Septembarska-jesenska jutra

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Septembarska-jesenska jutra

Počalji od TetaSneki taj 11/9/2008, 08:08

I meni treba jedna komodica za dnevnu sobu. Još nisam smislila ni kako treba da izgleda, pa još nisam krenula u potragu. Preporučite neke salone nameštaja, ne znam ni odakle da krenem.
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 11/9/2008, 09:40

Kada sam trazila krevet i ormar za spavacu sobu najbolji namestaj sam videla u Dalasu, Sneki imas ga u Kolarcevoj, otprilike preko puta pekare Toma!
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 11/9/2008, 12:49

Interactive design - na Dorcolu , ima isto jako lepe komade namestaja...
Meni trebaju jos i lusteri i plafonjere - u celom stanu imam samo jednu plafonjeru i jedan luster...
A sto su lepe one panel-zavese... joj... Steta sto ne idu uz nas prostor, prelepe su! Jednog dana...

Mogu da zamislim Nadju - ribicu u vodi! Divota jedna!

Sutra putujem u Nis, nakon tri meseca traganja za vodenim kornjacama - (stao je bio uvoz!) NAJZAD su ih dobili - idem sad da kupim za moje sestrice po jednu, i kadicu sa ostrvcetom na koje izlaze da disu - pa da obradujem smizlu i djaka trecaka novim ljubimcima!

Bas je lep septembar, jel da?
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/9/2008, 21:12

Jao kornjačice za decu, divnoooooooooooooooooooooo d d Obavezno da nam napišeš reakciju yes yes yes yes Izljubi đmizlu i đaka trećaka usne
Ma Nađa je tamo najlepša i najbolja kupačica Very Happy Kada se vraćaju, volella bi da je vidimo kad dođemo radost radost radost radost radost radost
Ma ima nameštaja gde oćešnalazi, nego samo treba para a nemam pojma kako d aih nađem Very Happy Imate li predlog Laughing

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 12/9/2008, 10:37

Dobro vam jutro drage, buduce i sadasnje mame. sunny sunny sunny
Divan dan, onako kako treba. Laughing
Nesto ste mi pospale cim vas nema. b
Ajde, ajde na noge lagane pa u zivot.Bas sam nesto raspolozena.Tako bi sada setala Kneziskom ili vec...ali ne morem..radim. fd
Popodne idem kod manikira i da vidim neki fontel sa dve slusalice, za kucu.
A kad vec pricate o namestaju ja bih menjala trpezariju.Neke presvucene stolice bi mi legle, pa da ih posle obucem sa sve masnom. navijacica navijacica navijacica
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 12/9/2008, 12:21

Adriatika dopada mi se kako razmišljaš.
A o šetnji Knezom u toku dana maštam od kako sam počela da radim, pa da svratim u Grinet na kaficu, milina jedna likeit
Devojke hvala za prodavnice za nameštaj, moram da krenem u obilazak. Ne žuri mi se, pa ću kad mi bude usput.
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 12/9/2008, 17:44

Evo ga vikend!!!! radost radost radost
Uh, bas sam umorna..., a sela sam da kucam izvestaj i kao ajd' samo da virnem na kutak i zakuca se dva sata, ali ne zalim!!!!
Ovo ce mi biti neka skracena varijanta vikenda jer u nedelju putujem na Divcibare jer od pon. do srede tamo imamo strucni sastanak pa mi ne zamerite ako me ponovo ne bude!
Nedo, Adriatika, bas si mi zagolicala mastu, kako izgleda taj tel. za dve slusalice?
Jesu li to slusalice po principu onih za komp. ili dve klasicne telefonske slusalice?
Joj mozda bas glupo zvucim, ali morala sam da pitam Embarassed

A kad pricamo o namestaju, i meni svasta nesto treba za kucu ali zivimo privatno a nadamo se da ce se tu nesto promeniti u dogledno vreme, pa ne bi da ulazemo nista dok se ne preselimo u nase....i tako. A tako bi sredila kucicu, pocev od kuhje, kupatila, pa sve tako redom...ma i deciju sobicu bi sredila, za svaki slucaj, da se nadje Laughing

Joj odo da kucam ovaj prokleti izvestaj pa se cujemo...
srcasti poljupci
Nekica

Broj poruka : 528
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 13/9/2008, 07:40

JUTRO DRAGE MOJE KUTANJKE srca
Nadam se da ste lepo lalale i još lepše sanjale. Ja vala odvalila dobro, od 20 do 07. Mašala! Very Happy Zato sam sada vesela i orna za nastavak dana. radost d
Želim vam divan vikend, obojen svim predivnim i veselim bojama.
usne

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 13/9/2008, 08:43

Dobro vam jutro!
Pa ko se to nama nalalao? Au Happy, spavala si ceeeeeeeeeeeeeeelih 11 sati.
HappyGirl ::
Ma Nađa je tamo najlepša i najbolja kupačica Very Happy Kada se vraćaju, volella bi da je vidimo kad dodjemo
Vracaju se 19. tako da cete i nju videti i bice sa nama sve vreme, osim kada jopj je vreme za Sleep
Nekice ti zivis 700 na sat, svaka ti cast.
Nadalina lepo se provedi u Nisu, a kada se vrnes pravac u potragu namestaja, zavesa, lustera...
Sve vas ljubim!
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 13/9/2008, 12:04

maus ::
Vracaju se 19. tako da cete i nju videti i bice sa nama sve vreme, osim kada jopj je vreme za Sleep

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra x x x x x

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 13/9/2008, 12:27

Vreme se promenilo, a Happy odlucila da malo produzi svoje spavanje. Bravo za tebe sada si nadoknadila spavanjac za sledecih mesec dana Very Happy
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 14/9/2008, 07:51

Jutro cure usne
Juče mi je bio DIVAN dan, u svakom pogledu igra igra
Želim vam i danas sunčano dan, nema veze što je oblačno u srcu uvek treba da je sunny Odoh da se sređujem , idem na dane kulturne baštine radost
poljubac

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 14/9/2008, 10:15

Bravo Happyce za dane kulturne bastine, i to moja firma organizuje u saradnji sa Skupstinom grada Bgd-a Very Happy, uzivaj draga moja radost . Kao sto rece Happy nema veze sto pada :123: u nasim srcima je uvek i uvek samo sunny .

Jos nesto drage moje, znate da smo svi zajedno navijali za moju Cecu kojoj su vratili tri bebice, ima temperaturu 37.1-36.9 i boli je stomacic kao da ce dobiti, a trebala je juce i nista, JUPIIIIIIIIIIIIII ja mislim da ce tu biti jedna velika beta srecna sam vam :dgkh: cveće srcasti poljupci
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 14/9/2008, 16:01

Jes, jes, napolju hladno. I ova kisa pada non-stop i ja sam sad tek naterala sebe da ustanem iz kreveta. Bas sam se nesto ulenjila. Sutra krecim spavacu sobu,tj. ne ja vec majstor, tako da onih sarenih krugova vise nece biti, ali cu ja vec nesto novo izmisliti. Uzela sam nove zavese, na pruge, a i hocu u drugu boju da okrecim zidove.
Megice navijam za Cecu i veliku beta sestro slatka javljaj cim cujes vesti.
Happy ja bi isla sa tobom samo da zivim u BG.
Drage moje po svemu sudeci ja cu ipak ponovo u krevet na Sleep
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 15/9/2008, 06:31

Žene drage ,žene drage kakve su bre ovo kišurine :123: Auuu baš ga preteraše fd Nisam ljubiteljka nošenja kišobrana Sad a i ovo vreme je idealno za Sleep Mišice ja bi sad kao ti samo Sleep i Sleep i Sleep ali neće moći Crying or Very sad moram da radim No Mad jer svii znamo da ko radi ne boji se gladi yes yes Very Happy
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje AJDE CECO tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje napred scuro beta

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 15/9/2008, 11:02

Au bre kakva kiša, nikako da stane, ali neka mora i kiša da pada da bi imali vode i da nam zemlja ne bude žedna da bi mogla da rađa lepo voće i povrće, a mi svi volimo voće i povrće yes i zato kišobrane u ruke juriš u akcije :123:
Ja sad sedim na lepom toplom poslu Rolling Eyes , nešto uopšte nema posla, što se vidi i po mom češćem javljanju Laughing i švrljam po kutku likeit . Bože kakva je bila gužva od kako sam prešla na ovaj posao, od aprila, pa sve dok nisam otišla na odmor, nisam stizala u radno vreme ni u WC da odem. A sad ništa. Pretpostavljam da će tako biti do sledećeg aprila.
Majče, kako tvoj posao? Jesi li našla drugi? Izvini ako sam propustila, znam da si položila ispit, ali ne znam da li si našla drugi posao?
Sve vas ljubim i uživajte koliko je moguće u ovim kišnim danima usne
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 15/9/2008, 12:05

Meni je hladno i nikako da se priviknem na ovaj uzas! No Deset stepeni nikako ne mogu da podnesem i skroz sam u losem raspolozenju. Sinos smo imali neko drustvance posle dugo, dugo vremena i zaglavili do pola tri. Njapali smo palacinke (ja ih pravila), i bas se lepo ispricali. Dosao nam je i kum i sad njemu posvecujemo punu paznju posto dodje jednom godisnje na dve nedelje i bas smo skroz u nekoj jurnjavi.

Sneki ja sam prava pobegulja, tj. pocela sam malo vise da biram. Dobila sam bila jos jednu ponudu, bila par dana i zahvalila im se. Nadam se da ce me ovaj posao koji sada cekam usreciti i ispuniti Very Happy
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 15/9/2008, 12:59

Majo samo ti biraj. Bolje sad da biraš dok si u toku sa oglasima i konkursima, nego posle kad malo duže radiš, onda je mnogo teže da doneseš odluku da to nije to. Ništa se ne brini naći ćeš ti pravi posao.
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 15/9/2008, 18:20

Stvarno je ledeno.Ja ceo dan nisam izlazila iz kuce.Samo sam virkala kroz prozor.
Videcete kako mi je lepa spavaca soba. Bas sam zadovoljna.Majstor je efikasno obavio svoj zadatak. Ja pedantnijeg molera jos nisam videla, svaka mu cast.
Majo ubrzo ces naci posao i bices jako zadovoljna. Ti si vredna i pametna devojka.
Teta Sneki sada uzivaj dok nema posla. Mozda ti sporije prolazi vreme, ali bar mozes svremena na vreme da skoknes do kutka.
Megice sta bi sa Cecom???
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 15/9/2008, 22:13

A jeste se raskukale zbog loseg vremena,pa meni je svaki dan hladan i kosovit pa se tu i tamo javim,
nije to nista prezivecete ,macke ste vi sve
nego mi juce izveli Luku u park i tako pricamo kad neki mladic iz Beograda nam pridje cuo da pricamo rpski pa se javio, tu radi vec tri ipo meseca(u nasem gradu)kaze sve super samo vreme affraid ,nista rekoh mu prva godina je njateza,posle se covek navikne...

Cure odoh da Sleep valja sutra rano ustati...
ljubim sve moje drugarice
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 16/9/2008, 08:25

Dobar jutar Very Happy
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 16/9/2008, 08:43

Dobro jutro!
Brrrrrrrrrr....meni sve nekako mirise na sneg. Idem da virnem kroz prozor da li se beli na Gucevu. Dobro je, nema snega Very Happy
Nekako sam se sinoc ufrkala da je Muletu hladno. Pa sam par puta ustajala da mu pipnem nogice. Bile su tople, a Milan me je jedva ubedio da ima perje koje ga greje i odvratio me je od blesave ideje da prvo nalozi vatru(samo zbog Muleta) i od druge ideje da donesem grejalicu i da ukljucim kako bi mu bilo toplo.I onda na sve to moje razmisljanje o lozenju vatre zove Sneza iz Grcke i kaze da je vreme prelepo, more fantasticno,Nadja i oni uzivaju. Narucila sam da u petak donesu sto toplije vreme.
Hitron draga nekako je bas jako zahlednelo. Sa+35 na + 10. Pre neki dan sam nosila papuce i laganu haljinicu, a sad sam obucena kao da idem u Sibir. I jos + sto sam ja neverovatno zimogroziva i kad se sve to sabere mozes misliti koliko je meni hladno.
Cice moje lepotice odoh malo prosvrljati po gradu i protegnuti noge. I toplo cu se obuci.
ljubav
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/9/2008, 11:50

Dobar dan Very Happy
Misice samo ti nalozi vatricu, sto zbog muleta , sto zbog sebe Very Happy
Hitroniska, tacno tako, navikne se covek yes malo je u pocetku gusto ali posle se i ne secas da si imao problem sa privikavanjem.Ipak sunny je zakon Very Happy

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijica taj 16/9/2008, 14:48

Dobar dan Very Happy
I u Novom Sadu je v :123:
Majo napred scuro mora biti nesto lepo i dobro za tebe yes
Misicu znaci dobar majstor f
Odo da procunjam po Kutku radost
mijica

Broj poruka : 488
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 16/9/2008, 15:21

Dobar dan cure.Vredne kao uvek. yes
Misicu sto je slatko to tvoje, pipala mu nozice.Mos misliti kolike su.  b
Sto se lozenja tice, bogami ja nagarila klimu sve u sesnaest.
I kuci i na poslu. bravo
Pa lepo, toplo.Malo zalim za onim lepim letnjim danima :a0f8g: al` sta da se radi. sestro slatka
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh