KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

+5
NINA1
maja76
Gala
Jelence
HappyGirl
9 posters

Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap5%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap10%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap3%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap23%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap15%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 15% 
[ 6 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap15%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 15% 
[ 6 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap18%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap0%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap10%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_lcap0%Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 39
 
 

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 13/12/2008, 22:14

Nisam sigurna da li su sva imena i prezimena tačna, zato molim da ispravite ako nisu. Takođe ima još dva mesta, ajd dajte predlog da i njih ubacimo u anketu.
Takođe ako devojke iz Makedonije žele pošto ih na forumu ima love mogu da nabroje imena doktora pa i za njih da napravimo anketu. Very Happy


Poslednji put izmenio HappyGirl dana 15/12/2008, 17:57, izmenio ukupno 5 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Jelence 13/12/2008, 22:45

Zaboravila si Aleksandra Stankovica i Elijanu Garalejic cvet
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Gala 13/12/2008, 22:46

Ja glasala za Vlaisavljevica!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 13/12/2008, 22:54

Fala Jelenče cvet
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Gala 13/12/2008, 23:20

A posto sam ja radila i kod Stankovica Aleksandra i V V, da li sme dva puta da se glasa? Very Happy
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od maja76 13/12/2008, 23:31

Ja sam obe vto radila u Slovenji tako da svoj glas ne mogu da dam nijednom od ponudjenih lekara!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 01:19

E pa nemama pojma Gala Rolling Eyes , ako mislite da je to ok, postaviću opciju za mogućnost da glasate za više njih. E sad imamo maksimum 10 mesta za glasanje, možda da otvorim nastavak ove ankete II , pa da ubacimo i Slovence i ostale doktore čija imena će se pojaviti.
Majo, napiši kod koga si radila u Sloveniji, jer ja znam samo za VV, nemam pojma koji lekari rade u Sloveniji, ili da napišem samo Slovenci zbunjen Very Happy
Ajd devojke pomozite! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Gala 14/12/2008, 10:00

Ma ne, ne moram da glasam za dvojicu, nego ja stvarno ne znam kod koga sam radila jer obojica su ucestvovala u mom vto-u. Jedan mi vodio stimulaciju a drugi et.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od NINA1 14/12/2008, 12:44

nisi napisala dr aleksandra trninic-pjevic ona radi u betaniji a radi privatno i u genezisu sa kopitovickom.ja sam inace aleksandrin pacijent pa sad neznam kod koga da glasam
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Jelence 14/12/2008, 13:38

Mozda da ogranicimo ovaj deo na Beograd i beogradske dr-e,a ako hoces neki drugi topic za sve ostale.
To je samo ideja da se ne rasplinjavamo.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 14/12/2008, 13:53

Ok. Otvoriću i drugi deo za dr iz NS, Slovenije i ostalih krajeva. Što da ne čisto da vidimo kako stvari stoje.Slobodno napišite imena dr koje sam ja propustila a kod njih ste radili VTO. Što se tiče uključenosti više dr u vašu vto, odlučite se za onog dr koji je po vama bio glavni u vašoj VTO. Nina moraćeš (i svi ostali) da se odlučiš između dve doktorke i glasaš za onu koja je po tvom merilu bila glavna u procesu tvoje vto.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Hitron-Luka 15/12/2008, 18:02

a sta ces s'mene? Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 15/12/2008, 18:41

Evo šta ću s tebe Very Happy Ovde su svi oni koji su radili vto van Beograda i u inostranstvu.Treba samo da mi napišeš ime doktora tamo i da ja ubacim. E to vidiš da sam i na tebe mislila osmeh srce
https://kutak.forumotion.com/ankete-f38/svoju-poslednju-vtoivf-icsi-sam-radila-koddrugi-deo-t432.htm
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od maja76 15/12/2008, 23:57

Primoz Res - Ljubljana
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Gala 16/12/2008, 00:13

A gde je radila Hitron?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 16/12/2008, 06:45

Hitron mkod nekog čika Belgijanca Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Hitron-Luka 17/12/2008, 14:31

E jes vala kod cike Belgijanca....
Taj cika se zove Prof:Paul Devroey
Klinika Brussel -VUB


Trenutno je neka nasa devojka Biljana Popovic na stazu na ovoj klinici...
http://www.brusselsivf.be/default.aspx?ref=AEACAB&lang=NL
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 17/12/2008, 16:15

evo hitron ubacila sam ti dr na deo II, pa sad trči i glasaj Very Happy usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Hitron-Luka 17/12/2008, 20:32

HappyGirl ::evo hitron ubacila sam ti dr na deo II, pa sad trči i glasaj Very Happy usne

ma dje ba da glasam.....nista ti nisi postavila  b  b
v mora da si i ti negde tukla neko vince ....  b  b
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od HappyGirl 17/12/2008, 21:48

Nisam tukla vince, nego ću samu sebe  b Radim 300 poslova u isto vreme, dobro je da znam kako se zovem Embarassed Evo ba pa sad glasaj Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Simona 15/11/2009, 09:05

Ja cu uskoro raditi kod Vlaisavljevica ali posto je anketa u proslom vremenu glasala sam za Tulica.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od nesalela 10/12/2009, 15:51

I ja glasala, kod Goce Ivanović.... Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Icon_sunny
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od dr mali pariz 19/12/2011, 21:29

dr Sonja Lazarovska
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod... Empty Re: Svoju poslednju VTO (ivf,icsi) sam radila kod...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu