeroskopiju pa kad sam napisala svi se sokirali na forumu.Lekove ne uzimaj kod njih preskupi su.Za nekih 30%nego u apoteci.Mi smo se o svemu raspitali jer nam je peti put pa znas vec....Puno srece ti zelim!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/6/2015, 09:57

i ja se slazem sa Dacom,dr Crnogorac je vesela,nasmejana i pozitivna...bices sigurna sa njom,a embriolog je vrhunski,sto je i najbitnije. Genesis je uredna,cista,moderna bolnica,svi se trudne da budu ljubazni,nasmejani i profesionalni...jedina zamerka koju imam za genesis je cekanje,cekanje,cekanje...mene je to izludjivalao...al dobro...naviknes sa vremenom i na to ,al opet smatram da nije u redu i da zakazuju pregusto tj precesto,bukvalno na 10-15 min po pacijentu,sto  je mozda ok kad si vec u postupku pa treba samo neku sitnicu ili da pitas nesto...ali za UZ ili neke konsultacije je premalo...
a cene...ako se dobro secam.ivf bilo koja metoda je 2000e,a ostalo je po + 200e( embrioskop,hecing itd)lekovi su dosta skupi,tako da savetujem da ih uzmes i Iris apatekama,definitivno su najeftiniji,era test je 105 ooo din,prava,druga je 71000din..itd,ali stvarno je i dr Crnogorac korektna,ja sam njih dugogodisnji pacijent,pa mi je histero pred postupak odradila besplatno,bolnicke dane nikad nije naplacivala,dosta UZ mi nije naplacivala,zamrzavanje mi nije naplatila itd... u svakom slucaju,mislim da ces biti u pravim rukama...javljaj nam se

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 23/6/2015, 10:52

Jelena mene sestre nerviraju Very Happy Sad sam rekla dr da mi da neki svoj broj jer su sestre jako neorganizovane!Bukvalno zoves ujutru u 9h da pitas nesto ili da ti dr pogleda nalaz.Odgovor dobijes uvece u 21h ili ga ne dobijes xxx puta.A uvek kazu zovite mi smo tu..
A sto se tice cekanja cekali smo jednom 2h!!!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/6/2015, 11:17

ja uvek cekam po 1h-2h al uvek,to je pravilo,ne izuzetak! a sestre...hm hm doduse sad su ove nove dosle,pa nisu bas najorganizovanije,kada je Dragana bila sestra dr Crnogorac bila mi je dala svoj broj i stvarno ne mogu da kazem ni jednu losu rec za nju,zvala me je u trudnoci stalno,nudila se da dolazi do mog stana da mi daje inekcije kad sam krvarila itd....sad je Tamara tu i stvarno imam dobru komunikaciju i sa njom al nemam Tamarin broj,trazicu i njen Very Happy dr Crnogorac mi je dala svoj broj ,al tek pred drugu VTO i do sad je nisam zvala,nisam imala razloga al ako Bog da i uspe mi ovaj krio ima da je drzim na brzom biranju lol!
meni smeta sto ove nove sestre pricaju ajde da tako kazem-"gluposti" a da ni ne provere,valjda da bi se pokazale kako su sposobne a mogu da naprave problem,ja sam npr zvala pre neki dan da kazem da mi je prvi dan ciklusa i da treba da radim  krio transfer,naravno predstavila sam se i rekla da prenesu to dr Crnogora a ona ko iz topa"e pa onda da zakazemo UZ tamo 8-9 dan i to je to" a ne zna da ja moram da pijem estrofem i utrogestan odmah od 2 dana ciklusa,da moram da pocnem sa pronisonom zbog NK celija itd...ovako sam spustila slusalicu,nazvala opet i trazila Tamaru...da je neko drugi bio u pitanju,malo "neupuceniji" dosao bi na uz taj 8 dan na UZ vodeci se time da se predstavio i da bi trebali da znaju ko je u pitanju i  da mu je setra dala takvu info i propao bi mu bio ciklus...
mislim ,ali na zalost to nije koliko, sam videla ,problem samo Genesisa ,da moras da budes sam svoj doktor i vodis racuna o sebi i svojim nalazima...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 23/6/2015, 11:27

Bas tako!Sve sto si rekla!Ja sam sad pred Tamarom i dr rekla da su neorganizovane.Prosli put mi za onaj d dimer pritisak skocio 200!Inace Tamara kaze poslace poruku dr!!!I niko nista ne javlja...Sutradan nista...Trazila sama broj od dr :) Tako da pametno zboris ;)Sreca u nesreci pa smo dobro informisane.Ako nismo mi tu je drustvo sa kutka Wink
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od noja 23/6/2015, 13:37

Jeco radis u genesisu Fet . ?
moja terapija za Fet je billa estrofem, samo to bez stimulacije, i pregnil (ovitrel) pred vracanje , merili smo folikule i endo , folikula je bilo ali nesto su slabo rasli , nismo bas cekali pucanje i tako , vodic nam je bio endo . proveravala tsh i prolaktin pila za njih lekove , a posle transfera sve , pregnil, faxi , progesteron , utrice ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/6/2015, 14:12

da,Noja u Gensisu imam zamrznute blaste od proslog puta i od ovog,trodnevne embrione...
ja nisam radila nikad FET tako da mi je svaka info dobrodosla...
mi smo radili era test sa estrofenom i utrogestanom,pa tako moram i da vratim smrzalice...ja sam pozitivna ovaj put al onako oprezno Very Happy Very Happy ako uspe,niko nece biti srecniji od mene,al ako ne,necu dozvoliti sebi da potonem kao prosli put...vi svakako poskocite malo Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od noja 23/6/2015, 14:54

Da I moja A je iz Fet a iz genesis laba :) srecno igracice igracice igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od zlatica 27/6/2015, 22:28

Daco,Jelena jel ste vi kupovale lekove u irisu?ne znam kako to ide ako je tamo jeftinije ja bi tamo kupovala jel oni imaju ili se narucuje po potrebi?

zlatica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 28/6/2015, 08:18

Ja lico sam kupovala u Irisu,oni imaju na stanju uglavnom uvek a ako nemaju naruce za par sati,mada se mene nikad nije desilo da nemaju jedino sam poslednje 2 -3 inekicije,koje smo dodatno uveli kupila u Gensisu,mrzelo me da idem u Iris zbog 2-3 inekcije, i ubedljivo su najeftiniji. A ti kad dobijes semu u Gensisu,reci da neces od njih kupovati nego da imas jeftinije,to je tvoje pravo ,zavisi od seme tj sta primas al ustedeces 100-200e na lekovima..

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od zlatica 28/6/2015, 15:24

ja radim u septembru a u julu ili avgustu posle punkcije ciste dobicu semu za stimulaciju,znam da ce biti kraca ali sakupljam informacije na vreme;)

zlatica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Jeka1984 3/7/2015, 18:23

I ja da vam se pridružim zenice... naime dva puta je rađena vto o trošku države u Visegradskoj pa sam se za naredni korak opredelila za Genesis... dvoumila sam se i prelomila.... sad 1.7. Smo imali prve konsultacije. .. dr Crnogorac predlaže ERA test, pošto mj dobijemo lepe ćelije i dobar broj, i gotovo sve se oplode ali do implantacije ne dolazi... molim vas ako neko ima iskustva, bilo bi mi of velike pomoci
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 3/7/2015, 23:04

Jeko1984, dobrodosla, evo ti link https://kutak.forumotion.com/t3025p210-korak-po-korak-na-putu-do-bete?highlight=korak+po+korak, postavi pitanje, imamo curu koja je skoro radila era test, pa ce ti potanko objasniti, da ne zatrpavamo ovde temu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jelena*mama2andjela* 4/7/2015, 09:17

Jeko 1984 dobrodosla i kao sto Biksi kaze pridruzi nam se na koracima a ja cu ti objasniti tamo za ERU,skoro sam je radila.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lilyt 9/7/2015, 14:14

cao zene, i ja se pridruzujem,mi radimo u genesisu kod dr.crnogorac. ovo ce nam biti treci put. imam nizak amh, visok fsh (koji sam verujem uz pomoc koenzima q1o i ishrane uspela da snizim jer smo sad iz prirodnog ciklusa dobili 2 jajne radost

zanima me sledece, da li ima nekog ovde, ko je radio kolekciju u genesisu, skupljanje jajnih celija, tj embriona , iz meseca u mesec iz prirodnih ciklusa, njihovo zamrzavanje i ubacivanje? mi sad skupljamo embrione, pa cemo u avgustu verovatno uraditi era test, a onda u septembru da skupimo jos koji i idemo na transfer.

mi smo sami pitali za eru, nasa dilema je da li da ga radimo u spontanom ili stimulisanom ciklusu. imam redovne ovulacije i endometrijum mi se fino deblja, nisam primala estrofem na transferu. moja logika je da je onda bolje iz prirodnog ciklusa uraditi, ali volela bih da cujem jos neko misljenje.

lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od DonaMona 8/11/2015, 23:28

Pozdrav, ja sam nova ovde, ali sam u priči Vto već davno..mm i ja imamo već 5 nažalost neusesnih Vto iza sebe, a problem su moji zapuseni jajovodi. Poslednja dva pokušaja su bila u Genezisu, jedan iz stimulisanog ciklus a za ovaj drugi smo radili kolekciju i nako 3 zamrznuta radili transfer i opet ništa. Elem generalno sam zadovoljna dr Crnogorac i Genezisom ali sam i čvrsto verovala da će poslednji put uspeti.. i sad ne znam šta da dalje..da li nastaviti u Genezisu ili ići u neku drugu kliniku !

DonaMona

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Jeka1984 6/12/2015, 13:45

DonaMona jeste li imali bar neku biohemijsku od tih pet pokušaja ili su sve bete bile manje od 1 ...  naravno pitanje je i šta ste od dodatnih analiza još uradili...
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od libra35 23/12/2015, 12:39

Drage moje,kada sam bila u Ge cula sam da je potpisan ugovor da se zenama sa slabom funkcijom jajnika radi tkzv podmladjivanje jajnika kada se maticne celije iz krvi ubrizgavaju u jajnike. Very Happy
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Jeka1984 23/12/2015, 16:54

A da nisi slučajno Libra čula i cenu tog podmladjivanja
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 32 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu