Suncana avgustovska jutra

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Suncana avgustovska jutra

Počalji od maus taj 24/8/2008, 09:06

Dobro jutro!
Evo napokon osvezenja. Ovde pada kisa i bas je prijatno.
Megice, mozda smo se i srele na koncertu.Mi smo bili sa leve strane bine,odmah pored ograde. U zivotu svom se nisam toliko iskakala. Bilo je fenomenalno, tako da mi onih 4 sata provedenih na parkingu nista nije smetalo.
Nekice draga kakvi su rezultati?
Happy bila si sa malom lepoticom i jos dve velike lepotice, blago tebi, koja uzivancija. Ja ne znam kako cu se kontrolisati kada budem videla bonbonicu.Ugnjavicu je i stipkacu je i ...jedva cerkam.
maja76 ::Maus , nadam se da si se lepo nauzivala i rashladila pored reke. Bas bih volela da te vidim koliko si se ustomacila
Evo saljem sliku, jeste da da mi se samo stomak vidi i moje bujne grudi koje su prosto podivljale yes Ovo je slikano juce u Trsicu, negde predvece.Na Drini smo bili do 6 sati i bilo je fenomenalno,pa smo posle skoknuli do Trsica i deda Dusana.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 24/8/2008, 12:20

Sto si lepa, a i stomak lepo napreduje, gornji deo necu ni da komentarisem Shocked Doduse, nisam ti zagledala poprsje, ali cini mi se da si se lepo zaokruglila! srce

Devojke, ovo danas nas je bas rashladilo, sinoc je bas duvao vetar, lupali su prozori, a ja ne mogu da se odlucim ako zatvorim prozor umrecu od vrucine i sparine, ako ga drzim otvoreno nenormalno lupa. Dugo nisam mogla da zaspim, sigurno je proslo i tri sata!
Drago mi je sto su vaterpolisti uzeli medalju, kako su igrali dobro su i prosli. Bas mi je zao danas je zatvaranje!
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/8/2008, 07:35

Dobro jutro kutanjke! Neka ova sedmica bude pravi mali raj po događanjima za sve vas! yes srca
sestro slatka Sestro slatka poprsje ti je savršeno yes Milanče je sigurno srećan Very Happy Samo ti nama uživaj i rasti na sve strane. Eto pola trudnoće ode radost radost Jedva čekam septembar pa da se gledamo :dgkh:
Konačno mm našao vremena da odemo negde(pre mesec dana sam trebala da idem do sjezera ali tada su bile one kiše i odustasmo)i insistirao je da obavezno idemo da bi bili malo sami i odmorili ali op cvrc, evo ga leži, subota, nedelja a i sad nije bolje ima temperaturu i ni na nogama nije u stanju da stoji. Crying or Very sad Kako je samo navato ovu muku usred leta nemam pojma Rolling Eyes
Ma baš bezveze. Ali nema veze makar ćemo sve jedno po ceo dan biti zajedno. Ja još pomislila da možda sretnemo i nadalinu i njenog mužića tamo. Ipak iskoristiću vreme, sav krš što stoji od nove godine počinjem da sređujem i bacam. Eto tako će proći moj mini odmor Laughing Ma ko zna zašto je to dobro lol!
Ajd žene u zdravlje poljubac Odo da pegla :aa36: :aa70:

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 25/8/2008, 11:20

Dobri den kutanjke.Bas je lepo vreme.Bas onako kako treba. sunny
Misice, ma bas si slatka.Prava buduca mama. naočare
Happy sto bre mi zene moramo sve to da radimo :aa70: :aa36: pegla .
Ovi muskarci, kao da su bogom dani.Pala im sekira u med.
Sto to mene nervira. fd
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 25/8/2008, 11:47

adriatika ::
Happy sto bre mi zene moramo sve to da radimo :aa70: :aa36: pegla .
Ovi muskarci, kao da su bogom dani.Pala im sekira u med.
Sto to mene nervira. fd
Tako je!!!! Ako ja mogu da ispustim vodu u radijatorima, da cepam drva i lozim vatru,da zasrafim odsrafljeno i menjam ulje u kolima zasto muskarci ne bi mogli i da :aa70: pegla :aa36: Mada, sve te "zenske" poslove sada obavlja Milan i pre neki dan sam ga bukvalno molila da samo probam da usisam kuhinju. Nista mi ne da da radim, ali ja mislim da bi mogla laganice da usisam bar jedan deo kuce.
Happy draga steta zbog propalog odmora i zao mi je sto je muzic navukao neki virus. Ta mani to raspremanje vec se uvlaci kod njega u krevet yes
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 25/8/2008, 18:50

Samo da vas ljubnem na brzinu
upravo smo stigli kuci

Happy queen samo da znas da sam se vise puta za tebe brcnula jel si me lepo zamolila
Bas me lepe vesti odusevile Misice prelepa si trudnica
Pozdrav do ostale cure
Teta Sneki nedostajes nam puno usne usne usne
Mijice Gala srecno
vakic

Broj poruka : 1580
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/8/2008, 21:28

Dobro nam došla vakic sestro slatka poljubac Hvala što si se izbrčkala i za mene Very Happy Kako je bilo na morETU ? Very Happy

Iskreno cure mi to sve zajednički radimo. Ja krečim, sa njim rušim zidove a i on riba... Ja nisam patos oribala ima xy godina , to je posao mog muža. I mogu da kažem da se cakli Very Happy Sprostire veš, usisava povremeno(uglavnom to radim ja)Sam uglavnom sebi sve pegla, sređuje kupatilo, riba kadu...ali zato nikad nije ušao u poštu da plati račune... i koliko me sećanje pamti u nabavku ide samo kada idemo u Tempo. Nisam sigurna ni da li zna gde nam je Maxi. Pa čak i kad otputujem sve mu kupim. Posle trećeg mog odlaska na pet dana shvatila sam da uopšte nije odlazio u prodavnicu.Zato ja to sve uradim i onda mirno spava. On zna koliko mi znači da mi pomogne. Nikada se nije bunio ali zato njemu znači da kad hoće da se mazucka da se i ja ne bunim i da me slučajno ne boli glava Laughing+ da samo njemu posvetim svaki dan određeno vreme. Very Happy Funkcioniše super, sve ovčice na broju i svi srećni Very Happy
Mišice ušetala sam u svoj deo kreveta da odmorim 10 minuta ali odma me skembo Laughing Ma kažem mu bolestan si odmaraj , nemoj da se umaraš ... al nema šanse , kaže to mu je najbolji lek a i posle toga uvek najlepše spava Laughing Eh ti muškarci... Very Happy Wink

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 25/8/2008, 21:42

Gde si Vakic, bas sam mislila kada ces nam se vratiti! radost
Neka si ti nama dosla, verujem da si se nauzivala, sada idem da vidim da li si nesto okacila :aa1:
Da i ja imam isti problem, posle onih stvari skroz je neupotrebljiv, kao pregazen!
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 25/8/2008, 22:09

E vakic gde si zeeeeeeeeeno,samo da ti kazem ja prosle godine bila u Agios georgiosu i stavljala fotke,bilo je extra.
Kako je vama bilo?
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 25/8/2008, 22:12

Devojke moje!
Dokopah se slike one rode sto je resila da nas poseti. Da nije komsiluka, ne bih znala kako je leeeepaaa! Kazu da su ukupno tri rode bile na krovu kuce, ali da su se dve kratko zadrzale, a ova treca je bas dugo ostala! Ljudi iz kraja kazu da nikad nisu videli rode, ko zna sta ih nanelo na ovaj put....

maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 25/8/2008, 22:28

Znamo mi sta ih je nanelo,a vi cete uskoro da nam javite da smo u pravu yes radost
Ljubac

A ovako je bilo kad je bila Happy kod svoje seke Andree
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 25/8/2008, 22:39

i ovako
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 26/8/2008, 08:22

Jutro cure, nadam se da ste lepo lalale i još lepše sanjale Very Happy
Jao nije što smo nas dve na slički ali baš smo slatke, zar ne Wink Very Happy
Majo roda je PRELEPA. Gledao je i moj muž, pa se divio tim divnim nogicama i kljunu i usput mi analizirao zašto je njena građa morala da bude baš takva Very Happy Eto vama ohrabrenja i poruke Very Happy Uskoro će i na vas doći red yes yes yes yes yes napred scuro navijači2 bravo Jedva čekam igra :alpe:

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 26/8/2008, 11:17

Drage moje prelepe cure ja mislim da ste predivne seke
Gledaj ti opasnice kad se jedna smeje druga ozbiljna a na sledecu sliku obrnuto
Majice roda je divna ja znam da je to dobar znak jo kako se radujem za tvoje rode yes yes yes
Verujem da ce za brzo vreme kroz odzak pustijednu malu beba
tako su mene lagale kad sam bila mala da me je roda pustila u odzak i da me mama nasla kraj ognjista
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 26/8/2008, 11:24

e koke zaboravih da vam kazem da budete malo strpljive oko slika i izvestaj
zato sto me docekao u kvaru moj glavni kompijuter ili server
Ma on je u kvaru zadnjih 8 meseca ali moj majstor mrza a to je moj muz nece da izvadi vazne stvari od njega i fino odnese kod majstra nego se on petlici i kao popravi ga dok ne izvadi sve iz njega e kad proradi racunar e tad ima vreme ne zuri mu se i tako je pun sa svei svasta a NIKAKO DA STIGNE DO PRAVOG MAJSTORA
E sad pisem sa drugog u kome nesmeme unositi slike ni slucano
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 26/8/2008, 11:35

Vakic draga dobro nam se vratila sa moreta, sveža i odmorna, čila i vesela poljubac hajde, hajde, odmori se, sredi kompjuterćić pa da gledamo slikice cveće .
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 26/8/2008, 11:43

U gužvi sam zbog Karnevala brodova koji će se održati sad u subotu, imamo dosta posla, moja firma je organizator karnevala. Premorena sam i skoro da će me uhvatiti prehlada Crying or Very sad .

Happy što ste slatke curice smajli angel , naša Andrea baš porasla :aa1: , slatkiš mali medeni anđeo .

Jelenče - Andrein banbus mi baš napreduje, divan je poljubac .
Moram da brišem, sve vas volim i ljubim srcasti poljupci
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 26/8/2008, 21:30

vakic ::
Verujem da ce za brzo vreme kroz odzak pustijednu malu beba
tako su mene lagale kad sam bila mala da me je roda pustila u odzak i da me mama nasla kraj ognjista

E Vakic bas bi bilo dobro da je pustila jedno malo kroz odzak b Svi smo verovali da su nas rode donele, valjda zato sto se tako pricalo. Deca uvek imaju neke bisere, ja sam recimo verovala da zena ostane trudna kada se uda, dok se ne uda nista od bebe!  b

Andreicu ne mogu vise recima da opisem, jako mi je slatka i ne mogu da verujem da ce uskoro napuniti pet meseci Shocked Sto se tice banbusa, ja sam razmisljala da mu kupim drugara-drugarku cisto da nije usamljen! I njemu treba drustvo love
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/8/2008, 08:55

Dobro vam jutro!
Majo slike su super. Pustice uskoro roda bebu kroz odzak, nista se ti ne brini.
Vidi ti ove dve seke ala se smeskaju i druze. Prave ste lepotice.Nema sta.
Vakic morska ribo dobro nam se vratila sa mora. Strpljive smo sto se tice slika, nemoj se samo nervirati.
Megicepegice kako si ti vredna. Bravo!!! Samo se cuvak prehlade. Pij sto vise cedjene pomorandze i limuna.
Ja ovih dana u maloj frci. U subotu stize Mile, a Milan i ja imamo dosta posla, pa se trudimo da sve zavrsimo do njegovog dolaska. Takodje dolaze i Jana i Bosko, ali ce biti samo 3 dana posto 3. moraju biti na moru.
A sada vas sve pozivam na cast, koja sta hoce, samo izvolite. Danas je m.m i meni godisnjica braka-4 godine :aa1:
cveće
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 27/8/2008, 10:59

Dobar dan od mene samo da pozelim srecno pola trudnoce nasoj miloj :aa44:

i SRENO cetiri godine braka Zivi zdravi i veseli mi bili i puno nam deca izrodili i docekali unucice i pra pra unucice love

Majice da ti kupis jos dva drugara pa da ukupno budu tri bambusa nije ti loso nekako mi dva ne pasu usne

A do sve ostale koke jedna velika i topla usne
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 27/8/2008, 11:26

Misice, ti si vec na polovini trudnoce, samo jos toliko, valjda ce ti biti od sada biti lakse posto si videla kako to izgleda Very Happy Eto kad vec castis bas bi mi prijala neka cokoladna torta, to bas odavno nisam jela, eto ja porucila cmoka
Vakic rado bih kupila i vise banbusa, a bojim se da ce da porastu, a ja nemam gde da ih drzim, a tako su malo zahtevni. Merkam vec neko vreme jednu radnju gde su bas lepi.
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 27/8/2008, 12:25

Kakvih ovde lepih stvari ima. affraid
Kakve su one dve cice love gore.Happy, ma bas ti stoji taj bebac.Dace gospod Bog da i ti jedno takvo imas. f molitva
A Andrea je luce malo.Kako je porasla. d d d d d d Jos malo i eto ti momaka na vratima,Jelence.
Vaki dobro nam dosla. c
Misicu srecna godisnjica. v Za sledecu ce biti duplo slavlje, kad bebci stignu. navijači1 navijači1

Ja u Nedelju slavim rodjendan mom boyu, pa se radujem izlasku. anđeo
Eto, toliko od mene me.
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 27/8/2008, 12:59

Adriatika Misice MAice Happice Megicepegice Mijice Hitronuska i ostale koke moje dobro vas nasla samo da znate da ste mi nedostajale
Kad sam bila I Kerkiru i bila sam u crkvi SVETI SPIRIDON mozda je Nekica bila
Tamo je telo Svetog Spiridona I pred njegovo telo se poklonis i poljubis njegovu grobnicu i ja sam zamislila zelju koju svi znate a sam i sve moje cure spomenula A oko tela stoje dva popa koje celo vreme pevaju molitve
Pose toga sam isto i zelju upisala na jedan listic i ostavila je u crkvu a na tom listicu ste sve bile upisane i jos neke moje koke a megju njima i moj brat koji je godinu ipo u brak i jos nisto

EVO POSTAVICU SLIKU KOJU SAM NASLA NA NETU
Ja je nisam slikala zato sto je bilo na sve strane znakova zabranjeno slikanje i snimanje a napolje nisam je mogla dobro uhvatiti
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jul taj 27/8/2008, 14:03

Vakic samo da ti pozelim dobrodoslicu i da ti kazem da si mi mnooooogo nedostajala!!!
srca srca srca srca srca srca
molicu se za tebe da ti se zelja koju si zamislila sto pre ostvari poljubac

Happyca i Andreica su fenomenalne!!! Stvarno joj lepo stoji bebac u narucju...dace Bog anđeo

Misici srecna godisnjica braka zelim i ovde, vec sam cestitala u njenom trudnickom dnevniku Embarassed (sva sam izgubljena, izvinite)

pozdrav i ljubac za sve kutakinje poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
jul

Broj poruka : 616
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 27/8/2008, 15:34

Vakic bice kako si ti pomislila, tvoja zelja ce se ispuniti jednoj po jednoj videces! sunny
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh