Suncana avgustovska jutra

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Suncana avgustovska jutra

Počalji od megica-pegica67 taj 20/8/2008, 10:39

:aa1: Curice što mi je juče bilo lepo sa našom Happycom queen i mojom Zokom :aa1: igra pravo uživanje usne usne usne .

Ko šiša lekare ne mogu nam ništa love jače smo mi od njih love, volim Vas ja puno, puno.
Bliži se moj septembar drage moje, stiže mi i doca sa odmora, a i ja ću na odmor, svašta me čeka, nadam se sa uspehom navijacica .
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 20/8/2008, 10:48

A sada samo za Happycu usne jedna moja slika sa Skijatosa, obećala sam joj juče da ću je postaviti, izvinjavam se što ću je postaviti ovde. Zoka me je juče malo zekila i objašnjavala Happyci ovu moju sliku sa babom, he, he, he....... slika je evolucija....................... Laughing
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 20/8/2008, 19:24

Megice -Pegice pa fotka je fenomenalna. Koja sinhronizacija između tebe i babe Laughing Da ste vežbale ne bi ovako bilo Laughing Sjajno, sjajno, sjajno  b Pozdravi mi autora ove fotografije, kaži mu da je king f

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 20/8/2008, 19:55

Megice,paralela vam je prosto savrsena yes !

Da vam se pozalim,virus mi poharao racunar i izbrisao sve sajtove koje sam imala kao omiljene u Mozilli fd .E sad ajd Jovo nanovo Rolling Eyes .

Pozdrav :aa1: !
terka

Broj poruka : 271

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 20/8/2008, 21:06

Znaci, odusevljena sam fotkicom. nemam reči
Prava umetnost, sve pohvale za autora!!!!! good job

Megice-pegice nadam se da si prikupila dovoljno pozitivne energije i da spremna cekas trudnocu koja samo sto nije radost :alpe: radost !!!!!!
Ostrimo se za septembar i ludo navijanje i slavlje!!!!!

Coka za sve moje drage drugarke poljubci
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 41
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 20/8/2008, 21:10

Devojke moje, jako sam srecna ne mogu da vam opisem koliko radost
Svekrva mi je veceras poslala poruku da je im je na krov kuce sletela roda. Kaze da ne zna koliko je dugo bila tu, i kad su neki rodjaci izasli na terasu da bi je videli, ona se izgleda malo uplasila i otisla. Zao mi je sto ja nisam bila tu, ali se tako divno osecam, ovo mi je ulepsalo dan. Dosla je ona, lepotica da nam kaze da je mozda dosao red i na nas yes
Joj sto sam x
maja76

Broj poruka : 3181
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 20/8/2008, 22:07

BEBA,BEBA,VERUJ MI TO ZAISTA ZNACI NESTO,A ZNAMO I STA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
roda roda roda roda roda roda roda trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba
E Majce i ja sam sad happy b b b b b b
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gala taj 20/8/2008, 22:41

Ja nigde u Beogradu ne mogu da vidim rode. Gde ih vi to vidjate?
Gala

Broj poruka : 2954
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 20/8/2008, 23:34

Hvala hvala curice moje :aa1:, autor slike je moj muz-puz, sve vas puno pozdravlja Laughing radost king .

Bravo Majce za rodu-naravno da je dosao red na tebe igra d f , imace one pune ruke posla do kraja godine roda .
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 21/8/2008, 06:38

Bravo majče, eto novog podsticaja :dgkh: bravo Biće beba , definitivno je došao red i na vas bravo igra
Gala curo, ja ih nisam videla u Beogradu ali jesam u Pančevu,Ćenti, Opovu... Maja je iz Pančeva,a valjda je i svekrIva odande zbunjen Very Happy
Megi pozdrav za muža puža Very Happy
Terka e baš bezveze Crying or Very sad Toliki trud i na kraju cvrc Mad fd Nadam se da je ovo bio prvi i poslednji put cmoka

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 21/8/2008, 09:18

A zato imamo dokaza, ako se ne varam da su vidjene i u Beogradu, posle Jelencetovog pokusaja prosle godine, njen dragi je video rodu, i eto posle devet meseci rodio se slatkis osmeh srce
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 21/8/2008, 10:19

Da.da vidjene na N.Beogradu i isto moja svekrva videla na selu.
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jul taj 21/8/2008, 10:51

Maja bravo ...znaci da je dosao red na tebe roda
Jelence ih je videla, ako se ne varam i Misica je rekla da je videla rodu kad je isla na ET...znaci to je to bravo igra

A Gala ti se nemoj se sekirati za rode. Ne mora da ti se pojavi taj znak - I ja ih nikad nisam vidjela u SK, al' eto ...uspelo mi je lol!
jul

Broj poruka : 616
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 21/8/2008, 12:49

Au nije me bilo 2 dana a ono novosti i novosti.
Megice-Pegice super je novo ime, a za fotku nemam reci. Stvarno pravo umetnicko delo. I drago mi je za susret sa Happy. Znam da ste uzivale-super.
Majo roda je znak za bebe-definitivno. I Jelencetov muz je video pre et i m.m. i ja smo na putu za bg videli rodu, tj. preletela je put ispred naseg automobila. DakleMMMMM bice beba, bice beba... yes yes yes
Terka koji maler. Mogu da zamislim kako si pobesnela.
Nasa draga Happy mi je priredila divno iznenadjenje prekuce. Nesto sam bila u gradu i stize mi poruka od Happy da mogu svratiti u cvecaru i da me tamo ceka poklon. Po Lepoj Kati je poslala knjigu Pet jezika ljubavi i u knjizi diiiiiiivna porukica. Totalno me je raznezila i po ko zna koji put odusevila.
HAPPY DIVNA ZENO JOS JEDNOM SE ZAHVALJUJEM NA PAZNJI I DIVNOM POKLONU.
Ja sam nesto bila u frci i trci ova dva dana i mogu vam reci da ste mi jako nedostajale. I mnogo sam vas pozelela. Idem dalje da saram po kutku. sve vas voooooooooooooooooliiiiiiiiiiiiim!!!!
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 21/8/2008, 13:12

Majce sto jes`, jes`.Na vas je red. smajli angel
Joj zene, bice bebolina. roda
Jedva cekam

maus ::. HAPPY DIVNA ZENO JOS JEDNOM SE ZAHVALJUJEM NA PAZNJI I DIVNOM POKLONU.
Misicu, uopste ne sumnjam, takva je nasa Srecica,Happyca. likeit
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NINA1 taj 21/8/2008, 16:44

cure slatke da vam kazem da ja rodu vidim svako vece kad preleti pored moje kuce a i sinoc sam je videla u gnjezdu kad sam isla kod kume u posetu a eto kod mene nista .jeste da mi kasni 2 dana ali sve imam osecaj da cu danas dobiti a i sad kad sam bila u wc videla sam malo braonkasto na papiru kad sam se brisala tako da i ovaj mesec nista od rode kod mene
NINA1

Broj poruka : 707
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 22/8/2008, 13:01

kako mi se spava kutnjakinje moja (na poslu sam), kriva sam priznajem, noćas smo bili na Beer Festu, slušali malo grupu Film, a dan pre toga moju omiljenu grupu-samo beogradska kopija - Red Hot Chili Peppers, e da još smo izazvali pažnju sa majicama na kojima piše - moja Do not disturb, a na majici mužića Sex drogs and Rock and Roll, he, he, he Laughing Very Happy Razz , sve u svemu bilo je super smajli angel radujem se što je petak, sledi vikend-mini odmor.
Voli vas Pegica d
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 22/8/2008, 13:06

Zaboravih da vas sve pitam, drugarici mi je jako loše, demoralisala se potpuno, elem, radi VTO kod Vlaisavljevića, na terapiji je, krajem meseca bi trebali da joj rade punkciju, ali je njoj estradiol jako loš nizak samo 16, a primila je već negde oko 15 menopura pa su joj dozu povećali na 3 dnevno, da li to utiče na oplodnju, ako joj i dalje bude tako nizak prestaće sa terapijom. Imate li iskustva sa estradiolom.
Ljubim vas srcasti poljupci
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 22/8/2008, 22:05

Gde ste zene, evo me kako dolazim na forum po 100 ti put al samo stignem da virenem i toliko,pa sad kad beba spava reko da vam se javnem.
Da znate da mislim na vas i pitam se gde ste?????
Megice ne znam odgovor,ali se nadam da ce sve biti dobro na kraju.
Ljubim vas i grlim puno,puno.
A da zaboravih da vam kazem bila nam je Happy u sredu,pa su se ona i Andrea mazuckale.
Ljubac
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gala taj 22/8/2008, 22:28

To je bas nizka vrednost hormona, zato su i povecali! Obicno je to kod slucajeva gde su jajnici lenji i nece da se probude zato nekim zenama ne daju dugi nego kratki protokol!
Gala

Broj poruka : 2954
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 23/8/2008, 07:57

Dobro jutro svima!
Megi tako ti je to kada sa provoda pravo na posao. Odlicno znam kako ti je. Pa kad pomenu RHCP da li si bila prosle godine u junu na njihovom koncertu u Indjiji? Jedan od boljih koncerata na kojima sam bila. A sto se tice estradiola jeste nizak, ali su zato povecali dozu, pa ce sve to biti u redu. Meni je posle 3 dana bockanja sa po 3 menopura E bio 50, nastavila sam istu dozu i sve je posle bilo super. I jos nesto,mora razmisljati pozitivno,stres i tuga lose uticu na hormone.
Jelence mila nasa mamice i mi mislimo na vas dve lepotice. Samo vi uzivajte , mazite se i pazite.
Nina, doci ce dan kada vesticare nece biti,veruj mi.
Ajd sve vas ljubim i pozdravljam. Idem na Drinu, ali bez kupanja.Drugarica sinu pravi rodjendan, pa je skup na mom omiljenom mestu. Bice rostilj i mnoooooooooooooooooogo voca, a ja cu brckati noge u vodi i gledati druge kako se kupaju. zagrljaj poljubac
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 23/8/2008, 16:01

Samo da vam mahnem po ovom suuuuuncanom danu!!! ljubav
Malopre smo stigli iz BG, bili na kontrolnom spermogramu (pisala sam gore u koracima o tome) Poranili smo i oko 8h vec bili u BG, a posle dok smo cekali rezultate otisli do zemunskog keja na picence....vec je u 9h bilo pakleno....cim ctigli rezultati seli u kolca i :a131: pravac kuci. Krivo mi je bilo sto nismo malo vise svrljali, ali stvarno je paklen dan....

Nadam se da ste se lepo snasle i da se hladite na nekim lepim mestascima, a posebno nase Misice kraj Drine!!!!
Jubim Vas sve i cujemo se poljubac srca
Nekica

Broj poruka : 528
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 23/8/2008, 20:44

Maus , nadam se da si se lepo nauzivala i rashladila pored reke. Bas bih volela da te vidim koliko si se ustomacila, koliko si se prolepsala. Posto od ovog proslog pokusaja nije bilo nista, nadam se da cemo se uskoro videti, a to ce mi biti prilika da vidim i ostale moje drugarice radost Nesto smo pominjale septembar, devojke cmoka
Nekice nadam se da je dobar rezultat, i da cete nas uskoro iznenaditi sa jednim beba
maja76

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 23/8/2008, 21:10

Drugarice, hvala vam na pomoci oko estrogena cveće prenecu drugarici i reci joj da ne brine usne .

Maus pa moj si covek definitivno, pa ja obozavam RHCP, bila sam na koncertu u Indjiji taman posla da sam to propustila, bilo je nevidjeno dobro, a tek Kidis... Imam dva njihova koncerta, jedan u Irskoj (ludilo od koncerta), a drugi u Riju, eto mogle smo se sresti tamo, da smo se ranije upoznale poljubac
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 24/8/2008, 07:12

Jutro cure Very Happy Ovih dana i noći sam mnogo cunjala, vamo, tamo, tamo ,vamo...i tako u krug. Zato sam odvalila spavanje od 19h Very Happy
U tom mom cunjaju, bila sam i kod bonbonice lepotice. Žene nemate pojma kako je porasla i koliko je slatka. Držala sam je, gledala u tu lepotu a ona nijednom nije zaplakala. Smeška mi se, smeška.Htela ja da je cmačem ali znam da to nije dobro za bebu pa sam se baš suzdržavala, tek pri odlasku izljubih je malo da i mene želja mine. Mnogo mi je bilo lepo sa njih tri.Tu je bila i jecina mama.Baka mi je poklonila bonbonicinu fotografiju u fensi haljinici naočare Sve u svemu uživanje na kub.

Cure prijatan dan vam želim. Eto zahlađenja bić super danas yes

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: