KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+104
Erata
tara@
M.
Goca ***
JecaPereca
Bleki
tuli
korpica
_luna_
missile
Diksica
sani72
Andjelina
grudva
Kamilica
vasilija1980
maza1972
Xena
senka
Palcica Zvoncica
tanjica
Ljubica
kejtica
KoMetaK
Ma'at
anna
tica
Mirjana
uplasena
Annie
JocY
LaFolie
Mali Princ
natalija
Kockica
Tanja83
dragmilk
Jejaaa
*AIDA*
Bokicalepotica
hany
Melina
viktorija
bobica83
bule74
lilly13
heart84
Deni
mala parizanka
lolipop
7-patuljaka
ŽenoLina
bebko
MAAKKI
sani
joja
anak
daco
Malina
racili
vajsi
Danicab1
BiKsi :)
Dionisia
Zoka83
lena
Bitter Sweet
Aida
bak
Precasni
mirjana valjda
ciklama
zoxa
milena durutovic
Jelena*
maki79
bombonica
blesavamala
dr mali pariz
Struzzo
mizera
Simona
nena beba
kasia
djole42
catherine290505
era
Tinche
nevena50
lasa
helga
MARA
Lily
natasa lt
Jelence
TetaSneki
nabla
andjeoska
lavica
Orline
maja76
HappyGirl
vakic
Gala
108 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 21/6/2009, 08:48

Jelenče, Nataša,
kako je Ljubić postao upravo direktor Gak-a u Višegradskoj..i kako meni moja procena govori..rekla bih da je taj čovek sve manje zainteresovan za pacijente...tu su sada neke druge ambicije...mislim da će krug pacijenata i sam krajnje da redukuje..kao što je možda poodavno već započo...
No, mene interesuje Zoran Stanković?
Čula sam da je još na Gaku radio sa Ljubićem...da se nije uspeo zaposliti kao gin.specijalista..da ga je Ljubić poveo sa sobom u ovu kliniku...da je reč o mlađem čoveku, do 43-44 godine..Kao i da radi ivf program u nekoj private ordinaciji u Leskovcu, ali ne kod MS....Tj, da je ok, normalan, a ono što je meni važno..koliko i koje vrste i prirode znanja je on pokupio od Ljubića, još ranije, dok nisu krenuli sa ivf-om...
meni treba razumno, obrazovano biće, dovolnjo mlad lekar da je zainteresovan da uči....i dalje...
Jer, ovde je očigledan sindrom prezasićenosti u finansijskom smislu, i mislim da unazad godinama postojeća "elita" ne investra u svoje znanje..opet, ne bih rekla da mi nužno treba ivf lekar, već dijagnostičar, akušer, ali "pismen"...Svoju ivf priču završila sa beta
kažite , dakle, ako imate info..Ko je i kakav Zoran Stanković?Iz Jevremeove?kakva su vaša iskustva, priče, trač..koji..što da ne?
Jelenče,hihihi...lepo si me "opservirala" za kratko vreme..šta ću , kada sam kontrol frik lol!
Hvala vam, devojke!
Ah, još nešto...baš mi je teško da prihavatim...nakon što sam skoro napamet naučila neke sajtove...klinika van Srbije..Ljudi, pa u svim civilizovanim zemljama se plaća porez, pdv, itd....No, svuda, listom, stoji "price list"!!!!!!!!!!!Za sve!
Ovde sam pogledala nekoliko sajtova, nekih ordinacija i klinika , naravno ,nigde ništa o cenama?!Mislim...pa i to je deo stručnosti i profesionalnosti..ili, mislite da nema veze?
Ja ne mislim...nadam se da ćemo jednog dana, svi sve znati?!!
Može li koja reč i ocenama tamo u Jevremovoj?
Ava u Sankt Peterb. je najeminentnija clinika u Rusiji,koja servisira celu Evropu, pa je npr. kod njih konsultacija sa US, od pre 2-3 meseca- 120€...
Dajte i takve info....
Hvala!Pozz!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 21/6/2009, 09:43

Prvo sto se tice Ljubica,kada sam prvi put dobili nalaz da nemozemo prirodnim putem do bebe bio je iz Zagreba od Kurijaka,i par dana poslije toga krece afera sa njim i jajnim celijama i odmah odustanem od njega.Preko jednog dr saznam za Jevremovu odnosno za Ljubica i preko to dr zakazem kod njih.I tada je radio na GAK-u.Pogledao nalaze trazio da se sve ponovi i nakon nekog vremena mogucnost ICSI.Poslije toga sam samo sa Zoranom Stankovicem kontaktirala,kao prvo je covjek i pun razumijevanja,kada treba ozbiljan ai za nasmijati i rasteretiti,objasniti pun strpljenja za neka bezvezna pitanja,samim tim sto me je vodio kroz tri oplodnje i doveo do toga da sada imam Tamaru sve govori.Prije 5 dana sam saznala da sam trudna prirodnim putem ostala,otisla sam da vidim koju bolest bolujem kad ono 9 nedelja trudnoce,normalno nazvala sam njih tamo i rekla sestri jednoj sta i kako je,da bi nakon pola sata nazvali me i dr Stankovic zelio da razgovara sa mnom,to znaci bar meni puno,jer zamisli koliko je parova proslo onuda i on nas pamti to znaci da je ipak posvecen svakom a ne samo da smo nepregledni red u cekaonici.sto se tice cijena ako si u postupku placas postupak i ni jedan pregled vise,kod nas je bio skupjli i kostalo je 1500 eura 2005 godine a 2007 sam radila iz zamrznutog embrina i to je 300 eura

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MARA 21/6/2009, 10:01

Lily sto se tice klinika u Srbiji nisam dosta obavestena o cenama u poslednje vreme.
Ja sam bila pacijent Stankovica 2 godine i onda posle 1vto i 2iui neuspesne napustili smo ih,ovo do sad nigde nisam pisala al naprosto morala sam,i bar se meni cini da su nama postenski uzimali pare,svaku konsultaciju su nam naplacivali,nisu mi dali da kod nas uradim betu,vec moram da provalim 400 km za jednu betu,folikulometriju,hormone ama bas sve mora kod njih kao sta se radi na drugom mestu njima nije ispravno i validnoi mislim da sve to nije u redu,pukli smo i........Nemam ja o njima,o dr-ima lose misljenje al jednostavno je da nekome uspe nekome ne,pa boze moj nismo ni prvi ni poslednji kojima nije uspelo i odlucili smo se da ih napustimo.I tog dana kad smo im saopstili da vise necemo biti njihovi pacijenti,sestra nama kaze pa sto idete,zar od nas postoji neko bolji? Doslo mi je da je oteram u 100 lepe pm,al precutala sam.Pitala nas je za gde smo se odlucili da idemo dalje,na sta mi nismo imali odgovora jer zaista nismo znali sta cemo i gde cemo dalje.E meni su sestre bas drske,a sto se dr i njihovog ponasanja tice donekle su ok.Ja i mm imamo relativno lose iskustvo s njima,al su oni istovremeno i mnogima pomogli,sto ne znaci da oni nisu dobri.....
Posle dva meseca odlucili za jednu privatnu kliniku u Skoplju o kojoj su nam neki poznanici koji su imali istih problema govorili sve naj,a i mm je imao ok misljenje o njima,posto je on pre braka sa mnom imao nekih problema sa njegovom devojkom.......ne mogu vise o tome to sam vec negde napisala,i otisli smo tamo.
Nikakve analize nismo odradili osim hsg-a koji kosta 130€,a suprug nije odradio ni spermogram jer nam nisu trazili.
Posle samo 3-4meseca ja ostajem trudna na prirodnjacima naravno uz pomoc stimulacije posto mi folikuli nisu rasli do odredjene velicine.a u bg su mi rekli da nikako prirodnim putem ne mogu ostati tr.
Celu trudnocu su mi vodili u Skoplju,inace moj doca je pravi lik,za celu tr nisam odradila nijednu analizu krvi ili bilo cega drugog.
Kod njih su cene ovakve to sto ja znam:uz kosta 25€ ili ti 1500 denara,beta 25€,porodjaj kosta 1100€ prirodni uz spinalnu anesteziju,1600-1700 carski rez uz spinalnu anesteziju,esad ne znam koliko je prirodni por uz epiduralnu anesteziju,jedan bolesnicki dan kosta 110€, ako se nesto nije promenilo od aprila ove god.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 21/6/2009, 10:35

Moram odg na Marinu poruka samo da kazem da ja od kuce do njih imam isto 400 km i sve sam mogla da radim ovdje sem punkcije i embriotransfera

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MARA 21/6/2009, 11:56

Draga meni to nisu dozvolili i uvek su govorili sto je sigurno-sigurno je,bolje je da se to odradi kod nas da ne bude nekih nedoumica,da budemo 100%sigurni i tako to.
Da ne bude nedoumica,kome je ko pomogao taj je njemu dobar,ja ne mogu reci da su dobri jer nama nisu pomogli,a pomogli su mnogim bracnim parovima koje mi znamo pa hvala bogu njima su najbolji.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 21/6/2009, 12:07

U pravu si,vjerovatno je tako,najbitnije je da se ipak sve zavrsi na kraju dobro

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MARA 21/6/2009, 12:58

natasa lt ::najbitnije je da se ipak sve zavrsi na kraju dobro
Svi mi zivimo za to,i sto se kaze ponekad se manje nekad vise pomucimo,al je na kraju sve to vredno truda.
ljubac
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 21/6/2009, 13:16

Nataša,
ja sam zainteresovana da se vidim sa Z.Stankovićem iz Jevremove...Možda grešim, možda on i ne bio bio pravi izbor, to sada ne znam...ali, recimo da ga razmatram kao dr...za praćenje, da ne kažem proveru prenatal screeniniga..jer, ne želim ništa da se tu niti improvizuje,niti siluje...Trebaju mi info o njemu lično, inače, dobila sam uveravanja da je reč o normalnom biću...Poznati su mi neki lični detalji,koji me dodatno ohrabruju...Ali, ko zna, videćemo...Obavezno hoću i jednog dijagnostičara, akušera..tako ja nešto kalkulišem..možda grešim, ovo je za mene nepoznat teren...
Maro, da li se radi o bolnici Mala Sistina?Sa dr. Lazarovski i Mrdešić?

Što se tiče komentara sestre: "da li ima boljih od njih..."Za mene, total neprihvatljiv, neukusan i neprofesionalan. Tako nešto sumnjam da bi iko iole ozbiljan rekao na drugom mestu...A da li ima boljih od njih, pa, naravno da ima...a moje mišljenje da su oni prestali da se trude i tehnički ulažu u nove kapacitete...jer, "iovako im sasvim dobro ide"...
Anibla sa Doktora ide kod njega na donaciju jc, pa iz njenog tretman plana i sheme i ostalog, mogla bih konstatovati da Ljubić nije odmakao u primeni th za pripremu, niti ima rezultat kod ove devojke..6 puta radjeno..to su činjenice...daleko iza Evropskih klinika u th...i mnogo čemu....
na drugoj strani, naravno da bi bilo sjajno imat njega za dg.ili konsultacije..Dakle, ništa nije kod Jevremove ni crno, ni belo....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MARA 21/6/2009, 13:26

Lily ::
Maro, da li se radi o bolnici Mala Sistina?Sa dr. Lazarovski i Mrdešić?
Da to je Specijalna bolnica za gin i aku Mala Bogorodica-Sistina.
E sad Lazarevski je n*1 sto se tice steriliteta i vto,a za ovog drugog ili drugu nisam ni cula.Ja ih znam skoro sve doktore a za ovo nikad cula.Mozda je neko-a nov-a?Stvarno ne znam.
A moj dr je Nikola Pancevski,a bice ako Bog da i za drugu bebu,jer mi je toliko pouzdan i uverljiv da nemam reci.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 21/6/2009, 13:35

Samo se ti drži njih..Oni imaju Evropsku verifikaciju...Znam, zato što oboje rade u Pronatalu, u Pragu... Very Happy Duga priča....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MARA 21/6/2009, 13:38

Za Lazarevskog znam da radi a za ovog nikad cula.Jao Lily draga pa ti znas sve o svima,verovatno si pola evrope prosla da bi dosla do svog cilja i jesi yes .
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 22/6/2009, 08:50

Lily,kad budes se vidjela sa Stankovicem molim te javi mi,bas me interesuju utisci kakve ce da ostavi na tebe,

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 22/6/2009, 09:21

Hoću, naravno.
Ono na šta ja računam, da je on, u međuvremenu, usvojio gro stvaru u pogledu patologije ili dijagnostike od Ljubića, pa da bi mi , po potrebi, konsultacije sa njim dobro došle...No, otom potom...ali, ako mi ovaj dr. ne bi predložio npr, da zajedno sa NT testom, uradimi npr,.protein a, ja bih odmah zbrisala na konsultaciju, negde..zato se i raspitujem za alternativu.
Što se ZS, tiče poznati su mi neki detalji iz njegovog priv. života, i baš to mi uliva ohrabrenje da se radi o normalnoj osobi..posvećenoj poslu...Tj, da je ostao ok, i pored svog angažovanja koje nosi i finansijsku konotaciju.
Šta da vam kažem..priča mi drugarica, koja je skoro bila u jednoj Evropskoj dražvi-lekar, gde jedan extra lekar, pri tom i načelnik tog odeljenja ide na posao biciklom..ili, da ima mob. koji ni naši klinci u osnovnoj školi ne bi nosili..
ja ne želim fascinaciju tipa"svilenih tapeta", već zadržavanje jednostavnosti...do kraja...a to je moguće kod pravih, stvarnih stručnjaka..No, ovi naši dr. su otišli u krajnosti..svake vrste...Takođe, cenim ja i iskustvo, ali tražim i mlađi kadar, jer zajedno čine dobar support za konsultacije...
Eto, tako za sada rezonujem...
O ZS sam pročitala na netu 1 negat. komentar..ali, nisam mu pridala značaj,radi se o nezadovoljstvu pacijentkinje, jer se protivila ivf iz prirodnog ciklusa...To mi nije dovoljan argument za odbacivanje tog dr....
Pa videćemo...
a, ti piši kakao teku tvoji susreti sa njim...ja volim detalje Wink Tako pravim neku svoju poz. ili neg. selekciju...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od helga 22/6/2009, 18:16

Pozdrav svim devojkama na KUTKU
Pratim neko vreme diskusije ali se do sada nism uključivala zbog nedostatka slobodnog vremena... bilo me je na Kolevci i tamo postoji dosta detalja u mom dnevniku, a ovde se javljam jer nisam mogla da odolim a da ne kažem NEKU LEPU za mog omiljenog doktora...
Dakle čovek je optimista, požrtvovan, strpljiv, POŠTEN, spreman da odgovori i na glupava pitanja......:). U suštini, on mi je već dva puta vodio stimulaciju, i prekinuo jer sam dobila 4 odnosno 2 JC, i smatrao je da bi ISCI bio rizičan sa tako malim brojem i da sledeći put probamo sa drugom kombinacijom hormona. Ne treba da napominjem da mi ništa nije naplaćeno i da bi drugi možda iskoristili i te dve JC da odem na aspiraciju, pa mućak... O stručnosti ne mogu da sudim jer smatram da svako svoj posao radi kako treba, ali znam da se za određivanje stimulacije konsultuje sa V. Vlaisavljevićem, što valjda govori da čovek nije sujetan i da uči od boljih.
Lily, zadovolji moju radoznalost pa podeli sa nama i te detalje iz priv. života, pliiiiz sunny (možeš i PP da pošalješ)
Srećno svima
helga
helga

Broj poruka : 20
Godina : 50
Location : Okolina Beograda
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 23/6/2009, 13:07

Helga,
zar ja lepa trudnica da budem trčara? Embarassed Embarassed

Šalim se,...prema mom izvoru, ZS, bar do pre 1-2 god. nije bio oženjen..eto, npr...hihihihihihi

Pošto smo mi sa foruma Doktor, osim što smo sebe izproglašavale najlepšim i najpametnijima, nismo štedele ni internacionalne docove...a, bilo je tu svegaaa.... Embarassed Rolling Eyes Laughing d d neke su pričale o prevrtanju očima,prilikom pregleda..... padale su ocene "solidne 4"..čiste "petice"....


...cccc....žene....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 23/6/2009, 13:11

Lily, koliko si trudna?

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 23/6/2009, 13:14

šesta nedelja... Very Happy
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 23/6/2009, 13:30

Prvi pregled sam imala sa 5,5 nedelja kod njega,a sa 11,5 me je poslao da uradim neinvazivni skrining hromozomopatija(PAPP-A i beta-hCG

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od nabla 27/6/2009, 14:24

helga :: U suštini, on mi je već dva puta vodio stimulaciju, i prekinuo jer sam dobila 4 odnosno 2 JC, i smatrao je da bi ISCI bio rizičan sa tako malim brojem i da sledeći put probamo sa drugom kombinacijom hormona.

Helga, zao mi je No , nisam znala da si imala 2 prekida. Za prvi znam jer mi je Gala pisala o tome...
Jel nam mozes na pdf "Povisen fsh" na Odbrojavanju detaljno opisati njegov pristup, koji si protokol imala, kako je cela prica tekla oko stimulacije, u kom momentu je prekinut postupak, koliki je E2 bio (jer pretpostavljam da je i to bio jedan od kriterijuma za prekid), sta predlaze za dalje, da li si radila amh, koliki ti je max fsh....
Mnogo bi nam znacile sve te info!
poljubac
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od helga 27/6/2009, 18:37

Nabla, obećavam da ću napisati sve detalje ovih dana, samo da se saberem od pustog prijemnog i popunjavanja liste želja:(
Pozdrav svima i jedan veliiiiki usne
helga
helga

Broj poruka : 20
Godina : 50
Location : Okolina Beograda
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od lasa 27/6/2009, 21:57

Helga osmeh srce jesi li to ti Helga-vaga. Baš super da si svratila, moram da te poljubac

A kad je već riječ o ZS, moram i ja da ukratko prokomentarišem.
Inače on je jedini dr. kog sam ja srela u Jevremeovoj, znači od konsultacija, pregleda, aspiracije i transfera sve smo se družili, a ja danas imam Marka i Luku, što govori mnogo.
Moj lični utisak je naravno jako dobar, čovjek uvijek nađe način da te oraspoloži i što je meni važno jako je nekako normalan, tako da ti nije problem pitati milion glupih pitanja. Ustvari pošto je često problem sa vremenom ja sam sebi uvijek pravila spisak stvari koje me interesuje, da ne bih šta preskočila, što bi svima preporučila.
Inače radili smo ICSI, uspjelo nam je "od prve" hvala bogu. Sam postupak je koštao 2000 eura + lijekovi. Kod njih je bilo obavezno da se uradi samo spermiogram, sve druge nalaze mogli smo raditi bilo gdje drugo.
Ako ima još neko pitanje tu sam.

c
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od natasa lt 27/6/2009, 22:06

Tako m je drago kad procitam lijep komentar za ZS jer i za mene je on broj 1

natasa lt

Broj poruka : 10
Location : RS
Datum upisa : 19.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Lily 27/6/2009, 22:26

Lasa, jako bih volela da kažeš kako je teklo praćenje trudnoće?Predpostavljam kod njega?Možeš li se prisetiti kada si i šta radila?Da li bi bio problem da mi to napišeš?
Meni je dr.već rekla za prvu kontrolu i još ponešto...Mnogo bi mi značilo da se podudaraju npr. testovi i analize...moje dr. koja nije iz Srbije/ možda nisi pratila/ i recimo ZS?!
ja imam info koje govore da je on normalan čovek..samo još kakav je dr....I, malo se pitam kako se fizički može postići servisiranje u dve ordinacije?!Meni to nije logično,ali...dobro...možda to mene neće tangirati...Svakako želim da imam još jednog dr. pored već gin u bolnici....Ne zato što ne znam gde da bacim novac, već što ne mogu da se opustim..a moji su strahovi , čini mi se, utemeljeni na realnim propustima naših dr...

Eto.Hvala.Kada stigneš, piši. Very Happy
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Orline 28/6/2009, 00:35

Lily ::
ja imam info koje govore da je on normalan čovek..samo još kakav je dr....I, malo se pitam kako se fizički može postići servisiranje u dve ordinacije?!Meni to nije logično,ali...dobro...možda to mene neće tangirati...
U koje dve ordinacije? Nisam upratila
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od helga 28/6/2009, 09:19

Lasa, to sam ja, ali izgleda da "svraćam" od raspusta do raspusta, koji i sada jedva čekam.
Marko i Luka su božanstveni beba beba
good job za ZS!!!
Javiću ti se u dnevnicima, samo da vidim šta se dešava sa Galom.
helga
helga

Broj poruka : 20
Godina : 50
Location : Okolina Beograda
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 2 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu