KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 13/2/2015, 13:14

Ako ides u Feronu na konsultac.,postupak se tamo radi,kao i sve ostalo od dijagnostike,to tako finkcionise.Ja sam isla u Ilic na prve konsultacije i,rekla mi-histero na Betaniji,a IVF u Genesisu,zbog uslova.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od PalcicaBg 13/2/2015, 14:12

Aha,ok.Jos uvek smo u fazi razmisljanja,sta,gde,kako...Razmotricemo svaku opciju.Hvala draga u svakom slucaju usne
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 13/2/2015, 14:15

I ja razmisljam... Novi sad ostaje kao opcija i na dalje,ali,videcemo gde i kod koga.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 19/2/2015, 10:16

PalcicaBg ::To za Betaniju nije nimalo lose,ako ce vec Kopitovicka raditi.Da li je to postupak plus lekovi za poluprirodnjak?
Ja bih recimo otisla u Feronu na konsultacije kod nje i pitala je da radim u Betaniji.
Nismo se dugo culi d Moram ovoj devojci odgovoriti.Kopitovicka je sad u Feroni.Mozes tako uraditi.Ja sam tako isto odradila u Genezisu.Kopitovicka me pitala da li smo probali prirodnjak i da je u Betaniji 80 000.Tako je i bilo.Nazalost nismo uspeli....Ali sve je ona radila.Svaki uz.Aspiraciju i et.Tako da je izvodljivo f
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od PalcicaBg 20/2/2015, 11:44

Daco drago mi je da si se javila zagrljaj
Kako si ti,razmisljas li o novom postupku?
Hvala na odgovoru,razmatramo svaku mogucnost,jos smo u velikoj nedoumici,kao guske u magli lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ncoka 21/2/2015, 18:58

Jedno pitanje... gde ste bacale iskoriscene spriceve i igle? Meni je bas bezveze da ih bacam u kantu sa ostalim smecem. Nadam se da postoji neko pametno resenje?
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 41
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 26/2/2015, 19:05

jedno pitanje imam i ja... dali je neko cuo za dr srboljub arsic, ginikolog, radi kod dr ilica- brat dr kopitovicke i sta znate o njemu... treba savet jedna moja prijateljica koja je cula za njega a ja nista neznam o njemu... ako neko zna nesto volela bi da mi javi... hvala vam

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mamadabudem 26/2/2015, 19:58

Ncoko, odlaži ih u flašu od jogurta, koja će biti uvek zatvorena, pa kad sve završiš odnesi na kliniku i daj im to kao otpad. Oni će znati šta će s tim...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sanjci87 26/2/2015, 23:37

Maja.Bojan ::jedno pitanje imam i ja... dali je neko cuo za dr srboljub arsic, ginikolog, radi kod dr ilica- brat dr kopitovicke i sta znate o njemu... treba savet jedna moja prijateljica koja je cula za njega a ja nista neznam o njemu... ako neko zna nesto volela bi da mi javi... hvala vam

Ja sam se slucajno sa njim srela na Betaniji,mene je bespotrebno poslao na histeroskopiju..previse je strog u dijagnozama..
Kod njega sam bila jer su vecina dr bila na godisnjem..Vise se nismo sretali..to je jedino sto znam o njemu..mozda ce se javiti neko ko malo vise zna.pozdrav
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 28/2/2015, 22:38

Ja uskoro krecem u novi postupak.I to bas u Genezisu kod dr Crnogorac.Isli smo i na konsultacije u Le,cisto da razmotrimo sve opcije.Dr Kopitovic mi uvek ostaje za rezervu.
Naime dr Crnogorac mi je primetila nesto na materici pa cu sad to ovih dana ici prvo srediti.Urodjeno je.Nije mi jasno kako to niko nije primetio?! Toliko intervencija ,ma svega je bilo....ako Bog da da to sad sve dobro prodje idemo u aprilu u novi postupak sreca   Malo sam se umorila od poraza ali jos uvek zelim da imam svoju bebicu...Nadam se da ce ovaj put,sad vec 5pokusaj biti plodonosan!Ljubi vas sve vasa saborka Daca d
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od PalcicaBg 1/3/2015, 09:46

Daco jedva cekam da krenete u postupak i verujem da ce vam ovaj 5.biti srecan.
Ni ja ne mogu da verujem da do sada to niko nije video.Bitno da je bilo ko primetio,pa ce se vec resiti.Pretpostavljam da ides na histero.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od zlatica 4/3/2015, 23:15

Pozdrav svima krecem u treci postupak vto koju planiram da radim u Genesisu.Isli smo na konsultacije i kod dr.Kopitovic ali nekako smo vise za dr.Crnogoraci meni je kao i Daci dr.primetila septum u materici koji do sad niko nije video.Rekla je da bi to uklonila pa onda nakon mesec dana mogu na vto.O njima sam cula da su veoma uspesni nadam se da ce mi ovo biti treca sreca... sreca

zlatica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 9/3/2015, 22:00

Jaooooooooooo pa srescemoooooo se zlatice!!! lol! Ja samo cekam da dobijem i zakazujem.Sve analize uredne.Ovaj mesec histero i ako Bog da sledeci vto yes
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 9/3/2015, 22:39

Daco, drago mi je da te vidim i da cujem da kreces u postupak! Navijam da bude plodonosan od srca, zaista! Vreme je da dobijes ovu bitku!

E, sad ,ne znam da li su tebi raidli posle prevremenog porodjaja kiretazu ili ne i da li su posle radili hitero ili ne. MOguce je da je od tada nesto zaostalo. Ja sam radila dijagnosticku histero posle revizije, cisto da se vidi da li je nesto zaostalo ili ne.
Ne znam, ja postajem malo sumnjicava sto se tih dijagnoza septuma tice... jesu li vam dr pokazali to na ekranu? Nekako mi se cini kao da se takvim dijagnozama pokusavaju da sikredituju neki drugi dr, ili da se privuku pacijenti i plate jos jednu uslugu. Ne zamerite mi na sumnjicavosti, posle svih ovih godina borbe, na desetine lekara po EU koje sam upoznala, iskustva iz Srbije u lecenju roditelja i rodjaka, ja nista vise ne uzimam zdravo za gotovo niti olako, dok mi to neko i ne pokaze i dokaze. Rolling Eyes A poznato je da smo mi jako "zgodne" za svakojake dijagnoze... samo da se vrte pare... znate i same, citale ste iskustva po netu. Ne mislim da je tako i ovog puta, samo kazem da sumnjam. Iako nije tema, moram da napisem, meni su sklanjali kondilome, naravno u privatnoj klinici, pre 13-14 godina, uzeli mi 100€ onda... kad su pocele i moje nevine drugarice da ih imaju i one koje nisu imale odnose mesecima, postadoh sumnjicava. Ovde su mi radili HPV virus, jer je ovbavezan kao sistematski i negativan je. Eto, toliko o tome... dr mi je na lep, fin i kulturan nacin uzeo 100€, uveo me u anesteziju, ja nisam imala opjma sta mi radi.... NIko nam nece voditi racuna o nama samima, do nas samih.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 9/3/2015, 23:50

Kometiceeeeee trudnica usne igra Sve ti je jasno.....
A sve si gore skroz upravu!I meni je bilo sumljivo.Ali nam dr pokaza kao neko odvajanje,jos i na uz se vidi.Kod mene je 4mm.Inace sam planirala pre vto da odradim histero u Betaniji posto su najjeftiniji 25 000.Medjutim dr Crnogorac ce da nam odradi za 24000.Njihovi smo pacijenti godinama -popust i tako to... Wink Laughing Tako da neka to ide sad tako.Svejedno mi treba.
Posle porodjaja,bila je ona revizija.Ocistili sve i to je to.Nisam nista radila.
Ali imam neki ludi osecaj da ce ovaj put biti sve ok!Verujem u to. Ljubim te trudnice moja radost

Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od zlatica 10/3/2015, 11:31

I nama je pokazala slicice vidi se neka senka ali sta ja znam delovala je prilicno sigurno kaze da je na mestu gde se desava impatacija,7mm je i uzaludne su vto ako to ne sklonim....uklapa se u raniju pricu imala sam problem na transveru zbog nazovi zavaljene materice za koju se ispostavilo da je septum.Ja planiram da ovog meseca uradim potrebne analize a sledeceg krecem u nove pobedeee
Daco,jel znas koje su cene? mi pitali sem onog 2000 nista nam vise nisu rekli..

zlatica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 10/3/2015, 14:21

Nama su dali popust.24000 je histero.25 je u Betaniji tako da je isto.Ljubim vas sad nemam vremena
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 10/3/2015, 14:35

Daco, to je super popust, ja sam prosle godine radila u genezisu histero, platih, cini mi se 400€, mozda cak i 450. Mada, ja sam svakako morala da platim, u Betaniji ili Genezisu, pa mi je bilo sve jedno. Doduse, moja je bila dijagnosticka samo i nista nije bilo za uklanjanje. Ja sam platila Genezisu, jer se moj muz bojao Betanije, a mogla sam da priustim i da ne stedim ovog puta. Prvu histero sam radila u Betaniji i nemam primedbi ni na organizaciju tamo, pogotovu ako imas svog dr, niko ti ne sme nista lol!
U Betaniji je dijagnosticka bila 25.000 a ako je bilo nesto za uklanjanje 35.000, zato mi je sad jos cudnije da su ti rekli 24.000 a imas septum, ali ajde... U genezisu je bilo 400 (ili 450) i 600 € (cini mi se) ako je bilo nesto da se uklanja. Cenovnik im je na ulazu, levo od pulta, znam da su digli cene 12.12. prosle godine jer sam bas tog dana gledala cenovnik.. zato sam sad jos vise zbunjena i sumnjicava! Ali, da vam ne unostim nedoumice, radite kako vam dr kaze, slusajte je, svakako nije nezamenljiva ako budete nezadovoljne u nekom trenutku. I ja sam za to da se posle par neuspeha promeni dr ako dr kod kog smo bile ne proba neku drugu varijantu sa nama ili nam ne predlozi nesto novo od metoda ili analiza.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 10/3/2015, 15:06

E sad cu vas sokirati dobili smo popust i za vto :) Videla zena da smo napaceni...
Sokirala se koliko svega smo proslu.Inace histero je kod njih 47000.Zvala sam pre toga.Verujte mi da mi je dosta svega.Idem punog srca.Stresa sam imala i previse.Sad sam bila na uz grudi.Imam dve ciste.A na stitnoj jednu malu.Necu da se stresiram.Zena (dr Crnogorac) verovatno misli da je vreme da budemo srecni...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 10/3/2015, 22:35

Zna li neko nesto o FET u, u Genesisu?!
Cene, sam protokol svega....?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 10/3/2015, 22:40

Radila sam fet u Genesisu ali je bilo bas davno....Zaboravila sam Sad Valjda ce se javiti neko sa svezim info Wink
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 10/3/2015, 23:29

Daco, super za popust, i mi smo ga imali 2 puta, poslednji put malo veci, bas sam se iznenadila. Ako nas neko razume, to je ona, jer je ona jedina od dr koje rade VTO a koje su i same dosle do deteta putem VTO. Slusala sam je skoro negde, kad je rekla da jei mal 4 ili 5 spontanih pre nego sto je dosla do deteta. Samo veruj u nju i sta god da predlozi, slusaj i radi. Drago mi je da si opsutena, i ja sam siguran da je ovaj put dobitni kod tebe i vucem te jaaako za nosic! Very Happy

Leptiricu, uzivaj u sinu i posveti mu se, svakako, za FET ti je jos rano, nece ti dozvoliti dok prodje minimum 6 meseci od porodjaja. Pusti sad kako se i sta radi. A ako si bas enstrpljiva, nazovi ih i pitaj. Valjda ce se neko ovde javiti, ali najcesce su zene isle na prvi UZ, dogovarale se tada sa dr u kom ciklusu vracaju smrzlice i onda su dobijale semu, tj. kako i koliko da piju estrofem, pa onda isle na UZ da se vidi endo i kad bude valjan, vracaju smrzlice. TO je ukratko.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 11/3/2015, 07:54

Hvala Kometak, tako sam i mislila da ide protokol.
Pitam zbog finansija, vise me cdne zanimaju... Rekose da je odmrzavanje 800e,posto me zvala mira iz genesisa. I rece za estrofen da sr pije, ak mi cudno da samo to ide...
Grubs cifra od ukupno 1000e,dali zna neka sa Fet-a, dal bi mi bilo dovoljno?? I dali muskarac radi neke analize, to ne pitah Miru?
Ja na fet planiram sl godine do maja, znaci sin ce mi imati godine i tri, cetri meseca... To je neki moj plan.
Nadam se bar jos jednoj bebi. Ako da Bog, ako ne bicu srecna i sa mojim sinom. Ja sam ostala jefinica, nebih volela da ostanem na jednom detetu. Ali Bog ce odluciti.
Kometak, nisam cesto na ovim stranama... Nadam se da si ok i tvoja bebica, sta je u pitanju mimsk il cura?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od HappyGirl 27/3/2015, 10:42

Evo ovde pišu o njihovoj uspešnosti od preko 50 % http://bgonline.rs/vantelesna-oplodnja-genesis/
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od *Titi* 28/3/2015, 12:16

Pozdrav devojke! Mm i ja se spremamo za IVF, pa nas interesuju vasa iskustva konkretno sa pomenutom bolnicom kao i dr. Crnogorac, jer imamo zakazanu konsultaciju kod nje 06.04., pa da se pre toga bar malo informisemo.  Wink Citajuci vasa iskustva, a i drugih, vecina je veoma pozitivnog misljenja za dr. Crnogorac kao i samu bolnicu bez obzira da li ishod bio pozitivan ili negativan. Dvoumimo se izmedju dve bolnice, ali mislim da cemo se na kraju ipak odluciti za Genesis.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 31 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu