KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

+7
mala parizanka
nena beba
Kata
NINA1
maus
vakic
HappyGirl
11 posters

Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap54%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 54% 
[ 27 ]
Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap6%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap4%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap32%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 32% 
[ 16 ]
Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap0%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_lcap4%Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 50
 
 

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 14:00

Ovde smo na vaš predlog otvorili deo za sve one doktore/ke koji rade van Beograda i Srbije, a kod kojih ste radile VTO. Slobodno napišite imena dr, a ja ću ih dodati.


Poslednji put izmenio HappyGirl dana 17/12/2008, 21:46, izmenio ukupno 10 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od vakic 14/12/2008, 14:24

Slobodan lazarevski
i Snezana K.Adamoska

malabogorodica-sistina
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od maus 15/12/2008, 12:41

Klinika Ivanovic ili Gordana Ivanovic
Biljana Arsic i Elaina Garaleic(valjda se tako zove)
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od NINA1 15/12/2008, 13:52

Genezis DR Aleksandra Trninic-Pjevic
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od HappyGirl 15/12/2008, 17:57

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Kata 17/12/2008, 15:29

hmmm... radila sam je u Betaniji, vodila me dr Trninić-Pjević, ali ni za aspiraciju, ni za transfer ona nije bila tu...radili me drugi...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od HappyGirl 17/12/2008, 16:12

Kato, koji drugi?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Kata 18/12/2008, 07:59

hm... njih je tamo nekoliko i čudno su poslagani, a ja ću probati da ubodem hijerarhiju, ili bar redosled po kojim su meni simpatični:
(izostaviću im titule, pošto bih sigurno pogrešila!)
Vesna Kopitović - načelnica sigurno
Aleksandra Trninić-Pjević
Irena Bujas
Budakov (mislim Dragan)
Artur Bjelica
Dunja Tabš

biolog je Nada Tabš

e sad, meni je i histero i laparoskopiju radio budakov, aspiraciju Budakov i Dunja Tabš, mućkao ih biolog naravno, a transfer Bujaska, iako sam ja sve vreme pacijent dr Trninić-Pjević!

to je ono što mi se inače ne sviđa u tom državnom programu, puno babica-kilava deca! i ne zna se ko pije a ko plaća!
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od HappyGirl 18/12/2008, 18:36

Auuu koja ludnica Shocked
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od vakic 18/12/2008, 18:45

stoppppppppppppppppp usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od nena beba 5/10/2009, 14:41

dr Ivanovski -Makedonija
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od mala parizanka 18/10/2009, 19:19

Dr Trninic-Pjevic mi je radila prvu-o drzavnom troshku,na Betaniji,i moram da priznam da mi je od pochetka do kraja uvek,i iskljuchivo ona bila prisutna,na pregledima,konsult.,aspiraciji i transferu...naravno embriolog dr Tabsh je uradila svoje,tako da se i 2.put odluchujem za nju,jer je ,iako ima bebu od 2 ,5 meseca,vratila na posao,i u mogucnosti je da isprati moje zahteve i moj postupak.Ovaj put se nadamo da ce biti Nash Put. Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Icon_biggrin
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Mirjana 19/12/2011, 21:55

Prof Aleksandar Radulović i dr. Vereczkey Attila
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Kamilica 19/12/2011, 22:02

Hajd' da napišem i ja.
Dr Trninć-Pjević, Betanija, o trošku fonda. Divna žena, pozitivna i prijatna, od drugostepene komisije, pa do aspiracije je ona bila prisutna, ET je radila druga dr. Samo reći hvale. Jedino što je na Betaniji baš gužva i ponekad nema vremena za detaljne razgovore, ali sve u svemu ok je. VTO je uspela, ali se nažalost završilo spontanim. I drugi postupak ću raditi na istom mestu kod iste dr.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od dr mali pariz 20/12/2011, 12:37

ja već pisala na istoj temi...Happy, reguliši-mislim, jednu zaključaj.
Poslednja VTO i uspešna kod dr Sonje Lazarovske u PFC PRAG
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Sofija Veks 11/6/2013, 11:53

Prvu IVF radila kod Dr Sonje u Pragu, cekamo da dodje vreme da radim betu nakon ET-a... molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo) Empty Re: Svoju poslednju VTO(ivf, icsi) sam radila kod...(drugi deo)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu